Rosja i Syria chcą zniszczyć Europę przy pomocy kryzysu migracyjnego, twierdzi generał NATO

Kategorie: 

Źródło: 123rf.com

Kampania oczerniania Rosji i oskarżania ją o wszelkie zło na świecie trwa a zakłamanie i hipokryzja Zachodu nie zna żadnych granic. Choć Turcja we współpracy z Arabią Saudyjską eksportuje radykalny islam do Europy, NATO twierdzi że to Rosja wraz z Syrią spowodowała kryzys migracyjny i przy jego pomocy prowadzi wojnę hybrydową.

 

Masowy napływ migrantów do Europy pojawił się wraz z destabilizacją Libii i Syrii. Wojna w tych krajach ma wspólny mianownik - wszystko zaczęło się bowiem od tajemniczych protestów, które natychmiast przerodziły się w walki. Skąd rzekomo pokojowi demonstranci nagle zdobyli broń? A skoro Zachód tak dzielnie stanął po stronie rebelii, dlaczego nie wspiera jej w Jemenie?

 

Rosja oficjalnie przyłączyła się do wojny w Syrii we wrześniu minionego roku. Masowa migracja do Europy trwała w najlepsze. Działania Turcji i Arabii Saudyjskiej w Syrii oraz szantaż Unii Europejskiej w sprawie uchodźców mówi sam za siebie. Jednak generał Philip Breedlove, dowódca sił NATO w Europie jest przekonany, że Putin i Assad wykorzystują migrantów aby zniszczyć UE i tworzyć podziały.

Po części ma on rację - Rosja rzeczywiście mogłaby skorzystać na słabej Europie, lecz Breedlove nawet nie wspomniał o tym, że to Erdoğan przepuszcza wszystkich uchodźców, a wraz z nimi terrorystów. Faktycznie mamy do czynienia z islamizacją i osłabianiem Europy, ale dowódca sił NATO albo nie ma pojęcia co naprawdę dzieje się w Syrii, albo po prostu próbuje w ten sposób chronić Turcję i zwalić całą winę na Rosję.

 

Należy również zwrócić uwagę na to, że Zachód wzmacnia wszystkich swoich sojuszników i może nawet dostarczyć broń nuklearną do Europy Wschodniej oraz do Korei Południowej. USA zawsze tłumaczą, że będą ich chronić przed wrogiem, ale jednocześnie odmawiają tego samego Rosji, która przecież wspiera swojego sojusznika, jakim jest Syria. Zachód nigdy nie przyzna, że celowo wywołał wojnę w tym kraju aby go po prostu przejąć, tak jak zrobił to już z Libią czy Ukrainą.

 

 

Źródło: http://www.cnbc.com/2016/03/02/putin-weaponizing-migrant-crisis-to-hurt-europe.html

Ocena: 

Nie ma jeszcze ocen


Komentarze

Portret użytkownika ludwik

Ludzie jak widzę te wasze

Ludzie jak widzę te wasze kłotnie to mi sie zle robi ponieważ bredzicie od rzeczy u nas w Polsce to i nawet murzyn nie chce być, jak słyszałem wypowiedzi niektórych z marszu protejących w Polsce to jasno mozna wyciągnąć wniosek rze nie ma obawy o nasz kraj ponieważ u nas ten tzw socjaljest za mały nawet dla murzyna o nas Polakach już nie wspomnę bo to jest temat zamknięty oni chcą prawdziwych pieniędzy a nie 650 zł, tyle to oni dostają tygodniowo jako kieszonkowe o ile nie wiecie, mogą co najwyżej zrobić jakiegoś zamieszania względem naszej wiary ale sądze że Polacy poradzą sobie z tym problemem i każdy tego typu przypadek zostanie odpowiednio pobity i doprowadzony do porządu, nie wiem czy wiecie ale w Polsce tego typu zachwać jak niszczenia kościołów czy krzyży atakowania kobiet nie bęzie ponieważ każdy Polski facet stanie w obronie nawet obcej mu kobiecie z pomocą to nie są flegmatycy Niemcy żabojady i angola którzy liczą tylko na Policję któej to akurat nigdy nie ma na czas także nie martwcie się na zapas z tymi okruszkami damy sobie radę trzymajcie sie i idzcie na dyskotekę nie wszystko jest czarne.

0
0
Portret użytkownika Rodak

Ten amerykanski generał

Ten amerykanski generał bredzi, bo ten kryzys migracyjny wywołału USA z Sorosem na czele i klubem Bilderberga,

0
0
Portret użytkownika Brzoza

Kazdemu polecam maly reset.

Kazdemu polecam maly reset. Najlepiej na 1 Dzien w gory czy nad morze ostatecznie do lasu zeby nabrac swiezej energii czi czy jak to zwa.potem z dystansu spojrzec na ludzi i swiat.wielu lubi prowokowac w dzisiejszym swiecie.najlepiej miec na to wyje.....ne. przepraszam jesli kogos urazilem.

0
0
Portret użytkownika SurvivorMan

Ten jankeski terrorysta to

Ten jankeski terrorysta to dopiero ma tupet!
On myśli, że społeczeństwa Europy są tak samo tępe jak społeczeństwo amerykańskie...
Niestety... Wystarczy dwa wydarzenia z zeszłego roku umieścić we właściwych im ramach czasowych, by zobaczyć jak ten syjonistyczny kundel łże!
Otóż:
1. Tak zwani "uchodźcy" zaczęli szturmować Europę jakoś około czerwca (łatwo to zweryfikować w internecie).
2. Rosja zadeklarowała pomoc Assadowi na początku września, a fizycznie zaczęła przeprowadzać operację militarną w październiku (to także łatwo zweryfikować w internecie).
Pytanie brzmi: Jakim więc cudem napływający do Europy tak zwani "uchodźcy" są efektem działań Rosji???
Jakim bezmózgiem trzeba być, by łyknąć brednie które ten jankes wyszczekuje???
 

0
0

DBAJ O SWÓJ NÓŻ! Nigdy nie wiadomo kiedy uratuje Ci życie!

Portret użytkownika achiles

banderowskie władze, są dziś

banderowskie władze, są dziś w Naszym Kraju i się spotykają z Ministrem Prezydenckim p. Szczerskim i co oznajmiono, po spotkaniu ??? Ano to, że Nasz Kraj bedzie znosił banderowcom wizy i Polska bedzie orędownikiem szybkiego przyjęcia upadliny w struktury Unii Europejskiej i NATO.  To tak z grubsza i na gorąco relację zdaję. 

0
0
Portret użytkownika inzynier magister

Mafie niszczą Polskę,

Mafie niszczą Polskę, określona partia chłopska i jej aparatczycy wyprowadzali kasę bo jak się okazuje "Aż siedem gmin z terenu województwa zachodniopomorskiego wspomagało swój budżet pożyczkami w parabankach. Zadłużenie rekordzisty – gminy Rewal, sięga już kwoty 70 mln zł. To więcej niż jej roczny budżet. Problem zadłużania się w parabankach dotyczy siedmiu gmin z terenu województwa zachodniopomorskiego. Władze samorządowe sięgały po tego rodzaju środki, by zapewnić sobie płynność finansową, w sytuacji gdy banki nie chciały udzielać im dalszych kredytów. http://www.pch24.pl/gminy-na-pasku-parabankow--zachodniopomorska-plaga-zajmie-sie-prokuratura,41629,i.html#ixzz41vliEiOb
 
Wyszkowski: "za pieniądze SB wypromowano Donalda Tuska
https://www.youtube.com/watch?v=K-8zOX2o6Dc
 
KOD wSieci - Coryllus o obozie patriotycznym w mediach
https://www.youtube.com/watch?v=PoeyURKcN9A
Zdrajcy z KOD-u to bardzo niebezpieczna organizacja chcąca obalić legalnie wybrany rząd ! ONR powinien robić kontrmanifestacje i mocne kontruderzenie w sorosowców z KODu ! Należy wzmacniać ONR i pokazywać w TV narodowej Mariana Kowalskiego i innych którzy chcą Polski silnej a nie słabej ! ONR jest na rękę PiS bo broni go przed zdradziecką międzynarodową banksterką petru-szenki !

Musimy się jednoczyć w obaleniu szatańskiej polskojęzycznej masonerii, to można osiągnąć tylko modlitwą do Maryi i Jezusa, Miłosiernego oraz prawnie zdelegalizować masońskie organizacje lucyferian !

0
0

Ojcem Mieszka był, według niego, Siemomysł, dziadem Lestek, a pradziadem Siemowit. Z pierwszą żoną, Dobrawą, miał Mieszko syna Bolesława i córkę.

Portret użytkownika S.N.69

Proponuję spojrzeć na całe to

Proponuję spojrzeć na całe to zamieszanie z dużego dystansu, oczami członków załogi Międzynarodowej Stacji Kosmicznej ISS ( ISS-ISIS pewnie ujrzymy z chwilę nowe teorie, pseudo badaczy internetowych ), wspólny projekt teoretycznie rywalizujących ze sobą mocarstw, budowa stacji na bazie planów amerykańskich i rosyjskich stacji kosmicznych, finansowanie w dużej części amerykańskie, wspólne projekty badawcze, od kilkunastu lat po katastrofie amerykańskiego promu transport sprzętu i ludzi odbywa się z kosmodromu Bajkonur z użyciem rosyjskich rakiet. Obecnie na stacji przebywa w idealnej charmoni trzech rosjan, dwóch amerykanów i brytyjczyk.
Spektakl który nam serwują, trwa już tak długo aż trudno jest uwierzyć, w to że wszyscy świetnie się dogadują przy popołudniowej cherbatce. W europie żadnej wojny nie będzie co najwyżej może kilka zamachów terrorystycznych dla podtrzymania napięcia, z bardzo prostej przyczyny, ewentualny otwarty konflikt na terenie europy doprowadził by do zatrzymania działalności międzynarodowego biznesu, straty były by nie do odrobienia przez długie lata, została by zatrzymana sprzedaż wszelkiego rodzaju dóbr nie potrzebnych do przeżycia, różnego rodzaju usługi przestały by być świadczone, turystyka i wszelkiego rodzaju rozrywki nagle przestały by istnieć itd. ale co najważniejsze społeczność muzułmańska przestała by istnieć. Proponuję nie ulegać klimatowi kretyńskich terii i podpowiedzi ze strony anonimowych pseudo ekspertów politycznych, którzy wylęgają się jak grzyby po deszczu przy okazji takich materiałów jak ten powyżej, ukrywając się za przeróżnego rodzaju obrazkami i pseudonimami, a z których pewnie wielu ma tak niewiele do powiedzenia we własnym domu, a co tu dopiero mówić o wyjściu ze swoimi przekonaniami na szeroki świat.
Ps.
Stawiam markowy alkochol na koniec roku lub wcześniej, jeśli sytuacja w europie przyjmie inny obrót niż ten który przewiduję, tym którzy podniosą teraz rękawicę. Oczywiście oczekuję podobnego gestu w moim kierunku.

0
0
Portret użytkownika sly

Może coś wiecej z czym by się

Może coś wiecej z czym by się dało podyskutować, jakieś rozwinięcie myśli, a może to już maximum możliwości kryjących się za tą mityczną postacią z prze zabawnego obrazka powyżej. Rexio daj sobie szansę, możesz nawet napisać coś z kimś starszym, to nie wstyd poprośić kogoś bardziej wyedukowanego od siebie o pomoc. Daj czadu być może świat czeka na Ciebie a ty jeszcze nie odkryłeś w sobie jeszcze wszystkich pokładów swojej potężnej mocy, którą ja nazywam fanatycznym obłędem.

0
0
Portret użytkownika Angelus Maximus Rex

Na coś więcej to trzeba sobie

Na coś więcej to trzeba sobie zapracować... Jak widzę z twojego pisanego bełkotu, który zapaskudza ten portal, nic więcej do dyskusji wykrzesać się nie da..
 Zresztą to nie tylko moja opinia... Smile
-pozdrowienia od "zabawnego obrazka"...
 Pogadaj sobie z "bęcwałem"... Równy tobie gość...

0
0
Portret użytkownika S.N.69

Było nisko a teraz jest

Było nisko a teraz jest jeszcze niżej, niestety wpisujesz się idealnie swoim profilem ułomności w tak zwaną pseudo kulturę polskich kiboli, miotasz się bez sensu ale chociaż zauważyłeś że nie jesteś osamotniony w tym typowym dla ogolonych myśli i być może główki postrzeganiu rzeczywistości, które polega głównie na bezsensownym ujadaniu. Najzabawniejsze jest to że ty i tym podobne przypadki jesteście tak cudownie przewidywalni, że drażnienie was to czysta przyjność która niestety szybko się nudzi tak jak zabawa z bezrozumnym zwierzakiem.
Czasem mam nadzieję na coś więcej, coś bardziej wymagającego, niestety zawsze powtarza się ten sam scenariusz, czyli w efekcie końcowym wylewa się w tych niby komentarzach zwykłe uliczne szambo.

0
0
Portret użytkownika Angelus Maximus Rex

Brakuje takim cieciom jak ty

Brakuje takim cieciom jak ty odwagi, by pisać pod jednym nickiem. Pewnie jesteś pejsatym beznapletkowcem.. Oni często zmieniają nazwiska ...
 Takie nic, nie jest w stanie mi dopiec. Intelektualny niedorozwój nie pozwoli ci skonstruowac drabiny dostatecznie wysokiej, by mi polizać pięty...

0
0
Portret użytkownika S.N.69

Zamieszanie z pseudonimem

Zamieszanie z pseudonimem jest tylko wynikiem błędu w systemie który zmusił mnie do jego ponownego nadania. W nowym zawarłem swoje inicjały i datę urodzenia to tyle odnośnie twojej teorii o braku odwagi. Wkładanie kija między pręty klatki w której się znajdujesz zwierzaczku właśnie przestało mnie bawić. Tak na pożegnanie powiem ci rexiu że gdyby moja zabawa z tobą nie przynosiła pożądanego skutku w postaci przypiekania twoich pięt, to pewnie tyle byś nie szczekał.

0
0
Portret użytkownika wolność jest moim prawem

John Moll, jeśli chodzi o

John Moll, jeśli chodzi o Turcję, to Turcja wpuszcza imigrantów tzw. uchodźców, bo Merkel ich zaprosiła. Błagam, zacznijcie opierać się na faktach.
W co wy tu gracie? Macie świetne artykuły o ciekawostkach i zamijcie się nimi, ale gdy zaczynacie tyrady na cześć Putina i Rosji to aż się niedobrze robi. 
Przemyślcie jedną rzecz:
Dlaczego Polska po okupacji rosyjskiej stała sie biednym krajem w którym wszyscy oszukują jak TW Bolek i idą w zaparte. A dlaczego za murem berlińskim w Niemczech, gdzie swoją dolę powojenną zabrało USA, był pełen rozkwit gospodarczy i technologiczny?
Dzisiaj macie porównanie podobne między Koreami.
Korea Północa to wpływy Rosji. Korea Południowa to wpływy USA.
O takim fakcie jak blokada przez Rosję w Syrii, budowy mostu dla przepływu ropy w strone Europy (ropy konkurencyjnej dla Rosji), nie powinienem wspominać, bo sami powinniście do tego dojść. 
O kłamstwach propagandy rosyjskiej od 250 lat, kiedy okupowano Polskę od rozbiorów, co było pomysłem carycy Katarzyny II i zakłądanie sideł na Polaków podobnych jak dziś dowiadujemy się o TW Bolku, który nawet zwlekał z wyprowadzeniem wojsk rosyjskich, co zapoczątkował rząd Olszewskiego, obalony między innymi za rozpoczęcie tego precesu, blokadę spółek rosysjkich w Polsce i za weryfikację TW, co uczniono rękami Bolka, który miał pełno w gaciach.
Czy wy serio tutaj tak chwalicie Rosję, czy sobie jaja robicie? 
Jeżeli dalej idziecie w zaparte po takich faktach to chyba ktoś nad wami czuwa, jakiś seryjny samobójca? Inaczej nie mogę sobie tego wytłumaczyć, więc wam współczuję.

0
0
Portret użytkownika UPAdlina

wiesz na czym w dużej mierze

wiesz na czym w dużej mierze opiera sie ten usmański dobrobyt?....Na okradaniu podbijanych przez siebie krajów!....Także na życiu ponad stan z kredytów?........Popatrz, jakie jest zadłużenie Rosji, czy Białorusi, a jakie jest usmańców, czy Polski, będącej pod ich "miekką" okupacją!!........Popatrz jak za chwilę będzie wyglądać ue (IV Rzesza), jako emiraty arabskie z prawem szariatu!!......Putin wywalił z Rosji na zbity pysk wszystkie organizacje sorosa, które w duzej części sponsorują ten dzisiejszy islamski armagedon i wszystkie "kolorowe rewolucje" w regionie i Afryce Płn., a u nas te organizacje niszczące nasz kraj mają się świetnie!!...........Jeżeli to, co dzieje sie wokół nadal utwierdza cie w przekonaniu, że zachodnia "demokracja" pod przewodnictwem usmanów jest czymś pozytywnym to albo jesteś trolem reżimowym, albo idiotą !!!!.......LUDZIE SIĘ BUDZĄ !!!!!

0
0
Portret użytkownika John Moll

wolność jest moim prawem

[quote=wolność jest moim prawem]
gdy zaczynacie tyrady na cześć Putina i Rosji to aż się niedobrze robi. 
[/quote]
Mi się robi niedobrze gdy czytam takie bzdury. Jeśli ja tyram na cześć Putina, to Ty tyrasz na cześć Obamy, Stalina, Hitlera, Netanjahu i całej reszty morderców. Szkoda mojego czasu na takie dyskusje.

0
0
Portret użytkownika wolność jest moim prawem

Porównaj sobie Korę Północną

Porównaj sobie Korę Północną z Południową, jeszcze raz. Wolisz demokrację z nowoczesną technologią koreańską jak LG, gdzie panuje USA, czy "demokrację" w wykonaniu państwa, które największe sukcesy ma na polu rakiet dalekiego zasięgu, podbijaniu Gruzji i państw ościennych w poszukiwaniu ropy? Demokracja w wykonaniu USA i demokracja w wykonaniu Rosji nie są tożsame. Hitlera obaliła koalicja, która ruszyła dopiero, gdy do wojny ruszyło USA. To USA obaliło Hiltera, gdy zaatakowani zostali przez sojusznika Hiltera, nazistowską Japonię -wtedy włączyli się do wojny. Gdyby nie atak nazistowskiej Japonii na USA, dziś pewnie mówilibyśmy po niemiecku, a Rosji też by nie było. To dzięki USA, dziś piszesz po polsku, a nie po niemiecku.  

0
0
Portret użytkownika Angelus Maximus Rex

wolność twoim prawem jest

wolność twoim prawem jest raczej twoim rozwolnieniem...  Wartości demokratyczne praktykowane przez południowo-koreanczyków widac wyraźnie w koreańskich zakładach LTD, gdzie pracują jak niewolnicy i wielu z nich popełnia samobójstwa hasbarski naganiaczu tu w Polsce...

0
0
Portret użytkownika UPAdlina

poczytaj sobie, jak Japonia

poczytaj sobie, jak Japonia została sprowokowana przez usmańców do ataku poprzez sankcje, a nie, "bo była faszystowska"!!....Po drugie, rozumiem, że usa i ich klakiery napadające od dekad na suwerenne państwa i mordujące miliony ich obywateli nie są dla ciebie godne potępienia tylko gloryfikowania!!..........Jeżeli tak, to twoja moralność jest na poziomie zwierzęcym!!

0
0
Portret użytkownika marik

Następny kretyn który ma

Następny kretyn który ma wyprany mózg i myśli że za całe zło świata odpowiada USA (ussmańcy itd) a który co widać od razu nie zna historii. 
Rozumiem że wdł Ciebie ta biedna japonia zaatakowała Chiny i robiła rzezie i obozy koncentracyjne które przewyższały w kazdym calu nawet te niemieckie bo to też wina USA? 
Idź człowieku do szkoły i poczytaj historii najpierw trochę zamiast bzdur na necie i YT.

0
0
Portret użytkownika John Moll

Może najpierw Ty poczytaj

Może najpierw Ty poczytaj trochę o tym, co naprawdę wydarzyło się przed i w momencie ataku na Pearl Harbor. Info znajdziesz w sieci, chyba że nie chcesz znaleźć...

0
0
Portret użytkownika UPAdlina

twoje zdanie pacanie

twoje zdanie pacanie interesuje mnie tyle, co zeszłoroczny śnieg!!........Jaką ty znasz historię?.....Tę, którą ci podały pejsate ścierwomedia?....Wsadź sobie gdzieś tę historię!!.....Wysil dupę i poszukaj alternatywnej wiedzy, bo historię piszą zwycięzcy i przedstawiaja ją tak, jak im wygodnie!!......Aha.....i w dzisiejszych szkołach nauczana historia to ta jedynie prawdziwa??!!........Idż lemingu pospolity i pomedytuj trochę nad swoją głupotą, to może coś ci oświeci ten durny baniak, który nosisz na szyi!!!!.......A ussmańce to największy bandzior naszych czasów, który razem z israhellem i swoimi klakierami robi nam piekło na ziemi!!......Od zakończenia II WŚ ussmańce rozpętały kilkadziesiąt wojen  w których zginęły miliony ludzi, dziś oprócz kolejnych wojen sponsorują faszystowski banderowski reżim na upadlinie i terrorystów na bliskim wschodzie!!......Ale ty pewnie baranie o tym nie wiesz, bo nie napisali w gazetach ani nie powiedzieli w pejsatej TV!!....Idź sie nie osmieszaj!!!!

0
0
Portret użytkownika John Moll

...tylko co to ma wspólnego z

...tylko co to ma wspólnego z tematem? Kryzysem migracyjnym?
 
Nie odpisuj nawet. Sory ale nie chce mi się z Tobą rozmawiać. Jesteś tu naowy, przypadkiem wpadłeś na ten portal, zobaczyłeś pierwszy lepszy artykuł i się czegoś czepiasz. Dyskusja z Tobą nie ma sensu bo nie znasz mnie.

0
0
Portret użytkownika Rycerstwo Polskie

A to dla TVN'u, żeby nie

A to dla TVN'u, żeby nie kręcili bajek pt."najtrudniejszy etap to przeprawa przez morze":
https://www.youtube.com/watch?v=JCREZbUWJT4
A co do słów breddlove'a - czysta hipokryzja i kompromitacja. Ten lud wędruje z ziemi zniszczonej przez zachód, przecież każdy przedszkolak już to wie. A Rosja ukazała prawdę na temat działań "koalicji" na BW (ropa, ropa i biznes w handlu bronią).

0
0

Strony

Skomentuj