Rosja odmawia przyjęcia uchodźców, którzy opuścili Norwegię

Kategorie: 

youtube.com
Rosja nie chce przyjąć z powrotem uchodźców, którzy uciekli z jej terytorium przez granicę do sąsiedniej Norwegii, donosi DW.

 

 

Mówił o tym Siergiej Ławrow, minister spraw zagranicznych Rosji na konferencji prasowej 26 stycznia br.

„W tym przypadku mówimy o ludziach, którzy przybyli do Federacji Rosyjskiej w celu podjęcia każdej pracy lub odwiedzin krewnych. Ich dłuższej obecności w Rosji jednak nie potwierdzono.  Wabikiem dla nich była Norwegia, a Rosję potraktowali jako kraj tranzytowy. Takich ludzi nie chcemy przyjmować z powrotem. Oni złamali nasze prawa” – powiedział szef rosyjskiego MSZ.

Ławrow poinformował, że Rosja uzgodniła z władzami norweskimi „zastosowanie przerwy i opracowanie algorytmu, który rozwiąże ten problem w interesie Moskwy i Oslo".

 

 

Ocena: 

Nie ma jeszcze ocenKomentarze

Portret użytkownika Chrobry

Jak ci se nudzi to sie zajmij

Jak ci se nudzi to sie zajmij czyms , madry czlowiek sie nie nudzi , a to ze ludzie sa zmeczeni i zestresowani to nie znaczy ze chca wojny chca raczej stabilizacji godnego zycia i spokoju , ale napewno nie tego zeby ich wytlukli . Masy sa niewolnikami ale sa tez setki ludzi madrych ktorzy zdaja sobie sparwe z tego cos sie dzieeje na swiecie i to wlasnie dzieki tym ludziom rozpoczal sie wiatr zmian chociazby i w Polsce.I trzeba dzialac zeby bylo nas jak najwiecej ludzi ktorzy obala nwo i nie dopuszcza do nwo a nie gadac o wojnie raczej radzilbym wogole nie wymawiac tego slowa , bo bedac na wojnie w iraku czy afganistanie uwiesz mi ze jakbys byl na wojnie  nie wiem moze byles ale watpie bys zobaczyl ze wojna jest gorsza niz smierc to jest umieranie w meczarniach to jest wybijanie sie ludzi ktorzy nic do siebie nie maja . Wojna to smierc mlodych i gadanie starych , trzeba zapobiec wojnie a nie czekac z rozlozonymi rekoma na wojne w takim wypadku jest sie gorszym niz te masy bo czekasz jak baran na rzez. Nie czekaj na wojne tylko wlacz myslenie .

Portret użytkownika eva11

co za dyskriminat ma tu

co za dyskriminat ma tu dzisiaj dyzor?
tak bardzo cie razi co pisze,ze zadnego mojego komenta nie dales?
i co zadowolony jestes z siebie?
ale prawda zawsze boli,a zwlaszcza jak trafia w czuly punkt.......
widac trafilam w twoje leki.

Portret użytkownika Chrobry

Doczekasz sie III WS ale

Doczekasz sie III WS ale uwazaj zebys potem nie plakal , lepiej cos rob w tym kierunku a nei czekanei nic nie daje ,  wojna wybuchnie w tym roku jeszcze , ale wtedy juz nie ebdzie ratunku  wybija miliardy ludzi wiec , nei weim czy jest na co czekac lepiej uwazaj co pizesz czasem i puknij sie w cymbal. pozdro

Portret użytkownika SONIA

Shternbuch został

Shternbuch został wtajemniczony w sekret, przekazywany przez rabinów od XVIII wieku. Były to słowa Gaona tuż przed jego śmiercią. Brzmiały one: "Kiedy usłyszycie, że Rosjanie zdobyli Krym, to powinniście wiedzieć, że czasy Mesjasza się rozpoczęły, że słychać Jego kroki. A kiedy usłyszycie, że Rosjanie dotarli do Konstantynopola (dzisiejszy Stambuł), to powinniście założyć swoje szaty szabatowe i ich nie zdejmować. Oznacza to bowiem, że Mesjasz może przyjść już w każdej chwili". "Nie wiem czypremier Turcji Erdogan wie o rosyjskich planach co do Stambułu, ale na waszym miejscu oddałbym szabatowe szaty do czyszczenia, tak na wszelki wypadek.
 

Portret użytkownika tubylec

Wcale mnie nie dziwi że Rosja

Wcale mnie nie dziwi że Rosja nie chce ich z powrotem .. ja też nie mam w zwyczaju jeść gówna które przeze mnie przeszło tylko spuszczam je w kibel.

Portret użytkownika wawa

UWAGA ----STACJA BAZOWA 1

UWAGA ----STACJA BAZOWA 1 OLSZTYN JEST AGENCJĄ TERRORYSTYCZNĄ Z SIEDZIBĄ W OLSZTYNIE!!!!!!

Portret użytkownika wdm

To są uchodźcy z Norwegii? Do

To są uchodźcy z Norwegii? Do nas podobno mają przybyć uchodźcy z Niemiec, których oszukała Adolfina Merkelina...

Portret użytkownika Akamai

Niedobra Rosja. A ja czekam i

Niedobra Rosja. A ja czekam i czekam. Cztery lata temu czekałem na koniec świata. Teraz czekam na III wojnę światową. Inni chodzą do kina i na dyskotekę. A ja siedzę w domu i czekam. To czekanie mnie w końcu zabije.

Prawda nas wyzwoli, 

Ale najpierw nas wku*wi.

 

Portret użytkownika keri

Pikne gwiazdki (samoloty

Pikne gwiazdki (samoloty pewnie) mi migały. Światełko białe, przerwa, nieco dalej światełko, przerwa, nieco dalej światełko ... I to jeden za drugim. Nie wiem co to jest, lecz robi wrażenie.

Strony

Skomentuj