Rosja i Chiny zawierają sojusz w celu "detronizacji" amerykańskiego dolara na rynku światowym

Kategorie: 

Źródło: Flickr/ohkylel @twitter/CC BY-NC-ND 2.0

Moskwa i Pekin uczyniły pierwszy krok w celu zawiązania sojuszu ekonomicznego, który ma na celu wyparcie dolara ze światowego rynku monetarnego.

 

Rosja i Chiny zawarły umowę w celu wzmocnienia swoich zależności ekonomicznych, gdy sankcje oraz spadek ceny ropy uderzyły w Moskwę. Częścią tych działań jest, zrealizowane już, otwarcie pierwszego biura Rosyjskiego Banku Centralnego w Pekinie. Ma to dwóm mocarstwom ułatwić uniezależnianie się od konieczności używania amerykańskiej waluty w handlu międzynarodowym.

 

Otwarcie przedstawicielstwa Rosyjskiego Banku Centralnego w Pekinie okazało się perfekcyjnie dograne z czasem rozpoczęcia kooperacji pomiędzy oboma państwa w emitowaniu obligacji, walce z praniem brudnych pieniędzy oraz wspólnych działaniach antyterrorystycznych, głosi oświadczenie Dmitrija Skobelkina, głównego dyrektora Rosyjskiego Banku Centralnego.

 

Rosja w tym samym czasie przygotowuje się do wydania pierwszych obligacji w chińskich yuanach.

 

Rosja i Chiny uzgodniły w maju zeszłego roku, że zaczną wspólnie emitować swoje waluty na rodzimych rynkach, co powszechnie postrzega się jako próbę „detronizacji” dolara na rynku światowym. Jak widać pomimo zmian w Waszyngtonie stary konflikt ma się jak najlepiej, a wręcz zaczyna nabierać niebezpiecznych rozmiarów.

 

Ocena: 

5
Średnio: 5 (3 votes)


Komentarze

Portret użytkownika Wlodi

W koncu z rosji zostanie

W koncu z rosji zostanie moskowia, wiele malych panstewek i na wschodzie Chiny zabiora co zechca. Pierwszy krok ku temu.

0
-3
Portret użytkownika deuter

Kacapia z czajnikami, może

Kacapia z czajnikami, może zrobić, ale głęboki ukłon i laskę sobie nawzajem... buahahahhahaaa!!!

3
-5
Portret użytkownika terminator

Tryzubie zmieniasz nicki jak

Tryzubie zmieniasz nicki jak rękawiczki , jedank zawsze jedzie od ciebie bnderowskim  fetorem, który czuć na sto kilometrów. Choroba nienawiści na którą cierpisz neandertalczyku jest niestety nieuleczalna . Cierpiał na nią twój dziad mordujący Polaków na Wołyniu , cierpisz i ty. Tak nienawidzieć innych potrafi tylko rasowy morderca , normalny człowiek nie jest do tego zdolny . Nie pozwala mu na to cząstka duszy ludzkiej zwana sumieniem , ty jestś tego widocznie genetycznie pozbawiony . Znam przyzwoitych Małorusinów mieszkających na Ukrainie i nie wsadzam was do jednego wora , którym tylko trzasnąć o najbliższe drzewo . Ty  nienawidzisz wszystkich których wasza chora banderowska ideologa uznaje za wrogów , dzisiaj to Rosjanin , jutro Polak a po jutrze być może cały świat .Zabierz więc swój szanowny tyłek na jakieś forum waszego " parszywego sektora " i tam głoś  swoje "mądrości ". Znajdziesz tam poklask i zrozumienie dla swych morderczych idei ...

2
0
Portret użytkownika Szkarłatny Leon

wot i cały Putinowski sen o

wot i cały Putinowski sen o potędzę Rosji się skończył , z dolara przechodzi na juany, a ja czekałem aż zacznią emitować złotego albo platynowego rubla jak za czasów "carskiej świetności".

2
-8

 

"Nie istnieje, sprawa, zjawisko, a nawet żadna rzecz dopóty, dopóki w sposób swoisty nie zostały nazwane. Władzą jest więc moc swoistego nazywania..."

Portret użytkownika sceptyyk

Kremlowskie żydostwo zrobi

Kremlowskie żydostwo zrobi wszystko dla mamony. Oni zlewają zagrożenie chińskim żywiołem - jak kitajce staną u granic Uralu, to wyp...lą do Londynu lub USA. A rdzenni rosjanie, zostaną z rękoma w gównie...

4
-5
Portret użytkownika Szkarłatny Leon

ale jak to mówią - "w

ale jak to mówią - "w szaleństwie jest metoda" na wydymanie rosyjskiego społeczeństwa i pozbycie się "nieużytków" na rzecz chińczyków, już raz w historii Rosjanie taki "interes życia" zrobili sprzedając alaskę, a winni wszystkiemu Polscy masoni Smile

2
-5

 

"Nie istnieje, sprawa, zjawisko, a nawet żadna rzecz dopóty, dopóki w sposób swoisty nie zostały nazwane. Władzą jest więc moc swoistego nazywania..."

Portret użytkownika Teresa z Torunia

Sowieckie komuchy powoli

Sowieckie komuchy powoli zdychają z głodu to chcą oddać się po protektorat chińskich komuchów a potem za pomocą jedwabnego szlaku wyeksporotwać to czerwone "dobro" do nas. Mieliśmy komunizm sowiecki, teraz mamy unijny ale chiński to dopiero będzie level hard. I tak pendolinio będzie kursowało na linii Pekin-Wawa przywożąc chińską biblię - książeczkę Mao.

Naczelny watykanu, również zapalony komuch z ustęknieniem czeka aby odwiedzić czerwony chiński raj i oznajmić światu kolejne swoje złote myśli rodem NWO.

Kasa z Europie kończy się, dlatego tak polityczne pieski ujadają z lewa i z prawa o jedwabym szlaku. Wczesniej sprzedali kraj za ruble, teraz za marki/euro a niebawem za juany, chyba że czerwoni płacą tymi obrzydliwymi, kapitalistycznymi dolarami. A przecież wiemy, że każdy rasowy czerowny brzydzi się i takiego kapitalistycznego dolara do rąk nie weźmie.

2
-6
Portret użytkownika terminator

Wołodi znowu masz atak , sam

Wołodi znowu masz atak , sam będziesz niedługo żarł z głodu portret Bandery . Rosja i Chiny dadzą sobie radę bez twoich "mądrych " rad . W Rosji w tej chwili taka sama komuna jak u was demokracja . O tej kasie z UE która się kończy, to chyba dotyczy was . Europa i USA nie chce już  finansować waszego matecznika faszyzmu i jego złodziejskiego rządu. Chińczycy to mądry naród , podbił gospodarczo cały świat . Wy z nimi gospodarczo nie wygracie , mogli by was w tej chwili wykupić razem z śmieciami i insektami .Nienawiść  doprowadzila już cię do zmiany płci i obiera ci już zupełnie rozum . Zaczynasz bredzić i majaczyć , może to skonczyć się bolesnym zejściem z tego swiata. Poszukaj jakiegoś dobrego proktologa , moze coś poradzi na twe dolegliwości. Da ci żebraku umysłowy jakąś tabletkę na przeczyszczenie albo zrobi lewatywę. Jak sie porządnie wypróżnisz z faszystowskiego łajna na pewno ci się polepszy .

5
-3

 

"Nie istnieje, sprawa, zjawisko, a nawet żadna rzecz dopóty, dopóki w sposób swoisty nie zostały nazwane. Władzą jest więc moc swoistego nazywania..."

Portret użytkownika Szkarłatny Leon

panie podlina. ze mną to jest

panie podlina. ze mną to jest tak, kiedyś znałem tylko rosjan z łotwy i rodzimowierców rosyjskich z "Leningradu" no i byli oni trochę pro-putlerowscy wierzyli w putlera tak jak pan (pewnie masz pan jego obraz i się do niego pan modlisz),i nawet im trochę wierzyłem,  lecz teraz mam trochę więcej znajomych z rosji, ukrainy, białorusi, mołdawii i wiesz pan co, niewielu z nich kocha pańskiego idola, wiedzą za to że całe rosyjskie media włączając w to RT to jedna wielka propaganda,i prosty naród rosyjski z "prowincji" jest nią tak ogłupiony a do tego pijany, że nie ma trzeźwego obiektywnego spojrzenia na swój kraj, w przeciwieństwie do ludzi którzy byli zmuszeni żeby wyemigrować,  nie jestem wrogiem żadnego słowiańskiego narodu, jestem wrogiem chazarstwa które od czasów prl i zsrr nie oddało jeszcze władzy.

3
-2

 

"Nie istnieje, sprawa, zjawisko, a nawet żadna rzecz dopóty, dopóki w sposób swoisty nie zostały nazwane. Władzą jest więc moc swoistego nazywania..."

Portret użytkownika UPAdlina

propaganda jet wszędzie !!...

propaganda jest wszędzie !!.........Popatrz na Polskę, gdzie większość meNdiów jest w rękach niemców i uSSmanów, którzy bombardują ogłupiały naród swoją propagandą !!........Nie mam portretu Putina natomiast cenię go za inteligencję, która pozwala mu ogrywać zachodnią żydo-banksterską klikę !!........Zauważ, że Putin wywalił z Rosji całe gówno związane z sorosem !!...........To o czymś świadczy !!..........Putin też nie cacka się z banderyzmem, który dla Polski jest śmiertelnym zagrożeniem !!..........To wszystko wystarczy, żeby mieć do niego sympatię !!...........Czy ci się to podoba, czy nie poparcie dla Putina ze strony Rosjan to już około 85% !!.........Nie wiem, jakich ty Rosjan znasz, ale w każdym społeczeństwie znajdą się tacy, którym coś się nie będzie podobać, jednak liczy się to, co sądzi większość !!.........Chciałbym, aby Polska miała polityków pokroju Putina, czy Orbana, a nie pacynki, które tańczą w takt muzyki granej im przez swoich władców !!...........PS: Co do chazarii koleżko, to bardzo możliwe, że to kolejny fejk rzucony przez pejsów jako dezinformacja !!

2
-2

Konto nieaktywne na czas nieokreślony - MOD

Portret użytkownika amateur124

ja tam bym sie na Twoim

ja tam bym sie na Twoim miejscu nie jarał Putinem, bo żydzi i ci co sie tylko nazywają żydami mają go w łapskach. tak samo jak Trumpa, ktoremu każą kłamać że Iran jest sponsorem światowego terroryzmu. Putin to kumpel naczelnego rabina Rosji, który przyjaźni się z rotschildami, cóż za zbieg okoliczności http://wolna-polska.pl/wiadomosci/rabin-rosji-berel-lazar-opowiada-o-przyjazni-z-nathanielem-rothschild-i-putiniem-wideo-2017-02

i polecam wywiad z dziennikarzem Tomaszem Maciejczukiem, który obecnie mieszka w Moskwie, opowiada o tym jak to Rosjanie mają ,,dobrze"z Putinem. dodam że oczywiście został nazwany ruskim agentem jak krytykował benderowców Smile 9:40 mówi o Rosji i muzułmanach w niej

1
-1
Portret użytkownika UPAdlina

z żydami współpracują wszyscy

z żydami współpracują wszyscy, ale żydzi też mają swoje frakcje, jednak dla mnie Putin w tej chwili zwalcza banderowska upadlinę, co jest niezwykle istotne dla Polski i zgodne z polską racją stanu !!..........Zwalczanie upaińskiego banderyzmu to w tej chwili absolutny priorytet, a Putin jest tu dla Polski sojusznikiem !!...........Za teksty ukraińskiego porąba maciejczuka dziękuję !!.........On już popierał banderowców, potem ich krytykował, teraz naskakuje na Rosję, a jutro może oddawać jej hołd, więc jest tak wiarygodny, jak przedwyborcze obiecanki polityków !!

2
-1

Konto nieaktywne na czas nieokreślony - MOD

Portret użytkownika amator124

różne frakcje, no nawet pewna

różne frakcje, no nawet pewna grupa żydów w USA protestuje przeciwko światowemu syjonizmowi i istnieniu państwa w Palestynie, ale elita to elita, drukarze pieniędzy wszędzie mają swoich ludzi. napisałbym że też popieram Putina w kwestii banderowców i Syrii, ale w sumie co za różnica jak to tylko koleja kontrolnie podłożona bomba, do której pilot ma wiadomo kto. trzeba tylko znaleźć pretekst,przekonać opinię publiczną. jak by pan Putin się nie słuchał to by zakończył swój żywot śmiercią ,,naturalną", tak samo jak Kulczyk.

1
0
Portret użytkownika UPAdlina

no z tym kulczykiem to

no z tym kulczykiem to cholera wie, czy on zakończył żywot, czy może pod zmienionym nazwiskiem i ze zmienionym wyglądem gdzieś żyje............!!...............Prawdy na razie nie będzie dane nam poznać, dlatego ja popieram to, co wydaje się blizsze polskim interesom i bezpieczeństwu !!..........Popieram więc Putina zwalczającego banderyzm na upainie i islamski terroryzm w Syrii, a zwalczam uSSmanię i jej klakierów typu kanada i inne szamba, które wspierają banderyzm i islamski terroryzm !!.............Na razie tak to widzę !!

2
-1

Konto nieaktywne na czas nieokreślony - MOD

Portret użytkownika charis

Dzisiaj jest największe

Dzisiaj jest największe niewolnictwo w historii.
Dużej liczbie ludzi wmówiono, że będą szczęśliwi gdy będą posiadać 10 tysięcy różnych rzeczy,  i to w coraz nowszych i nowszych modelach. A co chwila są nowsze modele tysięcy rzeczy, więc to niekończąca się gonitwa ... wmówiono wielu że jeśli nie będą czegoś posiadać to będą gorsi od innych i
Wielu goni za tysiącami rzeczy - nadmiernie pracując, idąc po trupach do "celu". Resztki czasu tracą za zakupach o zakupach i kręceniu się i utrzymywaniu tego zbędnego balastu  -- są w złotej klatce, mają złote kajdany i biegną w miejscu jak szczur w kołowrotku - nie przypadkowo mówi się wyścig szczurów.  Nie znajdują w tym wszystkim tego czego szukają ale mają coraz większe mają rozbicie duchowe, psychiczne. Bieg do nikąd, a po drodze podeptanie najcenniejszych rzeczy, których nie da się kupić.Posiadanie czegoś nie robi jeszcze niewolnika, ale bezgraniczny pęd aby mieć coraz więcej i więcej lub mieć aby pokazać się przed innymi, chwalić się itd - to już jest niewola --- http://mieczducha888.blogspot.com/2017/02/zote-kajdany-zota-klatka-czy-tez-jestes.html

 

,

12
0

Strony

Skomentuj