Rosja i Chiny zbroją się w szybkim tempie

Kategorie: 

źródło: dreamstime.com

Według nowych danych opublikowanych przez szwedzką organizację badawczą, w ubiegłym roku nastąpił spadek wydatków wojskowych w Stanach Zjednoczonych, jak również w całej Europie Zachodniej i Środkowej, ale w Rosji, Chinach, na Bliskim Wschodzie i w Afryce Północnej nastąpił ich wzrost.

 

Nawet po redukcji wydatków przez USA ich budżet na zbrojenia nadal stanowi 39 procent światowych wydatków wojskowych. To o wiele więcej niż w jakimkolwiek innym kraj. Polityka zaciskania pasa przyczyniła się do 6 procent redukcji wydatków w porównaniu do ubiegłego roku.  Wydatki wojskowe w Europie Zachodniej i Środkowej również spadły z tym, że o około 1,6 proc.

 

Tymczasem Rosja, jak stwierdza raport Sztokholmskiego Międzynarodowy Instytutu Badań nad Pokojem, zaplanowała wielką modernizację armii i zwiększyła swoje wydatki na zbrojenia aż o 16 proc. Jednym z przykładów zmian technologicznych w armii rosyjskiej jest dostosowywanie czołgów T-72 tak, aby były w stanie efektywnie walczyć w miastach

 

Według Instytutu, wzrost budżetu wojskowego Rosji, oraz jeszcze większy na Ukrainie, przyczynił się do wzrostu wydatków na cele wojskowe w Europie Wschodniej. W regionie, w którym żyjemy nastąpił najbardziej znaczący ze wszystkich regionów skok, aż o 15 proc. Biorąc pod uwagę możliwości armii polskiej i konsekwentną walkę z patriotyzmem w naszym kraju, miejmy nadzieje, że nie skończy się to dla nas jak zwykle.

 

 

Ocena: 

5
Średnio: 5 (1 vote)


Komentarze

Portret użytkownika Frugo

Mają Cię za durnia. Wydają

Mają Cię za durnia. Wydają Twoje pieniądze na maszyny do zabijania a potem jeszcze każą strzelać Ci do brata. Jesteś gówno wartą marionetką.

0
0
Portret użytkownika Kazek12

Przygotownia do III wojny

Przygotownia do III wojny światowej tj. wojny  przeciwko populacji w ogóle, bo Bractwo Babilonskie z jej kieronikami Rotchildami /Bauerami/ i innymi  w wielu krajach, tych gadoidalnych osobników, dla obniżenia populacji do minimum, bo takiej ilości jak obecnie nie da sie kontrolowac, bo ,życia nie da się kontrolować. Zycie  fizyczne mozna zniszczyc, ale nie można go kontrolowac i zniszczyć w ogóle, bo życie to nie tylko fisyczne życie.

0
0
Portret użytkownika razsierprazmlot

Wywolywanie lecku strachu

Wywolywanie lecku strachu paranoi tym sie zywi inna cywilizacja niby wyzszy poziom albo o jeden stopien nizysz wymiar o kogo chodzREPTILIANS i niech mi tu zaden nie mowi ze onie nie istnieja istnieja jest za duzo o nich a prawda zawsze nawet w manipulacjonowanym klamstwu jakis proecnik jest wiec ludzie OBUDZCIE SIE POCZYTAJCiE O GADACH CZYM SIE ZYWIą MY SIE ZYWIMY JEDZENIEM ONI ENERGIA STRACHEM CZYLI NAMI NIM GORZEJ Na SWIECIE TYM WIECEJ DLA NICH A JAK Z ROKU Na ROK WIECEJ naS TO ICH TEZ AZ PRZYJDZIE TAKI DZIEN ZE WSZYSCY BEDA ZYC W SCHIZIE A ONI  WYGRAJA juz maja wieksza przewage ! a rzady to marionetki pod grubymi szychami i innymi rasami czy wam do reszty tv spralo mozgi bo tak mi sie wydaje nas smieca gownem i choduja nas jak w jakims akwarium doslownie wyobraz sobie ze na orbicie slonca zacumowal statek wielkosci polowy slonca w ksztalcie trojkata patrza na nas jak na mrowki w stadzie co moga sobie pomyslec kur.. wysylamy  floty i bierzemy ich do roboty proste proste jestesmy takimi mrowkami w stadzie a królowa tylko obserwuje a pionki sie zywia taka jest natura we wszechswiecie i w innych wymiarach ! ehh i tak nie zrozumiecie bo do reszty zyjecie tya obluda i iluzja :| 

0
0
Portret użytkownika Takitam

Już oni będą wiedzieli gdzie

Już oni będą wiedzieli gdzie celować. A Chińczykom już dawno ciasno się robi. Wbrew pozorom Chiny najbardziej ruskim zagrażają, kupę niewykorzystanego, dziewiczego terenu.

0
0

Kochane pieniążki cóż by głupcy robili gdybyście nie istniały ;]

Portret użytkownika milache

O matko jaka wojna? Nie

O matko jaka wojna? Nie będzie żadnej wojny. Tego już nie ma w słowniku. Może być tylko zagłada. Jakie zbrojenie, po co, bzdury. Nie trzeba się zbroić przy dzisiejszej technice. Pyk i rakietki lecą lub Bóg wie co innego.

0
0
Portret użytkownika milache

I też trafne spostrzeżenie.

I też trafne spostrzeżenie. Na przykład "podbicie" Iraku samolotem, piechotą i przeleżałym sprzętem w magazynach Mech z lat 90-tych w 21 dni nie jest wojną:P. Nawet 1 % arsenału militarnego nie pokazali.

0
0
Portret użytkownika Pio'76

Jeśli chce się totalnie

Jeśli chce się totalnie zniszczyć wroga to może, ale jeśli walczy się o zasoby, a inna wojna nie ma większego sensu, to nie można totalnie zniszczyć terytorium, o które się walczy.

0
0
Portret użytkownika Pio'76

Tak to działa w RTSach. W

Tak to działa w RTSach. W rzeczywistości trzeba utrzymać pewną populację, która będzie się zajmować wydobyciem tego co jest pod ziemią. Bez czystej wody, infrastruktury itp. to nie będzie działało. Praca w obozach może dawać efekty przez kilka lat, ale na dłuższą skalę trzeba ludziom zabezpieczyć najpierw podstawowe, a później wyższe potrzeby.

0
0
Portret użytkownika milache

Widzę, że wątek ucieka.

Widzę, że wątek ucieka. Dozbrajanie armii jak zakłada ten temat, dla mnie to jakas dezinformacja, ponieważ z ekonomicznego punktu widzenia lepiej jest inwestować w broń dużego rażenia, niż modernizować i dozbrajać mniejsze pole rażenia. A jak piszemy o przejmowaniu terytorium z surowcami, to piszmy po imieniu, Libia i Irak.

0
0
Portret użytkownika Pozityw Vibration

Mam do Ciebie wielka

Mam do Ciebie wielka prosbe,czy mozesz mi odpowiedziec dlaczego rozpocznie sie od Niemiec?Tak w skrocie prosze..

0
0
Portret użytkownika MCRemek

Nie wiem dlaczego od Niemiec,

Nie wiem dlaczego od Niemiec, pisze to co Chrystus podał, nie mogę nic dodawać od siebie, Chrystus zastrzegł aby te słowa były rozsyłane w niezmienionej formie, nikt nie może niczego dodać ani odjąć, ani nawet dopisać wytłumacznia czy swojej interpretacji. Każdy mam samemu to rozważć.
Podał dużo innych istotnych wydażeń oprócz tego, że w Europie wojna zacznie się od Niemiec, niedługo rozpadną sią Włochy, wyłoni się antychryst na Bliskim wschodzie, obecnie pociąga za sznurki z ukrycia, że będzie on wojskowym ale humanitarnym człowiekiem lecz nie mamy się za niego modlić to jedyny wyjątek na naszej planecie gdyż on nie pochodzi od Boga.
Zapanuje komunizm, który wprowadzi Rosja i Chiny, między czasie Nowy pożadek świata się odsłoni oficjalnie, będziemy nakłaniani do przyjęcia znamienia Bestii czyli chipa na ręke pod skóre poprzez zastrzyk, za dużo tego, tak jak pisałem
prosze sobie przeczytać wszystkie orędzia a wtedy dobrze się zastanowić, którą drogę wybrać.

0
0
Portret użytkownika intesp

no i tu jest problem bo wg

no i tu jest problem bo wg tych orędzi Papież Franciszek jest antychrystem więc to byłaby totalna paranoja i koniec czasów...W orędziach tych jest samo wywoływanie lęku nie wiem czy Chrystus naprawdę non stop by chciał żeby ludzie tracili nadzieję i non stop się bali...podchodzę do tego bardz ostrożnie

0
0
Portret użytkownika ArtemidaMaat

Kwestia tego czy mówił to

Kwestia tego czy mówił to Jezus, bo On nigdy by nie kazał robić wizerunku swojego i kazać go czcić, a jak tego nie zrobisz to nie zostaniesz zbawiony, kłania się bałwochwalstwo. Nawet ten niby dobry, może okazać się złym Luckiem;] Przejrzyj sobie biblię, a potem dopasuj to co było dane w objawieniach sam zobaczysz za czym się kłania zło.

0
0
Portret użytkownika Beata3

W tych orędziach jest

W tych orędziach jest wyraźnie napisane że one nie są po to żeby wywołać w nas strach lecz po to żeby nas przygotować do tego co niedługo będzie się działo na świecie ,Pan Jezus chce nas ostrzec żebyśmy byli czujni , jeśli czytałeś ewangelię według św. Jana to tam też nie ma nic miłego a wręcz są rzeczy przerażające.

0
0

Strony

Skomentuj