Rodzice musieli porwać ze szpitala własne dziecko chroniąc je przed polskim państwem! Trwa policyjna obława na małżeństwo!

Kategorie: 

Źródło: 123rf.com

Do niewiarygodnego skandalu doszło w jednej z placówek medycznych w Białogardzie, w zachodniopomorskim. Młodemu małżeństwu urodziło się tam 14 września dziecko. Ze względu na to, że jest to wcześniak, urodzony w 37 tygodniu, rodzice odmówili zaszczepienia noworodka. Następnego dnia zostali pozbawieni praw rodzicielskich. Skończyło się na tym, że porwali swoje własne dziecko i obecnie są ścigani przez policję. 

 

Trudno o bardziej jasny dowód na to, że dzieci są państwowe gdy trzeba je szczepić i cudownie przestają nimi być gdy na skutek tych szczepień dojdzie do niepełnosprawności maleństwa. Niestety większość Polaków wierzy, że urzędnicy państwowi wiedzą lepiej jakie substancje należy zaaplikować ich dzieciom i kiedy. Szczepienie noworodków dzień po porodzie to prawie wyłącznie polska specjalność i to barbarzyństwo dokonywane na ciele małego człowieka stało się przyczyną do ataku polskich władz na rodziców nie zgadzających się na dyktat medyczny.

 

Nie ma wątpliwości, że działania podjęte wobec rodziny już następnego dnia po porodzie, skutkujące ustanowieniem jakieś pani adwokat, prawnym opiekunem jednodniowego noworodka to niewyobrażalny skandal. Jest to też sprzeczne z konstytucją, która w art. 68 ust. 4 pkt.1 mówi: Każdy ma prawo do ochrony zdrowia. Ci rodzice uznali, że dla ich dziecka metale ciężkie mogą być zbyt dużym obciążeniem w pierwszej fazie życia. Odmawiając podania mu podejrzanych preparatów sprowadzili na siebie gniew władzy.

 

Pokazuje nam to, że obecny rząd kontynuuje niechlubne tradycje poprzedników w zakresie przymusu szczepień, a nawet wznosi walkę z rodzicami świadomymi niebezpieczeństw związanych ze szczepionkami, na zupełnie inny poziom, stosując podłe sztuczki prawne i wykorzystując aparat ucisku. Obecnie trwa obława na małżeństwo i ich dziecko, które ekspresowo stało się państwowe.


Trudno się dziwić zrozpaczonym rodzicom, że postanowili uciekać. To już ten czas, ucisk rozpoczyna się na dobre. Magazyny są pełne szczepionek, ich terminy ważności powoli się kończą kalendarz szczepień się rozrasta, a ludzie coraz mniej chętnie szczepią swoje dzieci widząc wokół siebie liczne przypadki negatywnych odczynów poszczepiennych. Wysyp autyzmu w różnej postaci, zaburzenia sensoryczne, ADHD i inne dziwne choroby neurologiczne, są już wiązane ze szczepieniami. Aplikuje się je jednak pod przymusem całej populacji, bo to po prostu bardzo dobry biznes dla niektórych korporacji, które mają magiczny wpływ na władze niektórych państw. 

 

Trzeba jednak zaznaczyć, że na zachodzie wypłacono już miliardy dolarów odszkodowań z powodu powikłań po szczepionkach, ale nie w Polsce. U nas nadal oficjalnie udaje się, że szczepionki to samo dobro, a ostrożni rodzice nazywani są oszołomami. To co zaprezentowano w Białogardzie to już nie ryzyko grzywny za odmowę wstrzyknięcia zdrowemu dziecku jakiejś rzekomo leczniczej substancji, to już jawny objaw totalitaryzmu.

 

Najwyraźniej obecna władza w Polsce ma już takie poparcie społeczne, że może sobie pozwolić na wszystko względem obywateli, nawet na faszystowskie zachowania w stylu zabierania dzieci. O ironio okazuje się, że obecna zgrywająca się na konserwatywną i prawicową władza, zachowuje się względem swoich obywateli identycznie jak krytykowane przez nich rządy z zachodniej Europy, równie ochoczo odbierające rodzicom ich dzieci przy byle pretekście.
 

 

 

Ocena: 

5
Średnio: 5 (8 votes)


Komentarze

Ojcem Mieszka był, według niego, Siemomysł, dziadem Lestek, a pradziadem Siemowit. Z pierwszą żoną, Dobrawą, miał Mieszko syna Bolesława i córkę.

Portret użytkownika Akamai

No i pojawiła się tu

No i pojawiła się tu nieliczna zresztą banda trolli, którzy uważają, że rodzice nie mogą chronić własnego dziecka.

Mózg sobie zaszczepcie. Może to wam jakoś pomoże.

5
0

Prawda jest jak poezja.

Większość ludzi nienawidzi poezji.

 

Portret użytkownika Dość

Kurna nie mogę.. W tym kraju

Kurna nie mogę.. W tym kraju każdy jest własnością państwa.. W końcu każdego sobie już kupili syjoniści.. Według prawa moje dzieci nie są moje.. Tylko ich niewolnikami.. 

 

3
0
Portret użytkownika Zenek ;)

OBŁAWA, OBŁAWA... NA MAŁE

OBŁAWA, OBŁAWA... NA MAŁE BEZBRONNE POLSKIE DZIECI OBŁAWA.....

normalnie jak za BIBLIJNEJ RZEZI NIEMOWLĄT jak sie żydostwo tak chciało zabezpieczyć przed narodzinami Chrystusa.... mordując WSZYSTKIE narodzone gojskie dzieci...

5
0
Portret użytkownika ksmamona

Mam nadzieje ,że tych

Mam nadzieje ,że tych bandytów już złapano i surowo się osądzi ich bezmyślność.

0
-8
Portret użytkownika Tomasz ***

Wciąż nie rozumiem....... Z

Wciąż nie rozumiem....... Z jakiego powodu rodzice dziecka opuszczając szpital ze swoim dzieckiem zostali posądzeni o porwanie tego dziecka????W koncu czyje to dziecko????szpitalne?????????

5
0
Portret użytkownika sceptyyk

Odpowiedż jest chyba prosta -

Odpowiedż jest chyba prosta - kilku zawziętych skurwieli z tej porodówki...  Teraz rodzice powinni wstąpić na drogę sądową o kilka baniek odszkodowania, od personelu i państwa polskiego, za szkody moralne i  utratę wizerunku. Dojebać kutasom, jako nauczkę na przyszłośc dla innych... 

3
0
Portret użytkownika Stary Polak

Wcześniak 37 - tygodniowy.

Wcześniak 37 - tygodniowy. Ktoś to policzył? Przecież to ponad 9 miesięcy. To ile trwa ciąża u ludzi?

2
0
Portret użytkownika Rekin

Widać, że nie masz dzieci.

Widać, że nie masz dzieci. Ciąża trwa pełne 9 miesięcy czyli 40 tygodni i nie jest to 9x4 tygodnie, które daje 36 tygodni tylko pełne 9 miesięcy czyli w zasadzie w Twoim liczeniu 10 miesięcy tj:

Od 0 do 1 miesiąca = 4 tygodnie
Od 1 do 2 miesiąca = 4 tygodnie
Od 2 do 3 miesiąca = 4 tygodnie
Od 3 do 4 miesiąca = 4 tygodnie
Od 4 do 5 miesiąca = 4 tygodnie
Od 5 do 6 miesiąca = 4 tygodnie
Od 6 do 7 miesiąca = 4 tygodnie
Od 7 do 8 miesiąca = 4 tygodnie
Od 8 do 9 miesiąca = 4 tygodnie
Cały 9 miesiąc = 4 tygodnie

Także masz odpowiedź, że ciąża trwa 40 tygodni, dziecko urodzone w 37 tygodniu jest wcześniakiem. Dziękuję, dobranoc.

2
0
Portret użytkownika ja.

Jak można porwać swoje

Jak można porwać swoje dziecko ???

Chyba tylko w TVN , wp.pl, onet.pl i innych żydowskich ośrodkach  otumaniania ludzi

6
0
Portret użytkownika mm

polskie dzieci nie należą do

polskie dzieci nie należą do rodziców tylko do państwa "widmo" które truje je szczepionkami

dla polaków wojny ciąg dalszy...

4
0

 

Portret użytkownika Angelus Maximus Rex

Zgodnie z planami utworzenia

Zgodnie z planami utworzenia na terenie Polski Judeopoloni, wielkość populacji Polaków nie może przekroczyć 15 mln. obywateli tego pochodzenia. Liczby te zostały ustalone na ogólnoświatowym Forum dotyczący Strategii Zrównoważonego Rozwoju kilka lat temu.

 Aby wykonać ten plan szczepić trzeba!!

7
-1
Portret użytkownika Medium

"Wczoraj w całej sprawie

"Wczoraj w całej sprawie wypowiedział się również ordynator oddziału położniczo-ginekologicznego szpitala w Białogardzie dr Roman Łabędź. Pytany przez dziennikarzy, co może grozić noworodkowi, odpowiedział, że "dzieci muszą być badane, musi być sprawdzany poziom bilirubiny - czy występuje żółtaczka czy nie, jeśli te badania nie są wykonane, to tracimy kontrolę nad stanem zdrowia dziecka". - Obawiam się, żeby to dziecko nie trafiło za dzień czy dwa do jakiegoś szpitala w cięższym stanie - wyznał dr Łabędź."

Tracimy kontrolę, i tu jest pies pogrzebany. A za zmianę szpitala najlepiej prokurator... ech!!!

I jeszcze jedna informacja:

 

https://www.monitor-polski.pl/skandal-przymus-szczepien-ekspresowo-przepychany-przez-sejm/

 Kliknęłam w link na stronie monitora:

http://www.sejm.gov.pl/Sejm8.nsf/PrzebiegProc.xsp?id=AA39B93781EFA3A1C125819A002DBF53

i czytam:

"Rządowy projekt ustawy o szczególnych rozwiązaniach zapewniających poprawę jakości i dostępności do świadczeń opieki zdrowotnej

projekt dotyczy zgodnie z uzasadnieniem - zwiększenia środków finansowych przeznaczonych na wyposażenie w sprzęt i aparaturę medyczną w tym: zakup sprzętu i aparatury dla podmiotów leczniczych (w tym w szczególności w zakresie onkologii, pediatrii, chirurgii, jak również dla oddziałów neonatologii III poziomu referencyjnego); doposażenie gabinetów profilaktyki w szkołach prowadzonych przez jednostki samorządu terytorialnego; zakup pojazdów, w których będą udzielane świadczenia zdrowotne z zakresu leczenia stomatologicznego (dentobusów)"

Ileż rzeczy zostało pogrzebanych razem ze szczepieniami...

1
0

Strony

Skomentuj