Putin zapowiada zmiany na Ziemi i wstrząsy

Kategorie: 

źródło: dreamstime.com

Rosyjski przywódca Władimir Władimirowicz Putin podupadł ostatnio na zdrowiu. Musiał zatem pokazać, że czuje się już na tyle dobrze, aby rządzić największym krajem na Ziemi. Po zaaplikowaniu blokera w bolący kręgosłup wyszedł na mównicę i wygłosił orędzie do narodu, w którym zapowiedział, że idą zmiany na Ziemi i wstrząsy.

 

Trudno powiedzieć, co miał na myśli rosyjski prezydent, prawdopodobnie jego słowa dotyczyły sytuacji międzynarodowej, a zwłaszcza tej na Bliskim Wschodzie.

"Najbliższe lata będą decydujące, wręcz przełomowe dla Rosji i całego świata, który wkracza w epokę radykalnych zmian, a być może nawet wstrząsów." powiedział Putin

Prezydent Rosji stwierdził, ze świat zmierza ku konfliktowi. Stwierdził, ze widać to na płaszczyźnie gospodarczej, geopolitycznej i etnicznej. Dodał, że czeka nas teraz wiele konfliktów o zasoby naturalne. Ciekawe czy miał na myśli chińskie zakusy w celu kolonizacji Syberii.

 

Słowa Putina można tez odebrać, jako brak pewności, co do pozycji Rosji. Zwrócił on uwagę, że w utrzymanie obecnego statusu największego państwa świata będzie trzeba włożyć dużo wysiłku, bo świat zmienia się i tak jak kiedyś był wielobiegunowy, potem dwubiegunowy (zimna wojna) tak właśnie na naszych oczach kończy się globalne panowanie USA i wkracza nowy gracz Chiny a wkrótce i Indie. Putin dostrzega te zagrożenia i deklaruje, że Rosja postara się utrzymać swoją wielkość. 

 

 

Źródło: http://www.rmf24.pl/fakty/swiat/news-putin-w-oredziu-demokracja-jedynym-wyborem-ale-oparta-na-ros,nId,725472

 

 

Ocena: 

Średnio: 5 (1 vote)


Komentarze

Portret użytkownika Medium

@John Moll!

@John Moll!

Szukam tego wystąpienia Putina w oryginale i nijak nie mogę znaleźć. Wygląda na to, niemieckie RMF FM albo o źródła nie dba, albo celowo je pomija, by manipulować informacją!

0
0
Portret użytkownika Konfederacja Słowiańska

Może Putin miał na myśli to,

Może Putin miał na myśli to, że walka o powrót do świata wielobiegunowego nie będzie łatwa.

1
0
Portret użytkownika 720

Ja też mam jakieś przeczucie,

Ja też mam jakieś przeczucie, że szykuje się coś mocnego. Czyżby to była III wojna światowa? Czyżby nie tylko Putin, ale reszta liderów państw na świecie wiedziała o czymś więcej i na to się szykował, świadomie ukrywając przed nami pewne rzeczy, odwracając od nich naszą uwagę?

0
0
Portret użytkownika Xystos

.. wszyscy odczowamy

.. wszyscy odczowamy zblizajace sie zmiany,radykalne
kiedy sie zaczna ? na dniach ? czy tez najblizszych tygodniach ?

0
0
Portret użytkownika YzYdOr

Putin! Przestał dbać o swoje

Putin! Przestał dbać o swoje zdrowie, przestał myć zęby!!! Śmierdzi Mu teraz rano... I Myśli, że to koniec;-*( A, że władze ma! Tyle na ziemi spokoju? Na ile w jego ustach PH...;-)

0
0
Portret użytkownika polska

@SurvivorMan   Ja jakoś bez

@SurvivorMan
 
Ja jakoś bez rzadnej apokalipsy/katastrofy od zawsze żyjąc w poslce oglądam sie za siebie żeby nie dostać kosy za bylo gówno... np za komórkę.
Ostatnio chłopak wylądował w szpitalu bo wszedł na nie swoje osiedle...
 
 

0
0
Portret użytkownika MONSTER

Widzisz bo dawniej byl punk

Widzisz bo dawniej byl punk rock który kształtował człowieka w dobrym kierunku. A teraz co masz?Wymyślony w USA rap-demoralizujący mlodzież-lekkie życie, lekkie dragi, lekkomyślność. I rośnie nam pokolenie ni w pi.dę ni w oko.Debile latają z kosami w kieszeni i myślą że są panami tego świata, dopuki się nie doigrają a potem płacza jak dzieci na komendzie.

0
0
Portret użytkownika MONSTER

Taka przyszłość przychodzi do

Taka przyszłość przychodzi do pracy i nie ma siły 20 kg. podnieść nawet przez chwilę.Następnie stwierdza że miał kiedyś rękę połamaną i takich ciężarów on nie będzie nosił, idzie na chorobowe na tydzień-anemia i leserstwo!

0
0
Portret użytkownika YzYdOr

Zgadzam się z Tobą Kolego.

Zgadzam się z Tobą Kolego. Płaczą te biedne dzieci nie tylko na "MO" Słabe jednostki nie rokujące już nie tylko nam! Swiadczenia emerytalne, ale i koniec świata... Wink

0
0
Portret użytkownika syzyf

 rok temu Angela mowila o

 rok temu Angela mowila o nadchodzacych zmianach dla europy oraz swiata,i ze jesli ktos oczekuje spokoju jaki dotychczas tral w europie ten jest w glebokim bledzie-cos w ten desen,po tej wypowiedzi nasz "gienialny" minister od finansow cos przebakiwal o wyslylaniu rodziny za ocean czy inny kosmos,Putin przepowiadal juz na ten obecny rok wielki glod w europie...,albo bawia sie w przepowiednie,albo siebie nakrecaja,albo nas nakrecaja

0
0
Portret użytkownika b@ron

ja mimo wszystko życze mu

ja mimo wszystko życze mu szybkiego powrotu do zdrowia, bo jak bedzie czuł że jego koniec jest bliski...to może chcieć nas wziąść ze sobą...

0
0

W DYSKUSJI WYRAŻAM WŁASNE POGLĄDY KTÓRE NIE MAJĄ NA CELU NIKOGO OBRAZIĆ ,TYM NIEMNIEJ OBRAŻALSKIM WSTĘP DO DYSKUSJI SUROWO ZABRONIONY !!!

Portret użytkownika MONSTER

Putin coś powiedział i

Putin coś powiedział i zobaczcie co wyprawiacie! Każdy zaczyna uprawiac swoje fobie, agresywnie broniąc swojej racji.To wyobrażcie sobie co będzie się działo w waszym otoczeniu podczas jakiegoś apokaliptycznego zdarzenia.Nie trzeba będzie większego kataklizmu ponieważ na samym początku akcji pozabijacie sie broniąc swoich poglądów.

0
0
Portret użytkownika SurvivorMan

Święte słowa!!! Już coś

Święte słowa!!! Już coś podobnego jakiś czas temu pisałem pod innym tematem i wtedy kilku troglodytów nawyzywało mnie od żydów, zarzucało brak polskości, patriotyzmu itp.... Tak ich boli prawda o narodzie polskim... Jak przyczają Twój post, to czeka Cię z pewnością to samo. A prawda jest jedna: Jeśli dojdzie do globalnej katastrofy (jakiejkolwiek), to każdy w tym kraju będzie mógł liczyć tylko na siebie (ewentualnie rodzinę) i non stop będzie zmuszony oglądać się za siebie, aby za byle co nie dostać kosy między żebra!!!

0
0

DBAJ O SWÓJ NÓŻ! Nigdy nie wiadomo kiedy uratuje Ci życie!

Portret użytkownika tropheus

powitac  :) SurvivorMan , dla

powitac  Smile SurvivorMan , dla mnie mozesz byc i zydem , arabem , czy amerykancem , ale jesli wypowiadsz sie zle o swym kraju to nie dziw sie ze po tobie jadą ,sam mam taka ochote gdy slysze takie opinie . Zaden kraj na świecie nie przerobil takiej lekcji jak Polska . Piszesz ze jesli do czegos dojdzie u nas to kazdy moze liczyc na siebie a co  w innych krajach bedzie inaczej ? jak ?  :)  Ale zgadzam sie Smile jesli dojdzie do czegos to zaden jehowa budda polityk czy biskup wam nie pomoze bo to nie w jego gestii ,chocby nawet chcial .Co do naszej mentalnosci :)  poczytaj dlaczego mamy taka Smile dlaczego nie uznajemy wladzy nad soba i to niewazne w jakim okresie naszych dziejow . Jedyne co nas scala to obrona swej ziemi Smile .

0
0
Portret użytkownika SurvivorMan

Witam. Trochę źle mnie

Witam. Trochę źle mnie zrozumiałeś... Nie mówię źle o swym kraju, bo go kocham... Odnoszę się za to krytycznie do jego mieszkańców bo są ku temu powody.! W innych krajach w czasie chaosu będzie oczywiście taka sama jazda i tu masz rację... Chodzi mi o to, że Polaków przetały łączyć pewne więzi i są w stanie poprzegryzać sobie tętnice z coraz bardziej przyziemnych powodów. Zobacz co na przykład się dzieje na obczyźnie: Turek trzyma z Turkiem... Cygan trzyma z Cyganem... Azjaci trzymają się razem... Murzyni trzymają się razem... A Polak patrzy, żeby drugi Polak nie miał lepiej od niego!!! Zawiść i agresja... Włącz sobie CB Radio i posłuchaj sobie polskiej uprzejmości na kanale 19... Toż to woła o pomstę do nieba!!! O takich sytuacjach mówię... A to, czy nas scala obrona własnej ziemi, to się dopiero okaże, bo baaaardzo się różnimy od naszych dziadków i pradziadków... Nie można więc być tego pewnym...

0
0

DBAJ O SWÓJ NÓŻ! Nigdy nie wiadomo kiedy uratuje Ci życie!

Portret użytkownika Zahi

Wszystkie rozbiory były przez

Wszystkie rozbiory były przez polaków, mawiało sie wtedy o nas; 
Jeden polak, jedna opinia. Dwóch polaków trzy opinie. 
To między innymi posłużyło do rozbiorów Polski ludziom którzy wprowadzili chaos by potem rozebrac Polskę na kawałki. Myślę że podobne rzeczy przed nami przy dalszym nastawieniu PIS`u do nienawiści. Osobiście jestem po za jaką kolwiek partią ale widzę co się dzieje. I mam przykład z historii co się działo. Nic się nie uczymy i nie dbamy o nasza polskośc. Polska dla wielu to szalik bialo czerwony, walka z przeciwnikiem i w zasadzie ciągłe poszukiwanie oponenta. To niestety jest przykra prawda o naszym kraju i rodakach. Zachowujemy sie jak czarne brudne świnie zamiast dążyć do pokory w samym sobie. Ale co można jak przykład idzie z góry i to tam zaczynają się wszelkie waśnie po między ludzmi. 

0
0

Guardian Angel
"Prawdziwy wróg ukryje się tam gdzie się go najmniej spodziewasz"

Portret użytkownika janusz

 Niestety kolego Zahi ale

 Niestety kolego Zahi ale masz rację.My nie potrafimy się sami rządzić.Te ciągłe szukanie wroga wypacza wogóle sens istnienia naszego państwa.Przy dalszej eskalacji działań ze strony PIS czeka nas albo jakieś drastyczne posunięcie ze strony władz albo wojna domowa co w obu przypadkach może zaowocować tym rozbiorem na kawałki naszego kraju.Wtedy dopiero się może polacy opamiętają,jak to już bywało raz nie jeden,ale będzie już za póżno.Pozdrawiam.

0
0

Pozdrawiam !STRACH  odbiera  rozum,    STRACH  zabija  duszę !

Portret użytkownika MONSTER

W chaosie jaki by się

W chaosie jaki by się rozpętał nie znajdziesz kupca ani nawet zainteresowanego czymkolwiek.Wtedy będzie się liczyło tylko przetrwanie.

0
0

Strony

Skomentuj