Protesty przeciwko Unii Europejskiej mogą być wkrótce nielegalne

Kategorie: 

Przewodniczący Komisji Europejskiej, Jean Claude Juncker - Źródło:

Szef Komisji Europejskiej, Jean Claude Juncker, zaapelował podczas wywiadu dla brytyjskiej prasy, żeby władze żadnego innego kraju z UE nie organizowały więcej referendów secesyjnych. Na dodatek przygotowywane jest prawo, które może spowodować, że protesty przeciw UE zostaną uznane za nielegalne.

 

Unia Europejska upada na naszych oczach. Trockiści, Maoiści czy po prostu nowocześni komuniści, doprowadzili do tego, że narody europejskie, jeden za drugim próbują uwolnić się spod władzy przez nikogo nie wybranych unijnych biurokratów. Pierwszy krok wykonała już Wielka Brytania dokonując ta zwanego Brexitu. Nie podoba się to rządzącym, niewybranym w wyborach biurokratom z UE, którzy zapowiadają, że toczą się już rozmowy na temat zaklasyfikowania anty-brukselskich protestów i sprzeciwów jako przestępstw. Oczywiście tłumaczone jest to jako ... konieczność walki z terroryzmem!

 

Organizacje praw człowieka zareagowały z zaskoczeniem po tym gdy kraje UE zatwierdziły drakońskie nowe przepisy antyterrorystyczne, które, jak ostrzegają krytycy, mogą być wykorzystywane do tłumienia siłą wszelkich ruchów eurosceptycznych. Nowa dyrektywa UE w sprawie zwalczania terroryzmu wywołała zaniepokojenie i konsternację ze względu na bardzo niejasne określenie, co stanowi przestępstwo terroru.

Padają ostrzeżenia, że może być to łatwo wykorzystane do bezlitosnego rozprawienia się z ruchami eurosceptycznymi, w celu zdławienia protestów przeciwko kontrowersyjnym inicjatywom w UE. Eksperci z organizacji pozarządowych wyrażają zaniepokojenie, że w obecnym kształcie, ustawa może prowadzić do kryminalizacji protestów publicznych i innych pokojowych aktów, a także może być stosowana do tłumienia wolności wypowiedzi chronionej na mocy prawa międzynarodowego, w tym ekspresji odmiennych od lewicowych poglądów politycznych.

 

Potężne środki zawarte w ustawie są zapożyczone z ostatnich przepisów wprowadzonych we Francji, gdzie pozwala się na zlecanie dostawcom internetowych blokowania stron, które "wychwalają" terroryzm. Na dodatek blokada dzieje się bez konieczności udziału sędziego. Krytycy ostrzegają, że definicja terroryzmu według władz UE jest tak niejasna, że prawo to może być łatwo wykorzystane do likwidacji blogów i stron internetowych eurosceptyków.

Inżynieria społeczna i cenzura zwana dla niepoznaki "polityczną poprawnością" już się przejadły i nie działają. To wzbudza przerażenie nowoczesnych socjalistów, którzy byli pewni, że kontrolują to co mają myśleć manipulowani przez nich ludzie. W kolejnych krajach okazuje się jednak, że to nie działa. Mieszkańcy starego kontynentu mają dość unijnych absurdów i kolejni europejscy politycy określani mianem "skrajnie prawicowych", zapowiadają próby uwolnienia ich krajów.

 

Jednak jak widać władze UE nie zamierzają się poddawać, a nawet zwiększają stopień opresji. A skoro ich propaganda nie okazuje się skuteczna, zamierzają wyłączyć inne przekazy niż oficjalny nazywając myślących inaczej "terrorystami". Jeśli to nie jest próba tyranii to co nią jest?

 

 

Ocena: 

5
Średnio: 5 (6 votes)


Komentarze

Portret użytkownika www.ludziedobrejroboty.pl

Na nic się zdadzą nowe

Na nic się zdadzą nowe bandaże, to i tak już tylko Mumia... europejska

2
0
Portret użytkownika On 45

I tak właśnie rodzą się

I tak właśnie rodzą się rewolucje, i tak upadają systemy, jeszcze nikt w historii świata nie wygrał z wolnością ducha myśli i słowa. Społeczeństwo zawsze odsuwa ciemiężycieli od władzy i ich osodza, niestety osądza już nie w myśl zasad demokracji i etyki, ale w myśl zasad rozgoryczenia, zemsty.  Jeżeli chwasty rosną w twoim ogródku to raczej ich nie przesadzasz z daleka od ogródka, wyrywasz je i palisz, i tak to działa także w społecznościach ludzkich.

3
0
Portret użytkownika Arnoldino

Powiedz dokładnie co masz na

Powiedz dokładnie co masz na myśli, bo same ogóły to za mało, jeżeli masz wiedzę to się podziel nią abyśmy mogli się do tego przygotować. Chipowanie i tak nas nie ominie tylko jest pytanie jak sobie w  tym drakońskim czasie poradzić, skoro nie będzie można nic sprzedać oraz nic kupić jeżeli się nie da zachipować. Pozdrawiam i wzywam do przebudzenia.

1
0
Portret użytkownika Angelussimus

Zaczniesz produkować na

Zaczniesz produkować na własne potrzeby... Tak rodziła się cywilizacja... Smile

1
0
Portret użytkownika N1KT

oczywiście - i to takie że

oczywiście - i to takie że znów nie będzie można powiedzieć i skazać w 100% kto jest winny...
jak było ze smoleńskiem czy wtc itp. A prawda jest taka że oni zejdą do bunkrów i będą się śmiać z nas że się tu lejemy i zabijamy gorzej jak dzikie zwierzęta... A corium idzie w dół bo jest bardzo ciężkie i pali/topi wszystko...

3
0
Portret użytkownika Shadowthrone

Naprawdę nie macie większych

Naprawdę nie macie większych zmartwień? Przecież ci unijni biurokraci g**no umieją zrobić. A nawet, jeśli jakimś cudem coś uchwalą, to i tak utonie w tonach papierów, których sami nawet nie przeczytają. Nawet tego zakazu żarówek nie potrafili przeprowadzić. Jedyna zmiana to to, że na zwykłych żarówkach jest teraz napisane "żarówka wstrząsoodporna, nie nadaje się do gospodarstw domowch". To są skończeni idioci. Połowa z nich do polityki weszła tylko dzięki działalności w komunistycznych młodzieżówkach, które same nie wiedziały, o co i dla kogo walczą. Bądźmy realistami (i przy okazji optymistami) Smile

2
-1
Portret użytkownika Szkarłatny Leon

najgorsze że te skur!y$yny

najgorsze że te skur!y$yny mają narzędzia i technologie żeby nad protestami zapanować a prowodyrów z dronów likwidować ,do tego jeszcze zmasoniałe służby mundurowe które nie cofną się przed niczym by tylko wskoczyć szczebelek wyżej w swojej służbie zwyrodniałemu "bożku".

4
0

 

"Nie istnieje, sprawa, zjawisko, a nawet żadna rzecz dopóty, dopóki w sposób swoisty nie zostały nazwane. Władzą jest więc moc swoistego nazywania..."

Portret użytkownika Takitam

Jak kiedyś mówiłem że w Unii

Jak kiedyś mówiłem że w Unii będzie gorsza komuna niż poprzednia, to mi ludzie kółka na czole pokazywali. Kiedyś też niczego złego na komunę nie wolno było mówić. Historia kołem się toczy. Tak naprawdę to komuna nigdy nie upadła. Zmieniła tylko kolorki...

8
0
Portret użytkownika Taki

Jakis Durny Troll chodzi po

Jakis Durny Troll chodzi po stronach i rozdziela Minusy,

Ciekawe czy jest To z jakiejs Partii a moze z Ameryki,Niemiec,a moze ..zydowskie nasienie...ktore sie przymieza do opanowania JESZCZE POLSKI!!!!!!

3
0
Portret użytkownika ACHILES

Unijni pajace już wiedzą, że

Unijni pajace już wiedzą, że toną na swoim unijnym TYTANIKU i tak jak tamte ofiary, będą się chwytać każdego ewentualnego koła ratunkowego, NAWET I ŻYLETEK, więc nie powinny dziwić te ich CHORE PLANY. 

Ale to co dzisiaj USŁYSZAŁEM podczas konferencji banderowskiego przywódcy porocha i niby Naszego Pana Prezydenta Dudy, to mnie normalnie ZATKAŁO, zarówno z żenady, jak i ze śmiechu. 

Bo oto poroch zwracając się do Naszego Polskiego społeczeństwa powiedział, coś takiego :

" dziękuję Polskiemu społeczeństwu, że nie dało się KUPIĆ ROSYJSKIEJ PROPAGANDZIE, tak wszechobecnej ".

Pomyślałem od razu, że może i fakt, że kupić się temu, NIE DAŁO, ale oddało się

" ZA FRIKO " banderowskiej i zła mocy propagandzie i to nawet, bez cukierków zbytnich, za to.

Bo kto, jak kto, ale ten " jegomość " posiadający swoje wielkie zakłady, na Rosyjskim terytorium i strefie finansowej mówi Nam Polakom, coś takiego, TO RAZ !!!

 A DWA, że to ten sam szuja, który obecnie w swojej upadlinie GLORYFIKUJE banderowski pomiot, nadając mu honory i zaszczyty i obecnym ich potomkom nadając wielkie przywileje w tym ich niby kraju ( za to, że obecnie mordują swoich współobywateli, na wschodzie ), MÓWI NAM POLAKOM, COŚ TAKIEGO. 

PRZECIEŻ OFIARY banderowskie tak bestIalsko przez ich niegdyś pomordowane, PRZEWRACAJĄ SIĘ OBECNIE W GROBACH raz już enty, PO CZYMŚ TAKIM. 

A ten niby nasz obecny Pan Prezydent, za to na co pozwala temu szui i jak go przyjmuje jeszcze z honorami, na CZERWONYM DYWANIE ROZCIEŁANYM NA DZIEDZIŃCU NASZEGO PAŁACU PREZYDENCKIEGO powinien i poniesie taką sama karę jak ZDRAJCY przed nim, czyli bolek, kwach i bulu, czyli za czas jakiś za tą ZDRADĘ również wyląduje, na śmietniku HISTORII POLSKIEJ NASZEJ !!!

I PROSZĘ O TYM PAMIĘTAĆ NIBY NASZ PANIE PREZYDENCIE, BO MOC SPRAWCZA ZADOŚĆUCZYNIENIA  BIEDNYCH DZIECIĄTEK I BEZBRONNYCH KOBIET, TAK BESTIALSKO POMORDOWANYCH, NA WOŁYNIU, ZAWSZE DZIAŁA, o czym już się wielu, wielu,  przed Panem PRZEKONAŁO  . 

AMEN !!!

6
0

Strony

Skomentuj