Protest w Czechach - mężczyzna zdjął spodnie i wstrzymał przejazd amerykańskiego konwoju wojskowego

Kategorie: 

Źródło: youtube.com

Podczas przejazdu pojazdów opancerzonych ulicami miejscowości Vyškov w Czechach doszło do nietypowego zdarzenia. Mężczyzna w mundurze wojskowym zablokował drogę żołnierzom NATO.

 

 

Według świadków, człowiek wyszedł na ulicę, ściągnął spodnie i wypiął pośladki w kierunku Amerykanów. Dość szybko zareagowała jednak czeska policja, a delikwent został zatrzymany do wyjaśnienia sprawy.

 

Konwój amerykańskich pojazdów opancerzonych przemierza Czechy, zmierzając na ćwiczenia Saber Strike-2016, które rozpoczną się wkrótce w krajach bałtyckich.

 

Ocena: 

5
Średnio: 5 (3 votes)


Komentarze

Portret użytkownika Jaroslaw.K

Tak sobie myślę, jak bardzo

Tak sobie myślę, jak bardzo muszą mieć zryte pod beretami te ussraelskie żołdaki. Ale tam, właściwie to nasi też wyjeżdżali na bohaterskie, zagraniczne misje nieść pokój. Nawet filmy z tego kręcili. Identycznie tacy sami bohaterowie. Unknw

Portret użytkownika biedny_olo

A w Łodzi ich kwiatkami

A w Łodzi ich kwiatkami witali. A gdy ich helikopter wylądował na polu rolnika, było szczęście całej okolicy. Dziwny ten nasz naród, oj dziwny. 

Shok

Portret użytkownika jajestem

Wybacz kolego, ale straszny z

Wybacz kolego, ale straszny z Ciebie prostak. Mieszkam w Łodzi, i ani jednego żyda nie znam osobiście. Są, oczywiście, jak we wszystkich większych miastach, ale nie wygląda to tak jak przedstawiasz. Twoje słowa niewiele mają wspólnego z rzeczywistością, i nie tylko w tym temacie, wnioskuję zatem, że sobie tutaj tak siedzisz i mielisz, byle pomielić.. Przykre to. No ale myślę, że niewielu już, bierze Twój bełkot na poważnie. Ech...Pozdrawiam!

Portret użytkownika keri

Jak mieszkasz w Łodzi to nie

Jak mieszkasz w Łodzi to nie masz właściwej perspektywy. Łódź to najobrzydliwsze miasto w Polsce i najbardziej depresyjne. Mieszkają tam jacyś ludzie strasznie brzydcy, idzie się ulicą i dostaje się depresji patrząc na nich. Oni nie mają nic wspólnego ze słowiańską urodą.

Portret użytkownika kit

To fakt. Spędziłem tam parę

To fakt. Spędziłem tam parę ładnych lat i do tej pory mi trauma nie przechodzi. Koszmarnie rozplanowane. Jakby było zbudowane i rozwijane z myślą o tym, żeby odstraszało plugawością. A nieliczni rdzenni mieszkańcy wyglądają i zachowują się tak jakby we wszystkich pokoleniach najbardziej obcą osobą "dołączoną do rodziny" były kuzyni i kuzynki.

Portret użytkownika jajestem

Chyba przydałby Ci się dobry

Chyba przydałby Ci się dobry psycholog, i psychoterapia, po tej traumie hue hue ;-) Lub bardziej radykalne rozwiązania ;-D A zdaje się że nieliczne Twoje szare komórki, wyglądają i zachowują się, jak by były stworzone do plucia plugawością na lewo i prawo, tak z automatu, bez namysłu... To fakt.

Zastanawiam się, jak można odebrać rozplanowanie jakiegokolwiek miasta, czyli zwyczajny rozkład budynków i ulic, że  odstrasza plugawością !!?? Tu są chyba jednak potrzebne bardziej radykalne rozwiązania ;-D

Wybacz im ojcze, bo niewiedzą co czynią.

Kto jeszcze?

Nie mniej jednak, zawsze będę nosił was w szystkich w swoim sercu!

 

 

Portret użytkownika jajestem

Wnioskuję, że Ty w Łodzi nie

Wnioskuję, że Ty w Łodzi nie mieszkasz. Pewnie raz byłeś, z raz przeszedłeś się piotrkowską, ale już wszyscy ludzie z Łodzi są strasznie dla Ciebie brzydcy, i nikt nie ma słowiańskiej urody, i wszyscy przyprawiają cię o depresję, wyglądem...

Wasze poglądy są przerażające, bo taki tok myślenia, przekłada się zapewne na wszystkie płaszczyzny waszego życia.

Łódź to nie tylko to smutne i szare centrum, na szczęście. Sam nie przepadam za tym miastem, ale to o czym mówicie, to jakiś kosmos. Takimi uogólnieniami urażacie wielu prawdziwych Polaków mieszkających w Łodzi, oraz obnażacie własny, jakże płytki tok myślenia. Pewnie nie wiesz, że książek po okładkach się nie ocenia?

Pozdrawiam i życzę głębszego spojrzenia na otaczającą nas rzeczywistość! Zmień perspektywę ;-D

Portret użytkownika keri

Mężczyzna pokazał swój sprzęt

Mężczyzna pokazał swój sprzęt, a policja uznała, że jest groźniejszy od amerykańskich pojazdów opancerzonych ...:)

Uznanie od kobitek z całego świata:)

Portret użytkownika UPAdlina

Brawa dla tego faceta!!!!....

Brawa dla tego faceta!!!!......Powinien jeszcze puścić potężnego bąka w ich stronę !!!!...........Albo kilka bąków !!!!

"Przeciwstawiać się zbliżeniu Polaków i Rosjan, podsycać ich wrogość do siebie, pamiętając, że sojusz rosyjsko-polski jest zagrożeniem dla Ukrainy" Fragm.uchwały OUN z 22.VI.1990

Portret użytkownika Cezar

Jeszcze wziasc ta

Jeszcze wziasc ta zydusarelska flage i nasrac na nia swierza sraczka,tyle jest wart ich zbrodniczy kraj wraz z ich tepymi obywatelami.

 

"Tam gdzie pojawi się żyd, tam jest odwieczny konflikt interesów"

Strony

Skomentuj