Premier Turcji twierdzi, że w Europie wkrótce wybuchnie święta wojna!

Kategorie: 

Źródło: 123rf.com

W przeciągu ostatnich kilku lat wielokrotnie ostrzegaliśmy przed islamizacją naszego kontynentu. Wiele mówiło się o tym, że zderzenie kultur jakie obserwujemy obecnie w Europie prędzej czy później doprowadzi do wielkiej wojny. Ostrzeżenia te były niestety zwykle bagatelizowane a każdy kto obawiał się najazdu muzułmanów był automatycznie nazywany rasistą.

 

Islamizacja Europy przebiega szybko i sprawnie za przyzwoleniem Unii Europejskiej. Należy nazywać rzeczy po imieniu - to nie jest jakiś tam kryzys migracyjny. To nie jest przypadek, że miliony muzułmanów chcą osiedlić się na naszym kontynencie. W większości to nie są pokojowi uchodźcy, tylko ludzie, którzy chcą zaprowadzić w Europie własny porządek, własne prawo i własną religię.

Turcja najwyraźniej przestała już nawet ukrywać się ze swoimi zamiarami. Premier Turcji Mevlüt Çavuşoğlu, komentując holenderskie wybory parlamentarne oraz porażkę przeciwnika islamizacji Geerta Wildersa stwierdził, że między partiami politycznymi w tym kraju nie ma żadnej różnicy. Powiedział, że socjaldemokraci oraz "faszysta Wilders" mają taką samą mentalność i prowadzą całą Europę ku upadkowi.

 

Najbardziej niepokojąco brzmiały jego słowa o tym, że wkrótce wybuchną na naszym kontynencie "święte wojny". Çavuşoğlu miał oczywiście na myśli wojny religijne, a skoro Turcja w ostatnim czasie nieustannie zarzuca Europie stosowanie zachowań rasistowskich to można z jego wypowiedzi wywnioskować, iż chodzi tu o wojnę między Europejczykami a muzułmanami. Obie kultury nie są przecież ze sobą kompatybilne, co ewidentnie widać na przykładzie wielu państw.

Czy wypowiedź tureckiego premiera jest sygnałem dla muzułmanów żyjących na naszym kontynencie? Czy to oznacza, że wkrótce nastąpi Ten Dzień - niezwykle ważny z punktu widzenia wyznawców islamu? Chcąc nie chcąc, Europa musi wreszcie podjąć konkretne działania by przeciwstawić się tej inwazji, lecz bez względu na to czy poszczególne państwa zaczną się bronić przed najazdem muzułmanów, czy pozostaną kompletnie bierne, wybuch wojny religijnej wydaje się być nieunikniony.

 

Ocena: 

5
Średnio: 4.8 (5 votes)


Komentarze

Portret użytkownika Alien1974

Wojna wybuchnie, a jeśli

Wojna wybuchnie, a jeśli doniesienia się potwierdzą,.że przez polską granice przeszły transporty z bronią, które trafią w ręce terrorystów, Polska zostanie odizolowana; skoňczy się 500+, ogólnie będzie smród i ubóstwo. Ale to nie wszystko.  Trump wycofa Amerykanów, ponieważ nie będzie narażał swoich żołnierzy, w kraju, w którym SKW bez wiedzy premiera robi sobie jakieś deale z wrogim wobec NATO wywiadem. Innymi słowy będzie nieciekawie, rządzący z Klerem pochowają się do dziur, a reszta co ćpa koks z kadzideł będzie czekać na porwanie przez Jezusa na chmurę aż nadejdzie śmierć - Maryja zawsze Żydówka znowu zapomni o Polakach jak w 1939 roku i Polska zniknie. Bo jesteście głupi, obłudni i podli. 

2
-1
Portret użytkownika drako_tr

Anioł Prawdy HEJ proroku..

Anioł Prawdy HEJ proroku...chyba coś ci nie wyszło...twoje przepowiednie się nie sprawdziły...co teraz powiesz "nie prawdziwku"...???...pewnie jak zwykle schowasz łepek w piasek... :d

Twoje "prawdziwe" przepowiednie są tyle warte co ty ... :d

0
-2

Portret użytkownika Kimbur

To się jeszcze okaże.

To się jeszcze okaże. Przepowiednie były innego autorstwa a tenże jedynie popagatorem jest. Będzie huk. Będzie przesunięcie Ziemi. Bedą 3 dni ciemności. Nie spieszmy się do okropności!

2
-1
Portret użytkownika drako_tr

hehehe...tak, będzie, będzie.

hehehe...tak, będzie, będzie...tyle końców świata już było :d

Jak przypadkiem nawalisz się metylu, to Ci się tak ziemia zatrzęsie, że z hukiem przywalisz banią w ścianę...po czym nastaną trzy dni ciemniści :d:d

0
-1

Portret użytkownika BRZECZYSZCZYKIEWICZ

Wedlug mnie zadna wojna nie

Wedlug mnie zadna wojna nie jest swieta, wojna to wymysl szatana tylko pokuj jest SWIETY

5
-1
Portret użytkownika SurvivorMan

Wymysł Szatana??? Raczej

Wymysł Szatana??? Raczej biblijnego Boga! Boga wspólnego dla Chrześcijan, Muzułmanów i Żydów! Szatan (zgodnie z treścią Biblii) zabił 10 osób (dzieci Hioba) i to przy współpracy z Bogiem... Bóg natomiast osobiście, lub przy pomocy takich psychopatów jak Mojżesz, wymordował (zgodnie z treścią Biblii) blisko
2 500 000 ludzi, a biorąc pod uwagę wszystkie plagi i katastrofy jakie wywołał, szacunkowo nawet 28 000 000 ludzi!!! Nierzadko mordował na tle etnicznym i wyznaniowym, więc o czym Ty mówisz?
Ten cały Wasz "Szatan" (nie twierdzę że jest dobry, kimkolwiek jest), w porównaniu do Waszego Boga, to Matka Teresa!

4
-4

DBAJ O SWÓJ NÓŻ! Nigdy nie wiadomo kiedy uratuje Ci życie!

Portret użytkownika SurvivorMan

Nie żebym się tym przejmował,

Nie żebym się tym przejmował, ale ciekawe jakie argumenty mają ci co mnie zminusowali... Moim argumentem jest sama Biblia i fakt, że ją przeczytałem (czego nie zrobiło nigdy 90% jej wyznawców) Smile

4
0

DBAJ O SWÓJ NÓŻ! Nigdy nie wiadomo kiedy uratuje Ci życie!

Portret użytkownika drako_tr

SurvivorMan ...ci, co tak

SurvivorMan ...ci, co tak hojnie obdarowali Cię minusami, jeżeli w ogóle przeczytali Twój (a podejrzewam, że nie) komentarz, nie mają żadnych argumentów...mogą jedynie dać minusa Smile

 

 

2
0

Portret użytkownika Eva11

ich argumentem jest to ,ze

ich argumentem jest to ,ze nie musza czytac...

a 90 % po jej przeczytaniu zastanawia sie ...50 -watpi .....

wiec nie oczekuj ,ze zrozumieja ...moga jedynie aby nie burzyc jedynej choc tylko uslyszanej prawdy , kpic z Tych co czytaja...

 

2
-4

Naród, który nie wierzy w wielkość i nie chce ludzi wielkich, kończy się. Trzeba wierzyć w swą wielkość i pragnąć jej. S Wyszyński,

W Polsce bije serce swiata(N. Davies ) a czy Twoje bije dla niej?

Portret użytkownika Kimbur

Tymczasem poranek w mieście

Tymczasem poranek w mieście Łodzi powitał mieszkańców zmasowanym nalotem chemtrailowym. Ni stąd, ni zowąd pojawiły się samoloty, które zasnuły niebo rozlewającymi się smugami, ułożonymi w niebiańskie kratownice. Kratownice te zaczęły rozmazywać się by stworzyć delikatną szarą zasłonkę na niebie, zwłaszcza od wschodniej strony; Słonko szybko przyblakło.

Co ciekawe - bardzo wielu ludzi wcale nie zwraca na to uwagi! "Chmurki się robią" - mówią. Nie dziwi ich, że dzień wcześniej nie pojawiały się samoloty, że nie było smug. 

To ja pytam: Co ludziom zadano, że nie widzą co wokół nich się dzieje?!

5
0
Portret użytkownika Eva11

nie wysylac pod topor ,a

nie wysylac pod topor ,a zrobic cos co przyniesie rezultat ...bo pisanie na necie o tej wlasnie kwesti jest tylko malym slabo widocznym punkcikiem w tonie badziewia ..

chyba w tym tkwi problem jak ich obudzic do dzialania ...

 

1
-3

Naród, który nie wierzy w wielkość i nie chce ludzi wielkich, kończy się. Trzeba wierzyć w swą wielkość i pragnąć jej. S Wyszyński,

W Polsce bije serce swiata(N. Davies ) a czy Twoje bije dla niej?

Portret użytkownika inzynier magister

szwaby już wprowadzają u

szwaby już wprowadzają u siebie hitlerowską cenzurę i nie będzie można pisać prawdy, z tego powodu chcą wprowadzić i w Polsce cenzurę NWO, zobaczcie co mają szwabskie pismaki przed swoją siedzibą ! Symbol enwuowców

"W najbliższym tygodniu zostanie zwołane nadzwyczajne posiedzenie sejmowej komisji kultury wz. ze "skandaliczną ingerencją zagranicznego wydawcy w polską politykę" - poinformował szef klubu PiS Ryszard Terlecki. Chodzi o list szefa koncernu medialnego Ringier Axel Springer.Telewizyjne "Wiadomości" podały w czwartek, że szefostwo koncernu medialnego Ringier Axel Springer oczekuje od swoich dziennikarzy publikowania krytycznych ocen braku poparcia polskiego rządu dla Donalda Tuska w wyborze na szefa Rady Europejskiej. "Wiadomości" powołały się na list szefa koncernu do pracowników w tej sprawie."

http://niezalezna.pl/95552-skandaliczna-ingerencja-axel-springer-bedzie-nadzwyczajne-posiedzenie-komisji-kultury

S.Hawking: Potrzebny rząd światowy! Kowalski & Chojecki NA ŻYWO + Serwis Info 17.03.2017

https://www.youtube.com/watch?v=QCHHkLiWZl0

Musimy się jednoczyć w modlitwie do super Zbawiciela Polski i świata Jezusa Chrystusa Króla królów, inaczej nas zniszczą !

4
0

Ojcem Mieszka był, według niego, Siemomysł, dziadem Lestek, a pradziadem Siemowit. Z pierwszą żoną, Dobrawą, miał Mieszko syna Bolesława i córkę.

Portret użytkownika Q090090

inżynier, jak możesz to módl

inżynier, jak możesz to módl się o rozum dla debilnego społeczeństwa, bo masa idiotów, która głosuje wbrew jakiemukolwiek rozsądkowi jest współodpowiedzialna za to, że jest jak jest, a wyniki w holandii są wystarczającym przykładem, że w najbliższych wyborach we francji, jak i niemczech rezultat będzie podobny (prawdopodobnie jeszcze mniej korzystny), więc może być tylko gorzej (czytaj, szykuj dupsko i pamiętaj o zakładzie)

https://www.youtube.com/watch?v=IdsRTAedurE

"polskie głupie społeczeństwo" z.stonoga (społeczeństwo jest podobnie tępe na całym globie)

 

p.s.

pomódl się za mnie

 

 

 

2
-1
Portret użytkownika ACHILES

A ile to ja już TU razy

A ile to ja już TU razy pisałem, że nie ma co ufać temu psu wściekłemu erdoganowi !!!

Pisałem to przy okazji " dogadania się " z nim obecnej skundlonej europy i posmarowaniem mu KILKOMA MILIARDAMI EURUSÓW, jak dla bandziora wymuszającego HARACZ od słabszego, pisałem też o tym kiedy to niby Nasze obecne władze z nim się kumać chciały i go wspierały, na arenie Państw Europy i pisałem w kontekście  BŁĘDU STRATEGICZNEGO w mym odczuciu popełnianym obecnie przez Prezydenta Putina, że się z nim chce kumać, ale akurat w tym przypadku, to może czegoś BARDZO WAŻNEGO NIE WIEMY, a co siedzi w głowie Prezydenta Rosji i co ma za ASA jeszcze w swoim rękawie, CO DO OBECNEGO ZAGADNIENIA. 

OSOBIŚCIE MAM TYLKO NADZIEJĘ, że służby specjalne w porę ZDOŁAJĄ ZLIKWIDOWAĆ, te składy BRONI, dla brodatych dzikusów poukrywane, na terenie CAŁEJ EUROPY, podobne do tego, o którym ostatnio był tu artykuł w HISZPANII ZNALEZIONYM.  

6
-1
Portret użytkownika lol22

To tylko plan powstania

To tylko plan powstania Państw Zjednoczonych Europy, wszyscy się zjednoczą w obliczu zagrożenia, jedna armia zrobi swoje i po uchodźcach śladu nie będzie. Jak mogą być tak naiwni i wierzyć, że sami wybrali swój los. O nie, to tylko sprytna manipulacja.

3
-1
Portret użytkownika Blow

Wiadomo ile jest już

Wiadomo ile jest już muzułmanów w Europie? Tak na oko jest ktoś w stanie to podać?

3
0
Portret użytkownika Ostatni Sprawiedliwy

To jak to jest z tymi

To jak to jest z tymi wojującymi islamistami? Raz się mówi o strachu przed islamistami w Europie, o tym, że trzeba sie ich pozbyć i ogólnie, że to zagrożenie i jest sie oburzonym, że nazywa sie nas za takei rozumowanie rasistami. Za to innym razem lituje sie nad nimi i krytkuje się Izrael za to, że....pastwią sie nad islamistami palestyńskimi i są rasistami z tego powodu. Zdecydujta się :)

0
-4
Portret użytkownika taght

Woja będzie się toczyć

Woja będzie się toczyć głównie między USA, Rosją i Chinami. Trump został prezydentem bo potrafi dziłać pod wielką presją i jest twardym strategiem. To oczywiste gdy spojrzy się na planowany budżet USA na przyszłe lata, tnie się wysztko po to żeby władować to w zbrojenie, to mówi samo za siebie. Europe będzie się próbowało wyłączyć z konfliktu poprzez zmaieszki wewnątrz spowodowane podziałami kulturalo-religijnymi. Nie wiem po której stronie stanie Rosja myślę, że to wciąż jeszcze jest wypracowywane.

3
0
Portret użytkownika Dupawołowa

Chciałbym tylko napomnieć, że

Chciałbym tylko napomnieć, że według przepowiedni muzułmanów 100lat temu ujawniła się córka Mahometa Fatima. Rocznica będzie w maju i ten dzień nazywa się dniem X. U nas natomiast będzie to rocznica objawień w Fatimie.

2
0

Strony

Skomentuj