Powszechna fluoryzacja może doprowadzić do pogorszenia zdrowia społeczeństwa

Kategorie: 

Źródło: www.trueactivist.com

Fluoryzacja wydaje nam się raczej czymś pozytywnym. Od zawsze uczono nas, że fluor zapobiega próchnicy. Jeszcze w czasach PRL przeprowadzano akcje polegające na powszechnej fluoryzacji w szkołach. Praktycznie każda pasta do zębów zawiera fluor. Jego pozytywny wpływ na kondycję szkliwa zębowego jest uważany za udowodniony naukowo, ale pierwiastek ten jest przecież trujący czy oznacza to, że miliardy ludzi na Ziemi codziennie aplikuje sobie dawki trucizny?

 

Mieszkańcy Ameryki Północnej mają jeszcze gorzej od nas, bo tam fluor dodaje się do wody pitnej. Być może u nas wkrótce też tak będzie. Mimo to nasze organizmy są narażone na wchłanianie tego groźnego pierwiastka. Oto garść faktów na temat efektów fluoryzacji.

 

Dodawanie fluoru do wody nie spowodowało bynajmniej uzyskania zauważalnie lepszych statystyk dentystycznych na dodatek niektóre z nich wskazują, ze fluor spowodował rozpad zębów. Wystarczy wspomnieć chorobę szkliwa zębów o nazwie fluoroza. Ten trujący pierwiastek łatwo przedawkować a kupienie pasty do zębów bez fluoru jest bardzo trudne.

 

Oprócz tego nadmiary fluoru w organizmie powoduje takie choroby jak kruchość kości czy artretyzm. Dowiedziono, że dzieci, które piją fluoryzowaną wodę mają mniejsze IQ. Organizacje walczące z fluoryzowaniem wody pitnej w USA twierdzą, że jest kilkadziesiąt opracowań wiążących zależność między fluorem a zmniejszonym poziomem inteligencji. Badania zrobione na Uniwersytecie Harwarda potwierdzają, że dzieci mieszkające w obszarach gdzie woda jest fluoryzowana mają znacznie niższy poziom IQ w porównaniu do średniej z miejsc gdzie fluor nie znajduje się w wodzie.

 

Fluor zatruwa tarczycę i szyszynkę, dwa ważne ośrodki produkujące hormony w naszym organizmie. Co więcej substancja ta odkłada się w obu gruczołach. Poza tym wiąże się on z receptorami w całym systemie hormonalnym zakłócając jego pracę.

Warto wiedzieć o takich rzeczach i przynajmniej zadać sobie pytanie czy to, że spożywanie jakiejś substancji jest powszechnie akceptowalną normą oznacza automatycznie, że jest ona obojętna dla naszego zdrowia nawet, jeśli fakty świadczą inaczej. Sytuacja z fluorem przypomina trochę tą ze szczepionkami. Wszyscy je biorą, więc większość ludzi nie zadaje sobie pytań, o ich bezpieczeństwo, bo przecież nikt by nas nie truł z rozmysłem. Czyżby?

 

 

Źródło:

http://pl.wikipedia.org/wiki/Fluoroza

http://pl.wikipedia.org/wiki/Fluor

http://www.windsorstar.com/yucky+origin+fluoride/7870466/story.html

http://www.indybay.org/newsitems/2013/01/26/18730836.php

Ocena: 

5
Średnio: 5 (1 vote)


Komentarze

Portret użytkownika Brzegami rządzi się najłatwiej

A zastanowił się ktoś kiedyś,

A zastanowił się ktoś kiedyś, czemu rodzice muszą się na to zgodzić. Muszą, bo jest naukowo udowodnione że fluor zabija szare komórki, zwłaszcza w czasie rozwoju, czyli w wieku szkolnym. Ponieważ fluorowanie jest szkodliwe, więc ukrywa się je pod nazwą Elmexsowanie ( firma Elmex widac ma monopol na dostarczanie tej trucizny ), taki wilk w owczej skórze. Fluor przyjmujemy mimowolnie do organizmu wraz z pokarmem. Problem pojawia się przy wysokim stężeniu tego silnie toksyczne pierwiastka, co ma miejsca w przypadku fluorowanie. A teraz świadomie będziecie szkodzić swoim dzieciom.

0
0
Portret użytkownika Kasia

Fluor jest dostępny z wielu

Fluor jest dostępny z wielu źródeł wody, lekó więc ja uważam, że nie ma sensu dobrowolnie dokładać go sobie jeszcze. Dlatego moja pasta do zębów nie ma fluoru

0
0
Portret użytkownika Gramszu

Sory trafiłem na tą stronę

Sory trafiłem na tą stronę przypadkiem.

Naprawdę wszyscy tu jesteście takimi bezmyślnymi debilami wierzącymi w każde wyssane z dupy "badania" "dowodzące" że ktoś zaraz nas WSZYSTKICH wykończy. Najgorsze jeszcze jest to wasze przekonanie w komentarzach i natychmiastowe krytykowanie nielicznych odrobinę znających się na sprawie (dentysta). Podsyłacie linki do ezoterycznych stron - gratulacje poziom naprawdę BARDZO WYSOKI¿Przeraża was ogrom substancji znajdujących się w wodzie (antybiotyki, chlor, fluor) - a macie w dupie, że największym problemem od zawsze były zarazy przenoszone przez wodę! Bakterie, znajdujące sie w wodzie potrafiły zabijać bardzo szybko - a dodatkowo - woda stanowiła doskonały ich nośnik. To właśnie "czysta woda" była powodem wszystkich epidemii! 
Macie w dupie, że te "TOKSYCZNE, RAKOTWÓRCZE" substancje - o ile w ogóle - to znajdują się w wodzie w homeopatycznych rozcięczeniach - które nie może być szkodliwe dla człowieka (owszem - powinno dla mikrobów). Nie potraficie sobie wyobrazić różnicy między sytuacją w średniowieczu - w której poddawanie wody różnym dostępnym zabiegom czyszczącym (pasteryzacja, poddawanie fermentacji alkoholowej)  - wciąż mogło zakończyć się zarażeniem nowym szczepem bakterii. 

0
0
Portret użytkownika Jakub

Zgadzam się z kolegą wyżej, a

Zgadzam się z kolegą wyżej, a wam Ci co to czytacie i wierzycie współczuję, a jeszcze bardziej waszym dzieciom które dzięki idiotycznym pomysłom swoich rodziców tj. nie szczepienie, pasta bez fluoru itp. bedą cierpieć. Medycyna, z która mamy do czynienia w dzisiejszych czasach to "evidence based medicine" czyli medycyna oparta na faktach i badaniach przeprowadzanych na duzych, rezprezentatywnych grupach ludzi. Te śmieszne badania które starają sie udowodnić, że fluor niszczy zęby robione są na grupach liczących 20-30 osób, specjalnie wyselekcjonowanych aby efekt badania był negatywny.

0
0
Portret użytkownika star

Pasta bez fluoru - super! ale

Pasta bez fluoru - super! ale czy na pewno?
Ja bym się aż tak bardzo nie cieszyła i nie reklamowała, bo ta pasta zawiera dla odmiany sorbitol (słodzik), ktory także uważany jest za truciznę.
Natomiast mogę polecić to, czym ja od 2 lat czyszczę zęby i jestem zachwycona .
Na szczoteczkę szczypta spożywczej sody oczyszczonej + 2-3 krople wody utlenionej 3%. Szczotkowac krótko i dokładnie wypłukać.
Po tym zabiegu zęby są czyste i lśniące, dziąsła zdrowe a  zęby się nie psują, ponieważ soda odkwasza jamę ustną i bakterie giną. Po 2 tygodniach można zauważyć, że zęby są wyrażnie wybielone. (soda i woda utleniona kosztują grosze)
Zaznaczam, że sama tego nie wymyśliłam, tylko wyczytałam w książce pt. "Wpda utleniona na straży zdrowia" autorstwa profesora medycyny Iwana Nieumywakina.
Moja dentystka, kiedy się dowiedziała, to sie łapała za głowę - "co ja robie!!! zęby sobie zniszcze!!! na studiach stomatologicznych rozpuszczali zęby mleczne w wodzie utlenionej!!! wyłącznie pasta z fluorem, bo stracę zęby!!! itd"
no cóż, komentować tego nie zamierzam, tylko żal mi jej dzieci, które fluoruje zawzięcie.
 
 

0
0

"99% populacji to owce przeznaczone do strzyżenia w czasie pokoju i na rzeź w czasie wojny. Politycy i biurokraci to owczarki, a gospodarzami farmy są bankierzy i midasy - światowa finansjera"(motto+awatar z www.glosulicy.pl)

Portret użytkownika Piotr11111111

Polecam ten sposób. Tanio i

Polecam ten sposób. Tanio i skutecznie. A to co zostanie na łyżeczce wetrzeć pod pachy i żadnych przykrych zapachów nie będzie przez cały dzień. Naturalnie i bezpiecznie.

0
0
Portret użytkownika AN

Będąc w ciąży połykałam

Będąc w ciąży połykałam bardzo modne wtedy, zdobyte od stomatologa małe żółte tabletki z fluorem. Moje dziecko karmione piersią przez 2 lata, chowane bez smoczka i butelki miało pierwszą próchnicę w wieku 1 rok i 3 miesiące - wtedy pierwszy raz siedziała na fotelu dentystycznym. Wkrótce była już tylko ruina z zębów. Całe szczęście, że zęby stałe wyrosły mocne. Sama oczyszczam się z metali ciężkich glutationem liposomowym - ma najwyższą wchłanialność komórkową. Ilość toksyn jaka rusza do krwi w czasie kuracji może naprawdę powalić człowieka. Ja miałam sporo rtęci z amalgamatów niestety.

0
0
Portret użytkownika Paniznaprzeciwka

Dzięki za te informacje.

Dzięki za te informacje. Można również oczyszczać organizm spożywając chlorelle , spiruline dzieci też mogą . A do mycia zębów używać wody utlenionej rozcieńczonej zwykłą wodą i szczoteczka oczywiście.

0
0
Portret użytkownika fakir

bardzo interesująca

bardzo interesująca wypowiedź... zacznę czytać o tym glutationie...

0
0
Portret użytkownika star

w jednej z madrych książek

w jednej z madrych książek przeczytałam, że tony fluoru, są toksycznym odpadem przy produkcji aluminium i nie da się tego zutylizować ani wyrzucić, bo jest to pierwiastek bardzo trujący, wiec wymyślono genialny sposób -
UTYLIZACJA FLUORU POPRZEZ NASZE NERKI !!!!
nawiasem mówiąc utylizacja odpadów rzeźnianych w postaci kiełbasek, to też genialny pomysł. Sad

0
0

"99% populacji to owce przeznaczone do strzyżenia w czasie pokoju i na rzeź w czasie wojny. Politycy i biurokraci to owczarki, a gospodarzami farmy są bankierzy i midasy - światowa finansjera"(motto+awatar z www.glosulicy.pl)

Portret użytkownika 85r

Jeśli fluor ma wpływ

Jeśli fluor ma wpływ negatywny na tarczyce to jod ma pozytywny, więc jeśli macie problemy z tarczycą to łykać naturalny jod np kelp suplement diety. Odradzam kupowania w aptece płynu lugola może być zanieczyszczony metynolem. Z kelpem też niemożna przesadzać bo zbyt duża dawka jodu też jest toksyczna dla organizmu. Ja obecnie łykam 1/4 tabletke jodu na pare dni.

0
0
Portret użytkownika malaika

Jako dentysta zalecam

Jako dentysta zalecam fluoryzację ale nie częściej niż raz na pół roku i pod kontrolą lekarza. Tylko taki zabieg ma jakikolwiek sens. Codzienne dostarczanie małych dawek fluoru jest zwyczajnym zatruwaniem organizmu

0
0
Portret użytkownika fakir

nigdy nie przepadałem za

nigdy nie przepadałem za szorowaniem zębów 2x dziennie i nie widziałem w tym najmniejszego sensu... a wręcz podejrzewałem że to jakaś dziwna praktyka, wcale niekoniecznie niezbędna dla zdrowia...

zastanawiam się jaką ilość fluoru zawiera płyn do płukania paszczy... idę sprawdzić...

a zęby szczotkuję delikatnie bez pasty... usuwam w ten sposób wystarczająco dużo moim zdaniem... potem dezynfekcja płynem i na tym koniec...

0
0
Portret użytkownika przeklejka

Zaczynamy od wody

Zaczynamy od wody wodociągowej.Zawiera ołów, rtęć , aluminium,fluor,arsen
i pestycydy(najwięksi szkodnicy) ale są i inne przeczytajcie
co jest w wodzie z kranu.
Woda wodociągowa nie nadaje się do picia
Tu macie przykład
Strona dystrybutora
 i to jest oficjalna tabelka.Wodę fluoryzuje się od dawna
http://www.aquanet.pl/informacje-o-jakosci-wody,115

 a tu możecie zobaczyć co znajduje się nieoficjalnie w wodzie wodociągowej
smacznego
http://www.hydropure.com.pl/i-wybrane-pierwiastki-zwizki-chemiczne-i-substancje-wystpujce-w-wodzie-pitnej-toksyczne-dla-org,82?PHPSESSID=e7c838741eb73...

Człowiek składa się głównie z wody.
Będziesz pił brudną wodę będziesz chorował. Proste
Do picia najlepsza jest woda z własnego bądź zaprzyjaźnionego
ujęcia(np na wsi)Woda głębinowa ze sprawdzonego źródła
W ostateczności woda butelkowana o jak najmniejszej zawartości
fluoru ze wskazaniem na butelkę szklaną.
Niestety nie ma wody butelkowanej której się nie fluoryzuje.
Po co w wodzie jest fluor?
Hitlerowcy w obozach koncentracyjnych dodawali do wody pitnej
Żeby otumanić więźniów co by się nie buntowali .
Teraz dodaje się w tym samym celu.
Zresztą ołów arsen rtęć dodaje się też w tym samym celu pewnie
Kupujcie dalej „żarówki ekologiczne„  z rtęcią a później
Wyrzucajcie na śmietnik ponieważ nie ma punktów utylizacji
neonówek z rtęcią.
Od 40 lat świetlówki trafiają na śmietnik dlatego teraz  w wodzie jest rtęć.
Żarówkowi ściemniacze
polecam każdemu
http://www.youtube.com/watch?v=6rZMrYen8No

Fluor jest paście do zębów, w kosmetykach do jamy ustnej, w wodzie wodociągowej i butelkowanej.
Jest w produktach przetworzonych w których używa się wody wodociągowej w procesie
Produkcji czyli praktycznie we wszystkim.
Występuje w środkach uspakajających(vide obozy koncentracyjne)- ten sam cel
Niewielka ilość fluoru nie zaszkodzi ale jeżeli fluor jest praktycznie wszędzie
Po latach spożywania następuje jego kumulacja i niszczenie poszczególnych organów
Głównie mózgu.    
Fluor (nadmiar)
 Gromadząc się w kościach zwiększa ich kruchość i podatność na złamania.
 Gromadząc się w szyszynce zmniejsza produkcję melatoniny.
 przedawkowanie fluoru powoduje fluorozę,
 Istnieją podejrzenia, że ma związek ze zwiększeniem zapadalności na osteoporozę.
 Zwiększenie stężenia fluoru w wodzie powyżej 1ppm powoduje zwiększenie wchłaniania ołowiu i aluminium przez mózg!
Mieszkańcy krajów, w których stężenie fluoru w wodzie jest większe niż 3ppm są mniej płodni
Tu poczytajcie więcej szczegółów .Włos wam się zjeży na głowie

http://www.wolnaludzkosc.pl/pl/wolnaludzkosc-wstep/wolnaludzkosc-medycyna-smierci/item/5709-fluor-aspartam-wspania%C5%82a-trucizna-dla-ca%C5%82ej-rodziny
 

0
0
Portret użytkownika darek1001989

 a tu możecie zobaczyć co

 a tu możecie zobaczyć co znajduje się nieoficjalnie w wodzie wodociągowej
smacznego artykuł ze strony która sprzedaje filtry. Do picia najlepsza jest woda z własnego bądź zaprzyjaźnionego
ujęcia(np na wsi)Woda głębinowa ze sprawdzonego źródła myślisz że tam niemasz tych substancji większość naturalnie występuje w wodzie. W Japoni która jest jednym z najzdrowszych krajów fluor w dużych dawkach występuje w zielonej herbacie.
http://www.sciencebasedmedicine.org/antifluoridation-bad-science/
 
Po latach spożywania następuje jego kumulacja i niszczenie poszczególnych organów
Głównie mózgu.  tobie to nie zagraża

0
0
Portret użytkownika phoenixmonk

Fluor w wodzie do picia,

Fluor w wodzie do picia, fluor w pastach do zebow, aspartam-rakotworczy slodzik w kazdej gumie do zucia,diet products,GMO zywnosc, mieso naszpikowane antybiotykami i sterydami, opryski z powietrza- Chemtrails!!! szczepionki z rtecia, ryby z rtecia plus wszechogarniajacy stres i niepokoj zwiazany z pieniedzmi... 
:)  poczekajmy jeszcze z piec lat CIEKAWE ILU Z TYCH CO TO TERAZ CZYTA ZACHORUJE NA RAKA?!?

0
0
Portret użytkownika Grze

Niestety, od czasu wejścia do

Niestety, od czasu wejścia do euroPejsów polskie normy żywieniowe zostały porzucone. Kiełbasa przestała być kiełbasą, chleb chlebem...

Razem z Żoną zauważamy pogorszenie stanu zdrowia (starość) po niemal kazdym posiłku. Być może pojawiające się w objawieniach informacje o potrzebie postu są tym samym, czym ostrzezenia przed znamieniem bestii... by nie dać się truć.

0
0
Portret użytkownika gowno

Jak to nie ma w Polsce?? To

Jak to nie ma w Polsce?? To chyba nikt z Was nie czyta etykiet, zazwyczaj jest tabelka z mineralami i ich ilosciami. Ogólnie od 2 lat nie kupuje wody ale pamietam, ze nigdy nie widzialem na etykiecie wypisanych fluorkow, natomiast ostatnio bedac w gosciach tak z dupy spojrzalem na etykiete naleczowianki i fluorki juz sa, a co najlepsze moja luba miala problem zeby kupic wode bez tego...

0
0
Portret użytkownika ren_och

Też szukałam wody

Też szukałam wody butelkowanej bez fluorków i znalazłam, jest w polskim markecie  ( nazwa dwa męskie imiona )  w 5-cio litrowych butelkach - niestety plastikowych z naszych pięknych gór z koronowanym najwyższym szczytem. Nie używam jawnych nazw,bo nie jest moim zadaniem reklamowanie tej wody.
Sama też czytałam etykiety chyba wszystkich producentów, bardzo często woda w tych dużych butlach jest bez tabelki.
Proponuję również zainteresować się co dodają do soli kuchennej np morskiej ostatnio tak promowanej, nazwa antyzbrylacza powala z nóg.

0
0
Portret użytkownika Ja

Sporo tych substancji

Sporo tych substancji degenerujących umysł, przytepiających trwale rozum, nawet do wódek dodaje się do 10% metanolu "tego z akcyzą", w środkach czyszczących oraz pielęgnujących są konserwanty upeśledzające ale tylko do 5% całkowitej zawartości butelki :D, o rtęci w szczepionkach "thimerosal", które rzekomo sa wycofane nie wspomnę.
Po co to wszystko? bo głupcy chcą byc mądrzejsi od reszty więc trzeba ogłupiac społeczeństwa, pozatym to jedyny sposób aby nikt sie niepołapał o co sie rozchodzi w tym wszystkim, a chodzi o pieniądze i wolność, bo kto będzie pracował na pasożyty które puki jeszcze potrzebują ludzi to ich wykorzystują, kiedy przestaną byc potrzebni skończy się dzień dziecka i zacznie to co jest napisane na monumencie w Georgi "chyba że to ściema, albo ten "kamyk" jest testem jak zareagują lemingi na jego treść, aby móc przechodzić do kolejnych faz NWO".

0
0

Kochane pieniążki cóż by głupcy robili gdybyście nie istniały ;]

Portret użytkownika niezadowolony

powiem tak ja mialem guza na

powiem tak ja mialem guza na mozgu po operacji przez dlugie lata nie moglem pic herbaty zaraz slaby bylem i senny , kawe uwielbiam i pijam 3x dziennie, nie umialem pojac tego z herbata jaka przyczyna, dzis rozumiem tam jest mega dawka flouru,
 

0
0
Portret użytkownika ZimaTysiąclecia

Kawa mielona czy

Kawa mielona czy rozpuszczalna?
Parzona czy z ekspresu?
Bo ja na przykład jestem senny po kawie rozpuszczalnej.

0
0
Portret użytkownika fakir

kawa rozpuszczalna to nie

kawa rozpuszczalna to nie jest kawa tylko syf... nie pij takich rzeczy... kup ekspres ciśnieniowy i pij prawdziwą, aromatyczną, wartościową kawę... najlepiej z mlekiem jeśli masz nadwrażliwość na kofeinę, a tak z tego wynika, jeśli kawa Cię usypia... mechanizm tego jest taki, że dawkujesz dużo kofeiny i organizm próbuje z tym walczyć, żeby Ci pikawa nie wysiadła... zbija ciśnienie bardzo mocno wtedy i spada Ci ono poniżej tego co było przed wypiciem kawki.. stąd senność...

a tak w ogóle to polecam porządną czarną herbatę lub zieloną... po nich nie ma takich efektów, a działają o wiele lepiej i dłużej od kawy...

0
0

Strony

Skomentuj