Postęp w Niemczech. W kilku miastach wprowadzają na Sylwestra specjalne strefy dla molestowanych kobiet

Kategorie: 

Źródło: Twitter

Po licznych skandalach związanych z powszechnym molestowaniem seksualnym jakiego dopuszczali się tak zwani uchodźcy, władze Niemiec postanowiły temu przeciwdziałać. Masowe napaści na kobiety, która pojawiły się wraz z inwazją przybyszów z innego kręgu kulturowego, stały się normą wszystkich niemieckich zabaw sylwestrowych. Zaproponowano zatem pomoc psychologiczną dla ofiar.

 

Państwo niemieckie ulega zdumiewającym przeobrażeniom. Trwa tam regularna podmiana populacji, która jest uzasadniana potrzebą empatii względem milionów ludzi przybywających do nich po pieniądze z Afryki i Azji. Doprowadziło to też do eksplozji przestępstw, w tym seksualnych. Nie brakuje szalonych lewaków tłumaczących, że takie zachowania są częścią "kultury" przybyszów i oczekiwanie aby tego nie robili jest względem nich dyskryminujące. 

Można więc założyć że Europa Zachodnia pogodziła się z tym że kobiety nie będą mogły czuć się już bezpiecznie. Postanowiono zatem aby stworzyć tzw. „Strefy Bezpieczeństwa Kobiet”, które podczas zabaw sylwestrowych mają być schronieniem dla kobiet, które nie chcą być molestowane seksualnie. Strefy Bezpieczeństwa Kobiet będą w charakterystycznych białych namiotach. 

Przed każdym z nich będzie stało dwóch pracowników ochrony  gotowych do udzielenia pomocy uciekającym kobietom. Wewnątrz namiotów będzie czekał przeszkolony psychologicznie personel. Niemieckie media donoszą, że pomysł stworzenia centrów pomocy dla molestowanych kobiet został już z powodzeniem przetestowany w Monachium podczas święta Octoberfest. Podobno z pomocy skorzystało wtedy 200 kobiet. 


 

Ocena: 

5
Średnio: 5 (1 vote)Komentarze

Portret użytkownika Ogoniasty

A co z biednym ubogacaczem

A co z biednym ubogacaczem kulturowym, któremu uciekną te kobity do tych namiotów? Oni też będą otoczeni jakąś opieką? hue. Frau Makrela przytuli? Da cyca? 

Portret użytkownika nel35

Postepująca głupota.

Postepująca głupota. Obrzezanie kobiet też jest częścią "kultury" afrykańskiej...

Portret użytkownika OMEN

Taa... Czy te "pancerne"

Taa... Czy te "pancerne" białe namioty, będą strzeżone przez uzbrojonych policjantów, czy też będą PUŁAPKAMI dla kobiet, które się tam schronią?

Portret użytkownika Felupesku

To jakis zart jest... bo

To jakis zart jest... bo przeciez kazda zgwalcona kobieta powinna sie domagac wielomilionowego odszkodowania of panstwa ktore nie potrafi upilnowac gosci... w wielkim skrocie.

Portret użytkownika EkrudyDref

Każda zgwałcona będzie sama

Każda zgwałcona będzie sama sobie winna, iż nie udała się do strefy kobiet niechętnych gwałtom. Toż nie po to kalif Merkel sprowadza islamskich nachodźców by im jądra puchły.

--------
Howgh!

Portret użytkownika EkrudyDref

W Polsce nie wprowadzamy

W Polsce nie wprowadzamy stref dla kobiet odczuwających molestowanie? O, to nas oskarżą w tej Komisji Europejskiej o kolejne naruszenie praworządności!

--------
Howgh!

Portret użytkownika Blurp, blurp

Niech te ścierwa przyjadą na

Niech te ścierwa przyjadą na sylwestra do Polski. Rozstawimy dla nich namioty, w których będziemy układali ich w czarnych plastikowych workach.

Portret użytkownika sąsiad

A strefa dla muzułmanów?? Jak

A strefa dla muzułmanów?? Jak jakaś kobieta im ucieknie to też będą wkurzeni i będzie potrzebny psycholog żeby sobie z tym poradził że nie obmacał. 

Portret użytkownika Kaszana

Stworzenie takich stref

Stworzenie takich stref powinno być odbierane jako porażka władzy, a oni się jeszcze chwalą, że 200 kobiet z tego skorzystało...

poza tym.---#---Poza tym---#---Pozatym">Pozatym podział na strefę dla kobiet i mężczyzn jest żywcem wyjęty z islamu, ale co z tymi, co mają inną orientację płciową czy tożsamość seksualną ?

Portret użytkownika rtty4

Gdyby niewiernym kazać bawić

Gdyby niewiernym kazać bawić się bez kobiet, jak allach przykazał, to by był wrzask wniebogłosy. A tu allach sprawił, że niewierne psy same siebie ustawiają pod jego wolę. Allach jest wielki!

Strony

Skomentuj