Polsko, dokąd zmierzasz? Walki interesów i wpływów zagranicznych.

Kategorie: 

Źródło: globalne-archiwum.pl

Czy Polska demokracja jest zagrożona? Co dzieje się w naszym kraju? Polsko, dokąd zmierzasz? Czy to rzeczywiście początek końca i czy można temu zapobiec, czy może wszystko wymknęło się już z pod kontroli? Takie pytanie może dziś stawiać sobie wielu Polaków w kraju oraz za granicą. Niestety tutaj mamy problem z odpowiedzą, ponieważ relacje w mediach krajowych oraz zagranicznych są w wielu przypadkach wysoce wypaczone, to też jak można w sposób rzetelny ocenić sytuację w kraju, jeżeli ma się do dyspozycji nierzetelne relacje? Otrzymaliśmy dziś od naszych czytelników z zagranicy kilka emaili z pytaniem, co dzieje się w naszym kraju. Nie możemy tych pytań nie zauważyć, dlatego piszemy ten artykuł, napiszemy w nim jak według nas jest.

 

Zatem, od czego rozpoczniemy? Rozpoczniemy od początku, czyli od wydarzeń związanych z imigrantami zalewającymi Stary Kontynent, co gorsza, cały proceder przebiegał pod patronatem elit UE, które bardziej troszczyły się o domniemanych uchodźców niż o samych Europejczyków. Obecnie w wielu krajach Europy są mordowane kobiety, mężczyźni oraz dzieci, są to ludzie nie winni, którzy padają ofiarą ataków terrorystycznych na masową skalę. To jednak nie koniec, szczytem hipokryzji jest postawa polityków, którzy wyrażają ubolewanie przy jednoczesnych popieraniu napływu nielegalnych imigrantów. Czy Euro posłowie mają problem z głową, czy może jest to jakaś masowa schizofrenia? A może celowe działanie, za którym stoją elity z Panem Sorosem na czele? Na to pytanie niech już odpowie sobie każdy osobiście w ciszy własnego sumienia.

 

Otóż wydarzenia związane z imigrantami otwarły pewną puszkę Pandory, sytuacja destabilizowała się, mało tego, nasz kontynent w wielu punktach terytorialnych stanął dosłownie na granicy wojny domowej. Wszystko szło po myśli pewnych elit, jednak do czasu, opór w mediach, głównie mediach niezależnych w internecie był na tyle silny, że cały proceder z czasem zaczął upadać a sama idea miłosierdzia względem bliżej nieokreślonych grup imigrantów upadła. To był początek końca pewnej hegemoni, dyktatury i bezmyślności Europejskich elit. To był czas przebudzenia Europejczyków, ale przede wszystkim Polaków, i tutaj można napisać, że Europa ma ogromne szczęście, iż Polska jest jej częścią, bardzo ważną częścią.

 

Co dzieje się dalej? Dalej zyskują poparcie partie narodowościowe, zyskuje na wartości słowo patriotyzm i wiara we własną ojczyznę oraz kulturę. W Polsce dochodzi do całkowitej zmiany władzy, na płaszczyźnie parlamentu oraz prezydentury. To ogromny cios dla Niemiec, ponieważ Polska przestaje być wasalem tego kraju i zaczyna myśleć o sobie, o swoich interesach i co najważniejsze o samych Polakach. Tutaj oczywiście jest różnie, są lepsze i gorsze momenty, nie mniej jednak Polska powstaje z kolan, podnosi wzrok i szuka pomocy. Na naszej drodze wyrastają Węgry podając nam pomocną dłoń, dalej dołączają Litwa, Słowacja czy Łotwa. Polska wyrasta na lidera w regionie. To nie podoba się wielu zachodnim politykom, dlatego rozpoczynają działać. Rozpoczyna się międzynarodowa nagonka na naszą ojczyznę.

 

PiS wygrywa wybory, to Polacy dokonują takiego wyboru, nie mniej jednak mimo to wmawia się nam, że jest inaczej, że w Polsce jest zagrożona demokracja, mało tego, wmawia się nam, że Polska jest zagrożona, ponieważ pozostanie sama. Te opinie czy proroctwa, bo już nie wiadomo jak je nazwać są delikatnie rzecz ujmując błędne. Idźmy jednak dalej, powstaje KOD, który ma za zadanie, no właśnie, jakie ma zadanie? Z ich działalności wynika jedno, destabilizacja i lepiej dalszą część uczcić minutą ciszy. To był początek, a teraz sedno sprawy, czyli co dziś dzieje się w naszym kraju?

 

Elity Europejskie dążą za wszelką cenę do destabilizacji Polski, mają zamiar powołanie majdanu bis w Warszawie. Tak to można nazwać, szukają pretekstu, pewnej formy iskry zapalanej która utoruje drogę czemuś większemu, czemuś co wymknie się spod kontroli i urzeczywistni wydarzenia na Ukrainie w naszym ojczystym kraju. To też nie dajmy sobie wmówić, że dzieje się źle, ponieważ Polska rzeczywiście powstaje z kolan i to jest jedyny powód dla którego próbuje się obecny system władzy zniszczyć. Polska przetrwała dwie wojny światowe, przetrwała liczne rozbiory, przetrwa i to, tego możemy być pewni. Jedno jednak jest ważne, nie dajmy sobie wmawiać kłamstw, nie popadajmy w wir manipulacji medialnej. Polska była, jest i będzie dumnym narodem, od którego Europa może się bardzo wiele nauczyć. A dzisiejszą wypowiedź Donalda Tuska o standardach demokracji w Europie potraktujmy jak bajkę na dobranoc. Dlaczego? Czym są owe standardy? Zabieraniem praw obywateli? Ograniczaniem wolności? Przedkładaniem spraw mniejszości nad prawami rodowitych Europejczyków? A może standardem jest pomysł powołania do istnienia armii UE? Tutaj naprawdę można już zahaczyć o apokalipsę.

 

 

Ocena: 

5
Średnio: 4.2 (14 votes)Komentarze

Portret użytkownika Akamai

Porównajcie te dwie

Porównajcie te dwie informacje. 

Ta z godz. 23,58

A ta 25 minut później.

Widzicie różnice w zaznaczonym polu ? 

To nie jest żadne dziennikarstwo.

To jest zwykłe ku*estwo !

Prawda nas wyzwoli, 

Ale najpierw nas wku*wi.

 

Portret użytkownika Smyq

Co ty pieprzysz, przeczytaj

Co ty pieprzysz, przeczytaj to jeszcze raz i zobacz ze za pierwszym razem zdaniem redakcji ciężarówką jechało dwóch polaków to poprawili bo jechał jeden. Weź się człowieku obudź sam a nie innym w głowie mieszasz.

Portret użytkownika SN69ll

A dzisiaj wszystko już jest

A dzisiaj wszystko już jest jasne...i po co to całe zamieszanie...a tak na marginesie to niemiecka policja podawała nieprecyzyjne informacje.

Portret użytkownika Luqua

Dajcie mnie kamjenia bo nie

Dajcie mnie kamjenia bo nie wytrzymie https://www.youtube.com/watch?v=kyoOPy4_GPs

Wszystko jasne haha...

Skąd wiesz? W telewizji powiedzieli, czy w necie wyczytałeś? Aaaa nie.... Sorry... Byłeś na miejscu, badałeś, z monitoringu wychwyciłeś twarz, rozpoznałeś sprawcę i widziałeś jak go odstrzelili. Przepraszam, zwracam honor. Teraz już jest wszystko jasne...

Portret użytkownika Wolności kochana

Każdy, kto pisze o Majdanie,

Każdy, kto pisze o Majdanie, wojnie, rewolucji, to nie tyle, co je przewiduje, ale o nich marzy. Może to frustracja która i we mnie wzbiera, bo d**a boli po tym jak nas kapitaliści d****ą. Ale nie tędy droga... "Czucie i wiara, silniej mówi do mnie, niż mędrca oko i szkiełko" Nie wierzcie co widzicie, nie słuchajcie co słyszycie... Prawda zawsze sama się obroni. Ich siłą jest to, żebyście się bali. Człowiek, który dla bezpieczeństwa rezygnuje z wolności, nie zasługuje ani na jedno ani na drugie. 

Portret użytkownika Tomekkk

Autor artykułu nie marzy o

Autor artykułu nie marzy o takim rozwinięciu obecnej sytuacji politycznej. Ja też nie. Jest to raczej ostrzeżenie, żeby uważać i nie dać się łatwo manipulować.

Pozdrawiam.

Portret użytkownika Akamai

Następna ustawa do uchwalenia

Następna ustawa do uchwalenia.

Ograniczenie udziału mediów zagranicznych w Polsce do 20 %. A media niemieckie całkiem z Polski wypie*dolić.

Washington Post i The Sun podały już dawno, kto się zabawił na jarmarku w Berlinie. Służby irańskie przechwyciły zaszyfrowaną informację, że to robota „bojowników” z ISIS.

Ale na szwabskiej interii nie wiedzą kim jest sprawca, ani kim jest zamordowana osoba w ciężarówce. 

Za to gorliwie podają, że była to ciężarówka z Polski. 

Prawda nas wyzwoli, 

Ale najpierw nas wku*wi.

 

Portret użytkownika SN69ll

W kolejce czekają jeszcze

W kolejce czekają jeszcze banki, sieci handlowe, koncerny farmaceutyczne, koncerny spożywcze itd...tym wszystkim mogą zająć się z powrotem polskie firmy...

Portret użytkownika Angelus Maximus Rex

Oglądałem na You Tube hucpę w

Oglądałem na You Tube hucpę w czasie obrad Sejmu.

Stwierdzam, że hucpa ta została zaplanowana  i wyreżyserowana w najdrobniejszych szczegółach. W reżyserowaniu  braliu udział zarówno specjaliści b.służb dezinformacyjnych jak i psycholodzy z uwzględnieniem profilu psychologicznego Kuchcińskiego. Atak był celny. Kuchciński w momencie zbliżenbia się za jego plecami zawodowego naganiacza - posła opozycji powinien natychnmiast wezwaćsłużbę porządkową dla usunięcia natręta zza swoich pleców!

 Obejrzyjcie ten spektakl!!

https://www.youtube.com/watch?v=BnOE2KwKAp8

 

Portret użytkownika keri

Ja olewam przedstawienia

Ja olewam przedstawienia teatralne w wykonaniu polityków. Nie interesuje mnie ani scenariusz, ani wykonanie.

Niech sobie grają bez publiki, kasę i tak za to biorą.

Portret użytkownika SN69ll

Można ich olewać przez cztery

Można ich olewać przez cztery lata...ale na wybory trzeba iść i zagłosować, chociażby dlatego żeby odsunąć od władzy tych którzy mają na nas [email protected]ęki temu że blisko połowa polaków obrażonych na polityków nie brała udziału w wyborach, ta zgraja chamów wpieprzała za pieniądze podatników "ośmiorniczki" przez prawie trzy kadencje...

Portret użytkownika Kidaw

NIE DAJCIE SIE ZWIESC ANI

NIE DAJCIE SIE ZWIESC ANI OSZUKAC PRZEZ TYCH CO CHCA NASZEJ ZGUBY, DESTABILIZACJI KRAJU I JEGO PRZEJECIA, BADZCIE OSTROZNI I ZWARCI RAZEM POLACY. PEWNE JEST TO ZE SOROS TO DIABEL I CHCE NASZEJ ZGUBY.

Portret użytkownika SlawomirF

Teraz całkowicie teoretyczna

Teraz całkowicie teoretyczna sytuacja. Opozycja odsuwa PiS od władzy. Rozpisane są nowe wybory. Wygrywa znów PiS taką samą proporcja jak teraz... i co dalej?

Strony

Skomentuj