Polskie wojsko przemaszerowało w Kijowie przy dźwiękach hymnu banderowców

Kategorie: 

Źródło: 123rf.com

Dzisiaj, 24 sierpnia, w Kijowie odbędzie się defilada wojskowa, która ma upamiętnić uzyskanie niepodległości tego kraju po upadku ZSRR. Wezmą w niej udział również polscy żołnierze i szef MON, Antonii Macierewicz. Nasze wojsko będzie tam defilować w takt hymnu zbrodniczej formacji OUN, która wsławiła się wyjątkowo bestialskim mordowaniem Polaków.

 

Wygląda na to, że obecna polityka bezwarunkowego popierania Ukrainy trwa w najlepsze. Rozkochany w Ukraińcach minister Macierewicz nie widzi problemu w tym, że u naszych wschodnich sąsiadów dominuje kult morderców Polaków z OUN i nazistów z SS Galizien.

W partii rządzącej chyba wszyscy poza Jarosławem Kaczyńskim udają, że nie ma problemu z gloryfikacją zabójców. Trzeba się zastanowić czy to nie problem, że najeżdzający nas obecnie Ukraińcy są dumni ze zbrodni swoich ojców i dziadków dokonanych na naszych rodakach. W tym czasie niektórzy polscy publicyści jawnie nawołują do tego, aby zapomnieć ukraińskie bestialstwo, bo Ruscy są gorsi. To tak jakby nauczać Żydów, że mają pokochać Niemców i to nic, że ci stawiają pomniki Hitlerowi, bo Ukraińcy stawiają pomniki Stefanowi Banderze, a to właśnie taki ukraiński hitlerek.

Jedynym usprawiedliwieniem dla tej hucpy jaką jest przemarsz 29 polskich żołnierzy w takt hymnu formacji, która dopuściła się ludobójstwa Polaków jest fakt, że wraz z Polakami przemaszerowali też przedstawiciele innych armii zaprzyjaźnionych z ukraińską. Jednak to słabe pocieszeni, że ich również wmanewrowano w defilowanie z banderowskimi hymnami w tle.

 

 

Ocena: 

5
Średnio: 4.3 (7 votes)


Komentarze

Portret użytkownika AlphonseDePut-in

Kolejny paszkwil, artykuł z d

Kolejny paszkwil, artykuł z d...y. 
Kto był kiedykolwiek w Rosji 50 km dalej od Moskwy wie, o czym mówię - niemal trzeci świat (dziurawe albo błotniste drogi, drewniane domy, bardzo biedni ludzie zdani tylko na siebie, kompletnie niewydajny "układ społeczny" - wszystko opera się na ludzkim widzimisię, niewielka różnica między policją a bandytami w łupieniu zwykłych ludzi.

1
-4
Portret użytkownika McLeod

 

 

 

Żaden paszkwil. Upowska ‘Czerwona Kalina’ zaczyna się od 1:05:56. Gdy wkraczają zagraniczne oddziały, orkiestra zaczyna grać innego marsza. Być może to też jest marsz OUN-UPA. Dla porównania, tu jest prawie 6 minut ‘Czerwonej Kaliny’: https://www.youtube.com/watch?v=HLzXoDT_WZs

3
0
Portret użytkownika UPAdlina

a ty co, mendak? Popiłeś i

a ty co, mendak? Popiłeś i jeszcze nie wytrzeźwiałeś? Co ma ten artykuł wspólnego z sytuacją w Rosji? Szaleństwo powoli ogarnia twoją bidną chachłatą łepetynę. Hehehehehe! Poczytaj trollu o tym, co opisuje Polak żyjący w Rosji. Wklejałem to tutaj. Poszukaj chachełku. Twoja banderowska propaganda jest zbyt prymitywna, żeby ktoś cię tu brał na poważnie. Hehehehe! Wytrzeźwiej mendak i zanim coś wypocisz to spójrz, jak to się ma do artykułu pod którym to wklejasz. Bo dziś pierdzielnąleś trollino ni z gruszki ni z pietruszki.

4
-1

Konto nieaktywne na czas nieokreślony - MOD

Portret użytkownika UPAdlina

w ostatniej chwili nazi-junta

w ostatniej chwili nazi-junta w kijowie pod naciskami zmieniła swój banderowski repertuar muzyczny. Nie pień się więc tak.

4
-2

Konto nieaktywne na czas nieokreślony - MOD

Portret użytkownika kolo21

Dlatego nie nawidzę wszytkie

Dlatego nie nawidzę wszytkie nacje, jakie by nie były. Każda ma coś na sumieniu. Gorzej jak to próbują odbudować jak upadlińcy. 

1
0

kolo21

Portret użytkownika Alien1974

Wszystko idzie zgodnie z

Wszystko idzie zgodnie z planem??? A będzie tak, zachód przyciska Putina a to oznacza, że Rosja traci i ktoś w końcu się zdenerwuje i usuną Putina. W czasie walki o władzę na Kremlu Ukraincy uderzą razem z Polakami, by odzyskać Krym i Donbas. Niestety albo stety,  wtedy dojdzie do potężnego odwetu ze strony Rosji i Polski już nie będzie i Ukrainy nie będzie. PIOTR POCIESZYCIEL mówi, że jednego dnia zginą miliony Polaków i Ukrainców.

1
-3
Portret użytkownika UPAdlina

nie bądź takim czarnowidzem.

nie bądź takim czarnowidzem. Żaden prawdziwy Polak nie stanie ramię w ramię ze ścierwem nazi-banderowskim. Przeciwko temu ścierwu: TAK.

4
-1

Konto nieaktywne na czas nieokreślony - MOD

Portret użytkownika Eva11

a moze doigraja sie ci ktorzy

a moze doigraja sie ci ktorzy chca Polske zniszczyc?

moze ci ktorzy odwiecznie ja probuja zastraszyc i upodlic ?

Polska powinna sie odciac od zbrodniarzy z pod czerwonej i czarno czerwonej gwiazdy !

bo obie przyczynily sie do okaleczenia naszego Kraju !
a nie plszczyc sie przy silniejszym ...

te wasze rady sa czasami bardzo upodlajace !

jedni na zachod inni na wschod ! Polska jest tu ,serce Europy to Polska !

to Polacy musza sie podniesc ,a nie liczyc na lepsze plecy !

co za beznadziejne odbieranie Polakom wladzy !

 

2
-4

Naród, który nie wierzy w wielkość i nie chce ludzi wielkich, kończy się. Trzeba wierzyć w swą wielkość i pragnąć jej. S Wyszyński,

W Polsce bije serce swiata(N. Davies ) a czy Twoje bije dla niej?

Portret użytkownika UPAdlina

gdyby władze Syrii podziełały

gdyby władze Syrii podziełały twoje zdanie i nie skorzystały z pomocy sojuszników z Iranu i Rosji, to dziś ten kraj byłby juz w łapach żydo-uSSmańskich bandytów. Polska jest za słabym krajem, aby samodzielnie stawić czoła żydo-anglo-uSSmańskiej ośmiornicy. Rozumie to Orban, a także władze Czech i Słowacji.

5
-2

Konto nieaktywne na czas nieokreślony - MOD

Portret użytkownika Eva11

a co to w syrri panuje pokoj

a co to w syrri panuje pokoj ? juz ludzie nei gina ...

taka potezna rosja i co czy cokolwieks ie zmienilo po za propaganda medialna ?

2
-4

Naród, który nie wierzy w wielkość i nie chce ludzi wielkich, kończy się. Trzeba wierzyć w swą wielkość i pragnąć jej. S Wyszyński,

W Polsce bije serce swiata(N. Davies ) a czy Twoje bije dla niej?

Portret użytkownika UPAdlina

Pokój zapanuje, gdy żydo

Pokój zapanuje, gdy żydo-uSSmańskich bandytów wyrzuci się w całości. Wszystko zmierza w dobrym kierunku. Potrzeba na to czasu. To chyba zrozumiałe.

4
-1

Konto nieaktywne na czas nieokreślony - MOD

Strony

Skomentuj