Polska, Węgry, Czechy i kraje bałtyckie najbardziej bezpiecznymi państwami w Europie

Kategorie: 

Źródło: 123rf.com

Homogeniczność polskiego społeczeństwa przez niektóre środowiska przedstawiana jest jako coś zaściankowego, co musi się skończyć poprzez tak zwane "ubogacenie kulturowe". Wygląda na to, że "ubogacone" przez Arabów państwa Europy zachodniej, zmieniającą się w strefę wojny partyzanckiej. Mimo to rządzący nami biurokraci z Brukseli planują sprowadzać do Polski Islamistów.

 

Przewodniczący Komisji Europejskiej, Jean-Claude Juncker, powiedział kilka dni temu, że Polska, tak jak pozostałe kraje UE, będzie musiała wykonać podjęte już decyzje UE w sprawie przyszłego solidarnego podziału imigrantów. Jego zdaniem wśród imigrantów jest tylko niewielka ilość terrorystów i nie należy wiązać masowej migracji z kwestią walki z terroryzmem. Pan Junkers jest wyjątkowo bezczelny w swej argumentacji tak jakby migracja pasożytujących na socjalu przybyszów z innej kultury była czymś dobrym, a ryzyko wzrostu zagrożenia terrorystycznego na skutek niekontrolowanego napływu islamistów samobójców w ich szeregach, było argumentem zupełnie absurdalnym.

Aktualna mapa zagrożeń brytyjskiego MSZ

Jak wynika z oficjalnych danych brytyjskiego MSZ, zagrożenie zamachem terrorystycznym jest obecnie na podobnym bardzo wysokim  poziomie zarówno dla Afryki Północnej, Bliskiego Wschodu co dla Europy Zachodniej i Rosji. Enklawą spokoju z najniższym alarmem terrorystycznym pozostaje skutecznei izolująca się od islamistów Szwajcaria oraz Węgry, Mołdawia, Słowenia, Czechy, Polska, Litwa, Łotwa, Estonia oraz na dokładkę Islandia.

 

Wygląda na to, że nasi nowi zaborcy są zdeterminowani, aby doprowadzić do wyrównania poziomu zagrożenia terrorystycznego w ramach Unii Europejskiej. Ze względu na to, że nasze zasiłki są tak żenująco niskie w porównaniu do krajów bogatego zachodu, nie ma u nas poza Romami wielu beneficjentów, którzy funkcjonują na koszt pracującego społeczeństwa. Celowe przekierowanie do nas strumienia kilku milionów młodych islamistów w radykalny sposób zmieni nasz sposób życia i spowoduje, że prędzej czy później nasze miasta zmienią się w taką samą strefę wojny w jaką zmieniają się obecnie miasta we Francji i w Belgii.

 

Spójrzmy na fakty. Przynajmniej trzech z zamachowców w misjach samobójczych 13 listopada w Paryżu, przybyło niedawno do Europy jako tak zwani uchodźcy. Właśnie potwierdzono, że jeden z samobójców z okolic Stade de France był jednym z uchodźców. Ludzie ci po kilku tygodniach wysadzili się w powietrze. To zbyt krótki czas, aby jakieś służby mogły zidentyfikować w kimś takim zagrożenie. Oznacza to, że w tym potoku ludzi może być bliżej nieograniczona liczba samobójców, których celem jest przeniesienie wojny do Europy, co się ewidentnie udało.

Uchodźca, który zdetonował pas z materiałami wybuchowymi, który przybył kilkanaście dni wcześniej przez Grecję

Nawet jeśli poszukiwany Salah Abdeslam, terrorysta z 13 listopada, który nie wysadził się w powietrze mimo posiadania pasa samobójcy z materiałami wybuchowymi, zostanie schwytany, to nie zamyka problemu z terrorystami. Wygląda na to, że służby wiedzą, iż kolejne zamachy są kwestią najbliższego czasu i nic nie da się zrobić, aby im zapobiec. Stan wyjątkowy we Francji zostanie zapewne z tego powodu przedłużony i podobnie postąpić musi Belgia. Nad wprowadzeniem stanu wyjątkowego ze względu na zagrożenie terrorystyczne zastanawia się rząd Szwecji. Dzięki obecności wojska na ulicach jest przynajmniej szansa zminimalizowania efektów kolejnych masakr urządzanych przez islamskich zamachowców z karabinami AK47.

 

 

 

 

Ocena: 

Nie ma jeszcze ocen


Komentarze

Portret użytkownika 777

Francuskie państwo przegrywa

Francuskie państwo przegrywa wojnę z islamistami, ponieważ Francuzom coraz dalej do cnoty chrześcijańskiego męstwa ­- podkreśla Fabrice Hadjadj, francuski filozof i konwertyta na katolicyzm. Jedyne, czego chcą dziś Francuzi, to pozostawienia w spokoju. Bez względu na cenę, jaką przyjdzie im za to zapłacić.Fabrice Hadjadj podkreśla na łamach tygodnika „Famille chrétienne”, że istotną częścią chrześcijaństwa jest walka, zwłaszcza walka duchowa. To naturalne, jest ona związana z samą naturą człowieka, istniejącym w niej zranieniem grzechu pierworodnego. Dlatego Ewangelia wymaga od wierzących męstwa. To męstwo opiewał św. Bernard z Clairvaux. Bez niego, jak ostrzega Hadjadj, zostaniemy pokonani duchowo i materialnie.Tymczasem Francuzi zdziecinnieli – zauważa francuski konwertyta. Nie chcą walczyć o prawdziwy pokój, bo ten związany jest ze sprawiedliwością. Chcą jedynie, by dżihadyści zostawili ich w spokoju.Hadjadj zauważa, że wielu młodych Francuzów zwraca się w stronę islamu, bo chrześcijaństwo jakie poznali nie ma w sobie żadnego heroizmu. Zostało ono zredukowane do pochwały współistnienia i dialogu: http://www.pch24.pl/francuzom-obce-jest-chrzescijanskie-mestwo--dlatego-przegrywaja-w-wojnie-z-dzihadystami,39609,i.html#ixzz3sPihAdpW

0
0
Portret użytkownika achiles

NO TO MAMY PRZEDDZIEŃ WOJNY

NO TO MAMY PRZEDDZIEŃ WOJNY ŚWIATOWEJ, NA DUŻĄ SKALĘ!!! WŁAŚNIE TURCY ZESTRZELILI SAMOLOT WOJSKOWY, NA SYRYJSKIM NIEBIE, KTÓRY SPADŁ NA TERYTORIUM SYRII. PILOCI SIĘ KATAPULTOWALI. ALE JEŚLI TO BĘDZIE ROSYJSKA MASZYNA ZESTRZELONA, NA NIEBIE, GDZIE MIAŁA PEŁNE PRAWO OPEROWAĆ, TO NIE UJDZIE NA SUCHO I PO KOŚCIACH JUŻ SIĘ NIE ROZEJDZIE. DODATKOWEGO SMAKU DODAJĄ DZISIEJSZE INFORMACJE O ZESTRZELENIU ROSYJSKIEGO SAMOLOTU NA SYNAJU, PRZEZ naród wybrany, jeśli i to się potwierdzi, a Rosjanie to za fakt uznają, to ŚWIAT NA STAŁE SIĘ ROZPALI.
( a właściwie zostanie podpalony ) :
Szef policji Dubaju, generał-pułkownik Dahi Halfarom oskarża Mossad o zamach na A321

http://www.almasdarnews.com/article/19419/

 

0
0
Portret użytkownika Pseudonick

Polscy nacjonale powiedzmy

Polscy nacjonale powiedzmy sobie szczerze wymiękną w starciu z brudnoskórą swołoczą. Ta obawa imigrantów przed #ortalionowepaski wynika z niewiedzy! Jak nam pis dokwateruje ciapaków albo da się zrobić w pytę z zamykaniem granic i zejdą się tutaj z braku alternatywy to dojdzie do starć a ich przebieg będzie wyglądać tak że polskie łyse chłopaczki rozpieszczone przez łagodną policję zmiarzdży psychicznie determinacja islamistów. Dlatego że oni potrafią walczyć na śmierć i życie a nasze chłopaczki to cóż, nie ten poziom. 

0
0
Portret użytkownika jaro

Nie mierz wszystkich swoją

Nie mierz wszystkich swoją miarą!! Gdybysmy mieli takie podejscie jak ty , juz dawno Polska by nieistniała!Wielu od zawsze umieralo za Polskę i wielu jest gotowych umrzec !... , a ty tancz jak ci zagraja!!

0
0
Portret użytkownika WD

Nie panikuj Dobry

Nie panikuj Dobry Człowieku.
Muzułmanie z pasożytniczej pseudocywilizacji muzułmańskiej mają wdrukowany odwieczny szacunek do Polaków i tylko trzeba im to uświadomić.
 
Przecież nieustannie drą mordy: Al  Lachu Akbar, co się tłumaczy: Pan Lach jest największy.
"Al" to rodzajnik określony, coś jak " ten Pan".
A np. na Ukrainie od wieków nazywają Polaków Lachami. W Turcji jesteśmy Lechistanem.
Bo w dawnych czasach było takie imperium zwane Lechią, które potężnie  dominowało na obszarze od królestwa Franków do pacyfiku.
Muzułmanie od wieków zatem wiedzą, że "Pan Polak jest największy".
Trzeba ich tylko uświadamiać, że ten ich "Lach" to nikt inny, tylko obecny Polak. A ponadto przyjmujmy ich staropolską gościnnością: zawsze na początek nóżki świńskie w galarecie i seta na dzień dobry, lub chociażby dobry łyk przedniego miodu dwójniaka, kto odmówi staropolskiego poczęstunku ten jako niepasujący wypada z Polski.
I jeszcze piszcie - to nie żart - gdzie możecie wpisy skierowane do muzułmaństwa, że w Polsce jest przymus szczepienia szczepionkami spreparowanymi ze świń. I że chętnie z radością ich przymusowo zaszczepimy, a nawet będziemy ich wszystkich tymi szczepionkami szczepić wielekrotnie, bo wygladają dla nas jakoś tak bardzo podobnie, więc dla pewności nie zawadzi ich szczepić jak najczęściej tymi szczepionkami ze świń.

0
0
Portret użytkownika ben

Ty już wymiękasz -

Ty już wymiękasz - Pseudonick-już  puściły ci zwieracze ,twój problem polega na tym że nosisz zbyt obcisłe spodnie i golisz pachy. Cóż masz takie prawo ale nie osądzaj  jak to napisałeś tych łysych chłopaczków  bo jak narazie  to te łyse chłopaczki mają jaja by przeciwstawić się tej świńskiej apokalipsie bo te łyse chłopaczki będą walczyć za takich jak ty.Rusz dupsko wyjdz na ulice pokaż że masz jaja .Tacy jak ty tylko szczekają .
---------------------------------------------------------------------------------------------

 
 

0
0
Portret użytkownika Pseudonick

Mogę napisać że tacy jak ty

Mogę napisać że tacy jak ty tylko wyrywają drzewka i rzucają brukiem w policje i będzie to tak samo prawdopodobne jak twoje wróżenie z dupy. Hehe wasze jajka natomiast są tak wielkie że w komunikacji miejskiej zajmujecie po dwa miejsca żeby rozstawić giry. Pamiętaj wojowniku że nadmiar testosteronu szkodzi inteligencji, są na to badania naukowe. Permanentna kurwica to nie dar od Boge lecz choroba.

0
0
Portret użytkownika vantablack

Nadmiar testosteronu szkodzi

Nadmiar testosteronu szkodzi inteligencji ? Biggrin Kolego schowaj tą swoją druną buźkę z tymi durnymi tekstami bo ludzie mają z Ciebie ubaw po pachy Biggrin A badania naukowe proponuje weryfikować za pomocą analizy źródła , na interii i onecie nie są one prawdopodobne, wiem że pewnie ciężko w  to uwierzyć ;) 

0
0
Portret użytkownika Pseudonick

Czyżby masoni oraz

Czyżby masoni oraz replitarianie sfałszowali badania aby ośmieszyć kibolków masowo oblegających wyższe uczelnie i księgarnie? XD Jedno dobre co przyniesie nwo to eliminacja takich cwaniaczków jak ty. 

0
0
Portret użytkownika inzynier magister

Dopóki PiS jest u władzy to

Dopóki PiS jest u władzy to nie sprzedadzą lasów, nie sprowadzą do nas milionów teorystów i uchodzców i nie sprzedadzą całkiem nas w niewolę do szwabskiej unii masońskiej homoseksulaistów i zboczeńców ! Nie oddadzą kopalń i nie dadzą sobie nas..ć na głowę szwabskiej mafi zdrajców polskojęzycznych banksterów !

Dlatego trzeba wspierać Polski rząd ! Powinni rozwiązać ten trybunał zdrajców i przejąć kontrolę nad lewacko komunistyczną telewizją TVP bo inaczej ich rozwalą nienawiścią sączoną do głów Polaków ! Tefałeny i polszmaty już rozkręcają spiralę nienawiści i niechęci do rządów PiSu !

Trzeba robić ustawy i nie mogą być blokowane przez szkodników i zdrajców z nowoczesnych banksterów szwabskiej PO i innych PSLo fałszerzy !

0
0

Ojcem Mieszka był, według niego, Siemomysł, dziadem Lestek, a pradziadem Siemowit. Z pierwszą żoną, Dobrawą, miał Mieszko syna Bolesława i córkę.

Portret użytkownika Xerxes

Podobnie jak bezpieczni

Podobnie jak bezpieczni jesteśmy od Rosji, bo PiS nigdy nie słyną ze zbytniej pro rosyjskości, może to i dobrze. W naszej pozycji najlepsz ym wyjściem była by unia z państwami bałtyckimi gdyż najlepiej rozumiemy swoje potrzeby i zagrożenia. Dla Rosji Niemiec czy USA jesteśmy jedynie pionkiem.

0
0
Portret użytkownika excar

Z kim chcesz robić unie

Z kim chcesz robić unie xerkses? z  Pribałtyką ? Z tymi potęgami militarnymi? A przeciw komu ta unia?
Wyobraż sobie że jak trzeba by armie prybałtyki gdzieś się ruszyły a zepsuje się winda w której jadą to kto będzie bronił tych państewek ? Polacy?
Ale już Stany Zjednoczone prowadziły tak wojnę  ,gdzie wszyscy broniący zmieściliby sie do dużej osobowej windy :)Było to na Granadzie
Po ciężkiej walce USA zwyciężyło :):):)

0
0
Portret użytkownika jamkajamka

nawet niech nie próbują

nawet niech nie próbują rozrabiac jak przyjadą nawet do Polski. Widzieliście TFC ? Sorki ale Polacy maj jaja i byle kto ne będzie się panoszył na dzielni.

0
0
Portret użytkownika Zenek :)

"Ze względu na to, że nasze

"Ze względu na to, że nasze zasiłki są tak żenująco niskie w porównaniu do krajów bogatego zachodu, nie ma u nas poza Romami wielu beneficjentów, którzy funkcjonują na koszt pracującego społeczeństwa. "

-- i dlatego pislamiści wymyślili iż będę sponsorować żydoterrorystom zasiłki w programie 500 euro na islamistę... co właśnie jest przez sejm przepychane.....

A wy się cieszycie iż to "DLA WAS" goje....

Pis wam da..... parę onuc, karabin i nowoczesnego bliskowschodniego "repatrianta" jako NKWUdzistę cobyście nie uciekli z okopu jak będziecie odbijać dla kwaczyńskiego reżimu moskwę.....

0
0
Portret użytkownika Zenek :)

Nie wiem co gorsze,

Nie wiem co gorsze, niemożność przeliterowania mojego (prostego i krótkiego) nicka czy też niemożność POJĘCIA tego o czym pisze od miesięcy...... ?

Polska będzie TYLKO DLA POLAKÓW.....

będzie to ZAKAZANE PAŃSTWO na wzór

ZAKAZANEGO MIASTA kiedyś w Chinach......

Możecie albo pomóc je budować albo
skręcać się z zazdrości, że inni się nim cieszą. Biggrin

PROSTY WYBÓR...... Wink

ROJENIA RÓŻNYCH IMBECYLI CO DO NIEJ NAPRAWDĘ MNIE NIE INTERESUJĄ..... JAK RÓŻNE DWUNOŻNE ŚMIECIE CHCĄ MIEĆ CHOĆ CIEŃ SZANSY NA ŁASKĘ POWINNY JUŻ TERAZ Z NIEJ SPIERDALAĆ NA SWÓJ WYMARZONY MADAGASKAR WCZEŚNIEJ WYNAGRADZAJĄC JEJ WSZELKI SWÓJ I NIE SWÓJ A POPEŁNIONY NA NIEJ BANDYTYZM.......

albo zobaczycie (*) wkór....nego Lacha, al-Lacha, Yahwe czy ŚMIERĆ w rozkwicie twórczych inwencji..... bo o tym mówią przepowiednie "małym druczkiem".

POLSKA JEST DANA OD BOGA TYLKO POLAKOM, I ON WŁAŚNIE TU POWRACA z tysiącami anielskich "raid"ów czego imbecyle od żydowskich/ nazistowskich/ masońskich/ pedofilskich/ etc sekt nie są w stanie ogarnąć w swoim BEZGRANICZNYM i BEZDENNYM debiliźmie......

(*) - nie testowałbym czy jest w stanie zostawić z lądów tylko ten pod Polską. Z błahszych powodów, patrz sutry, unicestwiał CAŁE GALAKTYKI..... ;_)

0
0
Portret użytkownika OLI

POLSKA MA SZCZĘŚCIE , ŻE PIS

POLSKA MA SZCZĘŚCIE , ŻE PIS DOSZEDŁ DO WŁDZY BO GDYBY WYGRAŁO PO TO KOPACZOWA NA POLECENIE MELKEL  SPROWADZIŁA BY WIĘCEJ UCHODZCOW JAK NIEMCY.////

0
0
Portret użytkownika Adolf Rotshild

Polska ma szczęście że nasz

Polska ma szczęście że nasz stróż zza oceanu chce tu mieć swoje bazy swoich żołnierzy i swój sprzęt na wypadek eskalacji wojny religijnej w zachodniej Jewropie i nie życzy sobie żeby jakieś Turbany im przeszkadzały w działaniach.

0
0

 

Portret użytkownika Surun

Europa otwiera oczy? Polska

Europa otwiera oczy? Polska przykładem do naśladowania w sprawie uchodźców!
Wbrew zapowiedziom mainstreamowych mediów Polska wcale nie została uznana za największego zdrajcę Europy, wręcz przeciwnie!

Sprawa kryzysu uchodźczego to jedno z największych wyzwań wszystkich przywódców państw Unii Europejskiej. Temat poruszany jest prawie w każdym wydaniu serwisów informacyjnych transmitowanych w największych stacjach telewizyjnych w Polsce i na świecie. Internauci aktywnie wypowiadają się na ten temat i jak można przypuszczać - ile osób, tyle różnych opinii. Pomimo dużej rozbieżności opinii co do przyjmowania ludności z Bliskiego Wschodu wydaje się, że ostatnie ataki terrorystyczne w Paryżu wpłynęły na decyzję sporej części polskich obywateli. Co prawda nie należy wylewać krwi na ręce osób, które również uciekają przed reżimem ISIS, jednak napływ uchodźców i imigrantów ekonomicznych bezpośrednio przyczynił się do makabrycznych wydarzeń, które rozegrały się w stolicy Francji i co do tego nie ma wątpliwości.
Przeciwnie niż przewidywała opozycja
Tuż przed powołaniem nowego rządu Beaty Szydło mainstreamowe media atakowały polityków PiS, którzy nie kryli swojego pozytywnego nastawienia do polityki antyimigracyjnej. Przyszli ministrowie nawoływali do potrzeby sprzeciwienia się kwotom uchodźców narzuconym przez UE. Dziennikarze i politycy obecnej opozycji ostro krytykowali takie stanowisko i twierdzili, iż prezentowana postawa zostanie negatywnie odebrana przez resztę świata i wpłynie destrukcyjnie na pozycję Polski na arenie międzynarodowej. Czy nasz kraj zyskał opinię największego niewdzięcznika Europy? Otóż nie!
Hindusi chwalą Polskę
Po wypowiedziach ministrów Witolda Waszczykowskiego i Konrada Szymańskiego internauci na całym świecie pochwalili postawę Polski,  a sam pomysł powołania wojska złożonego z uchodźców nazwali doskonałym sposobem na rozwiązanie kwestii imigracyjnej. Indyjskie media piszą otwarcie: „Polska mędrcem Europy!”, a użytkownicy najpopularniejszych stron pod tekstem o Polsce chwalą niezależność kraju leżącego nad Wisłą. Kolejnym przykładem mogą być wypowiedzi na Facebooku, a dokładnie strona „The Times of India” posiadająca blisko 8 milionów fanów. W komentarzach dotyczących wypowiedzi Witolda Waszczykowskiego internauci twierdzą, iż inne kraje Europy powinny brać przykład z polityki Polski.
Antyimigracyjna polityka Polski
Stanowisko Polski wobec uchodźców i wypowiedź polskiego ministra spraw zagranicznych zostały docenione również w Stanach Zjednoczonych, gdzie pod artykułem opublikowanym w serwisie Yahoo.com pojawiło się blisko tysiąc wypowiedzi i próżno szukać tam negatywnych stwierdzeń o zapowiedziach Polski. Podobnie zresztą w Wielkiej Brytanii, gdzie liczący blisko milion fanów fanpage Britain First pochwala postępowanie nowego rządu Beaty Szydło.
 
za:http://pl.blastingnews.com/europa/2015/11/europa-otwiera-oczy-polska-przykladem-do-nasladowania-w-sprawie-uchodzcow-00664891.html

0
0
Portret użytkownika Akamai

Jak czytam co powiedział

Jak czytam co powiedział Jean-Claude Juncker to robi mi się niedobrze.Ten facet w południe jest już tak pijany, że podobno ciężko się z nim dogadać. A w ścierwomediach ta pacynka uchodzi za jakiś autorytet, który myśli i rządzi. Nie mam nic przeciwko uzależnionym, bo to z reguły mili i wrażliwi ludzie. Ale na Boga! Szef Komisji Europejskiej powinien być w robocie trzeźwy. Nawet jeśłi tylko przekazuje wydane odgórnie decyzje. 

0
0
Portret użytkownika achiles

A co na to wszystko powie

A co na to wszystko powie WESOŁY FRANCISZEK, który to tak ochoczo zachęcał, by każda parafia, czytaj docelowo, jakaś rodzina z każdej parafii wzięła do siebie przybysza. Co ma po zamachach w Paryżu obecnie swoim owieczkom, do powiedzenia???
A Polska i te wyżej wymienione KRAJE rzeczywiście może stać się docelowo najbogatrzym KRAJEM i to nie dlatego, że jest u nas schowany ponoć " złoty pociąg ", bo może i on był złoty, ale złoto już dawno z niego wyparowało, albo, nadal po cichu, każdej nocy wyparowuje w kierunku, dla POLAKÓW, nieznanym. Tylko dlatego, że jeśli w Naszym Kraju, nadal udawać się będzie opór, przed go zislamowaniem, to już za czas niedługi może się okazać, że wszelacy bogaci Niemcy, Francuzi, Belgowie, Włosi, Holendrzy i z innych zagrożonych przez imigrantów Krajów, będą do nas WALILI DRZWIAMI I OKNAMI, ze swoimi dobytkami, chcąc ŻYĆ W SPOKOJU, którego, już nie będzie w ich rodzimych KRAJACH. Ale jak to zwykle bywa, tak i w tym scenariuszu, są dwie strony medalu, bo jak będzie u NAS zbyt dobrze i spokojnie, to mogą chcieć, nam ponownie zafundować swe ZABORY NOWE. I WEŹ TU BĄDŹ MĄDRY, co jest lepsze i dla kogo ??? ZAWSZE I NASZĄ NIBY SIELANKĘ, BEZ ISLAMISTÓW, MOGĄ banderowskie ścierwa ZRUJNOWAĆ, LUB ZAKŁUCIĆ, NA STAŁE. 

0
0
Portret użytkownika 777

Grzegorz Braun tydzień temu

Grzegorz Braun tydzień temu na konferencji opowiada o partii żydowskiej w Polsce i o innych agentach i agnturach, może teraz gdy jest pan Macierewicz i inni Polacy to sięw końcu zmieni ? Niemcy i inne kraje rządzone przez ludzi chcących zniszczyć chrześcijaństwo będą chcieli destrukcji białej rasy słowiańskiej !
Grzegorz Braun - Polska geopolityka 2015-2016 - Szanse i zagrożenia
https://www.youtube.com/watch?v=LslU-vSESxA

0
0

Skomentuj