Polska powinna rozpisać jak najszybciej referendum na temat wyjścia z UE

Kategorie: 

Źródło: 123rf.com

Wyraźnie widać, że brytyjskie referendum na temat przyszłości Zjednoczonego Królestwa w tworze quasi-państwowym o nazwie Unia Europejska, spowodowało znaczące wzmocnienie brytyjskiej pozycji negocjacyjnej z Brukselą. Polska powinna pójść tą drogą, ponieważ sytuacja geopolityczna się zmieniła i kraje starej unii wpuszczając do siebie hordy islamistów zagrażają nie tylko bezpieczeństwu krajów zachodnich, ale i naszemu.

 

Polskie społeczeństwo jest od wielu lat indoktrynowane na temat Unii Europejskiej. Organizacja ta jest przedstawiana jako dobry wujek z Ameryki, który lekką ręką daje nam pieniądze nie chcąc nic w zamian. Rzeczywistość jest jednak zupełnie inna, ale nie można o tym usłyszeć w środkach masowego przekazu.

 

Zdecydowana większość pieniędzy uważanych przez Polaków za darowane przez UE to nasze własne składki członkowskie, których powrót do kraju w formie rzekomo darowanych środków unijnych jest okupiony koniecznością wypełnienia szalonych zbiurokratyzowanych wniosków popartych współfinansowaniem jak eufemistycznie nazywa się zadłużanie Polaków w zachodnich bankach czy to z poziomu budżetu państwa czy też samorządu.

Długi te ktoś będzie przecież musiał spłacić, a widzieliśmy ostatnio jak bezczelnie Niemcy naciskają bankrutującą właśnie przez niespłacalne długi, Grecję, od której domagano się wysp, lotnisk i innej infrastruktury. To samo może grozić teraz Polsce. Czas w końcu zrozumieć, że Unia Europejska do której wstępowaliśmy w 2005 roku to zupełnie inna organizacja niż ta, która powstała po przepchnięciu tak zwanego Traktatu Lizbońskiego. Teraz państwa narodowe są wręcz na celowniku głównych konstruktorów zmian.

 

Jeśli ma nas czekać jakaś przyszłość w tej dziwnej masońskiej organizacji, to trzeba zacząć grać ostro, domagać się ustępstw i specjalnego traktowania. Nikt na tak zwanym zachodzie nam łaski nie robi przyjmując naszych obywateli, ponieważ oni po prostu jadą tam do pracy, a nie po zasiłki, co próbuje się nam wmawiać. Skoro zatem Niemcy najpierw przez dekadę broniły się przed otwarciem rynku pracy dla Polaków, a teraz przyjmują miliony nierobów, którzy będą żerować na ich socjalu, a w wolnej chwili gwałcić ich kobiety, to chyba tylko ostatni dureń nie widzi tego, że sytuacja się zmieniła, a skoro tak to trzeba zmienić warunki naszego członkostwa.

Oczywiście dyspozycyjni wobec zachodnich mediów dziennikarze i politycy, będą gardłować na temat samego planu wyjścia z UE, ale trzeba postępować pragmatycznie i mieć nieco dłuższy horyzont czasowy niż czteroletni. Pamiętajmy, że do 2020 roku skończy się redystrybucja środków pozwalających naszemu krajowi na balansowanie na poziomie płatnika netto, ale według niektórych wyliczeń skończy się to już wkrótce. Trzeba zatem użyć jakiegoś realnego straszaka na Niemców, którzy rządzą Unią, tak aby wytargować dla nas jakieś specjalne przywileje, które właśnie przez groźbę wyjścia z UE, mają szansę osiągnąć Brytyjczycy.

Może zatem warto zamanifestować coraz bardziej rozzuchwalonym komisarzom euro-sowieckim, że w kraju nad Wisłą powoli odzyskujemy rozum, a Polexit tak jak i Brexit to realne groźby, wymagające konkretnych propozycji finansowych o ile w ogóle mamy rozważać kontynuację aliansu ze skompromitowanymi marksistami kulturowymi, którzy właściwie na naszych oczach, przez nieskrępowaną nielegalną imigrację, po prostu podpalają Europę.

 

 

 

Ocena: 

Nie ma jeszcze ocen


Komentarze

Portret użytkownika gabriela

Gadu, gadu,gadu, a może

Gadu, gadu,gadu, a może należałoby coś zrobić? Gdzieś wyjść, połączyć się, stąnąć w obronie,coś naprawić, pomodlić się ? Dobrze ,że jest możliwość wymiany poglądów na tej stronie.  Poglądy te są wyrazem Waszych  lęków i braku odwagi aby coś zmienić .KOCHANI RODACY więcej wiary w siebie!

0
0
Portret użytkownika jasiu

oczywiscie ze powinnisn=my

oczywiscie ze powinnisn=my zrobic referendum kukiz15 juz ma petycje do podpisania tym bardziej ze czechy i slowacja juz to robia

0
0
Portret użytkownika pablobodek

Idiotyzm. Autor takiego

Idiotyzm. Autor takiego nawoływania powinien odpowiadać karnie za zdradę ojczyzny.
No, chyba, że jego ojczyzną jest Rosja. Wówczas za swą robotę dostaje srebrniki. Judaszowe.

0
0
Portret użytkownika nebra

A moze prędzej rozpisac

A moze prędzej rozpisac referendum o odwołaniu prezydenta i rządu? chyba można zacząc się juz bać, to jakieś szaleństwo! 

0
0
Portret użytkownika Przemo333

Mamy to nieszczęście, że

Mamy to nieszczęście, że żyjemy między młotem a kowadłem, a co gorsza to te dwa powyższe wspierają się nawzajem. Pomimego tego , że oficjalnie stoją w opozycji. Rosja i Niemcy umiejętnie przez wieki czerpały pełnymi garściami z naszego kraju. My za to okupowaliśmy to straszną niewolą i cierpieniem. 
Unia Europejska to nie jest kochana Mama. Ani mleka, ani miłości nie da za to ograbi i zawłaszczy. My Polacy powinniśmy budować własną unię - słowiańską i dzięki temu urośniemy w siłę I na tym się skupmy.
Jeden powie, że Niemiec jest bee, drugi powie, że Rus jest zły i trzeba zrozumieć, że każdy z nich będzie miał rację.
Mamy misję do wykonania. My Polacy jesteśmy naprawdę wyjątkowym narodem, który powinien przewodzić, ale nie dla własnych li tylko korzyści, ale dla dobra całej grupy Słowian.   

0
0
Portret użytkownika John Moll

pablobodek napisał: Idiotyzm.

[quote=pablobodek]
Idiotyzm. Autor takiego nawoływania powinien odpowiadać karnie za zdradę ojczyzny.
[/quote]
Co odejście z UE ma wspólnego ze zdradą ojczyzny?

0
0
Portret użytkownika stanlej

Jestem ZAAAAAA!! ale w

Jestem ZAAAAAA!! ale w pierwszej kolejnosci nacjonalizacja bankow,zakladów,mediów należących do Niemieckich koncernów!! W ten sposób odzyskamy przynajmniej 3/4majątku NARODOWEGO!!!!! przejetego w dziwnych "tranzakcjach' czytaj przekretach.

0
0
Portret użytkownika dfgdfg

A nie lepiej by bylo zezwolic

A nie lepiej by bylo zezwolic na tworzenie wlasnych banków?? Zachodnie banki i tak nie wytrzymalyby konkurencji a i koszty posiadania takiego konta w banku prywatnym polskiego wlasciciela bylyby o wiele nizsze-konkurencja zrobi to

0
0
Portret użytkownika nkwd

Polska nędza ma twarz

Polska nędza ma twarz dziecka, a wyzyskujący tą społeczność nie mają ni wstydu, ni przyzwoitości. Polska jest w niewoli lucyfera i jego popleczników. Wyprzedano już 97% polskiego majątku - po 25 latach my Polacy zostaliśmy dziadami bez pieniędzy na walizkach. Po prostu na państwowym uwłaszczyli się rozmaitej maści komuniści i ludzie służb. Na tym polegała właśnie "zgoda i bezpieczeństwo", którą zaproponowano Nam w 1989 roku. Z pozostałą częścią majątku narodowego zaczęto robić dziwne rzeczy, a zakłady były najpierw doprowadzane do ruiny, potem sprzedawane za bezcen chętnym, którzy byli przeważnie selekcjonowani przez polityków (okrągły stół i Magdalenka). W ciągu tych 25 lat sprywatyzowano często w niejasnych okolicznościach około 8.500 państwowych przedsiębiorstw. Dzięki temu budżet polskiego państwa wzbogacił się jedynie o 42 miliardy dolarów. Można się tylko domyślić ile poszło na łapówki dla decydentów politycznych. Nie wiadomo co się stało z tymi pieniędzmi, bo nie zostały zainwestowane w modernizację kraju. Na to przecież zaciągnięto praktycznie niespłacalne kredyty u banksterów. Można więc założyć, że po prostu pieniądze się rozpłynęły, w najlepszej sytuacji zostały przeżarte. W rezultacie szokowej terapii (Balcerowicz) jakiej została poddana Polska zlikwidowano liczne gałęzie przemysłu (strategicznego też). Nasz majątek narodowy został w dużej mierze sprzeniewierzony. - Ps. Zostaliśmy bez majątku, bez pieniędzy z jego sprzedaży, bez banków, z upadającym ZUS-em, z którym nikt nie wie, co ma zrobić i z perspektywą, że jesteśmy biedakami Europy, którzy, o ile nie wyemigrują, najprawdopodobniej będą pracować za grosze aż do śmierci. Do znudzenia wmawia się nam, że żyjemy na "zielonej wyspie" i mamy "złote czasy", podczas gdy czasy mamy raczej mroczne, a obecny reżym koczowników jest czymś dużo gorszym. Obserwujemy postępujący powrót PRL-u, ale na sterydach !!!

0
0
Portret użytkownika H.R.

Admin, przedstawiłeś bardzo

Admin, przedstawiłeś bardzo słuszne stanowisko. Dobrze, że zwróciłeś uwagę na fakt, że 10 lat temu EU była zupełnie inna, miała inne cele i inne idee. To co jest teraz to dobrze znany Związek Sowiecki. Komisja Europejska stała się już dokładnie Komitetem Centralnym Sowieckiej Unii Europejskiej. Ja uważam, że referendum w sprawie wyjścia z Unii jest konieczne nie tylko ze względu na wzmocnienie swojej pozycji w renegocjacji Traktatu, ale jest potrzebne w celu faktycznego opuszczenia tego obecnego Związku Sowieckiego. Jeżeli tzw. "prawo unijne" ma bezwzględnie obowiązywać nas, a bezczelny semicki nierób paparuch może to prawo nawet nie łamać, ale mieć je ostentacyjnie w dupie włażąc bezprawnie na teren Unii, nie mając żadnych dokumentów, nie zgadzając się na pobranie odcisków pzlców itd. itd, i może robić co tylko zapragnie, a policja nawet nie interweniuje, to najwyższy czas aby w przyspieszonym tempie opuścić ten semicko-euro-sowiecki bajzel i odgrodzić się od Niemiec zasiekami z drutu kolczastego, o minach na granicy nie wspomnę.

0
0
Portret użytkownika misiek

Popieraam zbierajmy podpisy

Popieraam zbierajmy podpisy pod wnioskiem o referendum, zeby wyjść z eurokołchozu. Uda się wówczas pogonić niemeicki handel, który zdominował Polskę, banki, a przede wszystkim wyrzucimy niemeicki kapitał z medió, można to załatwić jedną ustawą, a przy okazji moze uda sie pozbyć Targowiczan z PO i od bankstera Petru.

0
0
Portret użytkownika kkk39

taa, skoncza sie wyjazdy do

taa, skoncza sie wyjazdy do pracy do Holandii, Niemec, UK, Skandynawii, wroci kontrola paszportowa, utna dotacje, koncerny przeniosą się do innych, bardziej przyjaznych państw - bezrobocie poszybuje w górę, wzrośnie liczba przypadków bankructw osób prywatnych - wielu nie będzie juz stać na spłacanie kredytów, bo złoty leci na łeb na szyję, inwestorzy się zniechęcają. 

0
0
Portret użytkownika dfgdfg

Mowa jest o wyjsciu z unii a

Mowa jest o wyjsciu z unii a nie shengen-to dwie rozne umowy!!() i tacy ludzie biora udzial w wyborach:(

0
0
Portret użytkownika bzdura

Nic bardziej mylnego, Polska

Nic bardziej mylnego, Polska nie potrzebuje zagranicznych inwestorów, którzy łaskawie dadzą Ci pracę za minimum, wyzyskując w ten sposób Ciebie, i państwo (nie płacą podatków, lub korzystają z innych ulg, które Polskim firmom się nie należą) Polska jest krajem bogatym w zasoby mineralne jak węgiel, miedź czy gaz, jak również w ludzką pomysłowość i ambicję. Wystarczy obniżyć koszty pracy a pozostawione u polskiego przedsiębiorcy pieniądze zostaną zainwestowane, przynosząc kolejny wzrost bogactwa, jak również skorzysta z tego pracownik. Każdy zadowolony z Ciebie szef nie będzie  chciał ryzykować że odejdziesz do konkurencji, więc da Ci więcej pieniędzy i zapewni lepsze warunki, czego teraz zrobić nie może bo jest skubany na każdym kroku, ponieważ państwo ma deficyt w budżecie, a ma go dlatego, że duża część pracującego w Polsce kapitału jako zysk w większości nie opodatkowany jest wyprowadzana za granicę i koło się zamyka... Pozdrawiam

0
0
Portret użytkownika Mojeimię44

http://tvn24bis.pl/pieniadze,

http://tvn24bis.pl/pieniadze,79/swiatowy-kryzys-jest-blisko-wszystko-wyglada-podobnie-do-2008-roku,610289.html Cóż niezbyt wiele czasu nam kochani zostało na tym garnuszku zwanym Demokracją kapitalistyczną. Jeden z jeźców apokalipsy zapierdziela niczym hoplites na olimpiadzie w starożytnej Grecji krzycząc w niebogłosy na parkiecie wallstreet
I słyszałem głos ... mówiący: Miarka pszenicy za grosz, a trzy miarki jęczmienia za grosz; a nie szkodź oliwie i winu.
Nie bądźcie ślepi Sad
Co dalej? Wielka wojna a potem antychryst wraz z ustrojem technokratycznym i z prawami NWO!
Masowe chipowanie ludzi i ich śmierć w ramionach bankomatów, w których nie będzie pieniędzy.
Przeczytajcie ten art powyżej.
Zarząd banku mówi wyraźnie sprzedajcie wszystko. kupujcie tylko obligacje. Co to może oznaczać?W najbliższym czasie ludzie zaczną masowo wypłacać swoje oszczędności z banków a co za tym idzie kasy w bankach zostaną puste i będziemy mieli kolejny kryzys tym razem monetarny. Zaraza się rozprzestrzenia. Może nasz kraj uratować tylko pieniądz zawierający w swych strukturach złoto! Nie rozumiecie tego? W świecie cyfryzacji nie ma szans na to, żeby wirytualne pieniądze bez pokrycia w banknotach czy monetach miały wartość! Ci którym się uda wypłacić kase z banku w pierwszej kolejności swoją agonię przedłużą a reszta? Co wypłaci kowalski jak mennica nie zdąży z wydrukowywaniem takiej ilości pieniędzy? Banki będą tłumaczyć, że tylko chip jest lekarstwem i każdy będzie posiadał wartość w formie kapitału w sobie! A potem? Sami sobie odpowiedzcie!
Jedynym rozwiązaniem jest archekracja ale wy jesteście nieśwaidomi! Nie przekonam was. Nigdy się z tego koszmaru nie obudzicie i nieświadomi pójdziecie się zachipować skazując się tym na wielkie manipulacje włącznie z praniem mózgu przez połączenia chipu z waszą korą mózgową!
Przykro mi i zarazem chce mi się płakać nad losem ludzi :*(
A wy dalej się śmiejcie z archekracji nie czytając nawet jej treści! 
 
 

0
0
Portret użytkownika Arya

Jak chcesz, to potrafisz

Jak chcesz, to potrafisz napisać coś mądrego. To, że nie podoba Ci się technokracja jest ok. Nie rozumiem natomiast tego, że chcesz swiadomość ludzi przenieść do jakiejś maszyny-to bedzie technokracja 2.0. Sam sobie przeczysz. Przestań to robić to może ten twój system zostanie zaaprobowany przez tych, którzy tak ja są przeciwni takiej jawnej manipulaji.

0
0

Wszyscy zmierzamy w tym samym kierunku-z powrotem do Źródła.

Portret użytkownika tubylec

Ja już wyszedłem z UE a wy se

Ja już wyszedłem z UE a wy se róbta jak chceta .. rozpisujcie referendum, wybory, czekajcie na decyzje polityków którzy łaskawie pozwolą wam wyjść z UE ale pewnie zdążycie umrzeć niż się doczekacie .. a w ogóle to świetny tekst: "Polska powinna rozpisać jak najszybciej referendum na temat wyjścia z UE" .. Polska czyli kto konkretnie? Ci marni politycy co są akurat u władzy? To oni są tą Polską? Bo jak żyję to jeszcze nie widziałem żeby Polska coś sama rozpisała .. za to zawsze pod szyldem Polski knują coś jakieś qrwy, przeważnie żydowskie i potem nazywają to wyborem Polaków.

0
0
Portret użytkownika figa

 Ja z całą moją rodziną i

 Ja z całą moją rodziną i mnóstwo ludzi głosowalismy przeciw wejściu do tej zasranej unii ,,europejskiej'' , a potem z wielkim smutkiem patrzyliśmy na staczanie się Polski ....pod szwabskim i zdrajców polskich butem ! Precz ze zdrajcami , ktorzy rozsprzedali Nasz Kraj i zrobili z Nas Naród walczący z biedą  ! i tak skończyli Polacy na tym zasranym unijnym dobrobycie ! żeby nam szwaby narzucały , co mamy robić we własnym kreju ? No to są jaja ! Nasi przodkowie przewracają się w grobach ze wstydu !

0
0
Portret użytkownika Alien1974

Proponowałbym APOSTAZJĘ a nie

Proponowałbym APOSTAZJĘ a nie wyjscie z Unii, która i tak pozbędzie się Polski przy najbliżej okazji, gdy wasi "modlący" politycy wkurzą niedźwiedzia pomagając Banderowcom z Kijowa. Ukraińcy zostali tak samo oszukani jak Polacy. I gdzie te gwarancje bezpieczeństwa za oddanie broni atomowej przez Ukrainę? Unia i US nie zrobiły nic, a Ukraińcy giną. Podobnie będzie w Polsce, Unia się odgrodzi od Polski i nikt nie ruszy nawet palcem, gdy Warszawa stanie w ogniu. Powiedzą tylko: "a chcielśmy wam pomóc, gdy PIS zaczynał łamać konstytucję, ale wy nie chcieliście". I co się stanie? Sytuacja się powtórzy jak za czasów Targowicy, a Kościółek jak zwykle stanie po stronie zwycieżców. Myślicie, że to nierealne? Zobaczcie sobie na YT kto ze znanych i władców tego świata pokazuje dwa palce uniesione w górę w SZATAŃSKIM geście. Nawet papa z Watykanu już się nie kryje, oj, bo na Filipinach to znaczy zupełnie coś innego. Czyżby? A czy to nie na Filipinach w super Kato...lickim kraju nie sprzedaje się już 5-letnich dziewczynek do domów publicznych, a jak ten bluźnierca z Watykanu pojechał na Filipiny to musiał skrócić wizytę, bo nadciągnął tajfun. Pan Bóg już nie mógł patrzeć na łzy tej małej dziewczynki, która z ufnością w sercu błagała o pomoc Franciszka, i Pan Bóg stracił cierpliwość pognał tego wstrętnego i cynicznego obłudnika z powrotem do Watykanu. Nie dajcie się nabierać na czułe słówka i zapewnienia PIS o "dobrej zmianie". Rządy PIS będą tragiczne. Agenci Szatana są już w Polsce od dawna, a sam Szatan ubrał się w czułe słowa o MIŁOSIERDZIU i spadnie na Polskę piekło. No ale wy nie uwierzucie, a gdy Warszawa zapłonie będzie już za późno. Do następnego razu.

0
0
Portret użytkownika achiles

Napisz Nam jeszcze jak ty

Napisz Nam jeszcze jak ty widzisz sobie potencjalne posiadanie obecnie BRONI NUKLEARNEJ, przez banderowski pomiot, jaki dzierży obecnie ster władzy i ciemięzy swoich obywateli w dawnej Ukrainie, a obecnej upadlinie, NO JAK TY TO WIDZISZ???  Skoro i bez tej broni w bestialski sposób za pomoca konwencjonalnych " śmiercionośnych zabawek " wymordowali ponad 10 000 zwykłych i bezbronnych LUDZI, na wschodzie swego kraju i gdzie brat strzelał z gradów do SWEGO BRATA I JEGO RODZINY!!! No jak to ty widzisz prowokatorze ?  Już Julka, jak ją tylko wydobyli z paki jej banderowskie " ziomale " podczas nagrania rozmowy telefonicznej mówiła swemu rozmówcy po drugiej stronie by wypalić ATOMEM wszystkich moskali z DONBASU. Dobrze się ci widzi TEN JEJ POMYSŁ i co by było, gdyby to bydło dysponowało w danej chwili ATOMEM ??? 

0
0
Portret użytkownika Alien1974

Jak ja to widzę? Drogi

Jak ja to widzę? Drogi Achillesie nieprowokatorze. Ano widzę to tak. Gdyby Ukraina miała broń atomową Putin miałby związane ręce i nie mógłby wejść na wschodnią Ukrainę. Idąc dalej Żmijowe Plemię nie inwestowałoby w konflikt wewnętrzny w samej Ukrainie, by skłócić Ukraińców. A co by było? Pewnie trwałaby cicha wojna jak w Polsce. Może nikt nie zauważył, ale Polska się wyludnia w zastraszającym tempie i umieralność wciąż rośnie. Po co Żmijowemu Plemieniu konflikt na Ukrainie? Po pierwsze to osłabia Rosję, po drugie ich celem jest Polska, ponieważ w Polsce mieszka Mesjasz. Jeszcze w latach komunizmu UBECJA na zlecenie Kościoła Kato...lickiego próbowały go zamordować tak na wszelki wypadek, jak innych księży którzy byli niewygodni, ale nie dla PRL-u a dla Kleru. Mariaż Kleru z Komumistami widać dobrze na niby to fałszywce Ubecji jakoby Karol Wojtyła miał nieślubne dzieci i zgwałcił Rosjankę, tylko trzeba myśleć, a nie łykać papkę serwowaną przez Pseudosolidarność od okrągłego stołu. Już nieważne czy Jan Paweł 1 umarł na zakrzepice czy go otruto, pewne jest, że nie pasował, bo chciał reformować Kurie Rzymską i Bank Watykański. Tak umoczony Karol Wojtyła był idealny, przymknął oko na pranie brudnej kasy mafii w Banku Watykańskim, na pedofilów sutannach i na okradanie Polski też. Wojtyła był tak bardzo cyniczny, że mimo śmierci małej dziewczynki Emanueli Orlandi nie oddał kasy mafii, ponieważ zdefraudowaną kasą mafii (około 100 mln dolarów) zaszantażował pseudosolidarność, która faktycznie była i jest agentami Ubecji i Stasi. Ubecja miała haka na Wojtyłę a Wojtyła na Ubecję. W latach 90-tych usuwani byli wszyscy niewygodni generał Papała i wysocy oficerowie WSI czyli Ubecja. Dlaczego? Ponieważ to ubecka Solidarność była benefecjentem mafijnej kasy. Ali Agca był wynajętym zamachowcem przez mafię z mediolanu, ale zamach mafii nic nie dał. Później wasz Karolek z mafią podpisał ugodę, bo mafia zdała sobie sprawę, że Wojtyła nie odda im kasy, a oni i tak już wdrożyli plan B - wejście do Polski i krojenie tego Narody już nie na miliony, a na miliardy. Dziś trwa końcowy etap - wykończyć pseudosolidarność i inne mafijki, które brodzą Czarnej Mafii. W końcu Czarna Mafia rządzi już 2 tysiące lat, a taka Camorra czy Coza Nostra to dla nich przedszkolaki. Do następnego poczytania. Może.

0
0
Portret użytkownika achiles

Oj DRODZY FORMUŁOWICZE, kiedy

Oj DRODZY FORMUŁOWICZE, kiedy wy wreszcie zrozumiecie, że to nie jest Nasz Polski Prawdziwy RZĄD, a jedynie z szatańskiego nadania, podobnie jak poprzedni i jeszcze poprzedni i bardziej poprzedni. Nie jesteśmy SUWERENNYM KRAJEM, a jesteśmy jedynie rozgrywani, jak malutkie dzieci w piaskownicy, przez możnych tego świata. Polska nigdy, nie będzie WOLNYM KRAJEM dokąd " nasi decydenci ", BEDĄ CIAGLE PLULI, NA OFIARY NASZYCH RODAKÓW BESTIALSKO POMORDOWANYCH, NA KRESACH, pomagając banderowskiemu pomiotowi. I TO SIĘ DOTYCZY WSZYSTKICH NASZYCH WŁADZ, JAK LECI, tej krzywdy, jaka wówczas została dokonana TAMTYM NASZYM RODAKOM, nie da się zmyć ott tak sobie, o czym już się przekonał nierząd poprzedni, ten się już o tym przekonuje, a co najgorsze, jest jeszcze przed tym obecnym, JEŚLI W PORĘ SIĘ, NIE OPAMIETA I NIE PÓJDZIE, PO ROZUM DO GŁOWY KIEROWNICTWO, OBECNIE rządzącej ekipy. CZEGO SERDECZNIE IM ŻYCZĘ Z CAŁEGO SERCA, BO GDYBY SIĘ OPAMIETALI CO DO BRATANIA z banderowcami, jedynie na złość Rosjanom, to by ZOSTALI ODBLOKOWANE ICH DZIAŁANIA, PRZEZ SIŁY, O KTÓRYCH POJĘCIA, NIE MAJĄ NAWET DECYDENCI ŚWIATOWI, a co dopiero maluccy nasi z ich nadania. 

0
0
Portret użytkownika Mojeimię44

Achilles na wszystko jest już

Achilles na wszystko jest już za późno. Agonia kryzysu z 2008roku była sztucznie przedłużana. Powiedzmy sobie jasno i z pewną odpowiedzialnością. Świat zbankrutował i widać to po giełdzie! Nie widzę dla nas ratunku!  Wiesz co? Nie boje się śmierci! Moje życie i tak jest koszmarem więc czekam aż w końcu się z niego obudzę! Mam nadzieję tylko na to, że uda mi się zostawić to co zacząłem pisać. Wiem, że to może dać ludziom szanse na lepsze życie. Zachipować się nie dam! Wolę żyć w lesie i żywić się wodorostami, jeżynami, grzybami! 

0
0
Portret użytkownika achiles

Wiem o tym 44, co nakreślasz

Wiem o tym 44, co nakreślasz powyżej, a co jest już nieuniknione, lecz to nie wybije wszxystkich LUDZI, choc wielu sie wzajemnie miedzy sobą " zagryzie " z nędzy i braku pożywienia, lecz dla POLAKÓW, jest jeszcze nadzieja, wiele przeszliśmy w HISTORII NASZEGO KRAJU I NARODU i udowodniliśmy, że sie potrafimy pozbierać nawet po największej zawierusze, czy to wojennej, czy pladze głodowej. Lecz by sie i tym razem udało podczas tego, co i nas czeka musi zapanować SPRAWIEDLIWOŚĆ, UCZCIWOŚĆ, GODNOŚĆ WZGLEDEM DRUGIEGO POLAKA, WZAJEMNA POMOC I ODRZUCENIE zła wcielonego w postaci chciwości, zazdrosci, okłamywania sie wzajemnego i plucia na mogiły NASZYCH PRZODKÓW, jak to ma obecnie miejsce w przypadku pomordowanych przez banderowskich zwierzaków NASZYCH RODAKÓW Z WOŁYNIA ( co naprawdę bardzo mocno negatywnie ciąży na NAS POLAKACH I LOSACH OBECNYCH NASZEGO KRAJU ) o czym chciwi i pazerni polacy, których mamy niestety obecnie zdecydowaną wiekszość, w swej pazerności i pogoni, za kasą niestety, ale zupełnie pozapominali, lub nawet co gorsze wyparli to ze swojej swiadomości uwazając to za nic istotnego, A TO MA DLA NASZEGO KRAJU I NARODU PODOBNE ZNACZENIE, jak dla szatanów zjednoczonych ma klątwa, nad nimi ciążąca za wymordowanie rdzennych mieszkańców tego kraju, jakimi byli INDIANIE, z czego oczywiście i obecni amerykanie w pogoni za kasą, nie zdają sobie z tego sprawy. Reasumując, zapowiada się wielki rozpierdziel, na całym swiecie w tym I U NAS, sporo ludzi zginie, sporo zazna krzywd, o jakich dotąd nawet nie słyszeli, ale tak się musi stać w celu ozdrowienia społecznego i sporo też ludzi przeżyje i tylko od nich potem bedzie zależało, czy POLSKA ZNOWU BEDZIE POLSKĄ, a nie koleinym nieformalnym szatańskim stanem, na usługach swego pana "zła" zza oceanu i Narodu wybranego. Pozdrawiam .

0
0
Portret użytkownika Zenek :)

Ale z was ciemnowidze. Więcej

Ale z was ciemnowidze. Więcej optymizmu bo przyszłość szykuje takie cuda Polakom iż oczy nie tylko zbieleją..... ale i wyjdą z siebie ;p

Oczywiście TYLKO dla tych wyznających WŁAŚCIWĄ wiarę.....:D

A to że Polska się opróżni z polinowych psubratów to tylko jej na zdrowie wyjdzie.... Znowu będzie można dobytek trzymać na dworze nie bojąc się iż go jakiś żyd ukradnie.... bo mu tak jego pustynna nazistowska ideologia każe.....

Więc MÓDLCIE SIĘ DO PRAWDZIWEGO BOGA POD WŁAŚCIWY ADRES..... a ocalejecie....

reszta to i tak, na chwilę obecną, już tylko POBIELANE TRUPEM JADĄCE GROBY.... bez przyszłości....

0
0
Portret użytkownika Taki

Wyjscie z Eurokolchozu to

Wyjscie z Eurokolchozu to najlepsze Wyjscie Niemcy to zaklamany Narod
Zniszczyli nam male sklepy dzieki Lidlowi ktory dostal na to ponad 1 Miliard
Euro ,zrobili to samo w Rumunii !
W imie czego niszcza Inne Narody aby im bylo LEPIEJ!!!!
Jezeli PiS wpusci do nas Islamistow To Bedzie JAWNA ZDRADA . Wtedy nalezy wywalic TYCH DURNYCH POLITYKOW .
Nalezy wyjsc na ulice , tylko nie dac sie wciagnac w jakas Rozrube
Posluchajcie Grzegorza Brauna!!!
Wprowadzic nowy ustroj. ARCHEKRACJA
Oraz Najwazniejsze Intronizacja JEZUSA na KROLA POLSKI jeszcze w tym roku 03,05 2016

0
0

Strony

Skomentuj