Polska po raz kolejny została uznana za jedno z najbezpieczniejszych państw świata dla kobiet!

Kategorie: 

Foto: Olek Remesz/Wikimedia Commons

Polska może pochwalić się wielkim wyróżnieniem. Zgodnie z raportem "2018 Global Wealth Migration Review", znajdujemy się w czołówce państw najbezpieczniejszych dla kobiet w Europie i na całym świecie.

 

Wyniki badań przeprowadzonych przez firmę doradczą New World Wealth z RPA nie pozostawiają żadnych złudzeń. Polska znalazła się na 6. miejscu pod względem bezpieczeństwa dla kobiet. Raport bierze pod uwagę liczbę ciężkich przestępstw, popełnionych względem płci pięknej w 2017 roku i wskazuje, że bezpieczeństwo kobiet jest jednym z najlepszych sposobów oceny długoterminowego potencjału wzrostu dobrobytu w danym państwie. W pierwszej dziesiątce znalazły się:

  1. Australia
  2. Malta
  3. Islandia
  4. Nowa Zelandia
  5. Kanada
  6. Polska
  7. Monako
  8. Izrael
  9. USA
  10. Korea Południowa

Polska znalazła się na bardzo wysokiej pozycji w rankingu, który uwzględnia wszystkie państwa świata i pozostaje w ścisłej czołówce względem innych krajów Europy - wyżej od nas znalazła się tylko Malta i Islandia. Na samym końcu znalazła się Somalia, Sudan, Irak i Syria.

 

Nie sposób nie zauważyć, że sytuacja ta ma wyraźny związek z islamskimi "imigrantami", którzy panoszą się po całej Europie Zachodniej. Islam jest bardzo represyjny względem kobiet. W Niemczech, tzw. uchodźcy wielokrotnie organizowali masowe gwałty na kobietach. Zaś wielokulturowa Szwecja nie bez powodu określana jest mianem europejskiej stolicy gwałtów.

Warto dodać, że na przestrzeni ostatnich kilku lat wskazywano na Polskę jako najbezpieczniejsze państwo dla kobiet w całej Unii Europejskiej i najbezpieczniejsze pod względem islamskiego terroryzmu. Swego czasu, Ministerstwo Spraw Zagranicznych Wielkiej Brytanii wytypowało Polskę jako kraj najbezpieczniejszy dla turystów. Chciałoby się rzec - oby tak dalej!

 

Ocena: 

5
Średnio: 5 (3 votes)
Komentarze

Portret użytkownika Taki

A tu wiadomosc z Ostatniej

A tu wiadomosc z Ostatniej Chwili.....

W Warszawie wlasnie zostal wprowadzony?..Stan Wyjatkowy...ktory mA obowiazywac do 5 Lutego..?????!!!!!!!

Okolice ambasady ..pejsatych...POLACY nie moga sie TAM pojawiac ..????

Do korwy nedzy ...Kto Rzadzi w Tym Kraju.!!!!!

PAD to wielki ..H.....j a TEN maly karakan ktory sie Chowa za plecami.   I Wydaje rozkazy to chce Nas Polakow .....wystrzelac..!!!!!

Nie bedzie dzisiaj zadnej Pikiety ........SZKODA gadac....Stan Wojenny ..jak za Komuny????

Portret użytkownika Mateo

W prawdziwym stanie wojennym

W prawdziwym stanie wojennym zgromadzenia były zakazane w całej Polsce, a nie tylko wokół jednej ambasady. A spotykającym się potajemnie, w tym członkom niezależnych związków studenckich ZOMO i funkcjonariusze SB urządzali "ścieżki zdrowia", po których niepokorni latami wracali do zdrowia. Mój kolega omal nie stracił oka, a 20-letniej koleżance odbili śledzionę. To tak dla zachowania właściwych proporcji.

Portret użytkownika kolo21

Ktoś musiał zginąć czy dostać

Ktoś musiał zginąć czy dostać wpier...l Komuna nie mogła bezkrwawo upaść, jak by to wyglądało? System już się nie sprawdzał, i trzeba było go zmienić. Teraz mamy żydokracje, cholera zawsze mieliśmy pod różnymi nazwami.

kolo21

Portret użytkownika Arya

pozostaje w ścisłej czołówce

pozostaje w ścisłej czołówce względem innych krajów Europy - wyżej od nas znalazła się tylko Malta i Islandia

Teraz kumasz, czy trzeba przetłumaczyć z polskiego na nasze? 

Wszyscy zmierzamy w tym samym kierunku-z powrotem do Źródła.

Portret użytkownika USADREJ

kto cie uczył manier... ze

 medium kto cie uczył manier... ze wciskasz taki kit moze jeszcze twoja rosija powinna byc na liscie, droga do korei pł otwarta, jak w Polsce zle

"Przeciwstawiać się zbliżeniu Polaków i Rosjan, podsycać ich wrogość do siebie, pamiętając, że sojusz rosyjsko-polski jest zagrożeniem dla Ukrainy" Fragm.uchwały OUN z 22.VI.1990

Strony

Skomentuj