Policja w Niemczech aresztowała dwóch członków Al-Nusry podszywających się pod azylantów

Kategorie: 

Źródło: Internet

Policja w Niemczech aresztowała dwóch Syryjczyków. Obaj  mężczyźni zostali zidentyfikowany jako byli bojownicy Al-Nusry,  są podejrzewani  o zbrodnie wojenne, których dokonali będąc członkami tego samego oddziału.

 

Mężczyzna o imieniu Abdelfatah aresztowany w Duseldorfie oskarżany jest o udział w  masakrze 36 cywilnych pracowników administracji państwowej w 2013 roku i osobiste przeprowadzanie egzekucji. Drugi z mężczyzn Abdulrahman został aresztowany w Giessen.

 

Obaj mężczyzni udawali oczywiście azylantów. O takich przypadkach należy pamiętać i przytaczać je w dyskusji na temat osiedlania w naszym kraju muzułmańskich osadników.

 

 

Ocena: 

5
Średnio: 5 (1 vote)


Komentarze

Portret użytkownika Anioł Prawdy

Niech lepiej od razu zamkną z

Niech lepiej od razu zamkną z 90% tego co wlazło będzie tam z połowa takich samych jak tych niby 2 co złapali - łół. Na wojnę tu lezą ! Mam nadzieje że Rosjanie nie będą się patyczkować z tym shitem niemiecko muzułmańskim jak będą fikać...

Portret użytkownika zakaz skretu w lewo

juz najwyzszy czas skonczyc z

juz najwyzszy czas skonczyc z ta gimnazjalną ironią

to było modne 2 lata temu

teraz nie ma czasu na śmiechy, bo mamy w europie realne i poważne problemy

Portret użytkownika Takitam

Dwóch zatrzymano, tysiące

Dwóch zatrzymano, tysiące gotowych do boju pozostało na wolności. Porażka przerobiona na pozorny sukces. "Samochód jest bardzo dobry bo nie ma tylko silnika"...

Skomentuj