Polacy wolą wyjść z UE niż przyjąć islamskich imigrantów!

Kategorie: 

Źródło: 123rf.com

Polska lewica jest w szoku! Aksjomat wspaniałości Unii Europejskiej ostatecznie padł! Wszystko przez sondaż pracowni IBRIS, który wskazuje na to, że nasze rzekomo "prounijne" społeczeństwo woli opuścić UE niż przyjąć islamskich imigrantów.

 

Sondaż, który pracownia IBRIS wykonała dla Polityki, nie pozostawia złudzeń. Polacy są gotowi nawet na Polexit, byle nie przyjmować obcych nam kulturowo radykalnych islamistów, których napływ spowodował zupełny upadek poziomu bezpieczeństwa na zachodzie Europy.

Aż 56,5 proc. pytanych jest zdania, że Polska nie powinna przyjmować uchodźców nawet gdyby wiązało się to z obcięciem tak zwanych "unijnych funduszy". Około 40 proc. Polaków jest przeciwnego zdania. To jednak nie szokuje tak bardzo jak kolejne pytanie, które wprost otwiera drogę do tak zwanego Polexitu, czyli wyjścia Polski z Unii Europejskiej.

Gdy respondentów zapytano o to "czy Polska powinna odmówić przyjęcia uchodźców z krajów muzułmańskich, nawet gdyby z tego powodu wiązało się to z koniecznością opuszczenia Unii Europejskiej?", okazało się, że twierdząco odpowiedziało aż 33,4 procent, a raczej tak powiedziało 17,8 procent, czyli w sumie aż 51,2 procent Polaków rozważa opuszczenie UE ze względu na dyktat Brukseli i Berlina.

To pokazuje, że w Polsce nieuchronnie nadciąga zmierzch euroentuzjazmu i w społeczeństwie górę zaczyna brać nastroje trącące eurorealizmem. Wciąż jest zadziwiająco dużo ogłupionych propagandą unijną ludzi, którzy nigdy nie słyszeli o tak zwanym "współfinansowaniu" prowadzącym do nieuchronnego zadłużenia samorządów. Aby coś z Unii "dostać" trzeba najpierw pożyczyć drugie tyle w bankach, przeważnie zagranicznych.

Skutkiem tego jak się mocno wytężymy, to się zadłużymy, aby wyrwać pieniądze, które w większości sami wpłaciliśmy w ramach tak zwanej składki członkowskiej. Gdy wyobrazimy sobie, że moglibyśmy wydawać te pieniądze bardziej celowo niż na dziesiątki akwaparków, które powstały nie z tego ni z owego w całej Polsce, to dopiero można sobie uzmysłowić bezsensowność tego całego procederu, w którym wpłacamy komuś miliardy złotych, aby je "odzyskiwać" na to, na co pozwala nam Bruksela.

Polacy pewnie długo by się jeszcze zgadzali na takie dictum gdyby nie to, że nagle Bruksela inspirowana przez Berlin zaczęła narzucać krajom członkowskim Unii Europejskiej, przymusową relokację gości, których zaprosiła lekkomyślnie pani kanclerz Angela Merkel. Innymi słowy Niemcy postanowili podzielić się kłopotem, aby rozprzestrzenić kryzys równo w całej Europie. Nie przebiega to jednak tak jak spodziewali się tego masońscy konstruktorzy nowego ładu i przymusowa islamizacja została wyhamowana.

 

 


 

Ocena: 

5
Średnio: 5 (6 votes)


Komentarze

Portret użytkownika Zenek ;)

UWAGA WAŻNE

UWAGA WAŻNE

wedle "_Capital City_ - Wróżka Alis - Energia pieniądza.mp4" (ntns yt)

obecnie w polin przebywa z wizytą SZEF (mer) London City USTALIĆ HARMONOGRAM OSTATECZNEGO ROZBIORU Polski

no i WYMUSIĆ "odszkodowanie" za pozostawiony w polin majątek obywateli 3 Rzeszy Hitlerowskiej (jej V (żydowskiej) kolumny).

I to jest TA WAŻNA część wizyty wychodkowego dumba w polin.... pietaszka brytolskiego naziwealthu. Cała reszta to medialne ryki gringowskiego eunucha....

4
-1
Portret użytkownika BigStan

Nasze wyjście z euro kołchozu

Nasze wyjście z euro kołchozu powinno być jak najszybsze, bez cackania się z bzdurnymi procedurami jakie eurokraci ustanowili dla tych co w końcu przejrzą na oczy, jednocześnie trzeba mieć przygotowane lotne brygady które to tę zdradziecką swołocz jak współpracuje przy rozkradaniu ojczyzny oddzieli od reszty społeczeństwa i dostarczy przed niezależny sąd.

Za zdradę ojczyzny jest tylko jedna kara - kilka gram ołowiu między te wredne ślepia.

12
0
Portret użytkownika Anioł Prawdy

...ja bym im zrobił taką

...ja bym im zrobił taką ślizgawkę zjeżdżalnię, bez możliwości zatrzymania się w zeslizgiwaniu, prosto do wulkanu z bulgocącą lawą Biggrin Kulka w łeb to za dobrze by mieli za ceta gmo rakotwórcze jedzenie dla całej Polski i za szczepionki z rtęcią i aluminium i za zniszczenie całej gospodarki Polskiej i jeszcze za wiele wiele innych tyle że nie chce mi się już pisać...

7
0
Portret użytkownika dd

Najważniejsza w UE jest

Najważniejsza w UE jest biurokracja. Państwa członkowskie wpłacają nie małe sumy, z czego cześć mogą otrzymać z powrotem - tak jak już zostało napisane jak powiedzą na co chcą i UE się zgodzi. Zazwyczaj jest tak, że akurat kasa jest na to co produkuje zachód - jakieś ich wymyślne, często bezsensowne technologie.

Ale dlaczego tak mocno broni parlament całej UE? i dlaczego tak łątwo wejść do UE a tak dużo problemów z jej opuszczeniem? - ano dlatego, że UE to przede wszystkim świetna fucha/biznes dla wszelkiej maści europseudopolityków.

9
0
Portret użytkownika vim

To dobra wiadomość.

To dobra wiadomość. Smile

Widać ludki w PL przecierają ślipki i coś do nich dociera, - w końcu!

Ciekawe jak wyglądałby ten sondaż po obejrzeniu tego newsa z podziemnej.tv?

Zachęcam do obejrzenia i iświadomienia sobie czym jest tzw EU i "Biała Księga EU".:

"Robią nas w konia: UE ujawnia swe komunistyczne i socjalistyczne oblicze - Biała Księga EU #173"

https://www.youtube.com/watch?v=5Q3ZSJzmA9A

To powinien obejrzeć Każdy Polak i nie tylko!

.
 

10
0
Portret użytkownika Do sceptyyka

Naród tworzą wszyscy Polacy a

Naród tworzą wszyscy Polacy a nie tylko zwolennicy Jarosława K. Także mojej zgody na szarganie imieniem Europy nie ma i nie będzie. 

2
-15
Portret użytkownika Akamai

"Aby coś z Unii "dostać"

"Aby coś z Unii "dostać" trzeba najpierw pożyczyć drugie tyle w bankach, przeważnie zagranicznych."

I trzeba jeszcze "coś" do unijnego budżetu wpłacić.

A obecnie Polska jest płatnikiem netto. Co oznacza, że więcej wpłaca niż otrzymuje.

12
0

Prawda jest jak poezja.

Większość ludzi nienawidzi poezji.

 

Portret użytkownika inzynier magister

Musimy jednoczyć siły żeby

Musimy jednoczyć siły żeby zablokować folksdojczy polskojęzycznych i innych zdrajców co chcą naszej zgóby i na kazdym kroku próbują nas wykończyć za pomocą obcych sił ! zdrajcy i sprzedawczyki powinny siedzieć w więzieniu !!!

KODziarscy prezydenci miast wpuszczą nachodźców! Kowalski & Chojecki NA ŻYWO w IPP TV 03.07.2017

https://www.youtube.com/watch?v=lqhxiaZg0Cc

10
0

Ojcem Mieszka był, według niego, Siemomysł, dziadem Lestek, a pradziadem Siemowit. Z pierwszą żoną, Dobrawą, miał Mieszko syna Bolesława i córkę.

Portret użytkownika Zenek ;)

Bez przerwy wklejasz ŹLE

Bez przerwy wklejasz ŹLE POKOLOROWANY OBRAZEK..... popraw się..... bo zachodnia granica Polski wkrótce będzie...... ale NA RENIE... ach te "przepowiednie".... Acute

0
0
Portret użytkownika rochel57

Należy tych antypolskich

Należy tych antypolskich sqoorwysynów zlikwidować i się na nic nie oglądać. Jakieś tam niby-prawo jest niczym przed faktami najwyższej rangi, jaką jest Polska i Jej przetrwanie.

5
0

rochel57

Portret użytkownika And

Ostatnio widzę coraz więcej

Ostatnio widzę coraz więcej takich czerwonoskórych z brodami (widocznymi) i ciemnymi włosami. Wyglądają groźnie, jednak dobrze mówili po polsku więc nie byłem pewien skąd są, ale wyglądali inaczej niż ludzie wokół.

4
0
Portret użytkownika xylotet

Bo dziś popiera się modę ,,,

Bo dziś popiera się modę ,,, na tzw. brodę proroka ... nawet celebryci ją zapuszczają ,,,, większośc i tak sobie Dokleja ,,, to jest po to ,,,  jak unia sprowadzi już Swoich Obrońców Europejskich Wartości na biskim wschodzie do SIEBIE ,,, to aby nie odrużniali się za bardzo z tłumu ,, bo mogli by lemingi za wczewśnie Obudzić ,,, 

9
0
Portret użytkownika Bbmm

Jak utna doplaty dla rolnikow

Jak utna doplaty dla rolnikow to zobaczycie po ile będzie żywność. A oni wyjada na ulice do tego.szybko zatesknicie za unijna kasą. 

0
-19
Portret użytkownika Dragon_Reborn

" Jak utna doplaty dla

" Jak utna doplaty dla rolnikow"

Zdajesz sobie sprawę, że te dopłaty są dużo niższe niż w krajach starej UE (takie negocjacje były), tylko że polski rząd (z krajowego budżetu) dopłaca rolnikom, żeby wyrównać szanse?

11
0
Portret użytkownika Jogin

Nie macie pojęcia jak

Nie macie pojęcia jak strasznie niszczą rolnictwo w naszym kraju. Jeszcze 10-15 lat temu każdy rolnik (małe gospodarstwa do 10 hektarów) w okolicy miał kilka krów, kilka świń i sporo drobiu. Teraz nawet kur nie hodują. Często na słabszych glebach cieżko cokolwiek zarobić. Oczywiście pola kupują więksi rolnicy i mają kilkaset ha pola gdzie wciskają dziesiątki ton sztucznych nawozów i setki litrów np rundupu. Te pier...ne limity na mleko, owoce i całą resztę załatwiły ich wszystkich. Te dopłaty to tylko zasłona no bo za free kasę dają. Szkoda tylko, że to polska kasa jest + odsetki dla żydowskich banków. Dzis już rolników nie ma są tylko mega agrokorporacje co robią produkty naszpikowane chemią i antybiotykami.

13
0
Portret użytkownika Akamai

Nawet nie wiesz jak wiele

Nawet nie wiesz jak wiele produktów rolnych pochodzi z importu.

I to nawet tych sprzedawanych na placach targowych.

To są korporacyjne kombinacje, żeby żaden kraj nie był samowystarczalny. 

16
0

Prawda jest jak poezja.

Większość ludzi nienawidzi poezji.

 

Portret użytkownika xylotet

Polska do 2004 nie miała

Polska do 2004 nie miała żadnych dopłat i jakoś było i nikt nie wychodził na ulice ,,,, dziś dzięki dopłatom sieje się żepak głównie ,,, a kartofle sprowadza się z Portugalii ,,, czosnek i chrzan z Chin ,,, Pytanie moje brzmi ? ,,, czy amerykańscy farmerzy Mają Dopłaty ???? ,,, może Ruscy ??? 90% światowego rolnictwa , nigdy nie słyszało o tzw. Dopłatach ,,, Dlatego jeszce ludzie masowo nie umierają z głodu ,,, a ty jesz wołowinę z Argentyny ,,, i nawet grila możesz sobie zrobić ,, bo ona właśnie jest bez Dotowania ,dlatego cie na nią Stać ,,, 

 

11
0
Portret użytkownika Angelus Maximus Rex

Na ulicę nie wyjdą bo jest

Na ulicę nie wyjdą bo jest ich za mało... Dopłaty dla rolników dostają wielcy korporanci rolnictwa... Parobki i małorolni i tak nic z tej Uni nie mają...

 Tak, że ty może zatęsknisz, ale gówno dostaniesz...

14
0

Strony

Skomentuj