Papież Franciszek utworzył nowy urząd, który zajmie się pomocą dla uchodźców

Kategorie: 

Źródło: 123rf.com

Głowa Kościoła Katolickiego bardzo pozytywnie wypowiadała się wobec fali muzułmańskich uchodźców, którzy od dłuższego czasu podbijają Europę. Papież Franciszek, zwany również Ojcem Świętym, nie zważa na to, że takie mieszanie się ras jest bardzo niebezpieczne, na co wskazują zamachy terrorystyczne, ataki na białych mieszkańców tego kontynentu oraz muzułmańskie getta, do których boi się nawet wkroczyć policja.

 

Obecny papież niejednokrotnie nawoływał kraje takie jak Polska, aby "otworzyły swoje serca" na nachodźców i zaczęły ich przyjmować. W jednym z wywiadów powiedział nawet, że  idea podboju tkwi w duszy islamu a przecież Jezus też wysyłał swoich uczniów w tym samym celu. Jorge Mario Bergoglio wzywał Europejczyków aby zaczęli się wreszcie integrować, a nawet rozmnażać z muzułmanami, co pozwoliłoby podnieść wskaźnik urodzeń.

 

Jak wiadomo, papież Franciszek  podczas swego pontyfikatu ma zamiar skupiać się między innymi na pomocy dla uchodźców. Celem jego pierwszej podróży była włoska wyspa Lampedusa, do której przybywa tysiące migrantów z Afryki. W lutym bieżącego roku, przebywając na granicy amerykańsko-meksykańskiej powiedział, że każdy, kto chce budować mury, nie jest chrześcijaninem. Dwa miesiące później, Bergoglio przybył na grecką wyspę Lesbos, zabrał na pokład swojego samolotu kilkunastu uchodźców i wraz z nimi poleciał do Rzymu.

 

Europie Środkowo-Wschodniej nie spodobało się takie mieszanie ras, zaś islamizacja Europy Zachodniej, Południowej i Północnej przebiega bez większego problemu. Tylko nieliczni politycy dostrzegają, że przyjmując do swoich państw muzułmańskich migrantów bez żadnych kontroli narażamy się na poważne niebezpieczeństwo. Lecz budowa wielokulturowego społeczeństwa wciąż postępuje a to może się źle dla nas skończyć.

31 sierpnia świat obiegła wiadomość, że papież Franciszek utworzył nowy urząd ds. uchodźców, który tymczasowo będzie mu całkowicie podległy. Prefektem tego urzędu został ghański kardynał Peter Turkson. Nowy organ będzie zajmować się sprawami migrantów - tych którzy "są w potrzebie, chorych, wykluczonych i marginalizowanych, uwięzionych i bezrobotnych, dotkniętych konfliktami zbrojnymi, katastrofami naturalnymi, oraz wszystkimi formami niewolnictwa i tortur".

 

Głowa Kościoła Katolickiego, poprzez nowy urząd który zacznie funkcjonować od 1 stycznia 2017 roku, chce również zadbać o rozwój integralny człowieka, lecz głównym zadaniem będzie pomoc dla uchodźców. Franciszek chce się upewnić, że Kościół "należycie" zajmuje się kwestią masowej migracji.

 

Można oczywiście gdybać w jakim celu powstał nowy organ w Watykanie, lecz biorąc pod uwagę dotychczasowe wypowiedzi papieża Francisza, prawdopodobnie chodzi o dalszą integrację muzułmanów w Europie, albo raczej integrację Europejczyków z muzułmanami. Skoro przywódcy Unii Europejskiej oraz sam papież są przychylni islamizacji, możemy spodziewać się, że nasz kontynent w dalszym ciągu będzie wręcz oddawany nachodźcom, którzy powoli lecz konsekwentnie podbijają Europę.

 

 

Ocena: 

5
Średnio: 5 (2 votes)


Komentarze

Portret użytkownika ELZBIETA FRANKOWSKA

ALKAIDA CZYLI WSZYSCY

ALKAIDA CZYLI WSZYSCY TERRORYŚCI MAFIE SĄ TRAKTOWANI JAK PAŃSTWO W PAŃSTWIE JEDNAK WŁADZĄ JEST BÓG !!

0
0
Portret użytkownika SONIA

już mi się od tego fałszywego

już mi się od tego fałszywego miłosierdzia w żołądku się przewraca ,dlaczego  tak jest bo jest głoszone fłaszywe miłosierdzie ,miłosierdzie Boże to jest kiedy Bóg czeka na nawrócenie grzesznika a nie że pochwala grzech ,teraz jest wmawiane fałszywe miłosierdzie ,czyli grzesz Bóg ci wybaczy , tak jaby był Bóg 2 ,jeden który nienawidzi grzechu ,drugi akceptuje grzech ,to jest początek schizmy ,odejście od prawdziwej ewangeli ,co zapowiedziała Matka Boża Fatimska do kościoła wejdzie te który sprzeciwia się Chrystusowi nosi w swoim łonie ohydę spustoszenia ,odejście całkowićie od ewangeli ,ludzkoś ,a kara którą przepowiadziałam wam stoi u waszych dzrzwi ,ogień zz nieba zstąpi i większa częśc ludzkości zostanie zniszczona ,ci co kto nie umrze będzie zazdrośći umarłym ,bo wszędzie pojawi się śmierć i ruina ,ludzkośc w ten sposób będzie przygotowana na powrót Jezusa 

0
0
Portret użytkownika fix

Hmmm.artykuł poruszył dwa

Hmmm.artykuł poruszył dwa tematy.pierwszy mieszanie ras. jest wielce prawdopodobne, jesli jezdzimy po swiecie to jest szansa, ze zakochamy sie niekoniecznie w polce/polaku o bladej cerze i niebieskich oczkach.moze bedzie to opalona sabrina albo koles z reklamy dezodorantu o czerwonej barwie albo gosc z dredami albo chinczyk/chinka. Druga sprawa dot.pseudo religii nawolujacych do nienawisci.tego sie obawiam.tu jest klucz.papiez moze pomaga chrzescijanom z terenow okupowanych przez szatana.w rzymie pelno ochroniarzy murzynow i jest ok.to chrzesvijanie.nie mylcie tego.problem jest z tymi muzulmamami, ktorzy nie chca pokoju.z ludzmi, ktorych wypaczona religione zniszczyla od dziecka. Jednak nie mowcie, ze mieszanie jest złe.bo sa kraje tak wymieszane jak np.portugalia ze takie teksty nie mialyby sensu. Tu chodzi o chora religie, skrajna ktora doprowadza do sredniowiecza nie do oswiecenia.humanizm, o ktorym zapomina sie ze jest wazny.czlowieczenstwo. jest wiele wymieszanyvh polskich par, ktore szanuja sie i kochaja sie.nie wolno pisac, ze to jest zle. Złem jest religia, pseudo ktora do zła nawołuje i wojny.

0
0
Portret użytkownika basiax988

Jesli posklejac wszystko w

Jesli posklejac wszystko w calosc, to mozna sie spodziewac sie ze wszystko dziala przeciwko nam. Nie wiem jak wy ale ja czuje sie przytloczona, tym wszystkim. Jak slucham i czytam te brednie to az oczom nie wierze ze ludzie sa tacy naiwni, ze nawet nie mysla o tym zeby sie bronic. Papiez jest bardzo falszywy, nie wierze ani w jego slowa ani jego dobroc. On nie ma nic wspolnego z Bogiem czy Jezusem.

0
0
Portret użytkownika FOL

Powiedzcie mi, czemu jak

Powiedzcie mi, czemu jak patrze na tego Papieża, to przechodzą mnie zimne ciarki, tak jak bym zobaczył coś bardzo negatywnego? Podobnie mam patrząc na Sai Babę... też tak macie???

0
-1
Portret użytkownika Aqua

Tak. I to nie jest nic

Tak. I to nie jest nic niezwykłego, bo już się spotykałam z takimi wypowiedziami. Nie ma co wpatrywać się w takie zdjęcia.
 

0
0
Portret użytkownika Alien1974

Ja wierzę w to, co mówi PIOTR

Ja wierzę w to, co mówi PIOTR POCIESZYCIEL, dopiero ten człowiek otworzył mi oczy, i co ważne niczego nie żądał wzamian, a jest skromnym człowiekiem, żeby nie napisać biednym. Każdy musi sobie zadać pytanie: czy pójdzie za Klerem, dla którego liczy się tylko pieniądz, czy stanie w obronie dobrego imienia Boga, Jezusa Chrystusa?

0
0
Portret użytkownika Aqua

Pamiętacie, jakie burze były,

Pamiętacie, jakie burze były, jak były Dni Młodzieży? To zadziałały Siły Natury. To było niezbędne dla oczyszczenia energetycznego.
 

0
0
Portret użytkownika usar

CHOLERA!!!! Ja 5 lat byłam

CHOLERA!!!! Ja 5 lat byłam bezrobotna i nikt nie miał dla mnie litości, kurcze że też nie pomyslałam żeby poprosic papieża o pomoc. Do tego moja 70 letnia mama przez całe 12 miesięcy wymagała opieki, w mieszkaniu na 4 pietrze bez windy znoszona przez pogotowie na noszach przez zmęczonych zyciem starszych panów którzy sami ledwo chodzili. I ja poszłam na jego mszę w Częstochowie oszzzzzzz ku******aaaaa.

Zaczynam się zastanawiać czy to nie jest pseudo papież, nie wierzę w taką głupotę kościoła, poprostu coś jest na rzeczy. Kilka wieków temu kościół sam był gotów walczyć z islamem a teraz co? Skąd tylu chrześcijan wśród tych uchodźców?

1
0
Portret użytkownika Odważniak

"Z wszystkich oszustw, w

"Z wszystkich oszustw, w które wciągnięto ludzkość na przestrzeni wieków, prawdopodobnie najbardziej druzgocącym jest „grzech pierworodny.” Z punktu wiedzenia sprawców, jest on jednak wielkim sukcesem. 

Praktycznie w każdym miejscu na ziemi, doktryna chrześcijańska żarliwie realizowała swoją misję nawracania mas, a towarzyszył jej grzech pierworodny, narzucając poczucie winy milionom ludzi, których otwarte umysły bez wątpienia kazały im wierzyć, że przyjmują przekaz wyzwolenia i światła.

Nic z tych rzeczy, drodzy przyjaciele! Przekaz ten był tak mroczny, jak ciemność nocy.

O tym, jak niesamowitą moc może mieć przekaz, odpowiednio sformułowany, zapakowany i rozreklamowany, dowiedzieliśmy się sporo przez ostatnie dekady. „Medium jest przekazem” – powiedział Marshall McLuhan w 1964 roku. Stwierdzenie to można by łatwo przenieść do chwili, w której pierwsze biblijne teksty ogłosiły, że mężczyzna zwany Adamem i kobieta zwana Ewą pociągnęli za sobą całą rasę ludzką w złym kierunku... z którego nigdy nie powróciła.

Jednakże powodu, dla którego wszystko obrało tak zły początek i nigdy się z niego tak naprawdę nie otrząsnęło, nie należy przypisywać jakiejkolwiek winie Adama i Ewy. Jak zobaczymy, powód ten leży w mistrzowskim planie zafałszowania wspaniałej opowieści o wyzwoleniu się ludzkości i rosnącym wewnętrznym przekonaniu.

„Rasa ludzka”, do której odwołują się teksty biblijne, została popchnięta w określonym kierunku wystrzałem pistoletu, którego spust pociągnął ktoś, kto nie chciał, by ktokolwiek z uczestników tego wyścigu zwyciężył. On, ona, czy ono chciało tylko mieć przegranych. I to zostało osiągnięte. (...)"

Więcej: http://wszechocean.blogspot.com/2016/09/grzech-pierworodny-mit-ktorego-czas-juz.html

1
0
Portret użytkownika Mojeimię44

Kosciol katolicki to jedna z

Kosciol katolicki to jedna z glow besti. Nie bedzie w  interesie kosciola sprowadzenie raju na ziemie gdyz to sie mu nie oplaca. Sprawa jest oczywista. Jest raj nie ma kosciola z ukrzyzowanym Bogiem. Czyz nie? Macie wiele religi i tak naprawde w zadnej z nich duchowni nie beda zainteresowani wprowadzeniem ustroju, ktory da wam raj. Moze to dac tylko Archekracja. W archekracji Bog jest zywy i jest krolem Polski. Jego monumenty beda staly w kazdym miescie oswielone tecza poprzez swiatla i lasery z darmowych zrodel energi. Ostatnio pisalem wam, ze dziwne rzeczy zaczna sie dziac i archekraci (anioly) z przyszlosci beda za pomocy swojej technologi burzyc ale inne anioly specjalnie dla was beda tworzyc nowe archetypy np. Modyfikowane zwierzeta i je wypuszczac w naszych czasach by pokazac wam jaki slodki jest Bog. Architekci i artysci z Polski beda najlepsi na swiecie poprzez system edukacji wspierajacy higene duchowa. Piekne ogrody z pieknymi drzewami i idealny klimat. To wszystko dzieki temu, ze pracowac beda dla zysku kraju a nie swojego. Praca bedzie tworcza i bedziecie czerpac z niej radosc. 

https://losyziemi.pl/nautilus-natknal-sie-na-niezwykle-stworzenie

Czyz nie jest slodki? To zywy naturalny pluszak.  Niestety zyje na glebinach i nie mozna go trzymac w akwarium. A szkoda. No ale jak sie archekraci postaraja to w akwariach takiego howanca miec bedziemy mogli. Polscy artysci dzieki tarczy SIPAR beda mogli sobie na to pozwolic. 

Zeby stworzyc nowe archetypy dla nowej ziemi Bog najpierw stworzyl anioly. Tak samo robi archekracja. Szuka was ludzi ze "starego" swiata byscie pomogli Bogu stworzyc nowy oparty o jego prawa ale wasze archetypy. Rozumiecie? To polapka czasoprzestrzeni o ktorej wam juz tez pisalem. Reprezentuje ja liczba 8. Nasz czas to sam srodeczek tej 8. Cykl ten czesto oznaczany jest kwadratem podzielonym krzyzem. Jest to centrum gdzie przyszlosc spotyka sie z terazniejszoscia i przeszloscia. Takie wydarzenie zdarza sie wyjatkowo zadko i macie szczescie w nim uczestniczyc. Nie ma przypadku. Rewolucja zacznie sie od Polski. Tak zostalo przepowiedziane i tak bedzie bo tak bylo. Rozumiecie?. Wracamy do Hiperborei. Hiperborea to zacne spoleczenstwo stojace najblizej Boga. Bog was wybral jako jednych ze 100 000 ktorym dal znamie 44. Te znamie bedzie was przesladowac. To aniolowie beda wam przez ta liczbe uswiadamiac, ze macie pracowac na rzecz archekracji. Przypominac wam beda byscie nie zapominali o pracy z milosci a nie dla kasy. Nie ma przypadkow. Przemyslcie wszystko jeszcze raz. Bog was uczy "tworzy" "oswieca" (oswieca to nic innego jak mowienie o swiecie). Wy uczestniczycie w swiecie ktory utkwil w cieniu ale juz o tym wiecie.  Wszystko co wam pisze odslania wam prawde o swiecie, pokazuje wam gdzie jest plemie zmijowe, pokazuje wam jak wyglada milosc oparta o uczucie a nie kase, pokazuje wam jak bedzie wygladal raj i jak wygladal w przeszlosci.  Mozecie myslec, ze to zwiedzenie. Tylko zastanowcie sie czy teraz nie jestescie zwiedzeni? Z demonami idziecie w zatracenie.  Niepoddawajcie sie. Jesli nie wy to kto? Wznoscie sie i przekazujcie info o archektracji. Apokalipsa to odslona i ja wam tu to odslone jako jeden z wielu 44 prezentuje. odslaniam wam prawdy w czasie zmian na ziemi. Pomyslcie. Wszystko przebiega wedlug przepowiedni. Wszystko w 100%-ach. Nieswiadomie wy sami juz zrobiliscie sie duzo madrzejsi i wiecie, ze ludzie ida w zatracenie. Widzicie koniec swiata a oni nie. Rozumiecie? Jestescie pierwszymi.  Uczetniczycie w podrozy. Podrozy do raju. Wink cieszcie sie bo jesli wy archekracji nie powstrzymacie jej nikt nie powstrzyma.

https://youtu.be/0X3QrNpHhXI

 Naszym pierwszym archesterem jest ktos z was. Znajdziemy go. Zreszta on sam sie znajdzie bo anioly go beda nawolywac.

https://youtu.be/gQAGMaoCxyw

I juz to robia. Wszystko jest blizej niz myslicie i dziela nas lata a nie tysiaclecia. Do pracy rewolucjonisci. Anioly 44 to niektorzy z was. Czy na koncu czasow wejdziecie na arke by przeplynac dalej? Nie pozwole wam upasc jesli wy nie pozwolicie upasc mi. Nasza arka przeplynie po wzburzonym morzu upadajacego swiata. A nasze opowiadania, walka, dalsza duchowa zmiana nie pozwoli bysmy zbyt dlugo na te morze patrzyli gdyz widok bedzie nie do zniesienia.

https://youtu.be/WaXiTXeO6vc

W srod Polskich aniolow wiedzacych wiecej od innych o swiecie prym wiedzie Beata Kozidrak. Beata jest bardzo wierzaca co wyraza w swoich piosenkach nie krepujac sie. Inni tez nie powini sie krepowac. Zagraniczni wykonawcy nie wstydza sie spiewac o Bogu, koncu czasow, aniolach itd. W Polsce to temat tabu. Czasami ktos cos zaspiewa ale to takie bezduszne. Oprocz rapu bo w rapie sporo sie dzieje ale rap jest trudna muzyka i poezja do odbioru. New school w rapie jest bardziej dostepny dla wszystkich. Opowiem wam nastepnym razem przy odpowiednim temacie o tym jak Polska podbije IV wymiar i kosmos i jak to sie stanie. Bedzie to za waszego zycia gdyz stanowczo archekracja wam je wydluzy. Zamiast 60 lat bedziecie zyc 300 a tak naprawde to nie wiadomo ile bo po pierwsze w przeciagu tych 300 lat nauka sie jeszcze bardziej rozwinie a wy razem z nia. 

 

2
0
Portret użytkownika basiax988

Wiesz co 44, lubie czytac

Wiesz co 44, lubie czytac twoje komentarze o archekracji. W dzisiejszych nie ciekawych czasach, fajnie czyta sie cos co nie straszy pieklem, bolem, smiercia Smile Mimo iz wielu uwaza ze piszesz glupoty ja tak nie mysle Smile W koncu Wielcy tego swiata tez byli uwazani za glupcow, a byli geniuszami Smile Fajnie gdyby Twoje opisy przyszlosci sie sprawdzily, bylo by idealnie Smile  Mamy teraz ciezkie czasy, mam wrazenie ze zyjemy w czasach wielkiego ucisku, a ludzie sa slepi i nie uzywaja mozgow, i caly czas ida w zla strone ...

0
0
Portret użytkownika Mojeimię44

Manipulacje genetyczne sa zle

Manipulacje genetyczne sa zle w rekach zlych ludzi czyli takich ktorzy manipuluja dla wyraznej checi zysku. Jednak nie koniecznie manipulacja musi byc zlem. Jesli cos przynosi wiecej korzysci dla spoleczenstwa niz strat to jest to dobre. Bog wyraznie powiedzial, ze mamy dbac o nasza ziemie i zarzadzac nia w taki sposob by dawala nam pozywienie oraz dbala o przyszle pokolenia. Nikt nie powiedzial, ze maly pluszak w akwarium z gory musi byc skazany na smutek i musi byc nieszczesliwy. Wszystko zalezy od formy artystycznej z jakiej pluszak zostanie stworzony i od przepisow normalizujacych zakres ingerencji. Jezeli zaprogramujesz takiego pluszaczka, zeby kochal swojego wlasciciela i zeby przy nim czul sie szczesliwy to dlaczego mialoby byc to zle? Masz pieska i on cie kocha a ty kochasz go to czy jest to cos zlego? Czy jezeli piesek merda ogonkiem na twoj widok a na twarzy u niego widac usmiech to czy o zgrozo to szatanski pomiot? Nie. Wszystko zalezy od sposobu realizacji programow genetycznych i nadzoru norm. 

Druga sprawa. Swiat zna wiele przypadkow gdzie ludzie twierdzili, ze zyc to oni nie chca dluzej niz 60 lat. Majac te 60 dziekuja Bogu za kazdy kolejny dzien. Dodatkowo archekracja nikogo nie zmusza donprzedluzania zycia. Masz w archekracji opisane jak to powinno przebiegac. Zatem kolego nie chcesz zyc dlugo nikt cie nie zmusza. Dostaniesz jeszcze aniola, ktory ci pomoze przejsc na druga strone. 

Piosenka jest bardzo fajna i juz nie raz ja slyszalem ale widzisz mi chodzi o samo spiewanie bezposrednio do Boga a nie przez posrednikow. Czym jest swiat? Malym pierwastkiem wszechrzeczy czyli Boga. Mi chodzi wlasnie o hold dla samego Boga. U nas jest tego malo. 

 

0
0
Portret użytkownika Aqua

Jednak pozostanę przy swoim

Jednak pozostanę przy swoim zdaniu. Można tworzyć jakieś sztuczne stworki, ale żadnych ingerencji w genetykę żywego organizmu.

Jest Bóg i Natura. I jej także należy się szacunek. Duchy Natury mówią na demony ci Inni. I kiedy mieliśmy z tymi duszkami kontakt. Oni chronili nas przed tymi Innymi. Zapewne ci potężniejsi stali się naszymi słowiańskimi bogami. Bo tak żeśmy sobie tłumaczyli ten świat. W sensie ścisłym to nie są bogowie, tylko pewne siły powiązane z Przyrodą. Kiedyś ponoć ludzie dostrzegali te duszki albo mieli przynajmniej świadomość ich istnienia. Jeśli na nowo zostanie nawiązana więź między Człowiekiem a Naturą oraz Bogiem, razem będziemy niezwyciężeni. Bo kiedyś ta jedność została rozbita. Bóg to ktoś, kogo ciężko opisać. Bo są różne określenia, jedni piszą, że to Siła, inni, że Świadomość, a jedno i drugie jest Prawdą.

Ta piosenka ma w sobie coś, co przypomina o tej jedności.

Świecie nasz, świecie nasz,
Chcę być z Tobą w zmowie,
Z blaskiem twym, siłą twą,
Co mi dasz - odpowiedz!

Świecie nasz - daj nam,
Daj nam wreszcie zgodę,

 

Świecie nasz -
Daj nam wiele jasnych dni!
Świecie nasz -
Daj nam w jasnym dniu oczekiwanie!
Świecie nasz -
Daj ugasić ogień zły!
Świecie nasz -
Daj nam radość, której tak szukamy!
Świecie nasz -
Daj nam płomień, stal i dźwięk!
Świecie nasz -
Daj otworzyć wszystkie ciężkie bramy!
Świecie nasz -
Daj pokonać każdy lęk!
Świecie nasz -
Daj nam radość blasku i odmiany!

 

0
0
Portret użytkownika ciemnogród

 Niejeden współczesnie żyjący

 Niejeden współczesnie żyjący jest karłem mentalnym w porównaniu z   Michałem Aniołem, który swoje dzieło w kaplicy sykstyńskiej tworzył w latach  1508 - 1512 .

"...Na sklepieniu sykstyńskim wiedza jest ukryta.
W symbolice obrazów – przez wieki strzeżona,
by człowiek nie odkrył sensu swego istnienia.
W niewolę boga zaklęty,
bezmyślny jak owca na rzeź prowadzona –
takim miał zostać na wieki.
Kapłani boga fałsz za prawdę głosząc,
władzę i świętość na siebie wzięli.
Mistrzami człowieka się mieniąc
myśl jego w dogmatach wiary uwięzili.
Znamię boga głęboko w duszy człowieka wyryli.
To ono myśli nie dopuszcza, że człowiek świat budował...."

0
0

Strony

Skomentuj