Papież Franciszek powiedział, że islamiści z ISIS są jak uczniowie Jezusa. Zalecił Europejczykom rozmnażanie się z muzułmanami

Kategorie: 

Źródło: © European Union 2014 - European Parliament/CC BY-NC-ND 2.0

Jorge Mario Bergoglio, zwany powszechnie papieżem Franciszkiem, znów szokuje lecz tym razem jego słowa spotkały się z wielkim oburzeniem i zdziwieniem. Wygląda na to że przywódca Kościoła katolickiego otwarcie popiera islamizację Europy oraz zniszczenie białej rasy i ogólnie religii chrześcijańskiej.

 

W wywiadzie dla dziennika La Croix papież Franciszek wyraził przekonanie, że ludzie nie boją się islamu tylko działań Państwa Islamskiego i jego agresywnego rozprzestrzeniania się na cały świat. Następnie Bergoglio stwierdził, że idea podboju tkwi w duszy islamu i przypomniał iż Jezus również rozsyłał kiedyś swoich uczniów do wszystkich krajów dokładnie w tym samym celu.

Ponadto, przywódcy Kościoła katolickiego nie podobają się wypowiedzi o chrześcijańskich korzeniach Europy gdyż według niego mają wydźwięk kolonialny, oraz fakt że Europejczycy są egoistyczni, nie chcą mieć dzieci i nie integrują się z muzułmanami. Wszystkich białych mieszkańców naszego kontynentu wezwał do rozmnażania się z uchodźcami celem podniesienia wskaźnika urodzeń.

Jest to mocno zaskakujące, że papież Franciszek zaczyna wypowiadać się mniej więcej w takim samym tonie co islamscy przywódcy. Imam Szejk Muhammad Ayed oświadczył w zeszłym roku, że Europa zrobiła się stara i potrzebuje siły ludzkiej a uchodźcy mogą rozwiązać kryzys demograficzny.

"Oni [Europejczycy] życzą nam śmierci, ale stracili swoją płodność i szukają jej pośród nas. A więc damy im płodność! Będziemy rodzić z nimi dzieci, bo podbijemy ich kraje. Czy wam się to podoba czy nie, Niemcy, Amerykanie, Francuzi, Włosi i wszyscy tacy, jak wy. Przyjmujcie uchodźców. Wkrótce zbierzemy ich w imię nadchodzącego kalifatu." - powiedział Szejk Muhammad Ayed.

Europa niestety zmierza w bardzo niebezpiecznym kierunku. Po raz kolejny przekonujemy się również że Jorge Mario Bergoglio jest tzw. czarnym papieżem a zezwalając na islamizację Europy wyraża zgodę na zniszczenie białej rasy. Zresztą dokładnie to samo chce nam zafundować Unia Europejska oraz filantropi pokroju George'a Sorosa. Wkrótce islam stanie się dominującą religią na naszym kontynencie.

 

 

Ocena: 

5
Średnio: 5 (5 votes)


Komentarze

Portret użytkownika dream207

Jak dla mnie jest to

Jak dla mnie jest to antypapierz i zwyczajny cymbał na watykańskim tronie

0
0
Portret użytkownika ąę

A cóż innego może powiedzieć

A cóż innego może powiedzieć biedny Bergolio , kiedy Angela Merkel w konkurencji "miłosierdzie" pobiła go na głowę - nawet gdyby zaprosił do swojego pałacu a nawet Muzeum Watykańskiego 7 i pół tysiąca wyznawców islamu. Oczywicie jest to chore rozumienie nakazów i dogmatów katolickich.Cywilizacja białych ludzi (Europejczyków) dogorywa ale nie dotyczy to Azji (głównie ChRL) oraz państwa Israel które niedawno powiększyło się o spory kawał Argentyny (Patagonię).Wszystko wskazuje na to ,że następną  "patagonią" może zostać Ukraina- już w tej chwili zamieszkuje tam kilkanaście tysięcy ortodoksyjnych chasydów którzy skutecznie przekształcają Ukrainę w "ziemię obiecaną".Przychodzi im to tyle łatwiej ,że tzw.rząd ukraiński to w większości etniczni Żydzi skutecznie wykonujący polecenia Sorosa.

0
0
Portret użytkownika iyuhj

To ze jego matka dawala dupy

To ze jego matka dawala dupy islamista zydom i cyganom to nie znaczy ze kazda kkobieta musi...Amen 

0
0
Portret użytkownika juzef

juz wiecie czemu wiekszosc

juz wiecie czemu wiekszosc tych imigrantow to faceci? to sa poprostu prymitywne pobudki, zeby zapladnaic europejskie kobiety nic poza tym.

 

0
0
Portret użytkownika Angelus Maximus Rex

"Nasz"" papież??!! To Ty

"Nasz"" papież??!! To Ty Żydem jesteś??. Karol Wojtyłła nie był naszym ( polskim) papieżem!!!. Był Żydem po matce Żydówce z d. Katz!! I Żydów kochał i nazywał braćmi!!! To podły zdrajca naroidu polskiego!!!

To Zdrajca Polaków wprowadził razem z Wałęsą , Mazowieckim i Geremkiem Żydów do Polskli co rujnują nas do dzisiaj!!!

 Lepiej zajmuj się swoją Fukuszimą...

0
0
Portret użytkownika Nostrodonos

"Według Nostradamusa, ostatni

"Według Nostradamusa, ostatni Papież przed nadejściem końca ma być ,,o skórze oliwnej” (czyli ciemnej). Św. Malachiasz mówi, że  przed zniszczeniem Rzymu na papieskim tronie zasiądzie Piotr Rzymianin, który ma zastąpić właśnie,,Gałąź Oliwną”.

Czyżby to tylko metafora, a fakty mówią za siebie..

0
0
Portret użytkownika XaX

W sumie nie zdziwiłym się aby

W sumie nie zdziwiłym się aby w imię politycznej poprawności wybrali skrajnie lewackiego czarnego lub co mniej prawdopodobne muzułmanina ... by pokazać"postępowość" 

0
0
Portret użytkownika cezary

wygląda na to że ten piapież

wygląda na to że ten piapież będzie ostatnim .  a ukatrupia go sami katolicy. Coś takiego mógł wypowiedziec tylko sam diabeł . Teraz naprawde zaczynam wieżyć że katolicyzm od strony Rzymu to zwykły biznes . Tak samo jak upadek katolickiego Konstantynopola. to zwykła gra  polityczna .  Zastanawiałem sie dlaczego to po przyjeciu chrztu zaczęto palic wszelkie dokumenty . Jeżeli Mieszko był synem książecym  to władzca musiał być w Krakowie wygląda na to że polska dawno przyjeła chszest tyle że od strony Konstantynopola . Wraz upadkiem Konstantynopola dla Rzymu staliśmy sie niewiernymi ., których należało szybciutko ochścić i opodatkować . Dlaczego to możliwe ano dlatego że historia Jezusa i Maryji była znana na Ziemiach Polskich . utrzymały sie w słownych przekazach bo pisemne zostały na polecenia Rzymu spalone . Jeżeli Słowianie założyli główne miasta w dzisiejszej Ukrainie i tam ostały sie wpływy wszchodniego Kościoła to Dlaczego tak samo nie miało być w Krakowie. odkopano w Krakowie prastary kościół ale nie ma słowa o tym do jakiego koscioła należał podali ze do Katolickiego ale jak bylo pierwotnie , skoro sam  Długosz podaje  :  http://www.dbc.wroc.pl/dlibra/plain-content?id=2540 . Może kto znajdzie coś jeszcze starszego ?

 

2
0
Portret użytkownika asds

Upadek Konstantynopola od

Upadek Konstantynopola od Mieszka dzieli jakies 500 lat wiec to co piszesz to zwykle bzdety.

0
0
Portret użytkownika mimi

Nie zgadzam się z Tobą surun

Nie zgadzam się z Tobą surun,syn mój mający 14 lat jest przeciwnikiem UE , uważa że USA to zbrodniarze którzy pod płaszczykiem wprowadzania wolności realizują swoje wyrachowane plany. Jest patriotą i jest dumny z bycia POLAKIEM. Nieskromnie powiem że mialam w tym jakiś udział;) Wiem ,że jest kilku jego kolegów ktorzy myślą podobnie więc nie jest tak żle jak to przedstawiasz.

1
0
Portret użytkownika Sprawdźcie

Haha Franciszek się pogrąża z

Haha Franciszek się pogrąża z każdym dniem. Niech on lepiej przeczyta Biblię i w końcu się skapnie, że przestrzeganie Prawa Bożego to obowiązek. A on kieruje się naukami Pawła z Tarsu, który mówił, że Prawo to przekleństwo...A Chrystus NAKAZAŁ przestrzegać Prawo, które zresztą wypełniał i wypełnia.

Ewangelia Mateusza 5:17-19

(17) Nie mniemajcie, że przyszedłem rozwiązać zakon albo proroków; nie przyszedłem
rozwiązać, lecz wypełnić.
(18) Bo zaprawdę powiadam wam: Dopóki nie przeminie niebo i ziemia, ani jedna jota,
ani jedna kreska nie przeminie z zakonu, aż wszystko to się stanie.
(19) Ktokolwiek by tedy rozwiązał jedno z tych przykazań najmniejszych i nauczałby tak
ludzi, najmniejszym będzie nazwany w Królestwie Niebios; a ktokolwiek by czynił i
nauczał, ten będzie nazwany wielkim w Królestwie Niebios

A Paweł co głosi:

List do Galacjan 3:10-11

(10) Bo wszyscy, którzy polegają na uczynkach zakonu są pod przekleństwem; napisano
bowiem: Przeklęty każdy, kto nie wytrwa w pełnieniu wszystkiego, co jest napisane w
księdze zakonu.
(11) A że przez zakon nikt nie zostaje usprawiedliwiony przed Bogiem, to rzecz
oczywista, bo: Sprawiedliwy z wiary żyć będzie.

Księga Powtórzonego Prawa 11:1

(1) Będziesz więc miłował Pana, Boga swego, i przestrzegał jego zarządzeń, jego ustaw i
jego przykazań

Apokalipsa(Objawienie) 20:12

(12) I widziałem umarłych, wielkich i małych, stojących przed tronem; i księgi zostały
otwarte; również inna księga, księga żywota została otwarta; i osądzeni zostali umarli
na podstawie tego, co zgodnie z ich uczynkami było napisane w księgach.

 

0
0
Portret użytkownika pitong

Polecam przeczytać kilka

Polecam przeczytać kilka komentarzy przed twoim a zobaczysz, że ten artyku jest nierzetelny. Ty widzę z wielką radością podchwyciłeś nutę bez weryfikowania prawdziwości newsa. Brawo... Nie wiem jak ktoś nie szukający prawdy może się z czystym sumieniem posługiwać cytatami z Pisma Świętego

0
-1
Portret użytkownika Sprawdźcie

Cytując ze strony źródłowej:

Cytując ze strony źródłowej:

"It is true that the idea of conquest is inherent in the soul of Islam. However, it is also possible to interpret the objective in Matthew’s Gospel, where Jesus sends his disciples to all nations, in terms of the same idea of conquest."

 

Cytuję z tego artykułu:

"Następnie Bergoglio stwierdził, że idea podboju tkwi w duszy islamu i przypomniał iż Jezus również rozsyłał kiedyś swoich uczniów do wszystkich krajów dokładnie w tym samym celu."

"in terms of the same idea of conquest." - "jeśli chodzi o tą samą idee podboju."

in terms of (sth) - jeśli chodzi o / co chodzi o
the same idea of conquest - tą samą idee podboju

Zgodnie z Cambridge Dictonaries Online:
dictionary.cambridge.org/dictionary/english/same

same - not another (nie inną)
Przykład:
My dog and cat sleep in the same room - Mój pies i kot śpią w tym samym pokoju

Czyli ewidentnie widać, że Franciszek porównuje działalność islamu do działalności apostołów, że działalności są takie same, bardzo podobne. Tylko, że islam zabija "niewiernych" a apostołowie głosili Dobrą Nowinę. TO JEST RÓŻNICA.

it is also possible to interpret - możliwe jest również interpretowanie
Czyli Franciszek uznaje, że jest możliwość takiej interpretacji....Czyli on zgadza się na to, żeby tak interpretowano. Gdyby nie był tego zwolennikiem, powiedziałby, że nie jest to wogóle możliwe.

A co do czystości sumienia - tak, cytuje Biblię z czystym sumieniem.

1
0
Portret użytkownika Mąż straszny 44

Mamy kilka aspektów sprawy

Mamy kilka aspektów sprawy uchodźców:

1. Aspekt religijny i kulturowy. Mamy tutaj z jednej strony obawę głównie katolików przed islamizacją z drugiej strony globaliści lewicowi chcący pozbyć się religii, zwłaszcza tej znienawidzonej katolickiej, którą uważają za bałwochwalczy ciemnogród. Możemy tutaj też spekulować, czy nie jest to zamysł Boga, który tak karze za grzech bałwochwalstwa, co jest napisane w Apokalipsie św. Jana, że Bóg natchnął ich (Bestii =islam, masoneria) serca, by odpłacili Wielkiej Nierządnicy (kulty bałwochwalcze) za jej grzechy narosłe aż do nieba. Bóg zapewne ma bliżej do islamu, który nie uznaje tworzenia żadnych obrazów kultu tak jak nakazał to w dekalogu. Jednak wysłannik Boga (anioł), islam nazywa Bestią. Obie religie są po prostu szaleństwem i jedna zniszczy drugą według Apokalipsy, a potem nadejdzie wojownik, według św. Jana, który zlikwiduje także Bestię - równie krwawo. Jakkolwiek zinterpretujemy Apokalipsę św. Jana, w Europie wszystko zmierza do takiego finału.

2. Aspekt gospodarczy. Wojna na Bliskim Wschodzie napędza uchodźców, a ci są mieszani oczywiście z wojownikami islamu. Wojna jest jak zwykle o ropę i rynki zbytu, czyli kontrolowanie szlaków transportowych, czy rurociągów. Z aspektem idei politycznej globalistów współgra, gdyż to oni są głównie beneficjentami zysków z ropy. Los koncernów naftowych też jest przesądzony, bo samochody elektryczne robią na świecie furorę, dzięki takim firmom jak Tesla. To oznacza, że kraje islamskie również przewidują problem u siebie i brak na socjal dla ludu, więc wszystko się układa w jeden zamysł, czyli wypychania ludów do krajów, które ten socjal zapewnią.

3. Aspekt rasowy. Trudno powiedzieć komu zależy na mieszaniu ras, bo i tak już są mieszane od zawsze, a wojny od 2000 lat też sporo namieszały. Możliwe, że to jakiś kolejny etap mieszania. Rzecz naturalna w czasie wojny. Teoretycznie powoduje wytworzenie nowych gatunków, często zdrowszych, a słabsze giną. Jest to jakiś zamysł boskiego prawa naturalnego. Jeśli coś takiego ma się stać, to nikt tego nie powstrzyma.

 

Jakie jest antidotum? Na przewidywaną Apokalipsę, zapewne nie ma antidotum. Jeżeli w Europie będą rządzić islamiści, to los Polski może być w dłuższym terminie trudny. Pozostaje nam się umacniać militarnie i trzymać sojusze z takimi krajami jak Węgry. Na pewno los katolicyzmu jest przesądzony w kontekście Apokalipsy, los islamu zapewne też, ale to może być rzeź. Czy planuje to sam Bóg, czy ludzie nienawidzący religii i dążący do centralizacji władzy, tego bym nie rozstrzygał, bo nikt nie ma na to dowodów. Bardziej obawiałbym się centralizacji władzy i tu trzeba trzymać rękę na pulsie. Katolicyzm jest na straconej pozycji, bo skoro podpadł samemu Bogu, to nie ma na to mocnych. Centralizacja władzy dzieje się na naszych oczach, ale to wynika również z obaw przed wojnami z powodów nacjonalistycznych, stąd powstała też UE, która miała zapobiegać wojnom nacjonalistycznym, niestety została wykorzystana do ekspansji gospodarczej i wyzysku z pominięciem typowej wojny o rynki zbytu, ale sama jakby w sprzężeniu zwrotnym może dokonać jeszcze większej zagłady - widocznie suma energii równa się constans. Wojny były, są i pewnie będą. Na pewno władza, która sięga za bardzo do kieszeni obywateli, długo się nie ostatnie, więc centralizacja władzy może przebiegać również do pewnego stopnia, a rozrastanie się biurokracji będzie miało swój kres. Jeżeli cokolwiek miałoby powstrzymać to szaleństwo to zapewne rozsądek i większa świadomość u ludzi, także elit u władzy, ale te również oddają się bałwochwalstwu i stąd ich kłopoty. Chcą dobrze, a wychodzi jak zawsze, jakby Bóg odebrał im rozum.

0
0
Portret użytkownika And

Niech przyjdą tutaj, Polacy

Niech przyjdą tutaj, Polacy potrzebują kogoś do bicia, bo rzucają się na swoich. Niech inaczej spożytkują swoją energię. Niedawno jakiś typ chciał pobić kolegę siory bo pamiętał jakiś epizod z młodości. Jakby nie było innych problemów.

0
0
Portret użytkownika inzynier magister

Jak pisze @pitong autor chyba

Jak pisze @pitong autor chyba przesadził albo zle przetłumaczył ?! Istotne w tej sprawie jest bysmy pamiętali że islamizacja to przymus tajnych organizacji walczących z chrześcijańską cywilizacją białego czlowieka ! Niestety w Polsce powstaną media nienawiści, sponsorowane przez sorosa i banksterke agentury NWO ! Niech PiS trzyma TVP bo ich zniszczą nagonką !  "Po wolcie „Gazety Wyborczej”, która zdecydowała się policzyć i uszczuplić propagandową liczbę warszawskiego marszu w „obronie demokracji”, Komitet Obrony Demokracji zdecydował się stworzyć własne media.Zaczynamy od radia internetowego i telewizji – mówił cytowany przez wrocławską „Wyborczą” Mateusz Kijowski. Szefową projektu ma zostać nie kto inny jak Magda Jethon, była dyrektor „Trójki” Polskiego Radia, która zasłynęła akcją „Orzeł może”. Władysław Frasyniuk ma być... przewodniczącym think tanku.Projekt ma ruszyć już w przyszłym miesiącu. Wybrana data debiutu medialnego KOD jest dość symboliczna – to 4 czerwca – rocznica pierwszych po II wojnie światowej częściowo wolnych wyborów do Sejmu i całkowicie wolnych do Senatu RP.Co ciekawe, pomysł na stworzenie własnych mediów KOD ogłosił kilka dni po tym, jak dziennikarze „GW” dokonali swoistej wolty i postanowili policzyć uczestników marszu w „obronie demokracji” i „zaniżyli” liczbę uczestników z 240 tys. oszacowanych przez stołeczny Ratusz do ok. 50-60 tys., zbliżonych do szacunków policji.: http://www.pch24.pl/kod-chce-miec-swoje-media--projekt-beda-firmowac-magda-jethon-i-wladyslaw-frasyniuk,43444,i.html#ixzz49TCauKPM

4
-1

Ojcem Mieszka był, według niego, Siemomysł, dziadem Lestek, a pradziadem Siemowit. Z pierwszą żoną, Dobrawą, miał Mieszko syna Bolesława i córkę.

Portret użytkownika pitong

PROSZĘ O SPROSTOWANIE

PROSZĘ O SPROSTOWANIE

Witam,

Nie wiem kto tłumaczył ten wywiad, ale albo nie umie wystarczająco języka, albo robił to w złej woli.

1) Papież nie nawołuje do islamizacji ani wprost ani nie wprost. Nigdzie nie ma wzmianki o jakiejkolwiek promocji islamizacji

2) Stwierdzenie z tytułu artykułu "islamiści z ISIS są jak uczniowie Jezusa" jest po prostu kłamstwem i nawet nijak się nie ma do zamieszczonego przez Was tekstu nie wspominając nawet o wypowiedzi Franciszka.

Franciszek powiedział, że jego zdaniem europejczycy boją się zradykalizowanej wersji islamu reprezentowanej przez daesh, a idea islamskiego podboju mogłaby być interpretowana w podobnym tonie jak prezentowane w Ewangelii wg. Mateusza rozzesłanie uczniów przez Jezusa aby niejako podbić świat Ewangelią. (osobiście uważam, że porównanie o ile pojęciowo trzyma się kupy, to jednak Franciszek jako głowa Kościoła wypowiedział się nieostrożnie i może przesadził, ale nie mi osądzać). Nie ma jednak ŻADNEGo przyrównania ISIS do uczniów Chrystusa. Coś mi mówi, że autor ww artykułu jest antykatolikiem... I tego również nie mi osądzać... Szkoda tylko że zamiast merytorycznych argumentów stosuje się plotki, uproszczenia sużące manipulacji i pomówienia

3) Papież NIE POWIEDZIAŁ, że nie podobają się mu wypowiedzi o chrześcijańskich korzeniach Europy, ale, parafrazując CZASEM boi się tonu takich wypowiedzi mających wydźwięk kolonialny i tryumfalistyczny (co, proszę mi wybaczyć, ale jest prawdą. Sam nieraz byłem świadkiem. Dodam, że jestem prawicowcem, a nie lewakiem, ale chcę być obiektywny). Jak widać, zdanie z oryginalnego tekstu (a nie zapewne tłumaczenia trłumaczenia bądź google translatora) przedstawione w artykuły i przytoczone przeze mnie mają ZUPEŁNIE inny wydźwięk.

Ponadto, już w następnym zdaniu, wypowiada się WPROST "Europa, tak, MA korzenie chrześcijańskie". Proszę więc nie siać propagandy na portalu, który jak mniemam, stoi w opozycji do propagandy (chyba że pomyliłem adresy).

Franciszek dodał w następnych zdaniach natomiast, że (cyt.) "chrześcijaństwo ma powinność podlewać te korzenie, lecz w duchu SŁUŻBY na podobieństwo obmywania stóp" (aluzja do umycia stóp apostołów przez Jezusa). Franciszek więc wprost mówi, że Europa ma korzenie chrześcijańskie, ale nie winno się tego traktować w duchu kolonialistycznym, ale służby.

Podsumowując, pragnę wierzyć w dobre intencje autora, jednak zamieszczając jakiekolwiek informacje (bądź coś, co chce pretendować do miana informacji, a nie plotek) winien, jeśli nie zna języka, szukać u źródła z pomocą dobrego tłumacza. Niestety w polskim necie wszyscy jak widzę poszli na skróty (nie znalazłem artykułu trłumaczącego wypowiedzi, a jedynie tłumaczące komentarze do wypowiedzi papieża) co ani nie jest rzetelnością, ani dziennikarstwem, więc proszę nawet się nie łudzić, że z takim podejściem ktokolwiek może dodać choc trochę dobra do tego świata. Proszę więc o sprostowanie artykułu, albo jego usunięcie (chyba że wybierzecie opcję usunięcia mojego postu, ale chcę wierzyć, że w tym miejscu takich rzeczy nie praktykujecie).

Pozdrawiam!

 

 

2
0
Portret użytkownika Robaczkowa

A może by tak umieścić w tym

A może by tak umieścić w tym arcie dokładne cytaty z Franciszka? Przywódcę islamskiego można było dosłownie zacytować, a papy Franciszka już nie? Czytałam je - dokładne wypowiedzi. Ten tekst to  manipulacja. Mówił na te tematy ale sens jego wypowiedzi nie był dokładnie taki. 

Autor prawdopodobnie jest innej wiary i nie umie bezstronnie patrzeć na wypowiedź głowy KK.

Domyślam się, że nie było w tym złych intencji autora ale się nie udało. Brak obiektywizmu.

Do diabła ludzie! Zadajcie sobie trochę wysiłku, poszukajcie  w Necie oryginalnych pełnych tłumaczeń i sami ocencie jak sprawy się mają. Ja to zrobiłam! Czytam co tu dzisiaj wypisujecie pod tym artem i wierzyć mi się nie chce, że już tak całkiem głowę potraciliście.

Masoni, elity władzy, lewactwo chcą zniszczyć KK i robią w tym kierunku wszystko co tylko mogą. Niestety autor tego arta dzisiaj się do nich ideologicznie zbliżył. Przykro mi, ale tak myślę!

3
-1
Portret użytkownika Antyparch

Pani Robaczkowa. Tak czy

Pani Robaczkowa. Tak czy inaczej chodzi o zniszczenie chrześcijaństwa, całej kultury europejskiej. To czy to akurat papierz mówi czy nie, chodzi o to samo. Jak bardzo potrzebujesz burki na twarzy i obrzezania damskiego, to proszę bardzo. O ile nie poznałaś islamistów do tej pory, to jak ich bliżej poznasz, może być za późno na cokolwiek, bo europę już stracimy.

 

2776

0
-1
Portret użytkownika pitong

Brawo!

Brawo!

Mam nadzieję, że admin dopuści mój koment, bo zamieściłem rzeczywiste tłumaczenie z oryginału (moje) i wypowiedzi Franciszka są o180 stopni od tego artykułu. Prawda zwycięży! :)

2
0
Portret użytkownika Arti

Ciekawa informacja. Razem z

Ciekawa informacja. Razem z plotkami o broni działającej tylko na wybraną nację daje sporo do myślenia. Albo ktoś coś wie, że nacja perska będzie odporna na nadchodzący kataklizm, np. epidemię i chcą wyposarzyć w gen odporności więcej populacji, albo naodwrót - szykowana jest depopulacja po określonych genach.

Tak, czy siak warto znać podstawy poszczególnych religgi na świecie: http://ludzie.info/religie-swiata.php

1
0
Portret użytkownika bryt

chronmy biała rase ludzi!

chronmy biała rase ludzi! Chronmy owczarki niemieckie przed skundleniem! Chronmy polskie Konie arabskie! chronmy czystość wszystkich ras we wszystkich gatunkach! Irlandia pełna downiatek!

0
-1

Strony

Skomentuj