Państwo Islamskie wzywa zwolenników aby masowo zabijali niewiernych

Kategorie: 

Źródło: moheet.com

Za pośrednictwem swojego kanału informacyjnego, Państwo Islamskie wydało instrukcję dla dżihadystów, "samotnych wilków", która opisuje w jaki sposób można przeprowadzić zamachy terrorystyczne. ISIS sugeruje aby islamiści zdobyli broń i skupiali się na masowych mordach na niewiernych.

 

Taktyka została opisana na łamach magazynu internetowego Rumiyah w 10 językach świata, w tym w najpopularniejszym języku angielskim. Państwo Islamskie na ogół poleca swoim zwolennikom, aby wyposażyli się w dowolną broń palną, ewentualnie w noże i stosowali podstęp.

 

W instrukcji zaznaczono, aby "samotne wilki" brały zakładników i skupiały się na mordowaniu jak największej liczby niewiernych, zamiast na negocjacjach i przyjmowaniu okupu. Magazyn Rumiyah pisze, że zwolennicy ISIS powinni szerzyć terror "językiem siły, językiem zabijania, dźgania i podrzynania gardeł, ścinania głów, rozjeżdżania ciężarówkami i palenia żywcem, dopóki nie dadzą dżizji będąc w stanie upokorzenia". Dżizja to nic innego jak podatek, który nakłada się na innowierców, aby mogli praktykować swoje religie.

Państwo Islamskie nawiązało do masakry w klubie gejowskim w Orlando, do której doszło w czerwcu 2016 roku. Zamachowcem był Omar Mateen, który wziął wielu zakładników i rozstrzelał około 50 osób. Magazyn Rumiyah wskazuje, że morderca "wspaniale zademonstrował ten scenariusz" i zachęcono innych do podążania śladami Mateena.

Islamska organizacja zbrojna zasugerowała, aby dżihadyści brali zakładników w centrach handlowych, kinach, w nocnych klubach, restauracjach lub na kampusach uniwersyteckich, wykorzystywali zabudowania do obrony przed służbami oraz posługiwali się niewiernymi jako ludzkimi tarczami. Wezwano ich aby ogłaszali się jako pracodawcy, oferowali na sprzedaż mieszkanie i różne przedmioty za pośrednictwem popularnych serwisów internetowych i zwabiali swoje ofiary. Jedna ze wskazówek głosi przechowywanie ciał niewiernych w specjalnie wyznaczonych pomieszczeniach.

 

Magazyn Rumiyah opisuje również praktyczne sposoby na zdobycie broni palnej. Islamistom w Europie polecono zakup sprzętu na czarnym rynku, wyjazd do stref objętych działaniami wojennymi lub nocną napaść na sklepy z militariami. ISIS dodaje, że w USA zdobycie jakiejkolwiek broni palnej nie powinno stanowić większego problemu.

 

Wezwania Państwa Islamskiego brzmią bardzo niebezpiecznie. Powinniśmy się zatem spodziewać jeszcze brutalniejszych zamachów terrorystycznych na bezbronną ludność amerykańską i europejską, lub jak opisał to wspomniany wyżej magazyn internetowy - na niewiernych. Działalność islamistów jest dodatkowo wspierana przez Unię Europejską, która nie tylko nakazuje przyjmować muzułmańskich "uchodźców", ale także utrudnia obywatelom dostęp do broni palnej. Doskonale wiadomo przecież, że broń zawsze można zdobyć w sposób nielegalny a rozbrojona ludność nie jest w stanie prawidłowo reagować na sytuacje zagrażające jej życiu.

 

Ocena: 

5
Średnio: 5 (3 votes)


Komentarze

Portret użytkownika Wiedźmin-Dermatolog

Jakie to proste i skuteczne.

Jakie to proste i skuteczne.

CIA nadaje przy pomocy mediów dla fanatyków religijnych. A ci na całym świecie odpowiedzą czynem. Czyli siedzi parch przy klawiaturze z odpowiednim "dostępem", i pociąga za sznureczki. Zobaczcie z jaką łatwością można sterować "odpowiednim materiałem ludzkim" zaprogramowanym religią. Z jednej strony obiecanki 72 czy ilu tam dziewic w raju ( chłopaki pewnie od urodzenia " tarany" trenują na taką okazję mega-defloracji ), a z drugiej realna reakcja czubów religijnych. To się nazywa sterowanie masami ! Im głupsi, tym lepsi !

1491

6
0

Ojcem Mieszka był, według niego, Siemomysł, dziadem Lestek, a pradziadem Siemowit. Z pierwszą żoną, Dobrawą, miał Mieszko syna Bolesława i córkę.

Portret użytkownika Piotr Mijas

oni to zrobią tyle tylko że

oni to zrobią tyle tylko że nie wiemy kiedy i to dla ślepych i ogłupiałych inwigilacją i zmielonym lewakom jest na ręke i miłe że nie istnieje (w swej głupocie wieczne ma nie istnieć) ale właśnie to oni będą pierwszymi milionami ich ofiar , jest to bardzo pozytywne i mnie cieszy bo da do myślenia myślącym chrześcijanom oni wiedzą jak odpowiedzieć i nie nadstawią dupy jak lewacy.

1
0
Portret użytkownika BOROWIK SZLACHETNY

13.15.2017 podobno ma cos sie

13.15.2017 podobno ma cos sie zdarzyc. Ali Agca ostrzega ze tego Dnia, dnia w ktorym objawila sie Maryja w Fatimie dojdzie do ataku Muzulmanow na Watykan i rozpocznie sie III Wojna Swiatowa.

Nie wierze w to wszystko.

Wasze zdanie ???

0
0
Portret użytkownika on 46

Nie wierzę jakby tak się

Nie wierzę jakby tak się stało to Katolicy zrobili by z pupy islamu jesień średniowiecza, wiedzą o tym zarówno katolicy jak i muzułmanie. Kościół katolicki cały czas jest mocarstwem ekonomicznym i militarnym. Wyjaśniam nie jako kościół ale jako grupa i społeczeństwo katolickie.

0
0
Portret użytkownika anya67

moje zdanie ... bujda na

moje zdanie ... bujda na resorach ... czemu w 100 rocznice a nie np w 110 ? ale pozyjemy zobaczymy ... teraz tych koncow swiata to juz nie sposob zliczyc ... co miesiac nowy a my dalej zyjemy i zapierdzielamy w kieracie 

4
0
Portret użytkownika Chrobry1

Hehe ,spokojnie  watykan jest

Hehe ,spokojnie  watykan jest nie do ruszenia ,niech Cie o to glowa nie boli xD .Pozatym podaj jakis material zrodlowy ,gdzie ali agca tak gadal , on wogole zyje xD ?

1
-1
Portret użytkownika Filip z Konopii

A co mie obchodzi tam jakiś

A co mie obchodzi jakiś masoński watykan, sami nawołują by spraszać brudasów skąd kolwiek, dla nich taki stan rzeczy to woda na ich kaprawy młyn, z tego żyją. Z nędzy, nieszczęść, terroru, ubustwa społeczeństwa. Jak nie będzie wojen i nędzy ich też nie będzie.

5
-1
Portret użytkownika Akamai

Przed wyborami we Francji też

Przed wyborami we Francji też zapowiadali krwawy zamach jakiego Europa jeszcze nie widziała.

Niósł wilk razy kilka, ponieśli i wilka ! 

4
0

Prawda jest jak poezja.

Większość ludzi nienawidzi poezji.

 

Portret użytkownika rochel57

Przyjdzie czas, że

Przyjdzie czas, że potraktujemy tych jaskiniowców jak zwierzynę łowną. Jak na filmach. Dostaną 15 minut forów i niech ich ten księżycowy dupek ratuje. A broń, tak czy inaczej trzeba kupować. Najważniejsze, to generalnie Świat posprzątać. Estetyka i spokój przede wszystkim.

5
0

rochel57

Portret użytkownika Ulvhedin

Polacy mają ducha walki

Polacy mają ducha walki pomimo, że dzisiaj są uśpieni. Zorganizowani damy odpór dzisiejszej zachodniej zarazie (debilom którzy wprowadzają obcych w obręby swoich granic).

11
0

Życie bezmyślne nie jest warte życia.

Naród, który nie wierzy w wielkość i nie chce ludzi wielkich, kończy się. Trzeba wierzyć w swą wielkość i pragnąć jej. S Wyszyński,

W Polsce bije serce swiata(N. Davies ) a czy Twoje bije dla niej?

Portret użytkownika janina

Najgłupsze słowa jakie są na

Najgłupsze słowa jakie są na tym forum...............no chyba,że popiearamy katoli co rządzą Polską od 1000lat. Wyszyński wiedział co mówi  i do kogo!!!!! Polacy na kolanach lizali dłonie księży i błagali o litość......... bo księża wiedzieli o swojej wielkości i wyższości nad plebsem!!!!!!!!!!!!!

5
0
Portret użytkownika Eva11

ale jednak za takie slowa

ale jednak za takie slowa widziec plusa to radosc ..

zawsze to jakas nadzieja na lepsze widzenie w zeczywistym swiecie ....

ale niestety ludzie chyba spia snem niedzwiedzim i zima sie przedluza ...

1
-5

Naród, który nie wierzy w wielkość i nie chce ludzi wielkich, kończy się. Trzeba wierzyć w swą wielkość i pragnąć jej. S Wyszyński,

W Polsce bije serce swiata(N. Davies ) a czy Twoje bije dla niej?

Portret użytkownika zkaz skretu w lewo

Na szczescie ta swiadomsc

Na szczescie ta swiadomsc rosnie i jest coraz wieksza.

Jeszcze pare lat temu jak mowilem o tych brudasach, ze u nich obcinanie łbów to norma i ze do nas to przylezie to wszyscy sie w głowe pukali.

Nawet w necie była cisza na ten temat. Ale z dnia na dzień coraz więcej ludzi zauważało co się dzieje na szczescie (poza lewakiami, bo ci podludzie dążą do samozniszczenia). Tak, czy inaczej doprowadziło to np do antyimigranckich marszów i protestów - w kraju, w którym nawet tego ścierwa nie ma Smile

2
0
Portret użytkownika ajwaj

A soros dalej nie wisi, a

A soros dalej nie wisi, a merkel nadal nie na szafocie, a a politycy dalej pierniczą o multikulti i konieczności przyjmowania muzułmanów, a parlament europejski nadal nie przed plutonem egzekucyjnym, a polskie polityczne ścierwo z każdej strony jak wszystko psuła tak dalej psuje bezkarnie.
Ogólnie mówiąc: to światełko w tunelu to nadjeżdżający pociąg.

4
0
Portret użytkownika Chrobry1

W czerwcu miedzy 5-11 atak

W czerwcu miedzy 5-11 atak muzulmanow na Izrael , ostrzegajcie bliskich jak tam macie zeby uciekali z Kananu . 

1
-5
Portret użytkownika ono

To by nie było takie głupie.

To by nie było takie głupie. Dobrze skoordynowany atak w kooperacji ze służbami mógłby dać pretekst do "mocniejszego oporu przeciwko ISIS" (czytaj: wkroczenia do Syrii)

0
0
Portret użytkownika Chrobry1

Tez bylem , w szoku , ale

Tez bylem , w szoku , ale chodzi o to ze Watykan ,chce przeniesc sie na Wzgorze do Jerozolimy , i musza upozorowac atak muzulmanow na Watykan i musza wybic zydow w Izraela zeby tam bylo czysto , tych parwdziwych zydow mesjanskich , no a czyimi raczkami wiadomo hihihih , spojrzcie na symbol ligi arabskiej wokol niej ejst lisc laurowy czyli symbol wladzy watykanu  Rzymu ! tak samo na godle ONZ . 

0
0

Strony

Skomentuj