Oliver Stone opowiedział o swoim nowym filmie o Putinie

Kategorie: 

Źródło: youtube.com

Reżyser Oliver Stone udostępnił nowe szczegóły na temat filmu, który opowiada o rosyjskim prezydencie Władimirze Putinie.

 


 
„To nie jest film dokumentalny, ale rozmowa w formie pytań i odpowiedzi. Putin to jeden z najważniejszych światowych przywódców, a ponieważ Stany Zjednoczone uważają go za wroga, myślę, że ważne byłoby, aby usłyszeć, co ma do powiedzenia” – powiedział hollywoodzki reżyser w wywiadzie udzielonym The Sydney Morning Herald.


 
Film będzie opowiadał, jak Putin postrzega wydarzenia na świecie po dojściu do władzy w 2000 roku. Stone obiecał, że jego film „ukaże zupełnie nowy punkt widzenia, którego Amerykanie nie znali.” Reżyser tłumaczy również swoje wrażenia z komunikowania się z rosyjskim przywódcą.


 
„On wyrażał się bardzo prosto. Myślę, że dobrze zrobił, przedstawiając swoje uwagi na tle zachodniej retoryki. Wyjaśnił swój punkt widzenia”- powiedział reżyser.


 
Oliver Stone jest znany z takich filmów jak Last Year in Vietnam, Ręka, Pluton, Urodzony 4 lipca, The Doors, JFK etc. W 2016 roku ukazał się film dokumentalny „Ukraina w ogniu” o wydarzeniach w tym kraju z 2014 roku (wywiad z byłym prezydentem Wiktorem Janukowyczem).

Ocena: 

4
Średnio: 4 (2 votes)Komentarze

Portret użytkownika mahomet

a dlaczego ten caly Ruslan

a dlaczego ten caly Ruslan nie poszedl de meczetu szukac tego pokiemona...? - scieli by mu ten pusty leb i bylby spokoj...karwasz - videobloger - Co to jest???

Portret użytkownika Angelus Maximus Rex

Każdego co szuka pokemonów

Każdego co szuka pokemonów gdziekolwiek, należy umieścić bez sądu w psychiatryku...A nie zauważyłeś, że ten żydek z tupetem odpowiada w Sądzie...? Przecież to przedstawiciel młodzieżowej "opozycji" wobec "terroru" Putina..

[.......]

Portret użytkownika cogito 9

Nie trzeba się na nich znać

Nie trzeba się na nich znać ani w nie grać, żeby zrozumieć o co chodzi w tej grze.Nie wierzę, że nie poszukałaś  o niej informacji.Po prostu temat niewygodny dla Ciebie.Informacje w języku rosyjskim też są.

Portret użytkownika cogito 9

A czytałaś już jak tłumaczył

A czytałaś już jak tłumaczył się aresztowany Budeikin? Chciał "oczyścić społeczeństwo ze śmieci".To taka ciekawostka.Jeżeli chodzi o ukraińskich nacjonalistów, to wyraźnie jest napisane,że ta chora gra stała się pożywką dla twórców teorii spiskowych.

Portret użytkownika Medium

A czytałaś już jak tłumaczył

A czytałaś już jak tłumaczył się aresztowany Budeikin?

Nie. Ale jego tłumaczenia są jako żywo faszystowskie. 

Jest link na stronie Wikipedii do tego artykułu? Najchętniej z wideo...

Aaa, jeszcze coś: chłopaka aresztowali, a gra wisi w internecie. To też ma swoja wymowę.

Strony

Skomentuj