Ogromna burza piaskowa uderzyła w Półwysep Arabski

Kategorie: 

Źródło: kadr z YouTube

Od kilku dni kraje położone w obrębie Półwyspu Arabskiego, zmagają się ze złą pogoda. Uderzyła monstrualnej wielkości burza piaskowa, która spowodowała, że powietrze stało się pomarańczowe, co niektórym przypominało scenerie z Marsa.

 

Mieszkańcy okolicy, która została dotknięta zjawiskiem narzekali też na kłopoty oddechowe spowodowane unoszącym się wszędzie pyłem. W wielu miejscach burza była tak intensywna, ze zmniejszyła widoczność praktycznie do zera.

Dotknięty burzą został między innymi Katar i Zjednoczone Emiraty Arabskie. Zła pogoda wiązała się z bardzo silnym wiatrem o prędkości do 110 km/h. W obszarach przybrzeżnych potęgowało to fale, które urosły do ponad 4 metrów.

 

 

Ocena: 

Nie ma jeszcze ocenKomentarze

Portret użytkownika taaaaaa

Taaa, burza piaskowa...  W

Taaa, burza piaskowa...  W main strimie nic o Jemenie, a trwają tam naloty saudyjczyków w których giną setki ludzi i programowo niszczona jest infrastruktura oraz nieliczne zakłady przemysłowe. Zakłamane zachodnie media niewygodne infrrmacje po prostu zamilaczają, na tym polega zachodnia cezura. Jedne zdarzenia są wyolbrzymiane i non stop obrabiane o innych brak wiadomości. A ty głupi człeku interesuj się tym co my ci podamy, tego masz nienawidzić (już my cię na niego poszczujemy), a nad tym się nie lituj (musimy go zniszczyć bo tam jest ropa a poza tym ten kraik za  bradzo był niezależny więc czas na demolkę)...Zachodnie media = kupa gnoju dla bydełka (bo za bydełko mają swoich czytelników, słuchaczy i widzów, za tępe bydełko)

Portret użytkownika tomasz26

zwyczajne zmiany na ziemi

zwyczajne zmiany na ziemi :)nic co jest stałe nie pozostanie wieczne..i znów ludzie będą odkopywać to co nie pozostało wieczne

Portret użytkownika Nicco

Zmieńcie ten system

Zmieńcie ten system komentarzy na Disqus. Ten jest strasznie nie wygodny.

,,Socjalizm każdemu równo nosa utrze. Bogatych zdusi jutro, a biednych pojutrze".

Portret użytkownika Nicco

Używam FF. Chodzi o wygodę -

Używam FF. Chodzi o wygodę - nie wiesz kiedy ktoś ci coś napisał - chyba, że wejdziesz w email, gdzie okazuje się, że przychodzą wiadomości często nie pisane do ciebie.

,,Socjalizm każdemu równo nosa utrze. Bogatych zdusi jutro, a biednych pojutrze".

Skomentuj