Odkrywanie PRAWDY 4 – Prawdziwy Chrystus, Królowa Nieba i Słowiańskie Bóstwa

Kategorie: 

Źródło: Weneda.net

Tym razem, zamiast wstępu, przypominam pytanie z 3-ciej części – bo jest ono bardzo istotne dla NASZEGO BYĆ albo nie być! Bo temat wcale nie jest taki dokończony…!

 

A więc – nic nie robić i czekać? Czekać na co? I jak długo czekać? Aaach… czekacie na NIEGO! Bo czerniawi zwodziciele powiedzieli wam, że ON przyjdzie powtórnie! Pierwszego żeście zjadali po kawałku ponad tysiąc lat. Piliście jego krew, mordowaliście się nawzajem dla jego „chały”. Czy następny ma przyjść tylko po to byście i jego zjedli? A więc po co on ma przyjść? Bo czarna mafia zaplanowała sobie by TEGO co ma ponownie nadejść również zamordować i karmić JEGO CIAŁEM tępych baranków przez następne kilka tys. lat?! Czy nadal uważacie, że to taka wspaniała i niewinna zabawa?! Czy nadal uważacie GO za głupca… – by przyszedł  i pozwolił wam NATO – pozwolił się zjeść za wasze grzechy?! Najpotworniejszy grzech KANIBALIZMU, czyli spożywanie swego Boga chcecie odkupić poprzez zjadanie tegoż Boga??!! – Przecież to szczyt debilizmu!

 

Czy nareszcie dotarło jak tępe i skretyniałe są baranki??!! Kto wam taką straszną krzywdę zrobił, że rozumy wam poodbierało??? Któż był tak podstępny i zwyrodniały by DUMNYCH SŁOWIAN zamienić w stado tępych baranów??!! Bo powiedzieli wam, że ON tego chciał by być zjadanym??!! Wiedzcie więc, że czarne hieny łżą jak psy, że to jest oszustwo i podstęp jakiego cały wszechświat nie widział! A za sznurki pociągają i czynią te ustawki jak zwykle i od zawsze… przebiegli podJUDzAcze!! Jezusa i te wszystkie koszerne pierdoły to oni sobie wymyślili - a dokładniej to astralna dzicz im to zapodała - i podrzucili NAM by NAS zniewolić! Bo to wszystko jest największe, najpotworniejsze oszustwo!!! Bo te wszystkie ohydne zboczenia zw. RE_ligiami są po to by otumanić, ogłupić i zniewolić nieszczęsne baranki!

 

Wiedząc o tym wszystkim od bardzo dawna fascynowało mnie pewne niesamowite zjawisko… Chodzi o to, że pomijając nawiedzone owieczki, to poznałem sporo osób o ogromnej wiedzy i podobnych poglądach, dla których całkowicie jasnym było, że czarne pijawki to gnidy, kościoły to rzeźnie, msze to satanistyczne rytuały, sakramenty to pieczęcie, religie to destrukcyjne programy itd. - wszystko jasne, wielokrotnie sprawdzone i potwierdzone. No i pięknie wszystko pasowało do momentu, gdy pojawiał się tajemniczy gość zw. Izusem! Wystarczyło jedno słowo by wszyscy padli na kolana, „kładli się krzyżem” i rozpoczynali nawiedzony bełkot o zboczonych obrzezanych rybako-bimbrownikach, o nadstawianiu policzków, potem pośladków itp. brednie! Normalni przed chwilą ludzie nagle zachowują się jak nawiedzeni... Nigdy mnie nie dziwi głupota wśród głupców, ale nagłe odchyły wśród tak oświeconych osób no to szok! A więc może jednak… to nie zwykła głupota ale bardzo sprytny podstępny i perfekcyjny program…? Ale skoro tak wyjątkowe osoby, które potrafiły pozbyć się poprzednich sprytnych REligijnych progRAmów i je rozszyfrować…, to dlaczego poległy pod naporem programu „obrzezany cieśla”? Co jest w nim takiego wyjątkowego, czyli czym on się różni od poprzednich programów, w czym je przewyższa i w jaki sposób został „zabezpieczony”, że nijak nie można go wykasować?

 

Wspomniałem już o tym w poprzednich częściach, że kłamstwo ma krótkie nogi. Po prostu nie ma siły „nośnej”- ono może być najbardziej genialne - część uwierzy, inni nie - a po jakimś czasie zacznie się zastanawianie – może to prawda, a może nie… Kłamstwo na bardzo długą metę nie jest w stanie samo się obronić i przetrwać. - A więc jak się „pisze i instaluje genialne” programy…??? Pisałem, że matrix jest iluzją i kłamstwem, lub całkowitą odwrotnością PRAWDY…! Więc zaświtała mi taka ANTYszatańska myśl – a jeśli ten „jezusowy” program nie jest takim do końca kłamstwem tylko perfidnie przekręconą i zmanipulowaną Prawdą… /to szok – prawda?/- no to nie pozostaje nic innego jak to wszystko rozszyfrować i znaleźć tego Prawdziwego „Izusa”. A jeśli ktoś nadal będzie chrzanić, że przecież podrzucony NAM przez koczowników pustynny obrzezaniec, którego nigdy nie było /taki koszerny halun/ jest właśnie tym jedynym i prawdziwym – to znaczy, że jest bardzo nieszczęśliwym, tępym i zmanipulowanym matołkiem…. !             - I niech sobie poczyta ilu Izusków było już przed koczowniczym!!!

> https://edgier25.wordpress.com/2012/02/15/religie-sa-kopiowane-teraz-faraon-zwany-jezusem-byl-tez-krol-izas/ >

>  http://dekatolizacja.blog.pl/2014/07/24/92/ - /Chrześcijaństwo to religia kopiowana, nieprawdziwa/ >

> https://www.youtube.com/watch?v=bEV_sJ9rgfY - /Skąd wziął się katolicyzm - największy przekręt w historii świata/ >

 

 

Ciąg dalszy czytaj na portalu: Innemedium.pl

 

Ocena: 

4
Średnio: 3.5 (8 votes)


Komentarze

Portret użytkownika keri

Szkoda, że Odkrywanie PRAWDY

Szkoda, że Odkrywanie PRAWDY 5 jest tylko na Innemedium.

Pewnie po czwartej części powyłaziły na wierzch jak glisty katolskie barany i zaczęły ryczeć i zawodzić do admina.

3
0
Portret użytkownika Normin

No i tak to własnie jest...

No i tak to własnie jest... bez pół litra nie rozbieriosz... Jak, dlaczego, na co, po co, komu... przeszkadzało... i zależało... Ech życie, życie... - Pozdrawiam... 

3
0
Portret użytkownika keri

C'est la vie.

C'est la vie.

Na Innemedium nie tak daleko, tylko z komentowaniem gorzej. Jakiś fragment na ZnZ, tak jak chociaż w poprzedniej części, byłby korzystny.

Chowanie tego artykułu po kątach to takie zakładanie, że ludzie są za głupi i zbyt szkodliwi. Niestety, założenie jest prawdziwe Smile

Pozdrawiam Norminie.

1
-1
Portret użytkownika Normin

"Niestety, założenie jest

"Niestety, założenie jest prawdziwe" - I właśnie o to chodzi... i to ich boli najbardziej...! Głupie założenia... głupota i produkcja debilizmu w mega tonach... nikogo nie wzrusza i nikomu nie przeszkadza... bo to zasila obrzezany system... Na PRAWDĘ... większość ma parcho-alergię...!!! No cóż takie są reguły i zasady matrixowego systemu...! - Również pozdrawiam...

1
0
Portret użytkownika keri

Nie inaczej.

Nie inaczej.

Normin popełnia arty dla wszystkich. Niektórzy na nie czekają, niektórych dziwią, od innych się odbijają, a są też tacy, którzy kipią ze złości, że prawda wyłazi.

Proporcje tych grup sugerują, że założenie, po niewielkim zawężeniu, pozostaje prawdziwe.

1
0
Portret użytkownika qult

Skąd w tobie tyle nienawiści

Skąd w tobie tyle nienawiści i pogardy dla katolików??? Czy nie widzisz, że w ten sposób dowodzisz swego zbydlęcenia? A może to efekt służby w UB/SB??? A może spadek po tatusiu -ubeku? W każdym razie obrzydliwie to wygląda. Obrzydliwie, jak całe pogaństwo, które wyznajecie.

0
-4
Portret użytkownika Normin

A cóż ty Nieszczęśniku możesz

A cóż ty Nieszczęśniku możesz wiedzieć o waszym zbydlęceniu zboczeniu i obrzydliwości waszych rytuałów SATANistycznych... skoro Ty śpisz w debilnej nieświadomości... Masz tu pozdrowienie do takiej samej uśpionej owieczki... >>>  http://innemedium.pl/comment/169575#comment-169575 >>>  Jeśli SLOWIAŃSZCZYZNA jest ci obrzydliwą... to jak nazwiesz wasze zboczenia obrzezane... kaniBAALu bezrozumny...

2
0
Portret użytkownika keri

Wyznawcy KK zasilają zło

Wyznawcy KK zasilają zło swoją energią, gdyż bożek biblijny to bestia podszywająca się za dobrego boga.

Przeczytaj całą biblię, zwłaszcza stary testament, który opisuje zbrodnie boga biblijnego. Zliczaj przy okazji ilu ludzi i ile zwierząt zabił oraz ilu ludzi i ile zwierząt zostało zabitych z jego nakazu. Sam wyciągnij wnioski kto jest dobry a kto zły. Po czynach ich rozpoznasz.

5
0
Portret użytkownika Eva11

a co do cholery blog

a co do cholery blog katolicki ,ze admin mialby jakies miec wzgledy dla wartosci kk?

przeciez miesza sie tu wszystko....

katolicyzm nie jest czyms wyjatkowym aby wolnosc slowa mogla omijac ten temat ...

tylko jedna religia jest nietykalna i kazdy wie jaka...napewno nie jest nia kk....

3
0

Naród, który nie wierzy w wielkość i nie chce ludzi wielkich, kończy się. Trzeba wierzyć w swą wielkość i pragnąć jej. S Wyszyński,

W Polsce bije serce swiata(N. Davies ) a czy Twoje bije dla niej?

Portret użytkownika JanSebastian

macie niezle z garem na tym

macie niezle z garem na tym portalu. na poczatku jak tu kiedys wszedlem uwazalem : o fajnie dowiem sie czegos nie mainstreemowego od byc moze oswieconych ludzi. niestety okazuje sie ze jestescie poprostu grupka fanatykow i to ladnie nawiedzonych, az przykro sie czyta to co piszecie, jedna wielka nienawisc od was bije i  nie nie jestem ani katolikiem ani innym "wierzacym" ale wasze ujadanie bardzo widze sprzyja obecnej wladzy. Pozdrawiam szpital psychiatryczny pelen jest takich jak wy :) 

0
-5
Portret użytkownika lipka

 Kartki z więzienia -

 Kartki z więzienia - Eligiusz Niewiadomski

"Ile razy w młodości mojej byłem porwany i wymową i szlachetnemi ideami różnych mówców lewicowych na tajnych zebraniach politycznych. Jak mię nastrajała ku nim ich wymowa porywajaca, ich głębia przekonania, ich szlachetność serc...
Brałem to wszystko za dobrą monetę. Mówiłem sobie: tam musi być prawda. Tylko prawda może ludzi natchnąć takim zapałem, wiarą, poświęceniem.
Byłem wtedy bardzo......młody.
Dopiero później życie odsłoniło mi zdumiewające rzeczy - wykazało różnice pomiędzy frazesem a postępowaniem, pomiędzy słowem a czynem.
Czujność moja zbudziła się wreszcie; zacząłem patrzeć na postępowanie wspaniałych "mówców", zrozumiałem, że tylko ono jest jedyną miarą wartości człowieka."

Niech w ludziach zbudzi się czujność w każdej dzidzinie życia.

 

3
0
Portret użytkownika Ulvhedin

Lucyfer i Szatan to są dwie

Lucyfer i Szatan to są dwie różne postacie? Lucyfer jest ofiarom nienawistnego bożka, ponieważ przejrzał plan „miłosiernego boga” Lucyfer w zemście dał ludziom oświecenie – można śmiało to powiązać z historiom Prometeusza który cierpiał męki za danie ludziom światła – czyli oświecenie. Jakie jest Twoje zdanie w tej kwestii? norminie

5
-1

Życie bezmyślne nie jest warte życia.

Portret użytkownika Normin

Tak, tak... Tylko że bogów są

Tak, tak... Tylko że bogów są całe tabuny... i każdy z nich twierdzi że jest prawdziwym i "najlepszym"... A więc czy wiesz o którym mówisz... masz jego pesel, nr. rejestracyjny, odcisk sandała... czy co tam jeszcze...

2
-1
Portret użytkownika Normin

Witaj Wilku... Tak, tak,

Witaj Wilku... Tak, tak, oczywiście że tak, tak jak Akamai napisał! Tylko nie na miejscu są dywagacje - "dał ludziom w zemscie..."! Jasne ISTOTY się nie mszczą one ŚWIATŁO noszą w SOBIE tak jak i My "nosiliśmy"! Tylko w matrixie wszystko zostało odwrócone! Wyobraź sobie oddział komandosów... mieli nas strzec i ochraniać... część zdradziła i przeszła na ciemną stronę mocy /to są te RA_chanioły do których barany teraz modłują/... ci co się przeciwstawili zdrajcom zostali strąceni /uwięzieni/... a zdrajcy zamiemili NAS w stado baranów którym z łatwością da się manipulować i doić je na MAXA...

4
-1

Prawda jest jak poezja.

Większość ludzi nienawidzi poezji.

 

Portret użytkownika naiwny

OMG - posrało was z tym

OMG - posrało was z tym kanibalizmem w chrześcijaństiwe, przecież to są aluzje, nie można tego brać dosłownie i materialnie, ciało wydane, a krew wylana, symbolizują strawę dla duszy, odpuszczenie grzechów, a nie fizyczne nakarmienie, krew to symbol nowego przymierza, a ciało symbol oczyszczonej duszy, jedno z drugim jest ściśle związane, bez odpuszczenia grzechów nie ma życia wiecznego, w skórcie słowa "jedzcie ciało i pijcie krew" należy rozumieć "żyjcie w świętości, a będziecie żyć wiecznie"

1
-6
Portret użytkownika Angelus Maximus Rex

Od kiedy dusza żywi się

Od kiedy dusza żywi się padliną i krwią?. Jaki to symbol głupku? To jest Wielkie Zwiedzenie Szatana a wy to łykneliście już w dzieciństwie i nie myśleliście później o tym transcedentalnym nonsensie!
A z tym powiedzonkiem, "jedzcie ciało i pijcie krew, to będziecie żyć wiecznie"..., to wprost Szatan mówi wam: " bądźcie kanibalami a piekło wieczne przed wami".. Trzeba być naprawdę idiotą, by tego wprost przesłania nie odebrać wprost..
A jak nie będziesz wpiepszał padliny ludzkiej i pił z niej krwi, toTwoja dusza nieśmiertelna (nieśmiertelna z istoty rzeczy) umrze? To oznacza, że dobrych Pigmejów dusze po śmierci umierają, lub idą do Piekła? Czy wy jesteście skończonymi idiotami, że nie myślicie w ten sposób??!! Jesteście niestety...

4
0
Portret użytkownika drako_tr

@ naiwny (anonim) - czy Ty

@ naiwny (anonim) - czy Ty nie wiesz, żę największe sekrety tego świata wcale nie są ukryte ...? ...a wręcz przeciwnie...

Słowa "jedzcie ciało i pijcie krew"  przyjmuj dosłownie, to nie jest metafora.

https://pierwiastekzla.files.wordpress.com/2014/08/03-09-2013-1.jpg

 

3
-1

Strony

Skomentuj