Nowy szlak z uchodźcami może przebiegać przez Polskę

Kategorie: 

Źródło: 123rf.com

Jak wynika z najnowszej analizy Financial Times, Polska może się stać wkrótce krajem, przez który będzie biegł najnowszy szlak przerzutowy islamistów do Europy. Uszczelnienie obecnej bałkańskiej drogi do Niemiec ma wymusić na przemytnikach kreatywność, co spowoduje rozłożenie islamskiej inwazji na inne kierunki.

 

Jako szczególnie prawdopodobne drogi alternatywne dla nawały uchodźców, wymienia się kierunek Albania - Włochy lub Turcja - Morze Czarne - Ukraina - Polska i upragnione Niemcy, gdzie każdy islamista dostaje samochód, dom, 2 tysiące euro miesięcznie i dowolną ilość miejscowych kobiet, które może obmacać bez konsekwencji prawnych.

 

Nieudolne próby ukrócenia procederu nieskrępowanego najazdu na Europę wydają się skazane na niepowodzenie i mogą one jedynie doprowadzić do przekierowania głównych strumieni napierających islamistów. W jednym ze scenariuszy wyszło, że całkiem prawdopodobnym kierunkiem pozwalającym na dotarcie do niemieckiego "raju" jest właśnie Polska.

Można podejrzewać, że przyszły szlak przemytników nielegalnych imigrantów biegłby wtedy wzdłuż obecnej autostrady A4. Kto wie, może islamiści postanowiliby iść po autostradzie jak to mieli w zwyczaju na Węgrzech, ale bez wątpienia jest to jeden z kierunków jaki zostanie obrany.

 

W zeszłym roku, wedle ostrożnych szacunków, do Europy przybyło przynajmniej półtora miliona islamistów oczekujących na dystrybuowane przez Allaha dobra zabierane głupim Europejczykom pozwalającym się opodatkowywać na rzecz bezwzględnych nierobów, umiejących tylko żyć na cudzy koszt.

 

 

 

 

Ocena: 

Nie ma jeszcze ocen


Komentarze

Portret użytkownika zaduma

Niemcom powiemy, że to

Niemcom powiemy, że to światowi młodzieżowcy papiescy. Uprzednio obwiesiwszy przechodźców chinskimi paciorkami.

0
0
Portret użytkownika S.N.69

Przez może czarne na

Przez może czarne na pontonach kupionych w turcji, pod eskortą rosyjskiej marynarki. Następnie piechotą w asyście neobanderowców. Po przejściu przez gościnną ukrainę uroczyste przywitanie na granicy przez polską młodzież bez włosów i dalszy marsz płatnymi odcinkami autostrad, przy narastającym aplauzie polskich i ukraińskich kierowców tirów w kierunku wesołych miasteczek w niemczech. Jakimż trzeba być kretynem żeby opracować taki scenariusz wydażeń.

0
0
Portret użytkownika inzynier magister

W Polsce obradowala komisja

W Polsce obradowala komisja wenecka, która wydala wyrok niekorzystny dla Polski ale korzystny dla PO i KODu. Wiadomo dlaczego tak się stało, ponieważ są to masoni, a pośród nich obnradowała pani premier polskojęzyczna będąca uczestniczką zjazdów lucyferian bilderberg ! Zobaczcie te zdjęcia (Nowa ilustracja do sytuacji Polski z momentu ataku na rząd polski z dnia 11/03/2016)
http://popotopie.blogspot.com/2015/11/nadprzyrodzona-polska-vs-elity-nwo.html

Ostrzeżenie dla Polski - Michael E Jones | Lewica, Unia Europejska = ZŁO
https://www.youtube.com/watch?v=1lxR8KawIAI
 
Żarty naprawdę się skończyły a zaczęły bardzo, bardzo strome schody. Trzeba bowiem powiedzieć otwarcie. Potyczkę o Trybunał Konstytucyjny rząd Prawa i Sprawiedliwości a także pisowska większość sejmowa przegrały! Brutalna strategia tworzenia faktów dokonanych jeszcze raz zwyciężyła. I nie pomoże, słuszna skądinąd, tromtadracja Beaty Szydło odmowy opublikowania „wyroku“ TK z 9 marca 2016 roku. „Trybunał Rzepliński“ wsparty oczywiście stanowiskiem wszystkich mozliwych instytucji międzynarodowych i lokalnej Targowicy może zamachnąć się teraz, w składzie, na przykład, pięcioosobowym, na każdą ustawę sejmową. Mało tego, Trybunał Konstytucyjny bez wiekszych perturbacji, dojdzie do wniosku, że trzeba poszukać przeszkód w sprawowaniu przez Andrzeja Dudę urzędu prezydenta. I na dodatek znajdzie te przeszkody! Odmowa drukowania kolejnych wyroków "Trybunału Rzeplińskiego", czego w zaistniałej sytuacji trzeba oczekiwać, ma znaczenie wyłącznie propagandowe, choć nie twierdzę, że to jest oręż, który należy lekceważyć.

0
0

Ojcem Mieszka był, według niego, Siemomysł, dziadem Lestek, a pradziadem Siemowit. Z pierwszą żoną, Dobrawą, miał Mieszko syna Bolesława i córkę.

Portret użytkownika S.N.69

To co bierzesz jest z rodzaju

To co bierzesz jest z rodzaju twardych czy miękkich ? bo nie znajduję innego wytłumaczenia dla tej analizy wydarzeń. Ale zacznijmy od początku, poprzez parlament socjalistyczny lewa strona europy oskarżyła rząd PiS o zamieszanie z TK, krytykowana była także ustawa medialna, a co mamy teraz po wizycie pierdzistołków z wenecji, ano teraz oficjalnie stwierdzono że winę ponosi zarówno PO jak i PiS, temat ustawy medialnej odsunął się w cień zamieszania z komisją, czy to wygląda na porażkę, średnio, piwiedział bym raczej że wojna trwa a szala pomału przechyla się na stronę rządu. Co do reszty wywodów na temat możliwego ataku TK na rząd i prezydenta, to niestety jest to b. daleko idąca nadinterpretacja obecnych wydarzeń. Ogólnie mówiąc czas płynie, poparcie dla PiS nie słabnie, 500 na dzieci zaraz popłynie, telewizja publiczna robi swoje, Macierewicz czyści armię, Ziobro trzyma w garści prokuraturę, bolek jest zajęty samym sobą tak że już chyba nie ma ochoty na obalanie rządu, polityka tematów zastępczych skutecznie osłabia PO i KOD a cała lista afer czy analiz odsłaniających prawdziwe oblicze poprzedniej władzy zacznie coraz szybciej zalewać media, i najważniejsze coraz większa liczba byłych działaczy solidarności, ekspertów, dziennikarzy, wykładowców akademickich odsuniętych od życia publicznego zaczyna przemawiać do obywateli poprzez nowe media.

0
0
Portret użytkownika Akamai

No tak. Tylko że to minister

No tak. Tylko że to minister Waszczykowski poprosił "Komisję Wenecką"  o wydanie opinii. Miał to być majsterszyk dyplomacji. No i był.

0
0

Poznajcie Prawdę, a ona was uwolni !

 

Portret użytkownika roberrt

Właśnie - jak nie można po

Właśnie - jak nie można po dobroci to sposobem, by zmusić Polaków by uchodźcy zostali u nich. Wytyczą nowy szlak, potm zamkną granice. Wydaje się to takie prote, że nikt nawet nie podważy tak absurdalnego pomysłu...

0
0
Portret użytkownika senkan

Z tymi dzikusami nie mozna

Z tymi dzikusami nie mozna pertraktowac bo se ne da ok,oni nie boja sie to racja Akamai,ale mozesz wierzyc ze do nich przemawia tylko ołów nic innego .

0
0
Portret użytkownika nn

Cytat: "Ten człowiek

Cytat:

"Ten człowiek to katastrofa; ale to jeszcze nie powód, żeby go nie uważać za interesujący charakter i los ludzki. To że tak się dzieje, iż jakaś niezgłębiona uraza, gdzieś głęboko ropiejąca żądza zemsty tego niewydarzonego, wielokrotnie zawiedzionego beztalencia, niesłychanie leniwego, niezdatnego do żadnej pracy, wiecznie poszukującego azylu włóczęgi i nieuznawanego ćwierć artysty, człowieka, któremu nic się nie udawało, zbiega się z (o wiele mniej uzasadnionym) kompleksem niższości pobitego narodu, który nie wie, co właściwie począć ze swoją klęską, i ciągle tylko coś knuje, żeby odzyskać „honor”; to, że tak się dzieje, iż on, który niczego się nie nauczył i z jakiejś niczym nie uzasadnionej, zawziętej pychy nigdy niczego nie chciał się nauczyć, który nie ma także żadnych umiejętności czysto technicznych ani nie potrafi wykazać się fizycznie, co mężczyźni na ogół potrafią, nie umie jeździć konno, ani prowadzić samochodu czy samolotu, ani nawet spłodzić dziecka, wyrabia w sobie tylko to jedno, co jest niezbędne, żeby mu się to wszystko zbiegało w jeden związek: tę niezmiernie poślednią, ale mającą taki wpływ na masy elokwencję, to trywialnie histeryczne i komedianckie narzędzie, którym ryje w ranie narodu, wzrusza go głoszeniem jego urażonej wielkości, tumani obietnicami i robi sobie z narodowego kompleksu wehikuł dla swojej wielkości, swego awansu na wprost bajeczne wyżyny, wehikuł, który go wiezie do nieograniczonej władzy, do niesamowitej satysfakcji i supersatysfakcji - do takiej chwały i takiej straszliwej świętości, że każdy, kto kiedyś wobec tego nic nie znaczącego, niepozornego, nieznanego człowieka zawinił, jest już dzieckiem śmierci, dzieckiem piekła [...] to, że tak się dzieje, iż z narodowego wymiaru urasta do wymiaru europejskiego, uczy się teraz w szerszym zakresie stosować te same fikcje, histeryczne kłamstwa i obezwładniające chwyty psychologiczne, które mu pomogły osiągnąć wielkość w kraju; to, że tak się dzieje, iż takim okazuje się mistrzem w wyzyskiwaniu zmęczenia i doprowadzonych już do momentu krytycznego obaw kontynentu, w szantażowaniu go jego strachem przed wojną; to, że tak się dzieje, iż ponad głowami rządów potrafi zawojować całe narody, znaczną ich część pozyskiwać dla siebie i przeciągać na swoją stronę; to, że tak się dzieje, iż szczęście mu sprzyja, iż bezgłośnie padają przed nim mury i że ten chmurny kiedyś nygus, dlatego że – z miłości do ojczyzny, o ile mu wiadomo - nauczy! się polityki, zdaje się podbijać właśnie Europę, i Bóg raczy wiedzieć, czy w końcu nie podbije i świata - to wszystko jest jedyne w swoim rodzaju, w takim wymiarze dotąd nie spotykane, i robi wrażenie; nie można się wprost oprzeć, żeby temu zjawisku nie okazać pewnego podziwu z domieszką obrzydzenia."
 

 

0
0
Portret użytkownika S.N.69

Dajcie spokój, przecież to o

Dajcie spokój, przecież to o prezesie, tylko enen boi się gniewu nowych służb, dlatego pewnie nie napisał o kogo chodzi.

0
0
Portret użytkownika inzynier magister

„Obediencje wolnomularskie

„Obediencje wolnomularskie przypominają, że przypływ imigrantów jest nie ciężarem, lecz szansą dla przyszłości Europy. Jeśli przypomnieć sobie historię kontynentu, który był miejscem tak wielu migracji, obecne dramaty muszą zainspirować nowe podejście do tego trudnego tematu” – apelują loże wolnomularskie, w tym m.in. Wielki Wschód Francji, Wielka Loża Włoch i Wielki Wschód Polski. Europejska masoneria wydała apel w sprawie kryzysu imigracyjnego. Loże zostały „zaalarmowane” przez tragedię migrantów i apelują do rządów państw unijnych o „wdrożenie wspólnej polityki”
http://www.pch24.pl/masoneria-apeluje-o-przyjmowanie-imigrantow--ma-to-byc-szansa-dla-przyszlosci-europy,38198,i.html#ixzz42bRyGZ7e
Korwin wzywa wojsko do obalenia rządu PiS - Kowalski & Chojecki 2016-03-11
https://www.youtube.com/watch?v=pAqpxoY7POQ
 
"Wielki Wschód Polski" jak widzicie gdyby obalili rząd propolski pani Szydło nie zostala by po nas mokra plama ! Mielibyśmy już tu setki tysięcy imigrantów terorystycznych i sprzedaną ziemię razem z podatkiem katastralnym !

Specjalista od masonów pan doktor Krajski powiedział że pan Korwin nigdy nie chciał się wypowiedzieć w sprawie masonerii, a na dodatek mówił że to organizacja nieszkodliwa czy calkiem "dobra" !

0
0

Ojcem Mieszka był, według niego, Siemomysł, dziadem Lestek, a pradziadem Siemowit. Z pierwszą żoną, Dobrawą, miał Mieszko syna Bolesława i córkę.

Portret użytkownika Sun zi

Mówi się jak nie wiesz co

Mówi się jak nie wiesz co zrobić to idź na wojnę . Chodzi o to że jedni mają drudzy nie . Ci co nie mają bo się splókali chcą wojny . Chodzi o USA Europę . Zdrugiej strony są kraje silne takie jak Rosja czy Chiny Japonia Korea ( chodzi o siłę ekonomiczną ) te kraje wojny nie chcą aczkolwiek są bardzo silne militarnie . No i są fanatycy . Chodzi mi o kraje muzulmanskie . Które pragną , szerzyć wiarę w jednego Boga ' . Dzięki któremu powstał koktajl który doprowadzi do 3 wojny globalnej . I znów Ameryka pomorze słabej Europie . I znowu Ameryka pomoże odbudować Europę . Oczywiście nic za darmo . Taki jest świat a my nic nie mamy do gadanie . Nawet broni nie możemy normalnie kupić . Bo wzrośnie popyt na broń i fabryki broni będą się rozwijać . I spadnie bezrobocie . Polska jest jak wioska A po środku jest ulicą wiejską . I ci prości ludzie nami żądza żałosne .

0
0
Portret użytkownika fredysz

Tylko że w Polsce jest zakaz,

Tylko że w Polsce jest zakaz, ruch pieszych na autostradzie jest całkowicie wyłączony. Zero tolerancji.

0
0
Portret użytkownika Akamai

W każdym kraju ruch pieszy na

W każdym kraju ruch pieszy na autostradzie jest zakazany. Ale oni spacerują po nich jak zombie. U nas będzie tak samo. Ma to też i swoje dobre strony. Bo "koncesjonariusz" do tej pory nie ujawnił treści umowy Smile

0
0

Poznajcie Prawdę, a ona was uwolni !

 

Portret użytkownika nel35

Najeźdźcy mają gdzieś

Najeźdźcy mają gdzieś wszelkie zakazy. FT celowo podpowiada "nowe kierunki" na zasadzie: "Nie chcecie przyjąć dobrowolnie, to sami do was przyjdą i wtedy radźcie sobie". Na Ukrainie, podobnie jak w Rosji, dostaną wycisk, więc ten kierunek moze się okazać niewypałem.

0
0

Strony

Skomentuj