Nikt nie wie, co spadło z nieba w Harrison Township

Kategorie: 

youtube.com
Mieszkańców Harrison Township, które znajduje się w okręgu Mich w stanie Michigan w Stanach Zjednoczonych, zaskoczyły w godzinach porannych w dniu 16 lutego czarne ciapki, donosi WXYZ-TV. Na domach, ulicach i samochodach było mnóstwo brudnych plam.

 

 

Na pewno nie były to ptasie odchody, ani paliwo, choć ciecz przypominała oleistą substancję. Ludzie podejrzewają, że tajemnicze chemikalia mogą pochodzić z pobliskiej bazy samolotów US Air Force National Guard w Selfridge, ale jej kierownictwo odmawia jakiegokolwiek zaangażowania się w sprawę. 

 

W międzyczasie, substancja została wysłana do testów, których wyniki będą znane w ciągu kilku dni. Niektórzy ludzie w Harrison Township wciąż sami na własną rękę próbują rozwiązać zagadkę, co pobrudziło ich samochody i czym to czyścić.

 

Straż pożarna zapewnienia, że nie ma bezpośredniego zagrożenia dla zdrowia i bezpieczeństwa mieszkańców Harisson Township.

 

 

Ocena: 

Nie ma jeszcze ocen


Komentarze

Portret użytkownika www.ludziedobrejroboty.pl

Aniołkom zwieracze puszczją,

Aniołkom zwieracze puszczją, jak patrzą na to wszystko, co się obecnie dzieje. Miejmy nadzieję, że ze śmiechu.

0
0
Portret użytkownika black.serpent

"I zrzucony został wielki

"I zrzucony został wielki smok, wąż starodawny, zwany diabłem i szatanem, zwodzący cały świat - a w międzyczasie miał piekielną srakę" - Jana 12:9
 

0
0
Portret użytkownika Odważniak

Amerykańskie samochody, to

Amerykańskie samochody, to już nie są samochody, tylko czołgi, zza których człowieka nie widać. Strach być pieszym. Jakież marnotrawstwo! A wszystko przez tanie paliwo, które kosztuje 1,5$ za galon.

0
0

Skomentuj