Niewzruszona Angela Merkel twierdzi, że gdyby zaszła taka konieczność to ponownie przyjęłaby milion uchodźców

Kategorie: 

Źródło: 123rf.com

Kanclerz Niemiec Angela Merkel doprowadziła do wielkiego kryzysu migracyjnego w Europie, który nie tylko wyznaczył podziały w Unii Europejskiej, ale także zagroził poszczególnym państwom poprzez import islamskiego terroryzmu. Jednak Merkel wcale nie czuje się winna i jak sama powiedziała - gdyby zaszła taka konieczność to ponownie nakazałaby przyjmować imigrantów z Afryki i Bliskiego Wschodu.

 

Sprowadzenie nielegalnych migrantów okazało się poważnym błędem w polityce Unii oraz rządów Europy Zachodniej. Na naszym kontynencie zaczęli panoszyć się dżihadyści, którzy organizują kolejne zamachy przeciwko niewiernym. Tymczasem politycy twierdzą, że imigranci ubogacają kulturowo i należy ich przyjmować. Bagatelizują zagrożenie, ponieważ dotyczy ono tylko zwykłych ludzi, a nie ich samych. Przestała już nawet działać propaganda medialna, według której tzw. uchodźcy to ludzie uciekający przed wojną. W rzeczywistości większość z nich to imigranci ekonomiczni i pamiętajmy, że wśród nich są również terroryści. [link]

 

W związku z powyższym, Europa Zachodnia weszła w bagno po same uszy. Zamiast przyznać się do błędu próbuje jeszcze wciągnąć Europę Środkową, w tym Polskę, grożąc sankcjami i karami finansowymi. Kanclerz Niemiec Angela Merkel powiedziała w wywiadzie dla tygodnika Welt am Sonntag, że gdyby obecnie doszło do takiej samej sytuacji jak w 2015 roku to ponownie nakazałaby przyjmować imigrantów. Potępiła również kraje, które nie czują "ducha Europy" i nie chcą zabierać do siebie przyjezdnych. Jednocześnie Niemcy nie widzą niczego niestosownego we współpracy z Rosją przy budowie gazociągu Nord Stream 2, który ma przebiegać przez Morze Bałtyckie. Tak wygląda solidarność europejska w praktyce.

 

Wypowiadając się o tzw. uchodźcach Angela Merkel dodatkowo pogarsza swoją sytuację tuż przed wyborami parlamentarnymi. Pogrąża nie tylko swoją partię, ale także samą siebie, zaś jej poparcie spada powoli lecz konsekwentnie. Merkel utrzymuje, że jeśli zostanie po raz czwarty wybrana na kanclerz Niemiec to będzie kontynuowała nacisk na Polskę i Węgry tak długo, aż osiągnie sukces.

 

Ocena: 

5
Średnio: 5 (1 vote)


Komentarze

Portret użytkownika Pawel

To kurwisko to jest wrog

To kur******o to jest wrog Europy. To narzedzie islamistow w walce z nami. Nie rozumiem jak niemcy wybrali cos takiego na dowodce. Chyba ze lubia strzal w kolano. Szkoda ze to nie dotyczy tylko tych je**nych niemcow bo ch******** ale to kur**** sie rozrasta na boki. To jakis je**ny szatan

0
0
Portret użytkownika Rodak

Nikt jej nie zabrania

Nikt jej nie zabrania przyjmowac najeźdźców Europy, ale niech to robi na własny rachunek , a nie chce rozdzielac ich po róznych krajach europejskich, bo wydaje się jej , że rządzi Europą dla swoich partykularnych celów..

1
0
Portret użytkownika witek

Ja widzę tu politykę Dziel i

Ja widzę tu politykę Dziel i rządź - będą tak napuszczać muzułmanów na chrześcijan i chrześcijan na muzułmanów naturalnie przy bezradności policji aby ludzie w końcu wzieli sprawy w swoje ręce i zaczęli sami wymierzać sprawiedliwość, a wtedy wprowadzi się stan wyjątkowy i weźmie wszystko za twarz. Potrzeba tylko europejskiej armii. Religi muzułmańskiej i w szczególności katolickiej oczywiście zakaże się w przyszłości jako źródła radykalizmu. Oni nie są głupi, to wyrafinowani przestępcy.

1
0

Ojcem Mieszka był, według niego, Siemomysł, dziadem Lestek, a pradziadem Siemowit. Z pierwszą żoną, Dobrawą, miał Mieszko syna Bolesława i córkę.

Portret użytkownika baca

Makrela Mengel chętnie by

Makrela Mengel chętnie by "przyjęła" milion syryjskich dzieci ze spuchniętymi jajami no ale jest pewien problem: tego babochłopa nie chce żaden facet w Europie...

7
0

 

Portret użytkownika MINOTAUR

Buzi..buzi..buzi..Merkel to

Buzi..buzi..buzi..Merkel to agent KGB wystawiony zeby zdestabilizowac cala Europe ku uciesze Putina. Niunia sie onanizuje podczas tego kiedy dostarcza niebezpieczenstwo do Europy. I jeszcze jedno przypomina mi po trosze to co zrobil Bolek po 89. Ciekjawi mnie jaki ma pseudonim w aktach KGB. Ja bym jej dal pseudonim Brunchilda tez sie zaczyna na B... I tym optymistycznym akcentem zachencam do zaproponowania odpowiedniego pseudonim operacyjnego przynanego przez KGB dla Pani Merkel i zycze milego dnia. 

5
-3
Portret użytkownika TAL-BAU-SYSTEM

Angela Merkel to jest corka

Angela Merkel to jest corka Hitlera i sa na to dowody.

Urodzona byla 20 kwietnia 1954r. a nie jak sie oficjalnie podaje 17 lipca 1954r.

 Podobienstwo tez jest, no i wszystko co sie wokol EU dzeje to przecierz nic innego jak wczesniejsze plany hitlera. 

1
0
Portret użytkownika LightOfTheWorld

Blad. Jest to jedyna rzecz

Blad. Jest to jedyna rzecz ktora moze zrobic aby choc troche zlagodzic 'wyrok' wyborcow. Powodem jej polityki sa pieniadze i jej mocodawcy, ktorzy sa jednoczesnie powodem dla ktorego nie przyzna sie do bledu.

2
0

Ojcem Mieszka był, według niego, Siemomysł, dziadem Lestek, a pradziadem Siemowit. Z pierwszą żoną, Dobrawą, miał Mieszko syna Bolesława i córkę.

Portret użytkownika sandokans

A co toto ma innego twierdzić

A co toto ma innego twierdzić ? Fake leader jest od tego aby sprawy szły w tym kierunku. Aż zajdą. Wtedy może zrobić miejsce dla następnego i się zaszyć....

3
0
Portret użytkownika lommo

Fakt faktem że jest ogromny

Fakt faktem że jest ogromny kryzys humanitarny w paru krajach bliskiego wschodu związany z wojną w Syri, działaniami wojennymi w połnocnym Iraku, rozbiciem państwa Kadafiego. I to w pewnym sensie są jednak uchodzcy wojenni. Z tym że nie są to uchodzcy wojenni którzy oczekują tylko ocalenia życia i przetrwania konfliktu. Ale są to najbardziej roszczeniowe grupy ze sporymi oczekiwaniami ekonomicznymi w stylu spore dochody, domy, samochody, dziewczyny na żądanie. Jak panią Merkel stać płacić im zasiłki to niech sobie ich sprowadza, tylko niech w końcu zda sobie sprawę że oni nie oczekują tylko biednego przetrwania lecz wyimaginowanego przez siebie zachodniego dobrobytu który jest coraz mniej osiągalny dla tubylców z Europy zachodniej. A już wciskanie tych uchodzców do bieda-krajów jak Polska gdzie naprzykład 85% bezrobotnych nie ma zasiłków i to tylko z tych zarejestrowanych (bo wg badań ankietowych drugie tyle bezrobotnych w Polsce jest nie zarejestrowane) to dopiero podżeganie do rozruchów społecznych. Przecież można sobie łatwo wyobrazić z jaką delikatnie mówiąc niechęcią spotkali by się zaopatrzeni w socjal wymuszony na Polsce uchodzcy wśród polskiej biedy bez środków do życia której mimo propagandy  rządu o rosnącym dobrobycie ubywa w nikłym stopniu. Z tego co ludzie w piszą po komentarzach w internecie to opsy wypłacają zawrotne kwoty rzędu 50 do 100 zł. Więc niech polkie władze przestaną w końcu kręcić tylko powiedzą wprost że na socjal dla uchodzców pieniędzy w polskim budżecie nie ma i nie będzie. A co do uchodzców w Europie zachodniej to oczywiście typowych skadrowanych terrorystów to tam są promille wśród rzesz nacierających i oczekujących dobrobytu. Ale wystarcza że te osoby które wcale nie są urodzonymi terrorystami ale dostały się do Europy ze sporymi oczekiwaniami, a nastepnie doznawały głebokiej frustracji z powodu niespełnienia tych oczekiwań, to stają się łatwym łupem do zwerbowania przez islamskie organizacje ekstremistyczne. Coraz cześciej dochodzi do tego że to nie świeżacy się wysadzają czy wjeżdzają w tłum lecz pokolenie emigrantów islamskich urodzone czy wychowane od małego już w Europie. Rynek pracy m.in. w Europie staje się coraz bardziej wymagający i zaopatrzony w coraz to gorsze oferty a tacy emigranci czy nawet ich urodzone już na miejscu dzieci nader często są całkowicie niezatrudnialni. Nawet jak dostają zasiłki to nie jest kasa z której można sobie dziś dobrze żyć na Zachodzie.

3
0

,,Najpierw cię ignorują. Po­tem śmieją się z ciebie. Później z tobą wal­czą. Później wyg­ry­wasz." (Mahatma Gandhi)

,,Si vis pacem, para bellum." („Jeśli chcesz pokoju, przygotuj się do wojny.”)

Strony

Skomentuj