Niewyjaśnione gromy i światła zaniepokoiły mieszkańców Pensylwanii i Michigan

Kategorie: 

mobini.pl

Tajemnicze odgłosy w Clintonville nadal nie zostały wyjaśnione a już mamy doniesienia o nowych zdumiewających przypadkach. Czy to tylko zbiorowa histeria? Czy może rzeczywiście dzieje się coś nienormalnego?

 

Oficjalnie były to silne burze z piorunami, które zaczęły się o 22:00 i trwały około pół godziny, ale ludzie między sobą rozmawiają o czymś innym niż burza. Wspominają silny grom dźwiękowy, który powodował drżenie budynków, dokładnie jak w Clintonville.

 

Ludzie z miejscowości Poconos stwierdzają, wprost, że to trzęsienie domów to było cos nadzwyczajnego i nie brzmiało jak zwykłe gromy typowe dla burzy. Według jednego ze świadków wyglądało to tak jakby w powietrzu wybuchały bomby. Najpierw pojawiało się światło a po chwili głośny grom. Świadek wyraźnie stwierdza, że światło to nie była błyskawica.

 

Fala uderzeniowa była tak potężna, że czuło się jakby to było małe trzęsienie ziemi i wiele osób twierdziło, że czuło jakby grunt był niestabilny przez chwilę, jakby zawibrował.

 

Meteorolodzy twierdzą, że dźwięki burzy mogły brzmieć inaczej z powodu inwersji gorących mas powietrza, które stworzyły efekt rezonansowy. Ale jeden ze świadków, Russo Albuja, twierdzi, że odgłos był taki głośny, że, mimo, iż wiedział, że trwa burza to całym autem po prostu wstrząsnęło, co wydało mu się dziwne. Zatrzymał wtedy auto zdezorientowany i twierdzi, że wyraźnie widział jasny błysk, który umiejscowiłby w okolicy lotniska.

 

Wszystkie doniesienia świadków a jest ich mnóstwo opisują to zjawisko, jako jasny błysk i eksplozję z falą uderzeniową. W stanie Michigan również to słyszano. Świadkowie stamtąd mówią o trzech eksplozjach. Ludzie są oburzeni, że policja nie ma wyjaśnienia dla tego zjawiska.

 

Pojawiają się wciąż informacje o jasnym świetle innym od wyładowania atmosferycznego oraz o odgłosie eksplozji. Są trzy hipotezy: pierwsza, że to po prostu większa burza i tą preferują władze, druga, że były to jakieś eksplozje w tajnym programie wojskowym, trzecia, że na burzę nałożyło się zjawisko podobne do tego z Clintonville a więc być może to kolejne super głośne roje trzęsień ziemi o magnitudzie 1.5 w skali Richtera.

 

Źródło:

http://www.poconorecord.com/apps/pbcs.dll/article?AID=/20120331/NEWS/120339962

http://ferndale.patch.com/articles/did-you-hear-that-boom-ferndale-police-investigate-saturday-night-sounds-that-shook-homes

 

Ocena: 

Nie ma jeszcze ocen

Komentarze

Portret użytkownika Wave

Jeśli kogoś interesuje

Jeśli kogoś interesuje możliwa przyczyna tego zjawiska, jak również przyczyna zapdanięć gruntów min. w Chinach-zainteresujcie się eksperymentem Kasiopea https://cassiopaea.org/forum/index.php/topic,27027.msg327995.html#msg327995https://cassiopaea.org/forum/index.php/topic,27027.msg327995.html#msg327995Jest też polska wersja strony http://quantumfuture.net/pl/index.htm , ale ten komunikat który opisuje te zjawiska ukazał się na razie tylko na amerykańskiej stronie. Generalnie efekty te wywołuje galaktyczna fala która właśnie osiąnęła szczyt, natomiast nie ulegajcie manipulacjom że te wszystkie mega nasilone i nie spotykane do tej pory w takiej ilości "anomalie" i dziwne zjawiska to koniec świata- elicie która wszystkim kręci zależy tylko na doprowadzeniu do jeszcze większej kontroli ludzi, poprzez wywołany taką interpretacją rzeczywostości strach.Ktoś słusznie zauważył że podane medialnie zinterpretowane już uprzednio w odpowiedni sposób informacje , ukierunkują myślenie katastroficzne. Moż e wtedy zapanować psychoza (choćby sztuczna medialnie rozdmuchana), wówczas powiedzą że trzeba wprowadzić kolejne restrykcje bo ludzie już całkiem powariowali jeśli wierzą, że nadchodzi zagłada, że juz nie radzą sobie z tym wszystkim, już wariują. My im" pomożemy" sobie z tym poradzić ogarniemy to za nich, wprowadzimy ład (żeby nie rzec new order), a może wyłączymy internet? żeby w psychozę i paranoję nie popadali.Zresztą nie będę się wygłupiał w kilka słów niczego konketnego nie wyłożę, chętnych zachęcam do przeczytania bardzo dajacych do myślenia maeriałów kasiopea oraz całej masy innych wartościowych przekazów (uwaga również na przekazy "mydlące oczy") Pozdrawiam dociekliwych.

0
0
Portret użytkownika virescens

"Majowie przepowiedzieli, że

"Majowie przepowiedzieli, że sobota 22 grudnia roku 2012, kiedy Słońce otrzyma silny promień synchronizujący pochodzący ze środka galaktyki, zmieni swoją polaryzację i wytworzy ogromne świetliste rozbłyski. Dlatego ludzkość musi być przygotowana do przekroczenia drzwi, które pozostawili nam Majowie, przekształcając się z obecnej cywilizacji opartej na strachu na znacznie wyższą wibrację harmonii. Tylko w sposób indywidualny można przekroczyć barierę, co pozwoli uniknąć wielkiego kataklizmu, jaki zagraża naszej Planecie i dać początek nowej epoce w szóstym cyklu Słońca."- dlatego myślę że to dopiero poczatki takich zjawisk

0
0
Portret użytkownika Stefan

Majowie nigdy niczego nie

Majowie nigdy niczego nie przepowiedzieli. Przynajmniej nie zachowała się żadna z takich przepowiedni. Owszem, zachował się kalendarz, który sam w sobie nie przepowiada niczego. Powyższa wypowiedź to jaskrawy przykład totalnego new aggowego pieprzenia różnej maści fantastów. Tak właśnie kłamstwa stają sie obowiązującą normą.

0
0
Portret użytkownika Chickensoft

Ślepi. Przecież to efekt

Ślepi. Przecież to efekt działania czegoś co WYSŁALI TYMI PIĘCIOMA RAKIETAMI kilka dni temu. Będzie gorzej.

0
0
Portret użytkownika Anuradha

"Wojskowy" wie tym bardziej,

"Wojskowy" wie tym bardziej, że gdyby to co podają oficjalnie było prawdą to film byłbyh dostępny, a nie jest. 

0
0
Portret użytkownika danielov

Wojsko cos testuje. Nie ma

Wojsko cos testuje. Nie ma bata! Jakas bron której uzyjá podczas wojny z iranem albo po wojnie aby ludzi zwiesc falszywimi cudami itp. Zaloze sie ze to czlowiek macza w tym palce, a nam udaja ze nie wiedza o co chodzi. jak nie oni to kto ma wiedziec? Do tego ta cala psychoza na temat 2012 roku- o dziwo film 2012 powstal, dokumenty filmowe równiez, i to daje do myslenia . Komus zalezy abysmy w 2012 rok uwierzyli

0
0
Portret użytkownika Taki Jeden

Nie to nie rakiety. oni

Nie to nie rakiety. oni specjalnie tak zrobili z tymi rakietami,żebyśmy sobie tu układaneczkę układali,a sprawa jest taka,że to ufo się zakotwiczyło,wiedzieli o tym statku wcześniej,który do nas leciał i że u nas zaparkuje w głośny sposób

0
0
Portret użytkownika sceptyk

Na burzę mogło się nałożyc

Na burzę mogło się nałożyc wejście w atmosferę kilku małych meteorów, oraz eksplozja części z nich.

0
0
Portret użytkownika Sceptyk.

Na burzę mogło sie nałożyć

Na burzę mogło sie nałożyć wejście w atmosferę kilku meterorów, oraz eksplozja części z nich.Pozdro!

0
0
Portret użytkownika Rebus

Z tego co mi wiadomo - owe

Z tego co mi wiadomo - owe zjawiska zaczęły się dziać, zanim amerykanie wystrzelili owe rakiety... Poza tym, nie tylko w tej miejscowości dzieją się tego typu rzeczy.Ogólnie rzecz biorąc, na razie wiadomo nam o tych przypadkach, które ludzie podali do opinii publicznej - a ile może być tych niezgłoszonych...?

0
0

Portret użytkownika snajper70

KIedyś na discavery był

KIedyś na discavery był program "wyjaśnić nie wyjaśnione", temat UFO, chodziło o jakąś wyspę (teren USA)pewien człowiek usłyszał 3 mocne ogłuszające  dzwięki, które uszkodziły kilka budynków a jeden doszczętnie zniszczyły,odnaleziono 2 lub 3 dzury w ziemi wypalone na kształt leja głebokie na 1,5 metra, do dzis jest to zagadką dla "nauki",ale ciekawe jest to że wcześniej przed całym wydarzeniem były słyszane dzwięki takie jak  na Ukrainie, niczym wojna światów.Polecam odnalezienie tego filmu, a sprawa będzie prosta do wyjaśnienia, a przy okazji podajcie linka Smile  odnajdziecie to w "wyjasnić nie wyjaśnione"

0
0
Portret użytkownika Flesz7

Na Ziemi dzieje się coś czego

Na Ziemi dzieje się coś czego nasza "cywilizacja" dotychczas nie doświadczyła.Pamiętajmy, że jesteśmy tu tylko przez chwilę i guzik wiemy o otoczeniu, ba, zakładam nawet, że natura ma dla nas cały wachlarz zjawisk których zupełnie nie znamy. Nie 'nie zbadaliśmy ich', ale nigdy się z nimi nie spotkaliśmy. Super-mądrzy naukowcy układają puzzle i na siłę składają niepasujące do siebie elementy. Mam nadzieję, że wiecie o czym mówię.Świadomość pcheł żyjących na grzbiecie zwierzaka.Wake up.

0
0

New World Disorder

Portret użytkownika Pacal

W bardzo ekstremalnych

W bardzo ekstremalnych zagrożeniach czasami lepiej ratować siew  samotnosci. ie słuchać nikogo, nigdzie nei dać się zapedzić, ewidencjonować. Być tylko "na przeżycie", minimum kontaktów i kierować się osobistą intuicją. Być nieprzewidywalnym. Jak przczytałwem w I-Cing: "w sytuacjach ekstremalnych odpowiednio należy podejmować nadzwyczajne środki. Zwykłe sposoby postępowania nie wystarczą".

0
0
Portret użytkownika ja

wiecie już w 2007 co

wiecie już w 2007 co niektórzy pisali, że będą dziać się dziwne rzeczy których naukowcy nie będą umieli wyjaśnić. Ale to pewnie dopiero preludium.

0
0
Portret użytkownika Stefan

A ja sądzę że to ściema. Nie

A ja sądzę że to ściema. Nie takie kity nam juz wciskano.Wstawić paru frajerów przed kamery bardzo łatwo. Chodzi o wzniecenie apokaliptycznych nastrojów i oderwanie od problemów. Kometa Elenin juz nie wróci, teraz są dźwięki.

0
0
Portret użytkownika subrag

Przed potopem ludzie śmiali

Przed potopem ludzie śmiali się z Noego że budował arkę.Co o tym myślisz, czy to też był kit dla frajerów?

0
0
Portret użytkownika Stefan

A co ty możesz na ten temat

A co ty możesz na ten temat wiedzieć, z czego sie śmiali frajerzy kilka tysięcy lat temu? Choć frajer do frajera podobny i swego rozpozna.He he.A tak już serio, to nie neguję zmian na Ziemi, one następują i trzeba być ślepym, aby tego nie widzieć. Chodzi o rozróżnienie prawdziwych od fałszywych. NIe kupuję historii, w których dźwięki ograniczają się do tych samych miejsc,  stając się medialnymi hitami. Istnieje jednakowoż zjawisko globalne, ale tam te dźwięki są inne i udowodniono, że spora część doniesień to zwykły kit. Jedne sensacyjne strony powołują się na drugie i już jest niby wiarygodnie .Przypomnijcie sobie Elenin i jak to nakręcono. Może jest coś na rzeczy z tymi dźwiękami, ale wciąż nie ma przekonywujących, czyli takich, których nie da się banalnie łatwo sfabrykować, dowodów. Bo paru rednecków z amerykańskiej wiochy to trochę za mało, poza tym akurat tam podejrzewam prace podziemne. Okaże się wkrótce.

0
0

Skoro materia jest energią, to myśl może być materią

Portret użytkownika Pulsar

Kiedyś czytałem że baardzo

Kiedyś czytałem że baardzo żadko zdarzają się pioruny kuliste dochodzące nawet do kilkudziesięciu metrów !!! Tyle że do tej pory widywane były na bardzo dużej wysokości, a nie przy ziemi. Piorun kulisty nawet mały 10-cio centymetrowy przy rozładowaniu eksploduje z hukiem, a co dopiero narobił by gigant 10 metrowy !!!Najwidoczniej coś się dzieje.

0
0
Portret użytkownika 3plabc

wojsko pewnie wie o co

wojsko pewnie wie o co chodzi.... ale nie powie, a napewno prawdy.... hehehe

0
0
Portret użytkownika Aniołek

a czwarta teoria to taka że

a czwarta teoria to taka że Ci wysoko postawieni dobrze wiedzą o co chodzi a z nas robią po prostu wariatów ......a prawda i tak ujrzy światło dzienne ,to tylko kwestia czasu....

0
0
Portret użytkownika wojskowy

żadna z tych 3 opcji

żadna z tych 3 opcji prawdopodobnie nie jest prawdą Jest bardzo prawdopodobne że są to pierwsze symptomy przybycia innej bardziej zaawansowanej formy życia lub całkiem czegos nieprawdopodobnego rząd egiptu na razie milczy ale z nieoficjalnych informacji wiadomo że w obszarze piramid zanaotowano od ok 35 tygodni duże pole elektromagnetyczne wystepujące w formie ciągłej tak jakby struktura generowała je same. Dziwne odgłosy na całym swiecie prawdopodobnie są efektem ubocznym tego zjawiska sam jestem inzynierem zaawansowanych technologii wojskowych i samemu "niedowieżam" ale suche dane (niedostepne dla większości)  zjawiska fizyczne i inne efekty występujące ostatnio na ziemi przemawiaja za tą teorią. @Moderator - A czy Pan inżynier zaawansowanych technologii może dawać przykład młodym Polakom i pisać bez błędów ortograficznych? Żeby robić dwa błędy w jednym słowie?

0
0

Strony

Skomentuj