Niemieccy islamiści będą nawracać Polaków na swoją religię

Kategorie: 

Źródło: dreamstime.com
Praktycznie w całej Zachodniej Europie obecność muzułmanów stała się już czymś zupełnie normalnym i wygląda na to, że islam właśnie zapukał do Polski. Niemieccy salafici, którzy powiązani są z organizacjami terrorystycznymi, zapowiadają szerzenie swojej wiary w naszym kraju.

 

Plany nawracania Polaków zostały ogłoszone przez Svena Lau, jednego z najbardziej znanych salafitów w Niemczech. Oświadczył on, że jego "bracia i siostry" nagrywają już odpowiednie filmy w języku polskim, które będą publikowane w internecie. Mowa jest o polskich imigrantach, którzy przyjęli islam i będą nawracać Polaków na swoją religię.

 

Warto dodać, że ten sam Sven Lau był organizatorem tzw. patroli muzułmańskich w mieście Wuppertal w Nadrenii Północnej-Westfalii na zachodzie Niemiec. Dotychczas istnienie islamskiej policji było kojarzone jedynie z Wielką Brytanią ale jak widać, w ostatnim czasie dokonano znacznych postępów.

 

Czy Polskę czeka podobny los? Czy Polacy, podobnie jak Brytyjczycy i Niemcy, będą na ulicach swojego kraju spotykać muzułmanów, którzy będą nam rozkazywać jak należy się ubierać i zachowywać? Czy muzułmanie będą z czasem demonstrować swoją siłę w naszym kraju i domagać się wprowadzenia prawa szariatu?

 

 

Na podstawie: http://ndie.pl/niemieccy-salafici-chca-nawracac-polakow-na-islam/

Ocena: 

Nie ma jeszcze ocen


Komentarze

Portret użytkownika Aressss

ZAPRASZAM LUZACZKÓW

ZAPRASZAM LUZACZKÓW SZARACZKÓW z kolonii karnej - helmutowo na ŚLĄSK! Jak będziecie tak kozaczyć i choć tykniecie nasze kobity to wyjedzieta nogami do przodu rumcajsy je..ne! Asfalt ma swoje miejsce!

0
0
Portret użytkownika Anne

Faktem jest, że zarówno w

Faktem jest, że zarówno w Koranie jak i Starym Testamencie są słowa, które można odbierać jako nawoływanie do nienawiści. Chrześcijanie też zabijali - kamienowali, krzyżowali za nie przestrzeganie reguł. Żadna wiara nie jest idelna. Chrześcijaństwo działało dawniej jak teraz islam. Może za 500-1000 lat oni też ewoluują i będą postępować z zasadami zgodnymi z założeniami Europy. Na wszystko trzeba czasu. Ale póki się nie dostosują, niech jadą do siebie. W końcu goście powinni dostosować się do panujących norm u gospodarza. A jeśli się nie dostosują, kibole im pomogą znaleźć drogę do siebie. Polacy, to dziwny naród, kłócą się, walczą. A w chwilach dla narodu trudnych jednoczą się, nawet kibole różnych klubów. Muzułmanie mogą sobie u nas żyć, nie mam nic przeciwko. Ale jak pójdą do pracy i zarobią na swoje utrzymanie. A pasożytów i darmozjadów w Polsce nie potrzeba.
Jestem katoliczką, Polką mieszkającą w Niemczech. Ale możliwe, że wrócę do Polski. Wierzę, że Polska nie pozwoli na powtórkę z Niemiec czy Francji, gdzie rodowici mieszkańcy boją się wyjść na ulicę.
http://zyciewniemczech.info/blog.html#9_Uchodzcy
 

0
-1
Portret użytkownika kasia

Anne,

Anne,

to było cos z naklejona etykietką:chrzescijanie ale nie miało nic z PRAWDZIWYM chrzescijaństwem do czynienia .

chrześcijanin ma prawo do obrony siebie i kraju ale nie do napasci i mordowania 

0
0
Portret użytkownika Rojalista1410

"Chrześcijaństwo działało

"Chrześcijaństwo działało dawniej jak teraz islam"
Przedstawm mi jakąkolwiek publikację naukową lub inny dowód historyczny na powyższe stwierdzenie. Chrześcijanie nie podbijali Iraku i Syropalestyny mieczem, a jednak do VII wieku były w większości zdominowane przez Chrześcijan, a Irak w połowie był chrześcijański, a wpołowie judaistyczny. Gdy przyszli muzułamnie, podbili mieczem, paląc i gwałcąc miejscową lodność, a córkę ostatniego szaha perskiego wzięli sobie za nałożnicę. Nie porównój Chrześciajstwa do Islamu, bo to bardzo duże nadużycie, które ewidentnie mija się z faktografią historyczną.

1
0
Portret użytkownika Eva11

ozesz ty ...a te biedne

ozesz ty ...a te biedne czarownice ? a swiete wojny ?

i masa zbrodni opisanych w bibli to co ?

to tez nie dowod? wiec jak mozesz uchodzic za chrzesc.........

0
0

Naród, który nie wierzy w wielkość i nie chce ludzi wielkich, kończy się. Trzeba wierzyć w swą wielkość i pragnąć jej. S Wyszyński,

W Polsce bije serce swiata(N. Davies ) a czy Twoje bije dla niej?

Portret użytkownika Sławomir Sarncki

Ci co dopatrują się różnicy

Ci co dopatrują się różnicy pomiędzy chrześcijaństwem a islamem to niebezpieczne durnie, głupki... brak słów na ich głupotę! - To zaraza o zasięgu światowych za powstanie której odpowiedzialne jest upadające imperium rzymskie!..  Głupki, resztę dośpiewajćie sobie  sami - wy łachudry przemądrzałe...

0
-1
Portret użytkownika qismo

A won Polski! Wydaje im się,

A won Polski! Wydaje im się, że Polacy to takie same pizdy jak Francuzi czy NIemcy. Bo co to za problem takie patrole pogonić? Gumowa pała i po nogach! A nie będą Nas, Polaków nawracać...

2
0

" Znam twój ucisk i ubóstwo - ale ty jesteś bogaty -
i [znam] obelgę wyrządzoną przez tych, co samych siebie zowią Żydami,
a nie są nimi, lecz synagogą szatana. "
Ap 2:9
 

Portret użytkownika WKURWIONY POLAK

wojna kurwa bracia

wojna kurwa bracia chszescijanie woja powiadam puki jeszcze jest czas kibice wszystkich klubów czas kurwa skonczyć z wojną miendzy sobą a gonić tych islamskich kundli bo tylko w nas siła meczety rosną jest jusz chyba 5
 

0
0
Portret użytkownika Polaczek

Powiem tak , jeżeli moje

Powiem tak , jeżeli moje dziecko islamista zacznie nawracać w szkole , będzie to jego ostatnie nawracanie kogokolwiek. Ci psychopaci , muzułmanie / islamiści , chcą przejąć cały świat. Poślubią wasze córki a potem będą się na nich znęcać. Fanatycy do piachu.!

0
-1
Portret użytkownika Zielu

dopoki w polsce bedzie zyl

dopoki w polsce bedzie zyl ostatni kibic to te ciemne scierwa beda czuly zimny oddech strachu na plecach, w niemczech ostatnio w Koloni odbyl sie protest antyislamski to na grupe 5 tys ludzi napuszczono oddzialy prewencyjne a w syjonistycznej niemieckiej telewizji podano ze byli to kibole szukajacy zaczepki... co jest calkowitym klamstwem, w niemczech i holandi muzulmanie nie sa tolerowani na stadionach pilkarskich

0
0

"Antysemitą nie jest ten kto nie lubi żydów, lecz ten kogo nie lubią żydzi"

Portret użytkownika Wlodi

Hahaha juz uch widze np jak

Hahaha juz uch widze np jak chodza w Poznaniu po rynku i kozacza ze swoim prawem szariatu. Daje im 15 min a potem soczyste okopanie mordy. Sam pojde ich gonic jak tylko zaczna tu kozaczyc z jakimis ich porabanymi zasadami

Zadne ciapaty tu nie beda podskakiwac. Jak sie nie podoba to won do siebie

1
0
Portret użytkownika Pantałyk

A potem przyjedzie patrol

A potem przyjedzie patrol piesków, dostaniesz pałami po grzbiecie i zapakują cię do suki. Postawią zarzut napaści na cudzoziemców i szerzenia nietolerancji rasowej, religijnej i mowę nienawiści. Trafisz pod sąd, który odgórnym nakazem syjonistycznych panów, takowe przypadki każe surowo karać. I albo pójdziesz z miejca do pierdla, albo na procesie poproszą o przebadanie cię pod kątem niepoczytalności. Przepłacony doktorek lub dwóch wydadzą odpowiedni werdykt i pójdziesz pierdzieć w kaftan na resztę twojego marnego żywota.
 
Tak się skończy kozacznie niejakiego wlodiego, który jak widać ma błędną ocenę rzeczywistości, skoro wypisuje takie kretynizmy.

1
0

Strony

Skomentuj