Niemcy "zagubili" gdzieś 130 tysięcy imigrantów

Kategorie: 

Źródlo: Internet

Niemieckie władze, które zaprosiły do Europy hordy islamistów, teraz z rozbrajającą szczerością oświadczyły, że około 130 tysięcy zarejestrowanych uchodźców, którzy przybyli do ich kraju, znajduje się w nieznanym miejscu.

 

Spośród ponad miliona tak zwanych uchodźców, zarejestrowanych w Niemczech w 2015 roku, 13% nie pojawiają się już w ośrodkach dla imigrantów, do których zostali wysłani. Ponadto władze oficjalnie przyznają, że w kraju jest około 400 tysięcy osób, których tożsamość nie jest znana.

Już chyba tylko nieliczni uważają, że ktokolwiek ma jakąkolwiek kontrolę nad tą islamską inwazją trwającą w Europie. Kolejne kraje zamykają granice i na poważnie rozważają budowę wysokiego muru granicznego na kierunkach migracyjnych. Jak żart przy tym brzmią pohukiwania najbogatszych krajów Unii, że zamkną strefę Schengen ograniczając ją tylko do kilku najstarszych państw członkowskich dawnego EWG.

 

Strefa Schengen już nie istnieje, a to groteska, że Niemcy najpierw kierują do Europy przez Grecję i Włochy nieprzebrane rzesze żądnych pieniędzy z socjalu cwaniaków, a gdy Niemcy zaczęły kapitulować pod naporem szturmujących ten kraj islamistów grożą zamknięciem granic.

Jak na razie Angela Merkel została sama ze swoim szaleństwem, bo jej obsesyjną islamizację przestali popierać nawet entuzjastycznie dotychczas nastawieni Francuzi. Dobrym znakiem jest też to, że 23 lutego Belgia podjęła decyzję o czasowym zamknięciu granicy z Francją w związku z niekontrolowanym napływem imigrantów.

 

Sytuacja w Europie robi się coraz bardziej napięta, a na dodatek nadchodzi wiosna co może tylko spotęgować napór imigracyjny na Unię Europejską. Nadchodzące miesiące mogą się okazać kluczowe dla przetrwania tej dziwacznej organizacji, której Polska ma nieszczęście być członkiem.

 

 

Ocena: 

Nie ma jeszcze ocen


Komentarze

Portret użytkownika zniesmaczony

Jak kibice i polacy chcacy

Jak kibice i polacy chcacy przezyc nie beda reagowac ostro na to zakazenie to zgina wszyscy ! za obszczanie katedry powinno sie te domy schadzek synow szatana spalic !!!
 

0
0
Portret użytkownika syriues

Przeszlo wam przez mysl.ze

Przeszlo wam przez mysl.ze moze Kanclerz A.Merkel moze robic to specjalnie?Aby wlasnie zmniejszyc Unie lub ja zlikwidowac.
    Zobaczmy co dalej z Grecja

0
0
Portret użytkownika Back from the past

Tak ! Ida wlasnie do Polski.

Tak ! Ida wlasnie do Polski. Pewien jestem, ze jeszcze w tym roku do Polski przybedzie grubo ponad milion uchodzcow ! Kto logicznie potrafi myslec ten wie, ze jest to nieuniknione !
Niektorzy se cieszyli, ze Austriacy chca ukarac Czechy, Slowacje i Wegry, pomijajac lub zapominajac o Polsce.
 
Nic mylnego !
 
Polska swoja arogancka i klamliwa postawa ukarala sie sama !!!
Austria CELOWO nie wspominala o karaniu Polski.
 
Ci, ktorzy potrafia myslec, wiedza o czym pisze.
 
 

0
0
Portret użytkownika MiterMan

jedni mowią że bandyci drudzy

jedni mowią że bandyci
drudzy mówią że gwałciciele
trzeci mówią że mordercy
to może i czwarci powiedzą że to kanibale ?

0
0
Portret użytkownika rudi74

Doprawdy !!? Polecam

Doprawdy !!?
Polecam przypomniec sobie zjadanie serc zabitych wrogow przez syryjskich dzihadystow , dowciApnisiu !
 

0
0
Portret użytkownika Ja

Reżimowe media bagatelizują

Reżimowe media bagatelizują sprawę, kwitując krótko. Ci ludzie poprostu trafili do swoich rodzin...

0
0

Kochane pieniążki cóż by głupcy robili gdybyście nie istniały ;]

Portret użytkownika rudi74

Absolutna zgoda , zarowno co

Absolutna zgoda , zarowno co do uzytych w artykule okreslen tej imigranckiej holoty , jak i co do oceny tego rozpadajacego sie w oczach kolochozowego syfu !
UE to kleska ; zarowno ekonomiczna jak i naukowo-technologiczna , lecz nade wszystko i przedewszystkim - spoleczna i polityczna !
Precz z UE !
 
 
Ps : 13 lat temu i ja dalem sie omamic i w referendum akcesyjnym glosowalem za czlonkostwem Polski tym upiornym monstrum...nigdy sobie tego nie wybacze...nigdy.

0
0
Portret użytkownika Akamai

Natknąłem się kiedyś w

Natknąłem się kiedyś w internecie na informację o wydanym przez ONZ w 2002 roku dokumencie, w którym "szacowano", że do 2050 roku Europę ma zasiedlić 200 milionów muzułmanów. Niestety, jak wiele innych "niewygodnych" informacji, i ta została usunięta z sieci. Ale szacunki ONZ z ubiegłego roku, o napływie do Europy ok. 3 milionów imigrantów rocznie, można już znaleźć bez trudu.
Większość czytelników tego portalu wie o tym, że ONZ nie jest instytucją powołaną do tego by służyć ludzkości, ale po to by realizować interesy wąskiej grupy "elit". Dlatego nie powinna dziwić ostatnia wypowiedź "Wysokiego Komisarza ds Uchodźców" Filippo Grandiego, który skrytykował ideę zamykania granic wzdłuż trasy bałkańskiej twierdząc, że najprawdopodobniej zwiększy to napływ imigrantów do Europy. Logika Grandiego wskazuje na to, że jeśli ten "wysoki komisarz" zakręci zawór w kranie, to zacznie mu z niego wypływać więcej wody.
Wiem, że chemtralis, fluor w wodzie i paście do zębów, modyfikowana genetycznie żywność, szczepionki i odpowiednie lekarstwa (szczególnie antydepresanty), robią swoje. Wiem, że Katyń, Ostaszków, Starobielsk, Miednoje i Palmiry, też zrobiły swoje. Dodatkowo ludzie implantują w swoich umysłach, jako prawdę, wielokrotnie powtarzane kłamstwa. Większość z nich nie jest już zdolna do samodzielnego myślenia, a niektórzy po prostu nie chcą o niczym słyszeć, bo żyje się im względnie dobrze. Ale myślę, że warto jednak próbować budzić ludzkie umysły. Bo być może, niebawem, ludzie ci staną przed drzwiami do "komory gazowej" z przeświadczeniem, że trzeba ich "zagazować" dla ich własnego dobra.

0
0

Prawda jest jak poezja.

Większość ludzi nienawidzi poezji.

 

Portret użytkownika mikqus

Czyli co, zmieniły im się

Czyli co, zmieniły im się szacunki? Skoro dokument był w necie na pewno można go odnaleść. Szacować to sobie można, tylko nie rozumiem trochę zdania "szacują że ma zasiedlić" jak szacujesz to może  zasiedlić a nie ma zasiedlić. Także nie bardzo wierze że w dokumencie było użyte właśnie to zdanie.

0
0
Portret użytkownika Akamai

Czepiasz się słówek. Nudzi Ci

Czepiasz się słówek. Nudzi Ci się, czy chcesz pokazać jaki z Ciebie bystrzak ? Skupiasz się na drobiazgach, a nie ogarniasz całości.
A czy w to wierzysz czy nie, specjalnie mnie nie interesuje.
P.S.
Poprawnie pisze się odnaleźć, a nie odnaleść.

0
0

Prawda jest jak poezja.

Większość ludzi nienawidzi poezji.

 

Portret użytkownika mikqus

Jak Cię nie interesuje to po

Jak Cię nie interesuje to po co się odzywasz ? Mi nie chodzi o słówka tylko o logikę. Oczywiście znasz mnie z 10 lat i już wiesz że nie ogarniam, Akamai na każdą krytykę na portalu reagujesz agresywnie, a wcześniej czytałem jak to nie jesteś miłosierny, nie minusujesz i w ogóle, kabaret.

0
0
Portret użytkownika Prawda boli

Nic nie zniknęło. Zwyczajnie

Nic nie zniknęło. Zwyczajnie te same osoby pod różnymi danymi rejestrowano kilkukrotnie.
Tak się kończy jak się nie pobiera odcisków palców a jeśli pobiera to na papier!

0
0
Portret użytkownika limes cymes

zgadzam się z uwagą że liczba

zgadzam się z uwagą że liczba imigrantów może być i nawet zawyżonam może być i tak że te 130 tysięcy jest zawyżone ale w masie która przybyła pomyślmy sobie - co może zdziałać w Europie 1000 islamskich bojowników. a to tylko promil z masy przybyłych. teraz specjalnie napompują parę liczby by potem je oficjalnie pomniejszyć jak ceny w hipermarketach i ta sztuczka pewnie kolejny raz zadziała a potem to już tylko terror.

0
0
Portret użytkownika inzynier magister

Wiktor Orban ostrzega, że

Wiktor Orban ostrzega, że bezpieczeństwo Europy jest zagrożone, a Unia stała się w niebezpieczny sposób zależna od Turcji. W wywiadzie udzielonym niemieckiemu dziennikowi „Bild” premier Węgier zarzuca też Brukseli łamanie umów, a Niemcom arogancję.- Pokornie błagamy pana Erdogana - w zamian za pieniądze i obietnice - o bezpieczeństwo naszych granic, bo sami nie potrafimy ich ochronić - powiedział „Bildowi” Wiktor Orban, dodając, że polityka ta czyni „bezpieczeństwo i przyszłość Europy zależnymi od dobrej woli Turcji”. Premier sprzeciwia się takiemu ujęciu rzeczy i sam, jak przekonuje, ma zawsze na uwadze przede wszystkim bezpieczeństwo Węgier. - Nie chcemy dzielić, ale chronić naszych obywateli. Oznacza to, że nie chcemy, by przybywali do nas imigranci - wskazał, tłumacząc politykę zamkniętych granic. http://www.pch24.pl/orban--europa-pokornie-blaga-turcje-o-pomoc--bo-sama-nie-potrafi-ochronic-swoich-granic,41468,i.html#ixzz41RdPLvIz

0
0

Ojcem Mieszka był, według niego, Siemomysł, dziadem Lestek, a pradziadem Siemowit. Z pierwszą żoną, Dobrawą, miał Mieszko syna Bolesława i córkę.

Portret użytkownika Arcanum

Znajdują się w nieznanym

Znajdują się w nieznanym miejscu. Tylko żeby nie w kostkach mydła i w powietrzu. Z nimi nic nie wiadomo i później tylko: "Ale my o niczym nie wiedzieliśmy, wykonywaliśmy tylko rozkazy. Befehl ist befehl"

0
0
Portret użytkownika Time Traveler

Albo niemieckie służby

Albo niemieckie służby likwidują ich po cichu w takich nowoczesnych obozach koncentracyjnych albo ktoś (rząd niemiecki lub masoneria) tworzy z nich "cichą armię" do określonych celów.

0
0
Portret użytkownika Badacz Zjawisk Niewydarzonych

Widziałem w Lidlu mydło w

Widziałem w Lidlu mydło w super-promocji. Wziąłem jedno na próbę, ale pachniało jakoś dziwnie, inaczej niż zawsze. Nie chcę nic sugerować, ale Szkopy to praktyczny naród.

0
0
Portret użytkownika Wojox

Nie, nie kolego. Kończą się

Nie, nie kolego. Kończą się zasoby wołowiny, a mcdonald musi dalej sprzedawać. Więc łatwo to przeliczyć na kilogramy. 130 tys x 80 kg +/- i mamy sporo mięsiwa o podobnej jakości..
No nie ma co żartować. Szykuje się coś i to od dawna..

0
0

Trzy etapy poznawania prawdy: najpierw wyśmiewana, później zaprzeczana a na końcu oczywista. Arthur Schopenhauer

Portret użytkownika sly

Obydwoje powinniście zostać

Obydwoje powinniście zostać przynajmniej spoliczkowani, a następnie wysłani na długą resocjalizację daleko od normalnych ludzi. Poziom waszego humoru schodzi poniżej dna rynsztoku.
Ps. Kolejny minus dla administratora, za dopuszczenie do publikacji kretyńskich treści.

0
0
Portret użytkownika eva11

rozmawiaja sobie jak o

rozmawiaja sobie jak o smieciach jakichs...
jakby wspomnienie o zbrodniach nazistow byly zabawne!
i to pisza jehowi,chodzacy po domach i przekazuja ,,slowo boze,,co drugi tu to chyba swiadek,
co wam ta ksiega daje jesli jestescie tacy zgorzkniali?
nie dziwne ,ze dzieje sie zle na swieie jesli ludzie sobie zartuja z ludzkiego cierpienia,
wlasnie to musicie zmienic w sobie!
 
a co do tematu,kto ma dowody ze to wogole sie dzieje?
wszystko coby nie napisac przyjmujecie jak to,ze niebo jest czasami niebieskie!

0
0
Portret użytkownika Wojox

Ja myślę że lekarstwo trzeba

Ja myślę że lekarstwo trzeba zarzyć. Jeżeli nic już nie można napisać bo jakieś "jajeczko" sie zaraz obraża. Nie mamy co w sobie zmieniać. Czasami brutalna prawda jest nie do zniesienia dla takich ludzi jak Ty. Opis ziemi po Armagedonie też jest brutalny. Biblia mowi ze trupy beda lezec jak gnój na roli. Wiec czego oczekujesz? Ciaglego glaskania?
Nie bedzie glaskania. Skonczy sie czas. Zacznie sie boże działanie. Czy sie podoba czy nie....

0
0

Trzy etapy poznawania prawdy: najpierw wyśmiewana, później zaprzeczana a na końcu oczywista. Arthur Schopenhauer

Portret użytkownika mikqus

Tak usprawiedliwiasz

Tak usprawiedliwiasz wstawienie ludzi z południa do MCDonaldów w postaci wołowiny ? Bożym działaniem ? W Biblii masz wiele brutalności, na dzień dobry brat dźga brata, także nie pitol  tu takich dyrdymałów, gadasz jak żydek co usprawiedliwa takie gówno bożym działaniem!

0
0
Portret użytkownika Takitam

Ja na przykład nie mam nic do

Ja na przykład nie mam nic do ludzi "z południa" którzy mieszkają u siebie na południu. Mogą tam sobie żyć po swojemu, rżnąć sobie łby czy wysadzać się w powietrze - tak jak to robią na co dzień. Byle by daleko od nas. Nie zgadzam się na to by tu wprowadzali swoje piekło przed którym podobno uciekają. Oni nie umieją i nie chcą żyć inaczej, u nas nigdy się nie zaaklimatyzują i nie przyjmą naszych norm i wartości. Będą, i już wprowadzają swoje "porządki" u nas. Profesor Wolniewicz ma rację że to trzeba zatapiać a nie ratować. To jawna inwazja islamu na Europę, a nie "biedni uchodźcy". Przerażają mnie "obrońcy praw człowieka" ze swymi mętnymi poglądami. Jak by im taka swołocz do domu wlazła to bardzo szybko zmienili by swe poglądy.

0
0

Strony

Skomentuj