Niemcy zagrywają Bolkiem przeciw reparacjom wojennym

Kategorie: 

Źródło: 123rf.com

Pisałem wcześniej o reparacjach wojennych od Niemiec, że główną przyczyną ich nagonki na Polskę może być desperacka ucieczka przed ogromną sumą jaką są winni Polsce – 850 miliardów dolarów. Cóż, proniemieckie rządy w Polsce się skończyły, widoki na obalenie obecnego również padły, pora sięgnąć po inne narzędzie. Tym razem już odsłania się prawdziwy cel niemieckiej akcji ale wraz z nowym sposobem wewnętrznego ataku na nasz kraj.

 

 

Czy Niemcy stoją także za zagrywką przy pomocy wdowy po Kiszczaku, Bolka, IPN (nadal wierny proniemieckim rządom) i Czerskiej ze swoją sferą polityczną sprytnie podsycającą reżyserowaną sensację? Wiele wskazuje, że również to zamieszanie jest ich następnym krokiem po porażce z KOD'em. Także milczenie PiS'u w sprawie Bolka może wskazywać, że dostrzega on prowokację i ukryty cel tej akcji.

 

"Reparacje na powietrzu" - jak powiedział Duńczyk do Kwinto. Od początku fali nacisków na Polskę podejrzewałem Niemców stosujących obronę przez atak, bo naprawdę mają przed czym się bronić. Jak ci nasi „przyjaciele” wyjaśnią obecne zawłaszczenie Polski i brak uregulowania reparacji wojennych?

 

“Niemiecki KOD , niemiecka Unia, niemieckie reparacje wojenne”
“ Niemcom chodzi o reparacje wojenne i słabą Polskę ”
“Ława przysięgłych i reparacje – PiS pokaże prawdziwą twarz”


Dobrze że Niemcy sami pokazują o co im chodziło w ich ostatniej nagonce na Polskę. Czyli padło z ich strony "reparacje wojenne się nie należą" - teraz trzeba tylko tego dowieść. Tak się składa, że jedyną linią obrony tego stanowiska jest uznanie sowieckiego okupanta za prawomocny polski rząd.

 

Co ważne, to Niemcy będą tu popierani przez finansjerę światową ponieważ podstawa naszego zadłużenia zagranicznego pochodzi również z czasów kiedy Polska nie była suwerenna, więc przeszkody i naciski w odzyskaniu reparacji będą ogromne.

 

Niemniej dobrze że sam temat reparacji wydobywa się na światło dzienne, staje się przedmiotem dyskusji. Wiele dobrego płynie, wiele się dowiemy, wiele antypolskich mitów padnie przy tej okazji.

 

 

Ocena: 

5
Średnio: 5 (1 vote)


Komentarze

Portret użytkownika fdfg

Nigdy się nie doczekamy ani

Nigdy się nie doczekamy ani centa, tak samo jak sie nie doczekamy rozwiązania tragedii smoleńskiej, to tylko dobre paliwo do podtrzymania władzy, gdyby ten rzad mial byc przychylny prawdziwie dla Polakow to nigdy nie dostałby się do sejmu!!

0
0
Portret użytkownika drbezposredni

850 mld dolarów? To chyba

850 mld dolarów? To chyba raczej za samą zniszczoną przez Niemców Warszawę... Odszkodowania dla Polski ze strony Niemiec (bo są również należne reparacje wojenne ze strony Rosji) za zniszczenia wojenne i za to co Niemcy=naziści ukradli. To dla każdego polskiego rządu po 1989 powinien to być priorytet, aby ubiegać się o te odszkodowania, a nie traktować ten poważny temat jako straszak. Powinien, powinien... Jak wiele innych ważnych i prostych zarazem spraw dla nas Polaków i Polski. Wg mnie są to następujące sumy za wojenne zniszczenia dla Polski, wypłacane przez Niemcy w wysokości 20 mld euro + 10 mld euro w złocie, płacone rocznie, przez 100 lat.___ Dla przypomnienia. W 2010 roku Niemcy, jako to państwo i ten naród odpowiedzialny za wywołanie wojny (wspólnie z Rosją sowiecką), wypłaciły ostatnią ratę Francji, Belgii i WB za I WŚ. Oczywiście ówczesne zrujnowane Niemcy nie miały pieniędzy na spłaty tych reparacji, to wywołały kolejną II WŚ. I paradoksalnie Niemcy "przegrywając" II WŚ, miały środki, pieniądze/złoto - czyli to co ukradli nam Polakom i Polsce, i innym narodom - na spłaty odszkodowań za wojnę poprzednią... O czym doskonale wiedzieli i wiedzą Anglia, Francja i USA, ale to inny temat... ___ Poza tym, koleje francuskie będą płaciły odszkodowania Żydom francuskim i ich rodzinom, tylko za to, że te, w czasie II WŚ transportowały/wywoziły Żydów z Francji, za sprawą decyzji rządu francuskiego...___ Tak więc nazywanie Żyda - zawodowym żydem, jest jak najbardziej na miejscu. Polska jako państwo - czyli rząd polski, jak najbardziej POWINNA się ubiegać o należne nam odszkodowania, nie tylko ze strony Niemiec, ale Austrii i Rosji (choć wiadomo z Rosją, z tymi zakutymi moskalowymi łbami na Kremlu nie będzie łatwo). Bo, to żaden wstyd, żadna ujma, ale ludzka moralność i sprawiedliwość.

0
0
Portret użytkownika Jarocky2016

Zarejestrowany ale atakiem

Zarejestrowany ale atakiem rządowym odcięty. Otóż:
alternatywny (2 temat) ma racje, otóż możemy mennicą i bezrobotnymi młodymi wprowadzić projekt merkury (dla wtajemnicznych). Jesteśmy wstanie a mam 65% całego projektu we własnej glowie i na kartkach. Wyobraźcie sobie łagry pełnej automatyzacji jak produkcja samochodów tyle że 1,5km w głąb z poziomami co mniej wiecej 2m. na suwnicach i pełną automatyzacją warunków w przemyśle i rolnictwie.Powodzenia bankierom, ja to wdraze i system monetarny padnie moja w tym glowa bo nie chce sie przed moja córka tłumaczyc czemu tacy po**bani bylismy

0
0
Portret użytkownika Arya

Fajnie. Napisz coś więcej,

Fajnie. Napisz coś więcej, byśmy mogli ocenić Twój pomysł. Jest tu taki jeden, co chce zrobić NWO 2.0 a myśli, że pomoże ludziom. Obyś nie miał podobnych planów...

0
0

Wszyscy zmierzamy w tym samym kierunku-z powrotem do Źródła.

Portret użytkownika wkurzonylo

No tak... To jak z projektem

No tak... To jak z projektem "Venus" Niby wszystko pięknie, idea super tylko przy takim zaludnieniu ziemi nie do zrobienia pokojowo. Tak czy siak będą musieli wyciąć w pień co najmniej 6 mld ludzi zeby te wszystkie utopie mogły powstać.

0
0
Portret użytkownika koncert

wszystko cala polityka to

wszystko cala polityka to cyrk dla naiwnych - poki nie zrozumiecie ze bez zjednoczenia pod jednym sztandarem jedna idea - tak jak solidarnosc niby miala 10mln czlonkow (rozbita i podzielona w podstepny sposob np przez Bolka) nic dobrego dla Polski sie nie wydarzy - rzad jest OKUPANTEM drugi okupant to niejaki KK (oczywiscie kazdy bierze dobrowolnie w tym udzial) lecz to jest zludzenie! oni szkodza Polsce a nawet wiecej oni ja zabijaja Polske!
1 postulat to BANK NARODOWY i likwidacja lichwy!
(jesli nie wiecie to niejaki Pilsudski w 1926 zrobiiiiiiil zamach na legalne wladze i wlasnie wtedy Bankiem Polskim zaczeli rzadzic usa ?  A teraz cale 27 po 89r po tzw odzyskanu wolnosci to morderstwo Polakow przez ekonomie! i zgode tych Polakow na ten los. Milczenie oznacza zgode!

0
0
Portret użytkownika alternatywny

Hej ludziska, przecież nie

Hej ludziska, przecież nie jestesmy bezbronni w takiej sytuacji. Możemy "coś" zrobić, więc się trzeba brać do roboty a nie tylko wylewać żale Smile
Oczywista oczywistością jest to, że Niemcy nigdy nie będą dla nas przyjaciółmi, oni chcą wykorzystywać Polskę i Polaków, co już wiemy od II WŚ, gdy A.H. ogłosił jawnie swoje plany wobec rasy Słowiańskiej...w te kilkadziesiąt lat, poglądy miliony ludzi się raczej nie zmieniają, Niemcy są Niemcami.
Wyskocze trochę z reklamą innego źródła, ale może jednak komentarz zostanie ujawniony, więc namawiam wszystkich do podpisania petycji w sprawie ograniczenia kapitału niemieckiego w mediach na terenie Polski (na wzór Rosyjski), taka petycja jest na kanale Maxa Kolonko Język Nie ze wszystkimi jego opiniami się zgadzam, ale sam pomysł petycji jest według mnie mega, ponieważ to pokazuje, że np prośba o ograniczenie wpływu niemców w Polsce wychodzi o ludzi, od Polaków, że to my prosimy rząd o takie działania i żaden Petru, czy inny mu podobny nie będzie biadolił o gwałceniu demokracji... gdyż to właśnie jest ta domniemana demokracja, możliwość wpływania obywateli na swój rząd! Więc do dzieła!
pozdro!

0
0
Portret użytkownika Alien1974

Tak, już Niemcy zapłacą

Tak, już Niemcy zapłacą reparacje, już się rozpędzają. Dlaczego teraz wypłynęły dokumenty na Tw "Bolka"? Powód jest prosty. Generał Kiszczak zostawił przecież żonę i dwoje dzieci. Gdy generał jeszcze żył mafia bała się go ruszyć, dziś załatwienie rodziny Kiszczaka jest proste ponieważ nie tylko teczki się liczą, a to, co generał Kiszczak miał w głowie, wiedza Kiszczaka była o wiele bardziej groźna niż same teczki, bo nie wszystko jest w teczkach. Pułkownik dowódca jednostni "Agat" ginie a media milczą, czy ktoś wspomni, że żona Kiszczaka dostała zawału, a syn miał wypdek? Jesteśmy osaczeni, dziś nawet ludzie Ubecji się boją. Plan czarnej mafii jest prosty, oni zawsze tak robili, mają wprawę. Nikt na to jeszcze nie wpadł, że słudzy Pana to szuje, z jednej strony apelują o jedność w Narodzie, a z drugiej skłócają jednych z drugimi. Gdy biskup Kowalczyk ten bufon i cham przekroczył predkość swoją bryką za 200 tysięcy pod Krakowem, policja zatrzymała jego auto i kierowca Włoch dostał mandat, a Kowalczyk poirytowany wyskoczył i zaczął krzyczeć, że jego prawo tego kraju nie obowiązuje. A za miesiąc policjant który ośmielił się dać mandat temu zwyrodnialcowi wyleciał z policji. Idzie piekło na Polskę, ponieważ polski naród stał się ociężały jak te wieprze z ePISkopatu. Emocjonujecie się Tw Bolkiem a tysiące zgwałconych dziewczynek i chłopców przez zwyrodnialców z Kleru macie w d... Do następnego poczytania.

0
0
Portret użytkownika Multimir

. Dziękuję komentatorom za

.
Dziękuję komentatorom za bogate rozwinięcie tematu. Przypomnienie wcześniejszych zachowań Wałęsy reklamującego Niemcy w Polsce i dostrzeżenie szczególnego wzmożenia wydarzeń wokół naszego kraju wiele wnosi do tematu.
Dziwne że nie słychać takich glosów np. na Salon24, może tylko dlatego że komentatorzy nie uważąją się za "publicystów" będąc w istocie na znacznie wyższym poziomie ponieważ opierają się na prawdzie i swobodnie o niej piszą.  W takich miejscach brakuje trzeźwego osądu sytuacji, bo internet jest miejsce pilnowanym, sterowanym poprzez napełnianie go treściami głównego nurtu i wykorzystaniem chmary trolli do opluwania prawdy czy często zniechęcania do niej. Przykładem np. komentarze pod wcześniejszym artykułem na Eioba gdzie też notka zebrała 13 głosów i nie dostała się do "popularnych" kiedy były takie z 6 głosami..
Trzeba być ponad to. Tutaj szersze komentarze były by znakomitymi własnymi artykułami trzeba tylk "poczuć się w siodle".
Dziękuję i pozdrawiam.
Multimir
 

0
0
Portret użytkownika Biały

Ocenianie komentarzy jest w

Ocenianie komentarzy jest w swej istocie negatywne. Nie powinno sie oceniać zdania innego człowieka, należy je zawsze uszanować i w razie odmiennego lub pokrewnego zdania po prostu prowadzić dyskusję. Na portalach właśnie "plusiki" "komentarze popularne" itp. doprowadziły do tego, że właściciel danej strony może sterować opinią publiczną. Liczę że kiedyś admin ZNZ zwróci na to uwagę.
Ocena czyjegoś zdania nie jest zabawą, nie jest pożyteczna a u ludzi słabszych psychicznie może spowodować nawet stany depresji kiedy ktoś zagra sztucznie na dysonansie poznawczym np. 10 sztucznych minusów jeżeli ktoś napisze prawdę.
Po nagłym wyłączeniu plusików, jedynek itp. ludzie zgłupieją bo nie bedą wiedzieć które komentarze warto czytać:) Obecnie patrzą na ilośc i jakość ocen a dopiero potem ewentualnie czytają komentarz. Hejterzy przyłączają się do ataku na zaminusowanych a Ci bez zdania chwalą zaplusowanych, paranoja, a gdzie własne myślenie i własne zdanie?
W myśl zasady nie oceniajcie abyście sami nie byli oceniani radzę zaniechać.

0
0
Portret użytkownika Robaczkowa

   Ja podchodzę do tej

   Ja podchodzę do tej ,,punktacji" trochę inaczej. Prawie nigdy nie stawiam nikomu minusów ale jak jakiś komentarz mi się spodoba to stawiam plusa. Cieszę się, że istnieje sposób aby wyrazić komuś, że myśli podobnie jak ja. Jest to też pewien rodzaj podziękowania takiej osobie za zapoznanie nas z nowymi faktami czy za udostępnienie cennych linków. To jest dla mnie coś dobrego, podziękowanie za dzielenie się pomysłami, wiedzą, za rozszerzanie moich horyzontów czy choćby za zwykłe rozśmieszenie mnie dobrym memem. Czy jest coś złego w słowie dziękuję!
A minusy można zlikwidować!
  A gdy mnie ktoś postawi plusika to jest mi miło, bo mam dowód, że ktoś przeczytał ,,te moje wypociny". Jeżeli coś tu piszę np. o konieczności zmian w naliczaniu ZUS czy o potrzebie zmian w polskim prawie to robię to z wiarą, że może ktoś wykorzysta moje pomysły czy chociaż zastanowi się nad nimi. Taka zwykła możliwość komunikacji między ludźmi jest bardzo cenna. ZNZ jest dlatego popularny, bo pod artami wywiązują się ciekawe dyskusje. To jest bardziej forum dyskusyjne niż gazeta internetowa. A to bez interakcji w postaci punktacji byłoby mniej ciekawe. 
   Z tą depresją od minusów to bym nie przesadzała. Prawie wszyscy tutaj piszą pod nickami, pseudonimami. Prawie nikt nie podaje prawdziwych nazwisk. Nie może więc być mowy o ,,zdeptaniu " kogoś minusami. Jeżeli na kimś robi wrażenie to, że dostał minusa to jest to chyba niestety objaw, że z tym człowiekiem dzieje się naprawdę niedobrze. To jest wirtualny świat nie real, tu minusy nie powinny boleć. Ja osobiście mam gdzieś jak dostanę minusa. Wiem, że ten minus to ocena moich poglądów czy moich pomysłów, a nie mnie samej.  

0
0
Portret użytkownika sly

Biała ozdóbko wracaj na

Biała ozdóbko wracaj na choinkę. Z szacunku do twoich naiwnych poglądów tylko tyle i nic więcej.

0
0
Portret użytkownika inzynier magister

Bolek to jednak bolek !~Oto

Bolek to jednak bolek !~Oto potwierdzenie ! "Lech Wałęsa uważa, że nowy porządek świata wymaga nowych instytucji. Dlatego były prezydent postuluje, by z Polski i Niemiec uczynić… jedno państwo. – Tak daleko doszliśmy w ramach technicznej modernizacji, że już nie mieścimy się w naszych krajach. Musimy rozszerzyć ekonomiczne, obronne i różne inne struktury, stworzyć z Polski i Niemiec jedno państwo: Europa – powiedział Wałęsa rosyjskiej agencji ITAR-TASS."
http://natemat.pl/75807,lech-walesa-musimy-stworzyc-z-polski-i-niemiec-jedno-panstwo

0
0

Ojcem Mieszka był, według niego, Siemomysł, dziadem Lestek, a pradziadem Siemowit. Z pierwszą żoną, Dobrawą, miał Mieszko syna Bolesława i córkę.

Portret użytkownika S.N.69

Chociaż bolek ma już w tym

Chociaż bolek ma już w tym wieku problemy z logicznym myśleniem i powstrzymaniem emocji, a pomysł łączenia Polski z Niemcami jest jego kolejną fantazją, to trzeba przyznać że gdyby odbyło się to na takich warunkach jak z byłym NRD, to ludzie nie musieli by czekać kolejne 15 lat na dogonienie zarobków europejskich. I pewnie gdyby zrobić referendum w tej sprawie a wcześniej ludziom dobrze wytłumaczyć kożyści, to wynik byłby szokiem dla wszystkich wrogo nastawionych do niemców patriotów. Gdyby zaś uczciwie w szczegółach opisać przebig i koszty transformaci które piniosą strajkujący pod przywódzctwem Leszka pracownicy fabryk jeszcze istniejących, to nie było by teraz problemu z tym panem poprostu dalej montował by kable na statkach. Bajer polega na tym że nikt nigdy nie mówił prawdy polakom może teraz coś się zmieni.

0
0
Portret użytkownika perunvit

P.s jest problem z wklejaniem

P.s jest problem z wklejaniem wcześniej napisanego tekstu (np. w notatniku), dlatego przepraszam za tak zbity tekst. W rzeczywistości posiada on separatory.

0
0

"To be... "

Portret użytkownika perunvit

Cała ta "afera teczkowa" to

Cała ta "afera teczkowa" to tzw. szum informacyjny. Praktyka stosowana od dawna, aby przykryć inne, nie mniej ważne sprawy. Możemy się tylko domyślać, jakiego kalibru musi być przykrywana sprawa, że sięga się po taką bombę - jedną z największych od kilkudziesięciu lat.
 
Inną sprawą jest fakt, że takim tematem można toczyć rozgrywki na kilku frontach. Moim zdaniem tutaj nie ma jednej strony, która pociąga za sznurki.
 
Można przyjąć, że to walka wywiadów. Podobnie jak to, że to kolejna próba poróżnienia Polaków. Wydaje się, że próba obalenia legendy to dobry sposób, chociaż Wałęsa ma wrodzoną naturę do autokompromitacji.
 
Poparcie społeczne ma raczej niewielkie, w przeciwieństwie do nadmuchanego do granic możliwości ego, buty, pychy i irracjonalnego mniemania o sobie, że jest królem, cesarzem, carem i pół-bogiem w jednej osobie. Jakby nie było, to jednak został swego czasu wykreowany na tego, który obalił komunę, wojownika o demokrację*. Taki obraz funkcjonuje głównie w świadomości zagranicznych społeczeństw. Istnieje.
 
Obalenie mitu Wałęsy zwróci uwagę na Polskę. I tutaj też widzę cel. Mogą na tym skorzystać takie patologiczne ruchy jak KOD jako "walczących" o *demokrację i "wolność słowa". Ostatnio o nich jakby ciszej, a przecież PR (nawet czarny) sprzedaje się dobrze.
 
Zastanawia mnie rozmiar tej "teczkowej afery". Nie uważam, aby inicjatywa poszła od góry. PiS też ma tu do stracenia, bo sami w 100% czyści nie są, i sprawiają wrażenie, że sami nie wiedzą, co jeszcze może być w archiwach (głównie moskiewskich, które raczej są kompletne). Raczej nietrudno sobie wyobrazić zdanie: "widzicie towarzysze, tyle się Lechu kartek nawyrywał, a i tak kwity są. Myślicieli ile mamy podobnych teczek w innych miejscach?" I teraz wraca temat wywiadów i agentury, o którym wspomniałem na wstępie.
 
O ile Wałęsa to pionek, pacynka, ale i symbol, o tyle obecnie sprawująca rządy władza w przypadku wypływu jakiś innych teczek straciłaby najwięcej. Chociaż nie, najwięcej stracilibyśmy my - społeczeństwo. To byłaby totalna destabilizacja państwa! I to w momencie, w którym zbiega się tak wiele niezwykle istotnych spraw i problemów.
 
Zatem, moim zdaniem to "szum informacyjny", który zarazem stanowi oręż i celowość w działaniach nie tylko jednej grupy walczącej o prawdę. Tutaj trwa spektakl wielu aktorów, a Wałęsa jest jedynie widzem i narzędziem.
 
Tak po ludzku powinno mi go być żal, bo lada moment zejdzie na zawał albo do reszty sfiksuje. Co godzina, to nowina. On już tak się zaplątał w swoich wypowiedziach, że stracił nad tym kontrolę.
 
Na zakończenie: nie wydaje się Wam dziwne, jak wiele ważnych wydarzeń kumuluje się w ciągu kilku miesięcy? Światowe Dni Młodzieży, wizyta papieża w Polsce, wielkie manewry NATO w naszym kraju, kryzys migracyjny i wpuszczenie do Polski rzeszy osób niewiadomego pochodzenia. Dodać do tego kilkukrotne wizyty Camerona w Polsce w ciągu ostatniego półtora roku, przy czym wcześniej totalnie olewał takie wizyty?
 
Nie jestem paranoikiem. Ale tyle wydarzeń, łącznie z "aferą teczkową" i ww. to można by obdarzyć dekadę. Obawiam się jednego. Prowokacji pozwalającej na wdrożenie ustawy 1066. Okazja ku temu będzie wyborna, a i odpowiednie siły będą na miejscu.

0
0

"To be... "

Portret użytkownika S.N.69

Długi komentaż który niestety

Długi komentaż który niestety jest tylko próbą oceny sytuacji w stylu medialnego ględzenia o niczym. Prawda kolego jest taka że w trakcie wzmożonych akcji KOD Leszek zagroził że wyprowadzi ludzi na ulicę a obecny rząd dosłownie wypieprzy tak jak to zrobił z rządem Olszewskiego, teraz teczkami dostaje po łapach. Proszę nie pisać bzdur o podziale społeczeństwa ale bardziej skupić uwagę na materiałach które coraz częściej pojawiają się we wreszcie patriotycznej TVP, które stopniowo będą przeciągać obywateli na jasną stronę polityki.

0
0
Portret użytkownika anya67

a co jest złego w wyciąganiu

a co jest złego w wyciąganiu własnych wniosków ?
co jest złego w samodzielnym myśleniu ?
dziwny ten Twój komentarz ...
wszyscy tylko piszą i piszą ... a te wszystkie szumne słowa nijak się mają do rzeczywistości
"góra/ wierchowka" robiła co chciała od 1989 roku i co ?
nic .... nam Polakom dopiero się uruchamia wspólne działanie jak już jest za późno ... jak taka szara masa lemingów niezdolnych do czynu
faceci w rurkach , grzywki emo , gender śmender i pedalska tęcza
no to nie ma kto przestać pisać - a zamienić słowa w czyny
ps. minusujcie do woli

0
0
Portret użytkownika Angelus Maximus

Zacxzyna mi się "Wolna

Zacxzyna mi się "Wolna Polska" podobać. Autor artykułu napisał w samo sedno problemu. Zresztą widac, że PIS poza marionetkowymi posunięciuami nie buduje merytorycznych podstaw państwa.

0
0
Portret użytkownika biedny olo

Kanclerz tworu


Kanclerz tworu zwanego Niemiecką Republiką Federalną w latach 1949-1963
z łaski Waszyngtonu, Konrad Adenauer rycerz zakonu krzyżackiego
i współzałożyciel partii chrześcijańsko-demokratycznej CDU,
która jak i inne "chrześcijańskie" partie nadal mają tyle wspólnego z nauką
Chrystusa, co Angela Merkel z baletem klasycznym.
 
Zbrodniarzy, którzy zarządzali amerykańskim sektorem zwanym NRFem obok Adenauera było wielu. Wielu z nich było podwójnymi a nawet potrójnymi agentami; byli wtyczkami STASI (Ministerstwo Bezpieczeństwa Państwowego Niemieckiej Republiki Demokratycznej, czyli strefy okupacyjnej ZSRR)  w rządzie w Bonn.
* * *
***************
 
Co leży na naszym biurku?
Konkordat Watykanu z pokonaną przez aliantów III-cią Rzeszą, kapitulacja Wehrmachtu, dwa sztuczne twory - NRF i NRD, podwójnych i potrójnych agentów/oportunistów, katolików, frankistów, protestantów, nazistów i pro moskiewskich komunistów.
 
W takiej atmosferze i w takim środowisku rosła dziewczynka, Angela Dorotea Kasner, (dziś pani kanclerz UE, Angela Merkel) córka oficjalnie niemieckiego pastora i amerykańskiej ewangeliczki. Potomkowie tej powojennej (de)generacji nadal zajmują stanowiska w służbach specjalnych dzisiejszych zjednoczonych Niemiec. Tam roi się od ex-agentów STASI. Mają się dobrze.
- OK. Ale kto za tym stoi? Angela Merkel?
- Jak zwykle. Ponad narodowe banki i korporacje.
 
 

 
- Np. austriacki miliarder, frankista Martin Schlaff,  był tajnym agentem STASI bez współpracy którego NRD (jak również Komunistyczna Partia Austrii) nie byłyby w stanie finansować wielu projektów. Byli oficerowie STASI, po zlikwidowaniu muru berlińskiego  pracowali i nadal pracują jako dyrektorzy w jego finansowym imperium. Jego finansowy wpływ na wpływowych polityków Izraela jest dobrze znany.
 
- Ojciec Angeli zwanej dziś cesarzową Europy, przeprowadził się dobrowolnie do NRD i znany był ze swej prorządowej postawy jako teolog utrzymujący kontakty także z wierchuszką STASI. Co dziwne, rodzice Angeli Kasner posiadali amerykańskie obywatelstwo, a ona sama przyszła na świat w Stanach Zjednoczonych, a nie w Niemczech Zachodnich. (Biografia prêt-à-porter prezydenta Obamy jest podobna).
 

 Jej prawdziwe imię to Victoria. 
 
Językiem rosyjskim i angielskim włada doskonale.
Tych języków uczyła ją jej matka, Amerykanka, która
w rzeczywistości nie miała na imię Helind tak jak ojciec nie
miał na imię Horst, ani brat nie miał na imię Markus, ponieważ nie miała brata. 
 
 
 Rodzice Victorii alias Angeli programowali jej młody mózg
 
Angela nie miała kolegów ani przyjaciół i zawsze czuła,
że ma spełnić w przyszłości ważną rolę...
 

Victoria Angela Dorothea Kasner jako członkini Wolnej Młodzieży Niemieckiej w NRD.
 
 W pewien "magiczny" sposób dzisiejsza Angela Merkel zawsze była "jakoś" powiązana z ludźmi w Niemczech i w USA zajmujących kluczowe stanowiska.
W jej prawdziwym rodowodzie można znaleźć np. ex-kanclerza Niemiec i prezydentów, takich jak Helmut Schmidt, Roman Herzog, były prezydent USA George Bush, Jerzy Buzek, premier rządu RP w latach 1997–2001, przewodniczący Parlamentu Europejskiego w latach 2009–2012, Freiherr von Guttenberg, Prezes Portu Lotniczego Berlin Brandenburg, Klaus Wowereit, prezes FIFA, Sepp Blatter, piłkarze Beckenbauer, Lukas Podolski, 
a przede wszystkim, wielu "udziałowców" w planowanej zagładzie żydowskiej realizowanej w czasie drugiej wojny światowej. Między innymi, SS-man i gestapowiec Reinhard Heydrich, SS-man i gestapowiec, główny koordynator  "kwestii żydowskiej", Adolf Eichmann, SS-man dr Josef Mengele zwany "aniołem śmierci" i Rudolf Höß, komendant Auschwitz-Birkenau. Co ciekawe, ksywka Angeli to wśród wtajemniczonych w te sprawy dziennikarzy śledczych - "Anna Frank" ...
Ale... czy to wszystko może być prawdą?
 
Nie bójcie się tych, którzy zabijają ciało, lecz duszy zabić nie mogą. Bójcie się raczej Tego, który duszę i ciało może zatracić w piekle. (Mt 10; 28)
 
https://de.wikipedia.org/wiki/Martin_Schlaff
https://volksbetrugpunktnet.wordpress.com/2012/04/14/131/
http://polskaweb.eu/auch-angela-merkel-ein-fake-98736211.html
 

 
 
Wnet dowiemy się  k t o  nią sterował...
 
 

0
0
Portret użytkownika S.N.69

Flaki wywracają się na drugą

Flaki wywracają się na drugą stronę po takiej lekturze i trudno utrzymać dobry ton w komentażu do takiego brukowego bazgrania. Adenauera i jego następców możemy tylko pozazdrościć niemcom, gdybyśmy mieli takich przywódców po 89 to zamiast teraz krytykować obce władze popijał byś drinka na Majorce podczas drugich wakacji w roku. I proszę nie pisać w ewentualnej odp. że niemców dzwignoł plan Marschalla bo to nawet nie jest pół prawda, prponuję sprawdzić jak ci ludzie zbudowali potęgę swojego kraju, w jak krótkim czasie i porównać to z tym co działo się w polsce po pseudo upadku komunizmu.

0
0

Strony

Skomentuj