Nielegalni imigranci urządzają polowania na samotne kobiety, niektóre czują się jak "zwierzyna łowna"

Kategorie: 

Źródło: kadr z YouTube

Jak wiadomo media ukrywają przed społeczeństwem prawdę, że to nie kobiety i dzieci z Syrii szturmują Europę, ale w 80% po prostu tłum młodych islamistów z różnych krajów, przeważnie w tak zwanym wieku poborowym. Dla każdego poza ostatnimi ignorantami, było od dawna jasne, że ta inwazja oznacza wielkie kłopoty dla naszego kontynentu. Pierwszymi, które są przez to krzywdzone są kobiety, które w ośrodkach dla uchodźców, traktowane są przez nich niemal jak zwierzyna łowna dla wygłodniałych seksu młodzików.

 

Jak wynika z oficjalnych raportów tego roku, na skutek zaproszenia kanclerz Angeli Merkel, do Niemiec dotrze nawet 800 tysięcy osób (nieoficjjalni nawet dwa razy więcej). Zdecydowana większość z tych rzekomych uchodźców z terenu ogarniętego wojną to młodzi faceci, którzy zostawili swoje kobiety za sobą i udali się po pieniądze do Europy, zaznaczmy, nie po pracę, po pieniądze. Okazuje się, że niektórzy przybywaja tutaj również po kobiety, aby uczynić je swoimi "brankami".

 

Nic ma w tym oczywiście nic dziwnego, że maszerujące do nas hordy młodych islamistów mają swoje potrzeby seksualne, problem zaczyna się wtedy gdy postanawiają je zaspokajać w sposób nie do przyjęcia w Europie. Słynne zrobiło się już nagranie przedstawiające jednego z islamistów narzekającego, że jego jądra są opuchnięte i lekarz kazał mu uprawiać seks z kimkolwiek. Najwyraźniej nie on jeden jest w takiej potrzebie, ponieważ odczuwają to nieliczne kobiety w tym muzułmańskim tłumie. Imigranci oczywiście woleliby blond dziewice, które obiecują im u nas ich przywódcy religijni, ale jak mus to mus i więc gwałcą na potęgę, bo to zachowanie akceptowalne przez te społeczeństwa. Co więcej za gwałt przeważnie winą jest obarczana kobieta. To zdumiewające, że naszym feministkom to nie przeszkadza.

 

Na dodatek kobiety w ośrodkach dla uchodźców często są zmuszane do prostytucji, stawka za seks to 10 euro. W najgorszej sytuacji są oczywiście kobiety samotne. Zdecydowana większość z nich jest regularnie napadana, a ich gehennę ułatwiają warunki w jakich są stłoczeni nielegalni imigranci, takie jak koedukacyjne namioty i sanitariaty. W rezultacie niektóre niewiasty boją się chodzić wieczorem do toalety. W niektórych przypadkach może to być też niebezpieczne nawet w środku dnia bo młodzieniaszkowie po prostu się nudzą.

Podobne szokujące opowieści docierają też z innych obozów dla uchodźców rozlokowanych w Niemczech. Byłą bazę wojskową Bayernkaserne, którą zamieniono na schronisko dla napływających arabów, bawarskie media nazywają "największym burdelem w Monachium". W ośrodkach często dochodzi też do bicia kobiet przez ich włąsnych mężów, co jest zupełnie normalne w kulturze Islamu, gdzie kobieta ma pozycję podobną do naszego psa. Znane są też przypadki, gdy jeden z islamistów oddawał swoją żonę innym za pieniądze. Ciekawe dlaczego europejskie lewactwo nie zastosuje w takiej sytuacji przeforsowanej jakiś czas temu konwencji antyprzemocowej?

Lewica tłumaczy nam, że to dobrze, że przyjeżdżają imigranci, bo Europa się starzeje, a poza tym będzie to dla nas ubogacenie kulturowe. Jakoś trudno uwierzyć w to, że te hordy pójdą do pracy i zarobią kiedyś na emerytury gnuśnych mieszkańców starego kontynentu. Wręcz przeciwnie, raczej nas skolonizują narzucając swoje obyczaje. Warto przyglądać się co dzieje się w dzisiejszych niemieckich obozach koncentracyjnych, bo ta nowa "kultura" wkrótce wydostanie się z ośrodków zamkniętych i zacznie emanować na całą Europę. Bez wątpienia idą trudne czasy, zwłaszcza dla kobiet.

 

 

 

Ocena: 

Nie ma jeszcze ocen


Komentarze

Portret użytkownika zniesmaczony

Ja widze tu wielkie pole

Ja widze tu wielkie pole dzialania dla kiboli !!! nie robcie z siebie wrogow a wezcie sie za wrogow prawdziwych ! organizujcie na nich lapanki jak oni to robia w krajach zdobytych - oko za oko to dziala !!!

0
0
Portret użytkownika rochel57

Trzeba zacząć od tego, że

Trzeba zacząć od tego, że czas pójść w ślady Breivika i do lewactwa strzelać bez ostrzeżenia. Żydowskie lewactwo to Nasi najwięksi wrogowie. A muslimów wyp....ić spowrotem. Koniec i kropka. Tyle w temacie..
No i oczywiście lewactwo oraz islam w Europie zdelegalizować w trybie natychmiastowym. 

0
0

rochel57

Portret użytkownika andrzej888888888

Feministki sa pojeba...jak

Feministki sa pojeba...jak mozna zgadzac sie na to trzeba byc jeb...bo jak tak dalej bd to nas zajebia ciapCi

0
0
Portret użytkownika berek

Większość tak, niestety. Ale

Większość tak, niestety. Ale i tam się podnoszą głosy rozsądku. http://dorotamajewska.natemat.pl/155929,glos-lewicy-i-feminizmu-nie-chce-imigrantow-w-europie
Największym wrogiem feministki nie jest wcale mężczyzna tylko anty-feministka (np. była feministka, dobrze poinformowana Wink
W temacie tego art. polecam wywiad z szefem związku policjantów niemieckich https://www.youtube.com/watch?v=tdzTEt7vrcc
Facet mówi prosto i konkretnie, politycy udają zaskoczonych a problem narasta od miesięcy. W przepełnionych ośrodkach szerzą się przestępstwa, gwałty na kobietach i dzieciach, kradzieże, bójki. Imigranci nie mają szacunku dla niemieckiego prawa i dla policji.
Proponuje też zamknięcie i odgrodzenie granicy niemieckiej. To juz Viktor Orban nie będzie taki okropny jak Niemcy zrobią to samo co on  miesiąc wcześniej? Mutti-kulti Merkel out, Reiner Wendt na kanclerza Wink

0
0

Amor Patriae Nostra Lex.

Portret użytkownika N1KT

Nikogo nikt nie skolonizuje -

Nikogo nikt nie skolonizuje - chodzi tylko i wyłącznie o wywołanie agresji i spowodowanie wielkiej WOJNY.
Chodzi tu wszystko o Fukushimę - szlak wszystkich trafi na amen. Robią wszystko żeby była wojna, bo w marcu 2016 mija 5 lat od tego co stało się w Fukushimie Daiichi (wszyscy już zapomnieli ale atom i skażenie nie zapomniały - wszyscy przez te 5 lat jedli i pili skażoną fest wodę i jedzenie, a tak że i oddychali tym syfem.) Fukushima to największa tragedia od dziejów ziemi i nie przypadkiem jest że nic się w tv o niej nie mówi bo się nie mówi o tym iż jest katastrofa w której stawka to twoje życie, a obecnie  nie ma żadnej nadziei że sytuacja się poprawi bo się nie poprawia a tylko pogarsza. (Czarnobyl został zastopowany po 10 dniach, a Fukushima nigdy i mamy do czynienia z 3 całkowicie stopionymi reaktorami + basen na zużyte paliwo który jest jeszcze gorszy niż te 3 stopine reaktory).
Nastąpi fala raka po około 5 latach, a po 10 latach wszyscy będą mieć raka bez wyjątków (nie jednego raka a nawet kilka raków naraz).
Teraz wyjaśnię po co są imigranci i cała ta z organizowana akcja idąca na Niemcy i Europę. Oni wszyscy są zmanipulowani i okłamani - idą po kase i się ruchać z naszymi kobietami. Taka manipulacja wywoła agresję facetów po obu stronach - to jest jak granat z zawleczką w kołysce dziecka zawieszony jak zabawka - kwestia czasu a będzie tragedia. (Rosjanie to co ja tu piszę to doskonale wiedzą i nie pozwolą sobie na wtłaczanie barachła do swojego państwa.) Otóż pierwsze przez Fukushimę zaczną chorować dzieci bo mają miliony podziałów komórek dziennie w swoim ciele przez co są bardziej narażone na raki jeśli w organizmie krążą radioaktywne syfy (a krążą od prawie 5 lat). Arni Gundersen mówi że nie ma już ani jednego człowieka na ziemi który nie pochłonął by jakiejś części radioaktywnych cząstek z Fukushimy. A helen Caldicott alarmuje że nawet jedna cząstka może spowodować raka. Czarnobyl to nie Fukushima, bo Fukushima miała o 2 miliony razy gorsze paliwo od Czarnobylskiego które bazowało na cezie a Fukushimskie na uranie i plutonie - i teraz te stopione reaktory wywalają ponad setkę sztucznych izotopów prosto w atmosferę gdzie włazi to we wszystko jak jedzenie i wodę.
Im człowiek starszy tym później zachoruje ale i tak zachoruje pomiędzy 5 a 10 rokiem od 2011 roku bo za dużo tego jest już uwolnione na cały świat. Jeśli myślisz że to Ciebie nie dotyczy to jesteś w błędzie. Fukushima u nas w Polsce była już po niecałym miesiącu od wybuchu. Czemu dążą rządy do wojny i podejmują absurdalne decyzje o wpuszczaniu szmaciarzy bez dokumentów do swoich krajów ? Ano temu że jak rodzice zobaczą że ich największe skarby (mówię o dzieciach) chorują na raki (a nie powinny) i że umierają i dzieje się to masowo (szpitale oddziały onkologiczne i dziecięce przepełnione) i wszędzie na raz to zaczną szukać przyczyny tego umierania I ZNAJDĄ JĄ i dojdą też do prawdy że zostali oszukani przez rządy i instytucje odpowiedzialne za monitoring i alarmowanie skażeń (powietrza/jedzenia/picia) (nie zdajesz sobie sprawy człowieku że podnieśli limity na skażenie w jedzeniu i to tysiące razy tylko po to żeby pierdolone markety mogły tymi odpadami handlować i utrzymać pozorny normalny stan rzeczy) wszystkie te instytucje miały wprowadzać w błąd i nie informować o skażeniu z polecenia rządów aby utrzymać pozorną normalność na jakiś czas który się kończy. Ludzie dojdą do tych wniosków sami i będą ich gołymi rękoma rozrywać i obdzierać ze skóry za to że nie powiedzieli o czymś takim jak się ustrzec przed tym i co robić aby wydłużyć sobie i rodzinie życie jeśli już jest aż tak źle. Rządy chcą wywołać wcześniej wojnę światową z byle kim byle jak aby tylko była żeby była przed nadchodzącą falą raka po 5 latach (to nie będzie 1000 przypadków 50000 czy 100000 to będą miliony i miliardy żywych istnień na ziemi na raz aż do samego końca.) Już teraz sobie można zobaczyć jak to ocean spokojny Pacyfik umiera / umarł (czy ty w ogóle zdajesz sobie sprawę co znaczy 7Bq na każdy metr sześcienny wody w tak wielkim oceanie ? a tak właśnie jest w tej chwili co oznacza śmierć w niedługim czasie i do tego to wszystko paruje na całej jego płaszczyźnie i dostaje się do naszych płuc i jedzenia z piciem). Wojna będzie jak w banku z powodu Fukushimy ale mało kto sobie będzie z tego zdawał sprawę że to przez nią. Wpiszcie sobie państwo w youtube.com Fukushima Piotr Bein 1 2 3 4 - pan Piotr wiele wyjaśni. Następnie Helen Caldicott napisy pl. To dopiero początek końca życia na ziemi i taka jest smutna prawda : ( Bardzo mi przykro że zostawiam tu takie wiadomości. Przepraszam... : (

0
0
Portret użytkownika jana

Skoro wszyscy , to i

Skoro wszyscy , to i islamiści też raka załapią . Więc po co wojna wtedy która nic nie da i skoro wszyscy pomrzemy . Wojna wojną , a elektrownia elrktrownią , po mojemu .

0
0
Portret użytkownika kamujac

W pewnym kraju za kciuk (u

W pewnym kraju za kciuk (u nas oznaczający OK) można dostać po mordzie! Wystarczy nie znać zwyczajów. Ot i tyle socjopaci i rasiści. Ale, czy wy to w ogóle pojmiecie?? Wątpię!

0
0
Portret użytkownika Zenek :)

Na arabów jest najlepsza lewa

Na arabów jest najlepsza lewa ręka... i rzeczony autostopopalec w górze. Smile
<br><br>
Dla nich to przekleństwo i to z tych co to ty, twoja rodzina, twoi rodzice, rodzice twoich rodziców..  rodzice rodziców twoich rodziców ... i tak ileś pokoleń wstecz....są ..... wybitnie niecenzuralne i niereligijne. Acute
<br><br><br><br>
PS.<br>
W sumie to ciekawe co by taki żydoterrorysta zrobił jak się kobieta, w ramach ochrony przed gwałtem, odzieje w świńskie skóry... Samo DOTKNIĘCIE czyni juz z niego NIECZYSTEGO a tu jeszcze chuć....  rozpiera..... chuć zaspokajana lewą dłonią w rękawiczce ze świńskiej, ociekającej krwią, skóry. ;p
<br><br>
NIECZYŚCI jak nauczają main kampfy zwane tora czy koran NIE IDĄ DO NIEBA.  Ot "religijny" dylemat - czyli jak masy robią ich religijni fuhrerzy w myckach i turbanach we frajera.  

0
0
Portret użytkownika babajaga

Hallo , bardzo mnie

Hallo ,
bardzo mnie interesuja twoje wpisy,czy moglbys wiecej napisac?

0
0
Portret użytkownika Mojeimię44

2016. 10. 08 w Sudetach.

2016. 10. 08 w Sudetach. Dwójka chłopaków będzie uprawiać wspinaczke. Jeden będzie chciał wbić przęsło i odpryśnie kawałek skały. Zobaczy wtedy kilka nieoszlifowanych diamentów. Weźmie je do kieszeni. Pokaże je temu drugiemu i powie mu że chyba znalazł diamenty. Ten drugi go wyśmieje i powie mu że w Polsce nie ma diamentów że to jedynie jakiś krzemian. Ten się jednak nie podda. Pokaże innym znajomym ale wszyscy go będą wyśmiewać. On jednak będzie dalej upierał się przy swoim. Trafi z tymi kamieniami do złotnika a ten je wyśle do analizy. okaże się że faktycznie to diamenty.
Drugi przypadek. Tu nie pamiętam dokładnej daty ani miejsca ale chyba też rok 2016. Dziewczyna  będzie jeździła no rowerze górskim. W telewizji już wcześniej będą mówili o znalezisku chłopaka. Przewróci się na rowerze. spadnie jej kask. Pedał wedrze się w żwirowy nasyp. Wstanie i będzie chciała podnieść kask. zobaczy duży kawałek przypominający zgrubiały fragment szkła. Weźmie go ze sobą. Biorąc przykład z chłopaka z gór wyśle go do analizy. okaże się że to również diament. To będzie początek. Ludzie słysząc o tym że w Polsce znaleziono diamenty zaczną patrzeć pod nogi i informacje o diamentach będą docierać coraz częściej. Tak to się zacznie. 
Natomiast odnośnie złota. Wyjdzie afera w KGHiM że sprzedawała działki które miały być zasobne tylko w miedź a okaże się że zarząd doskonale wiedział że oprócz miedzi są w sprzedawanych dziłkach bardzo duże żyły złota. Największe w Europie i prawdopodobnie największe na świecie. Bardzo dużo polityków i ludzi z pierwszych stron gazet będzie w tą afere zamieszanych bo w spółkach które kupiły niby działki zasobne w miedź (ale również i złoto) udziały będą mieli w/w politycy. Ja wiem po części którzy ale nie moim interesem jest rzucać oskarżenia. Sprawe rozgryzie CBA w swoim czasie (do 2020r). Społeczeństwo natomiast tego nie wytrzyma. Na Śląsku i na Lubelszczyźnie (to miejsca w których będzie najwięcej tego złota) dojdzie do wielkich zamieszek. Zginie dużo ludzi. Chociaż media nie będą używać tych słów to ludzie będą wiedzieć że w Polsce wybuchła wojna domowa (której przyczyną będzie właśnie sprawa ukrytych zasobów złota).  Resztę zostawie na później :) 

0
0
Portret użytkownika Arcanum

Mojeimię44 napisał: Pierwsze

[quote=Mojeimię44] Pierwsze to przedłużenie życia ludzkiego. Pisałem że w 2044r średnia długość życia będzie wynosić już 300- 400 lat.
[/quote]
No to dzisiaj średnia długość życia musiałaby wynosić z 250 lat, co nie robaczku? Rozbrajasz mnie kolejny raz Smile

0
0
Portret użytkownika Mojeimię44

tak będą podawały statystyki.

tak będą podawały statystyki. Wiadomo że jeszcze wtedy 350 lat nikt nie będzie miał.  Oczywiście oprócz tych ożywionych w programie Anastazja. W anastazji będą ożywieni na początku ludzie którzy zasłużyli się dla ludzkości byśmy jako ludzie mogli dalej czerpać z ich wiedzy. Więc niektórzy królowie, naukowcy, uznani politycy i nobliści.
Ps. nie masz się czego bać. Świat na który patrzysz dziś będzie traktowany jak prechistoria. W najbliższe  27 lat więcej się zmieni niż przez całą historię rasy ludzkiej. Jak błyskawica pojawiać się zmiany będą od wschodu i jaśnieć aż na zachód, tak będzie z przyjściem Syna Człowieczego i cudami w tym okresie Smile
 
https://www.youtube.com/watch?v=Z0a7JRQZfuc
https://www.youtube.com/watch?v=wVHVYns-NjA&index=16&list=PLIJczGUpNvCPb64GKlfdoRFpkl1jQy1S0

0
0
Portret użytkownika 777

tu jest dobry artykuł na

tu jest dobry artykuł na temat tego co się dzieje w euro baraku niewolniczym ! "Kosmiczny jasyr - duchowa husaria" http://argonauta.pl/kosmiczny-jasyr-duchowa-husaria/
 
37 lat temu Polak został papieżem. Nie do zapomnienia są tamte wzruszenia i tamten duch, który wówczas w nas wstąpił. Z dnia na dzień zdawało się, że ludzie na ulicach są bardziej wyprostowani, bardziej zadowoleni, bardziej pełni wiary. Także – wiary w siebie. Dziś też bardzo nam potrzeba wiary. Także – wiary w to, że możemy sprostać piętrzącym się przed Polską wyzwaniom.

Z niemal wszystkich mediów tętni coraz głośniejszy chór, lamentujący nad przyszłym losem „publicznej” telewizji, nad przyszłością Krajowej Rady Radiofonii i TV”. Pod niebiosa podnosi się coraz donioślejszy krzyk, że „przyjdą, wymienią”. Jazgot ten upewniać nas może tylko w tym, że spawy idą w dobrym kierunku. Ci głośno krzyczący (a dzięki uprzywilejowanej pozycji w mediach oni krzyczeć mogą najgłośniej) wymieniają przecież instytucje, których skład bez dwóch zdań – w ogromnej przecież mierze powinien być zmieniony.
Trudno się oprzeć wrażeniu, że obecny rząd przede wszystkim zmaga się z tymi trudnościami, które nie wiedzieć czemu najpierw sam generuje. Na początku roku na własne życzenie wywołał kryzys w sektorze górniczym. A potem, drogą bardzo kosztownych nakładów, osiągnął kompromis. We wrześniu zakazał sprzedaży drożdżówek w szkolnych sklepikach. W październiku ogłosił osiągnięcie porozumienia w kwestii drożdżówkowej. Ledwie parę miesięcy temu Ewa Kopacz obwieściła światu zatrudnienie hejterów. Teraz krzyczy, że jest celem zmasowanego hejtu. Trudno nie dojść do wniosku, że najwięcej pani premier i jej rząd mają problemu z samymi sobą.
W swoim ekspose sprzed roku premier Kopacz o polityce bezpieczeństwa powiedziała tyle, że jest kobietą, więc kiedy będzie niebezpiecznie – to ona ucieka. Na razie rzeczywiście robi się coraz bardziej niespokojnie. Córka Ewy Kopacz już zapowiedziała, że wkrótce zmyka do Kanady. Rozumiem, że za niedługo z Polski ucieknie także pani Kopacz.
Kornel Morawiecki
http://3obieg.pl/uciekajcie

0
0
Portret użytkownika MadeInPoland

jezeli o mnie chodzi to tych

jezeli o mnie chodzi to tych pajacow i tak wpusza do Polski ale wtedy jest duza szansa ze narod sie opamieta i zdrajcy kraju zawisna, bo jednak Polacy zaczynaja sie opamietywac nawet w moim malym miasteczku jest grupa ponad 100 osob co nie wyobraza sb jak mogla by przejsc obojetnie obok islamisty bo prawda jest taka albo my albo oni kometarze w stylu fajnie ze imigraci ida czy to noramlne zachowania mlodych ludzi to nic innego jak slowa sprzedawczykow co duche diablu by sprzedali poczytajcie ile mln poszlo na cenzure i wychwalanie imigrantow w pl sie to dopiero zaczyna w niemczech to jest to juz nie do opisania, wracajac do tematu smiem przewidywac ze bedzie tak imigraci zaczna chodzic grupkami w Polsce beda zamieszki i bijatyki wzrosnie jeszcze nienawisc do polskiego zadu wladz i islamu gdy zaczna ginac ludzie i bedzie coraz wiecej zgwalconych zon, corek, siostr opamieta sie wiecej osob wtedy dowala nam jeszcze wiecej imigrantow i teraz pojawia sie pyt co zrobi polskie wojsko i policja? policja zapewne nie odpusci i bedzie po stronie rzadu ale jest cien szansy z polskim wojskiem ale jak by do tego doszlo zostaje kwestia putina bo to juz bedzie za blisko jego granic i jak by polacy na to pozwolili to nie bedzie czekal az sie to zblizy do jego granicy i zrobi sb poligon w Polsce.
 
P.S Bóg, Honor, Ojczyzna  bez tego nie poradzimy

0
0
Portret użytkownika Łukaszsz

"W ośrodkach często dochodzi

"W ośrodkach często dochodzi też do bicia kobiet przez ich włąsnych mężów, co jest zupełnie normalne w kulturze Islamu, gdzie kobieta ma pozycję podobną do naszego psa" czy piszący te słowa bije swojego psa i uważa to za normalne w naszej kulturze? ja rozumiem że to jest chwyt erystyczny ale przede wszystkim jest to chwyt prostacki. 

0
0
Portret użytkownika Medium

Wolna Polska napisał:„Bywam

[QUOTE-Wolna Polska]„Bywam często na przyjęciach wśród elit III RP. I tak się zastanawiam: co zmieniło się w Polsce po 1990 r.? NIC się nie zmieniło, wszędzie spotykam te same gęby, co kiedyś.” – Zastanawiał się w żydowskiej TOK FM Żyd, D.Passent.[/QUOTE]
A Daniel Passent, to sam był łaskaw się zmienić, a? Wink
 

0
0
Portret użytkownika abc

Kilku ludzi zdobyło tak

Kilku ludzi zdobyło tak ogromny majątek, że nie myślą już w skali lokalnej, np. "założę firmę", "zostanę burmistrzem", "coś buduję". Oni mogą już rzadzić ludźmi na całych kontynentach: mogą rządzić co będą ludzie jutro jedli, co będą myśleli, czy ludzi z jednego kontynentu nie przerzucić na inny, albo po prostu mogą zabić miliony ludzi żeby "nie niszczyły srodowiska".
W ich mniemaniu stali się bogami i faktycznie - mogą robić co chcą.
Ludzie sami oddali bogaczom władzę nad sobą - po co się zastanowić co się robi, skoro w tv powiedzą co trzeba myśleć? Po co brać odpowiedzialność za siebie skoro można zostać najemnikiem i gwałcić, palić, kraść i mordować, a potem "z duma czekać nagrody"?! "Ja przecież tylko wykonuję swoją pracę" - brzmi tak samo jak kiedyś słowa niewolnika, potem oprawców w Oświęcimiu, a teraz - urzednika.
Kierunki w jakich (pod przywództwem tzw.bogaczy)  idą: technika, chemia, socjologia, polityka, wojsko, policja czy lokalne władze - jasno świadczą, że cała Ziemia powoli zamieniana jest w obóz koncentracyjny tak zorganizowany, że nawet Mengele zaklaskałby z podziwu.
Był czas na myślenie, ale już się dawno zakończył. Był czas na przciwdziałanie, ale też się zakończył (kilka lat temu, kiedy wprowadzono międzynarodowe umowy umożliwiające korporacjom zmianę prawa w państwach takich jak Polska). Teraz juz został tylko czas na przygladanie się rzezi duchowo-fizycznej i nieliczne bohaterskie powstania bez szansy na zwycięstwo.

0
0

Strony

Skomentuj