Naukowcy twierdzą, że nieśmiertelność komórek jest w zasięgu ręki

Kategorie: 

Źródło: Dreamstime.com

Nieśmiertelność to coś co od wieków stanowiło cel działań alchemików, a potem ogólnie rozumianej branży farmaceutycznej. Okazuje się, że to czego nie udało się osiągnąć przez tyle wieków jest w zasięgu ręki nowożytnych biotechnologów.

 

Cudowne panaceum jest wynikiem licznych badań białek telomerów, które można znaleźć na końcu naszych chromosomów. To one stają się coraz krótsze za każdym razem gdy nasze komórki się dzielą. Gdy ich wielkość staje się krytyczna, starzeją się i ostatecznie organizm umiera.

 

Lekarz i biolog molekularny, dr Bill Andrews z USA uważa, że odnalazł formułę, która jest w stanie odwrócić proces starzenia. Jego zdaniem starzenie się jest chorobą, która może, a nawet musi być leczona. Amerykański naukowiec twierdzi, że jest bliski przełomu w "medycynie", który pozwoli mu poradzić sobie z negatywnym wpływem czasu. Gotowy do testów lek ma się ponoć pojawić już pod koniec przyszłego roku.

 

Gdyby okazało się, że można będzie dzięki niemu zachować młodość komórek byłaby to sensacja. Jednak raczej jak zwykle zadziałają jakieś ciemne siły, które będą reglamentowac dostęp dla tej technologii. Konstruktorzy NWO, będący jednocześnie zwolennikami depopulacji ludzkości, nie moga sobie pozwolić na to, żeby ludzie nagle dostali surogat eliksiru młodości.

 

 

Ocena: 

Nie ma jeszcze ocen


Komentarze

Portret użytkownika mijan

Jeśli komórka nowotworowa

Jeśli komórka nowotworowa jest tworem z którego eliminacją nasz organizm sobie sam nie radzi, to pomyślmy czym będą takie komórki, które na dodatek się nie starzeją!  Czy naprawdę zależy nam na raku doskonałym?! Jeśli nie potrafimy wybiórczo niszczyć złych komórek, to nieśmiertelności tym dobrym komórkom też raczej wybiórczo nie damy. Człowiek póki co nie potrafi zwalczyć w organiźmie wielu wirusów które po wniknieciu są z nami przez całe życie i tylko czekają na obniżoną odporność. Przykąłdem może być wirus opryszczki o HIV nawet nie wspominając. Naukowcy więc niech zaczną od tego zamiast tworzyć kolejnego konia trojańskiego w naszych organizmach.

0
0
Portret użytkownika Rodak

Temu  naukowcowi  wydaje

Temu  naukowcowi  wydaje  się, że  jest  Bogiem  i  wszyustko  może, gdy  tak  naprawdę  formuły  są  znane  od  dawna, ale  ukrywan,  bo  nie  jest  godna  tego  luidzkość, a  najważniejsze  jest, że  najpierw  trzeba  poprawic  środoiwisko , w  którym  żyjemy, a  potem  robic  inne  zabiegi,  bo  w  tym  środowisku  długość  życia  ponad 90  -  100 lat  jest  wręcz  niemozliwa.

0
0
Portret użytkownika silversun_

Jak ważna jest to informacja

Jak ważna jest to informacja niech zaświadczy fakt że w latach 90 w ameryce (po pewnym odkryciu) większość prywatnych firm badających mechanizm telomerazy została upaństwowiona i zniknęła z giełdy.

0
0
Portret użytkownika scolo

Gdy ciało będzie

Gdy ciało będzie nieśmiertelne zostanie z niego wygnana dusza i jej miejsce zajmą demony, które teraz mają kłopot, bo kiedyś ludzie żyli dłużej.
Sprawa jest poważna i nie do śmiechu.
 

0
0
Portret użytkownika pibrox

albo ta technologia będzie

albo ta technologia będzie dzialać tak żę  początkowo przedluży życie ludzi by każdy chciał zastosować na sobie  a z czasem będzie zabijać tych co ją wzieli, taka bomba zagarowa z opóźnieniem, służąca depopulacji

0
0
Portret użytkownika nihil_novi

Dlaczego sam się nie

Dlaczego sam się nie odmłodzi? Telomer to nie wszystko. Sam metanol obecny w alkoholu przedłuża go, nie mówiąc o bajkalinie lub resveratrolu z wina. Problem jest w przepływie informacji wewnątrzkomórkowej...

0
0
Portret użytkownika inzynier magister

"W tych dniach ludzie będą

"W tych dniach ludzie będą szukali śmierci, ale jej nie znajdą, będą pragnęli umrzeć, lecz śmierć od nich ucieknie" Apokalipsa Jana 9:6, to właśnie się stanie gdy masoństwo zacznie manipulować genetyką ludzkiego DNA ! Te niby leki na śmiertelność to diabelska sztuczka ! Trzeba modlitwy do Chrystusa o ratunek od PO i masonerii ! Na masonów i innych pomocników diabła to modlitwa różańcowa Maryji Dziewicy jest remedium !
Masoni zabili Lecha Kaczyńskiego
https://www.youtube.com/watch?v=Gf9zDoDGuPQ
 
ONZ Przygotowuje Świat Na Nadejście Lucyfera-Boga Tego Świata
https://www.youtube.com/watch?v=sRL2XfV36H0
 

0
0

Ojcem Mieszka był, według niego, Siemomysł, dziadem Lestek, a pradziadem Siemowit. Z pierwszą żoną, Dobrawą, miał Mieszko syna Bolesława i córkę.

Portret użytkownika Mojeimię44

Nie tak szybko. A gdzie

Nie tak szybko. A gdzie fałszywy mesjasz? Gdzie armagedon? III wojna światowa? Globalna depopulacja? To jeszcze przed nami a tu już nieśmiertelność? Wydaje mi się że to około 35 lat jeszcze zejdzie zanim ludzkość dojrzeje do powrotu Atlantydy. Nie chce żyć w syjonistycznym raju stworzonym przez Szatany bez Boga. A wy? Bóg to pojęcie nie osoba materialna. Więc wiem, że go nie zobaczę ale chcę czuć jego obecność i chcę przepełnić się jego szczęściem a narazie czuje tylko ból. Ból za ludzi którzy niewinnie umierają na bliskim wschodzie, Ukrainie i Afryce. Ból za przyrodę która zdycha przez syjonistyczne korporacje wyzyskujące ją do cna. Ból za naturę, która umiera nawet już się w pełni nie broniąc. Nie chcę więc żyć nieśmiertelnie w takim świecie. Narazie podziękuje. Może później albo innym razem.

0
0
Portret użytkownika JWD

Wszystko byłoby dobrze, gdyby

Wszystko byłoby dobrze, gdyby - zapewne niechcący - nie siał Szanowny Pan zupełnego zamętu definicyjnego. Otóż syjoniści to zaledwie promile wśród talmudystów. Problem mamy nie z jakąś tajemną grupą etniczną, tylko problem jest w starciu najlepszej na świecie monarchicznej cywilizacji łacińskiej atakowanej z całą chytrością i zaciekłością przez pasożytniczą i najbardziej nam wrogą cywilizację zwaną cywilizacją talmudyczną, albowiem ta swoje zasady bierze z talmudu, definiując je w zespoleniu z wartościami wywodzącymi się  z talmudu, zatem pochodnymi talmudu, jakimi są ->> socjalizm, demokracja, marksizm, leninizm, maoizm, trockizm, leberalizm lichwiarski, libertynizm, et cetera <<- i ludźmi reprezentującymi te prądy, tymi Marksami, Heglami i innymi talmudystami sługami Lucyfera.
Cywilizacja talmudyczna zachowuje się jak pasożyt w organizmie żywiciela, doprowadzając ów organizm do całkowitego wyniszczenia i gdy się to uda, to wtedy sama pozbawona żywiciela zginie.
 
Lecz Pański błąd polega na tym, że Pan pakuje do tego piekielnego pieca tylko i wyłącznie syjonistów, podczas gdy ci - nie należy ich stamtąd wypierać - są wśród ogółu talmudystów zaledwie kropelką w morzu.
Innymi słowy zbiór talmudystów jest pojęciem znacznie obszerniejszym i zawiera w sobie również syjonistów, ale są oni tam kolosalną mniejszością.  Co gorsza, podejście tzw. etniczne jest oczekiwaną zapadnią przygotowaną nam przez talmudystów, bo dzięki niej mogą nas nastepnie skutecznie razić zwoimi zarzutami. Raz, że podejście etniczne jest zupełnie fałszywe /nie ma na świecie ludzi nie będącymi z wszystkimi innymi ludźmi powiązanych więzami krwi, dowód matematyczny częstokroć przeze mnie podawany w postaci wstecznego logarytmowania pokoleń ludzkich jest trywialny/, to jeszcze używane w błędny sposób daje naszym wrogom cywilizacyjnym niemądrym posługiwać.
 
Trzeba mówić i pisać wprost o dywersjach odmiennej cywilizacji, pasożytniczej i najbardziej nam wrogiej cywilizacji opartej o talmud. Zarazem będzie to prawda, która bardzo łatwo udowodnić w oparciu o niezaprzeczalne istniejące źródła pisane...
W związku z tym gorąco polecam zapoznanie się Drogich Forumowiczów z filozofią i wartościami talmudu. Doskonałe komentarze talmudu pisanego, w pełni naukowe i obiektywne, można bez problemu znaleźć sobie w internecie, jest to raptem kilka stron ekranowych do przeczytania. Można zobaczyć jakie talmud rerezentuje wartości, jak podchodzi do wartości czy osób czczonych w naszej cywilizacji, jak podchodzi do nas jako do przedstawicieli cywilizacji którą z całych sił zwalcza i jakie zasady prezentuje. 
Trzeba też pamiętać, że talmud pisany jest zaledwie preludium, bo najważniejszy jest talmud ustny, który jest przekazem całkowicie tajnym i oddziaływuje na zasadzie piramidy, z góry na dół. Jest wówczas bezdyskusyjnym  przejawem moralności i logiki sytuacyjnej!
 
Wprowadzając zaś uproszenia i to błędne i prymitywne robimy niedźwiedzią przysługę sobie samym i naszej najlepszej na świecie monarchicznej cywilizacji łacińskiej.
 
Pozdrawiam uprzejmie

0
0

Skomentuj