Naukowcy twierdzą, że 27% młodzieży w Kalifornii ma problemy z tożsamością płciową

Kategorie: 

Źródło: 123rf.com

Programy indoktrynacyjne Amerykanów zbierają swoje żniwo. Kalifornia jako pierwszy stan USA wprowadziła obowiązkową edukację o społeczności LGBT we wszystkich szkołach publicznych i dosięga ona nawet dzieci uczęszczające do drugiej klasy podstawowej. Teraz naukowcy z Kalifornijskiego Uniwersytetu w Los Angeles twierdzą, że część młodzieży ma problemy z tożsamością płciową.

 

W badaniu uwzględnione zostały dwie ankiety przeprowadzone przez California Health Interview Survey, które dotyczą w sumie 1,594 uczniów w wieku 12-17 lat. Uczestnicy musieli wskazać swoją płeć a następnie odpowiedzieć w jaki sposób zostaliby opisani przez innych uczniów na podstawie ich ubioru, wyglądu, chodu i stylu życia. Przebadana młodzież miała do wyboru pięć odpowiedzi, a wśród nich były opcje: "bardzo kobieco", "bardzo męsko" lub "na równi kobieco i męsko".

 

Autorzy badania skategoryzowali uczestników i udzielone przez nich informacje i wywnioskowali, że dziewczyny, które wybrały opcję "bardzo męsko", oraz chłopcy z odpowiedzią "bardzo kobieco" mają problemy z tożsamością płciową. Badacze sugerują, że mogą to być osoby, które nie zgadzają się ze swoimi fizycznymi cechami płciowymi. Co więcej młodzieży, która wybrała neutralną opcję "na równi kobieco i męsko" przypisano androgynię - zjawisko występowania cech psychicznych charakterystycznych dla obu płci. Uznano, że 27% przebadanych doświadcza zaburzeń związanych z płcią.

 

Naukowcy wysuwają bardzo daleko idące wnioski, które mogą być efektem indoktrynacji młodych lub nawet jej częścią. Prowadzi się ją na równi z nowymi przepisami prawnymi - Kalifornia pozwoli mieszkańcom wybrać trzecią płeć i zaznaczyć ją we wszystkich stanowych dokumentach, zaś nowa ustawa SB-219 proponuje karać za nieprawidłowe zwracanie się do osób zmiennopłciowych w stosunku to ich tożsamości płciowej przez pracowników długoterminowych zakładów opieki zdrowotnej.

 

Ocena: 

5
Średnio: 5 (1 vote)
Komentarze

Portret użytkownika debaucher

Kalifornia to jest

Kalifornia to jest najbardziej zboczony stan.

Sam fakt,że mieści się tam Hollywood mówi wszystko.

Każdy ma z tego życia dokładnie tyle,ile SAM sobie weźmie.

Portret użytkownika stickado

Samo badanie robi wode z

Samo badanie robi wode z mózgu tym dzieciakom.
Zaraz kurwa wymyślą sobia badanie typu " kiedy pierwszy raz sprobowałeś alkohol" i już bedą mawiać zaburzenia patologiczne itp.

Portret użytkownika Turbo Kurczak

Jak się ktoś nie ma za co

Jak się ktoś nie ma za co złapać, to się łapie za przyrodzenie. Jak lewica się nie ma za co złapać, to się łapie za czyjeś.

Portret użytkownika rtty4

To wszystko jest zbyt dobrze

To wszystko jest zbyt dobrze zorganizowane, zbyt zajadłe, zbyt chore i zbyt dobrze opłacane. To musi być organizowane i opłacane z rządowych pieniędzy - coś na modłę ussańskiego mkultra, tylko z nieporównywalnie większym rozmachem i nieporównywalnie większym skrzywieniem, brutalnością i psychopatią.
A tupet i arogancja z jaką to robią świadczy, że w zanadrzu mają dużo gorsze rzeczy.

Portret użytkownika Janka

Nie. Oni po prostu nie są

Nie. Oni po prostu nie są ludźmi. Demony przybrały  ludzką postać. Trwa wojna miedzy siłami zła i dobra o ludzkie dusze. Prawdopodonie niedługo poznamy ich prawdziwe oblicze. Wszystko co planuja ukazali w Tunelu , (nie swietego) Gotarda.

Portret użytkownika inzynier magister

SENSACJA !!! NWO rządzi

SENSACJA !!! NWO rządzi polskim prawem !!! "Powołując się na naciski Rady Europy Ministerstwo Obrony Narodowej chce umożliwić wstępowanie w szeregi polskiej armii… transseksualistom. Mówi o tym projekt nowego rozporządzenia rekrutacyjnego.Jak podał portal Defence24, uzasadnienie opublikowanego zaraz po świętach Bożego Narodzenia projektu rozporządzenia dotyczącego orzekania o niezdolności do pełnienia czynnej służby wojskowej wprost wskazuje, że nie ma mowy o pomyłce. Brak transseksualizmu pośród schorzeń zamykających drogę do polskiej armii jest efektem nacisków gremiów ponadnarodowych.Ściśle rzecz biorąc, chodzi o Europejską Komisję przeciwko Rasizmowi i Nietolerancji (European Commission against Racism and Intolerance). Jest to instytucja działająca w ramach Rady Europy. Zajmuje się zwalczaniem „rasizmu, dyskryminacji rasowej, ksenofobii, antysemityzmu i nietolerancji”. Ostatni raport tej instytucji zawierał szereg zaleceń wobec Polski, w tym właśnie dotyczące rekrutacji do wojska.„Komisja poleciła przygotowanie i przedłożenie parlamentowi projektów przepisów lub nowelizacji istniejących regulacji w celu zagwarantowania w polskim prawie równości i godności osób LGBT we wszystkich sferach życia. Analiza aktualnego stanu prawnego wskazała, iż dla realizacji wskazanych przez Komisję celów niezbędna jest zmiana zapisów dotyczących orzekania o zdolności do czynnej służby wojskowej, które w dotychczasowym brzmieniu wymieniają jako schorzenie/ułomność powodującą niezdolność do czynnej służby wojskowej – transseksualizm. Niniejszy projekt eliminuje wskazany zapis i tym samym dostosowuje brzmienie rozporządzenia do wymogów Europejskiej Komisji przeciwko Rasizmowi i Nietolerancji oraz do regulacji zawartych w pozostałych przepisach dotyczących kwestii orzekania o zdolności do służby wojskowej” – głosi uzasadnienie projektu sformułowanego przez MON.: http://www.pch24.pl/transseksualisci-w-mundurach--rewolucja-gender-w-wojsku-polskim-,57251,i.html#ixzz533RuA48d

chyba ten mem jest nieaktualny ?

Ojcem Mieszka był, według niego, Siemomysł, dziadem Lestek, a pradziadem Siemowit. Z pierwszą żoną, Dobrawą, miał Mieszko syna Bolesława i córkę.

Portret użytkownika Syn

NaukoFcy i ich stwierdzenia

NaukoFcy i ich stwierdzenia debilne...na świecie jest syf i zarazza...i to wymyślili właśnie te naukofce wdj....

Portret użytkownika Akamai

Jak tak dalej pójdzie, to sam

Jak tak dalej pójdzie, to sam zacznę się zastanawiać. Smile

Zresztą w całym tym propagandowym działaniu o to właśnie chodzi.

Prawda nas wyzwoli, 

Ale najpierw nas wku*wi.

 

Portret użytkownika inzynier magister

Urzędnicy Jegendamtu -

Urzędnicy Jegendamtu - niemieckiego urzędu ds. nieletnich oddali co najmniej dwóch kilkuletnich chłopców pod opiekę osób, które okazały się pedofilami. Informacje na temat tej sprawy podała Ann-Katrin Mueller na łamach tygodnika „Der Spiegel”.Skandaliczne i przerażające przypadki oddania dwóch chłopców pod opiekę pedofilów miały miejsce na przełomie lat 80. i 90. XX wieku, jednak ich praprzyczyny należy szukać w latach 60., kiedy to wybuchła światowa rewolucja seksualna. Pojawiło się wówczas powtarzane przez tzw. autorytety moralne przeświadczenie, iż stosunek płciowy z dziećmi to w gruncie rzeczy coś dobrego, pod warunkiem, że odbywa się on za ich zgodą.Mueller podkreśla, że dwóch chłopców, którzy stali się ofiarami takiego „myślenia”, to jedynie kropla w morzu patologii, jakie wówczas uznano za „normy społeczne”. Decyzja Jugendamtu skazała ich bowiem na wieloletnie cierpienie, jakie zgotowali im „dobrze sytuowani nowi rodzice”.Według niemieckiego tygodnika opisana historia to jeden z wielu podobnych przypadków. Istnieje bowiem ogromne prawdopodobieństwo, że podobny los spotkał inne dzieci, które oddano w ręce opisanych w artykule dwóch pedofilów.Co gorsza pedofile całkowicie uzależnili od siebie wykorzystywane dzieci, zapewniając im „życie na dobrym poziomie” w zamian za spełnienie ich szatańskich żądań. „Dopiero po latach zrozumiały, że padły ofiarą straszliwego przestępstwa”, pisze Mueller.„Chłopcy nie mieli odwagi, aby o tym powiedzieć. Czuli się całkowicie uzależnieni od swoich oprawców, do tego stopnia, że kiedy jeden z nich zmarł, jeden z chłopców opowiadał, że płakał po tym wydarzeniu, ponieważ w jakiś sposób był z tym człowiekiem związany”, podaje „Der Spiegel”.: http://www.pch24.pl/koszmar-dwojki-dzieci--niemiecki-jugendamt-oddal-je-pod-opieke-pedofilow,57249,i.html#ixzz532Z9kXr5

Ojcem Mieszka był, według niego, Siemomysł, dziadem Lestek, a pradziadem Siemowit. Z pierwszą żoną, Dobrawą, miał Mieszko syna Bolesława i córkę.

Portret użytkownika euklides

Dopóki prawo będzie ustalane

Dopóki prawo będzie ustalane odgórnie to będziemy tonąć w oparach absurdu, gdyż nieskrępowana władza jaką daje państwo przyciąga największych psychopatów i socjopatów.

Strony

Skomentuj