Naukowcy obawiają się, że superwulkan może zniszczyć USA

Kategorie: 

Pióropusz magmy z jądra Ziemi tworzący "gorący punkt"

Zapomnij o wielkich jak góra asteroidach pędzących w stronę Ziemi, nie martw się tak bardzo możliwością wybuchu wojny atomowej, powrót cyklicznej epoki lodowcowej też nie powinien zaprzątać naszych myśli. Mimo to katastrofa może być bliżej niż nam się wydaje i bez względu na to gdzie mieszkasz prawdopodobnie nie ustrzeżesz się efektów tego, co może nastąpić.

 

Superwulkany staja się coraz aktywniejsze, a jeden z nich jest w stanie nawet zniszczyć Amerykę. To może się stać za 100 lat albo w przyszłym tygodniu. Niepokojąca rzeczywistość, jakiej stawiają czoła naukowcy na całym świecie zmusza ich do przeglądu systemów monitoringu, aby lepiej przewidywać destrukcyjny wpływ erupcji superwulkanów.

 

Przez wiele lat naukowcy uważali, że globalne zagrożenia pochodzące z aktywności wulkanicznej to pieśń dalekiej przyszłości teraz jednak pojawiły się nowe opracowania dowodzące, że kilka amerykańskich wulkanów może się stać niebezpiecznymi w bardzo krótkim okresie czasu.

 

Dobrym przykładem jest wulkan Ubehebe znajdujący się w kalifornijskiej Dolinie Śmierci. Dopiero niedawno ustalono, że w XIV wieku doszło tam do wielkiej erupcji, Krater tego wulkanu ma prawie kilometr. Cały czas wierzono, ze nie był on aktywny od tysięcy lat, nagle okazało się, że ostatnia erupcja była zaledwie kilkaset lat temu. Naukowcy przyznają, że kolejna może nastąpić nawet jutro.

 

Kolejnym przykładem takiego straszącego Amerykę potwora jest słynne Jezioro Kraterowe w Oregonie. Geofizycy jeszcze niedawno spali spokojnie twierdząc, że może on być zagrożeniem za kilka tysięcy lat, bo nie jest w stanie zbudować ciśnień i zgromadzić materia wulkaniczny w krótkim okresie czasu. Mylili się, teraz już wiadomo, ze wystarczy dekada lub dwie i Jezioro Kraterowe może eksplodować.

 

Zajmująca się wulkanami Dr Margaret Mangan z USGS powiedziała ostatnio w wywiadzie dla prestiżowej gazety USA Today, że zrozumienie czasu erupcji i czasu budowania się jej ulega znacznym zmianom. Te zmiany są alarmujące i niektórzy naukowcy w ciągu zaledwie kilku lat zmienili radykalnie swoje postrzeganie tych zagadnień.

 

Geofizyków przeraża zwłaszcza potwór drzemiący w środku USA. Każdy chyba słyszał o wulkanie Yellowstone. Nie każdy jednak wie, że wulkan te wykazał wszystkie możliwe oznaki aktywności. Część gruntu znacznie się podgrzewa a grunt podnosi się z powodu rosnącej objętości gigantycznej komory magmowej.

Jeszcze dwa lata temu zadowoleni z siebie naukowcy zapewniali każdego, włączając rząd amerykański, że absolutnie nie ma się, czego obawiać. Teraz ci sami geofizycy siedzą cichutko a zapytanie przez dociekliwych reporterów o możliwość erupcji odpowiadają półsłówkami. Czego się obawiają? Czyżby nadchodzącego kataklizmu?

 

Zresztą superwulkany to nie tylko USA. Zidentyfikowano do tej pory 22 takie formacje geologiczne na całym świecie. To oczywiście nie oznacza, że nie ma ich więcej. O tych wiemy a przykładami są oprócz Yellowstone, Valles Calderas w USA, Jezioro Toba na Sumatrze, Taupo w Nowej Zelandii, Aira w Japonii czy Syberyjskie Trapy w Rosji.

 

Stosunkowo mały superwulkan Cumbre Vieja znajdujący się w okolicy Wysp Kanaryjskich jest zdolny do zniszczenia części Wielkiej Brytanii i wschodniego wybrzeża USA. Wulkan ten już kiedyś wybuchł i wielka fala tsunami rozlała się z prędkością odrzutowca po całym praktycznie Atlantyku.

 

Zapewne wielu z nas zadaje sobie pytanie, jakie byłyby skutki erupcji Yellowstone? Ostrożne szacunki zakładają, że gdyby zrealizowany został ten czarny scenariusz zginie do 100 milionów Amerykanów. Miliony zginą w wyniku erupcji a kolejne w wyniku opadu gorącego popiołu. Strefa śmierci sięgałaby od wybrzeża Pacyfiku do Teksasu.

 

Wszyscy eksperci są zgodni, że erupcja tak dużego superwulkanu wiązałaby się z katastrofa na niewyobrażalną skalę. Ilość popiołu, jaka znalazłaby się w atmosferze byłaby tak ogromna, że całą Ziemię spowiłyby ciemności i mogłyby trwać nawet 10 lat. Słońce widzielibyśmy tylko prześwitami. Nie trzeba chyba tłumaczyć, co stałoby się z florą i fauną.

 

Zegar zagłady tyka a ludzie nie mają na to żadnego wpływu. Pozostaje mieć nadzieję, że do takiego strasznego zdarzenia nie dojdzie za naszego życia.

Ocena: 

Nie ma jeszcze ocen


Komentarze

Portret użytkownika Marek356

Tak sie kończy zabawa w BOGA.

Tak sie kończy zabawa w BOGA. USA lub głupio inteligentne rządy myślały że będzie władcą całego świata, najbardziej decydujący kraj to USA, myśle że narobili sporo bałaganu i przez to nie wiemy ile jeszcze będziemy żyli. Zabawa w Boga czyli HAARP, Chemtrails, Blue Beam lub inne tajne operacje igrane z naturą dają o sobie znać, inteligentni rządowcy myśleli że będzie można pogrywać z naturą, teraz widać że nadchodzi czas zagłady ale to tylko przez człowieka, głupiego pustaka który myślał że będzie miał władze nad światem, Niedługo 3 wojna światowa więc 2012 zapowiada sie koszmarem i myśle że ten co przeżyje będzie żałował że żyje. Zastanawia mnie jedno czemu nie mówią o tym w mediach i drugie że największy terrorysta to USA. Jak już nikt nie może nic z tym zrobić to może zrobi Bóg i skończy sie zło na świecie.

0
0
Portret użytkownika heretyk

a niech ich wreszcie

a niech ich wreszcie rozpier...piiiiimy sobie poradzimy byle ich zniszczylo BTWnie walczcie jak przyjda ruski - nalezy ich wesprzec i zmienic strony (najlepiej bylo by sie nie mieszac ale nie da sie... 1. jestesmy w NATO 2. jestesmy na trasie...  sa plany zarowno NATO jak i UW co z nami bedzie gdyby byla wojna)

0
0
Portret użytkownika 23

Drogi Lukashekluk, przekrętem

Drogi Lukashekluk, przekrętem jest bardzo organiczona wydajność naszego mózgu  w codziennym trybie, w celu praktycznej, mechanicznej funkcjonalności. Natomiast kpiną jest opieranie wiedzy o "życiu" na podstawie szczątkowych, poddanych selekcji informacji (fal), które odbieramy dzięku sprzężeniu naszych organów z określonymi częstotliwościami.Sadzenie , tłumaczenie bądź wykluczanie nieznanych lub wyjątkowych (wychodzących poza ramy rzeczywistości znanej nam dzięki wyspecjalizowanym, NIE wszecchogarniającymi zmysłom)  zjawisk i zagadnień korzystając i dopasowując jedynie do poznanej dotąd wiedzy oraz osiagniętego zakresu rzeczywistości (percepcji) będzie cofaniem się.Rozwój, poznanie wymaga siły do ciągłego wychodzenia poza ogarnięte terytorium, pokonania leniwego bładzenia po zamkniętej sferze., której granice są iluzja, a zarazem barierą dla wyobraźni.Wiara w nieistnienie Boga (Ducha) ogranicza horyzonty umysłowe oraz zamyka w okreslonych schematach doświadczenia rzeczywistości, pozwala na poruszanie sie świadomości po zbadanych już i oddanych do użytku obaszarach.Podczas gdy wiara w Boga jest otwartością człowieka na nową wiedzę oraz umożliwia i ułatwia dążenie do przeżywania nowych doświadczeń wraz z tworzeniem nowej wiedzy, a poszerzaniem i modyfikacją starej.Także negacja Boga, bez żadnych dowodów jest zakrzepnięciem w tym co dane i podane. Akceptacja możliwości Jego istnienia umożliwia swobodę i plastyczność myślenia, oraz przejścia różnych stanów poznania.Niechaj nauka i filozofia wesprze nas w doświadczaniu, lecz nim nie kierują.Trzeba do lasu iść, a nie w parku siedzieć i godać ze misiów prawdziwych ni ma bo się nie widziało.Pozdrawiam i życzę wytrwałych oraz owocnych poszukiwań.p.s. Za pomocą termometru nie zmierzysz bezpośrednio wytrzymałości metalu. Tak samo materialność i mechanika życia, są jedną z włąsciwości natury, nie zaś natura samą. Zeby poznac inne właściwości należy użyć innych narzedzi.    

0
0
Portret użytkownika kamikadz7

Bardzo madrze ale jest jedno

Bardzo madrze ale jest jedno ale- okresl dokładnie jak potrafisz co nazywasz bogiem.Nie lubie tego słowa bo zamyka w starych ramach dlatego mówię ze nie wierzę w boga a w uniwersum, tak to nazywam i mam tam podpisane inne tresci niz np biblijne a na codzien mówię ze jestem ateistą gdyz nie ma teizmów na ziemi dla mnie odpowiednich.  pozdr

0
0
Portret użytkownika konrad

wszyszcy staniemy w sali

wszyszcy staniemy w sali luster by zobaczyc co zrobilismy przez czale swoje zycie sekunda po sekundzie  i sie osądzic

0
0
Portret użytkownika lukashekluk

Nie ma kogoś takiego jak

Nie ma kogoś takiego jak BÓG... Możecie sobie wierzyć w brodatego dziadzie w sandałkach. Ale cały kościół i zresztą cała religia to kpina:) wymyślona żeby nie czuć się samotnym na tym zajechanym smrodem świecie. Na wszystko przyjdzie czas i jakis tam wymyslony przez wasze mało aktywne mózgi bog nie istnieje... i niech wkoncu do waszych głów to wejdzie. Kościół = biznes = biznes = przekręt. Dziękuje za uwage.

0
0
Portret użytkownika NIKT

Masz po czesci racje. Masz

Masz po czesci racje. Masz racje lukashekkuk, lecz jednak Bog istnieje ( jako KTOS ) wyczulem ze masz na mysli " COS ". Nie, Bog istnieje jako KTOS w siodmym niebie jako postac swietlista.

0
0

Portret użytkownika NIKT

Droga Eboka :) masz zupelna

Droga Eboka Smile masz zupelna racje."  Nie ma kogoś takiego jak BÓG... Możecie sobie wierzyć w brodatego dziadzie w sandałkach "Jest to juz nie raz ( miedzy innymi przezemnie opisywany ) temat.Nie chcialem sie ponownie rozpisywac i dlatego zrobilem to krotko. BOG ( zrodlo pierwotne) ( ELOHIM ) to postac swietlista ( dlatego tez energetyczna) wszechmocna, wszechobecna w Tobie, we mnie w roslinach w zwierzetach w calej materi. To tchnienie zycia. Lecz Tworzaca, materializujaca. Lecz jest to KTOS, co dal nam poczatek i wciaz nas realizuje pod roznymi postaciami. Mozna to porownac z kazdym z nas, takze i ja TERAZ, piszacy tutaj, na tapczanie, ktory przelewa swoje mysli i wysyla za pomoca sily energetycznej ( pewne fale) w swiat. Moje mysli bedzie czytac teraz wielu ludzi. A ja wciaz jestem gdzie jestem i nie opuszczam mojego miejsca. Moge kreowac moje mysli w ten sposob, ze jeden bedzie sie smial ( np. w USA ) a inny sie wscieknie i bedzie sie denerwowac i krzyczec w domu ( np. w Austrii ) na caly swiat i na takich glupkow jakim jestem ja :). W ten sposob wprawilem COS w ruch, nie opuszczajac mojego miejsca na tapczanie, pijac sobie kawe. Mysle ze mnie rozumiesz. Pozdrawiam Cie Smile

0
0

Portret użytkownika Roni Tornado

Nikt, zdecyduj się w końcu

Nikt, zdecyduj się w końcu czym jest "Bóg"-"BOG ( zrodlo pierwotne)" albo-"( ELOHIM ) to postac swietlista"Elohim to "bogowie" - cywilizacja pozaziemska   

0
0

 
 

Portret użytkownika eboka

Nikt, cieszę się, że

Nikt, cieszę się, że jesteś.Żyjemy nieustannie pomiędzy dwoma światami : materialnych zjawisk oraz światem duchowym i ciagle bez odpowiedzi pozostaje pytanie Kim jest Bóg, czy Czym jest Bóg ?Myślenie o Bogu jako o Kimś, to dla mnie sprowadzanie jego istoty w świat materialny. Bóg jest istotą duchową Wszechobecną jako Świadomość indywidualnego człowieka w jego materialnych i duchowych przejawach aktywności. Najwyższą formą Świadomości jest Duch, a to pozwala nam rozumieć naturę Wszechobecności, bo Świadomość jest Wszechobecnością.Wiesz co jest w tym najfajniejsze ? Ta różnorodność koncepcji człowieka na temat istnienia Boga (lub nie). Pozdrawiam serdecznie. 

0
0

ebo

Portret użytkownika NIKT

Ja Cie tez pozdrawiam i tez

Ja Cie tez pozdrawiam i tez sie ciesze :)....wrocilem bo taka mialem potrzebe.Dobrze to napisalas. Mysle i wiem, ze jestesmy tego samego zdania:) Wszystkiego dobrego Ebo Smile

0
0

Portret użytkownika Judyta

Nie dla biznesu w dwudziestym

Nie dla biznesu w dwudziestym pierwszym wieku 170 000 chrześcijan rocznie śmiercią męczeńską wyznaje swoją wiarę w Boga, a 200 000 000 znosi ciągłe prześladowania i dyskryminację. Poczytaj sobie na ten temat i pomyśl, jak wielka wojna duchowa toczy się o ludzkość. Zastanów się, po czyjej stronie stoisz lukashekluk?Pozdrawiam Cię!Maximus 

0
0
Portret użytkownika edmund

@maxi - ale pojechałeś. 170

@maxi - ale pojechałeś.
170 000 ginie rocznie męczeńską śmiercią, a 200 mln jest prześladowane?
I papież nie wynosi ich na ołtarze? 
 
1,7 mln meczennikow w 10 lat.  Ja pitolę!!!!!  Moze ci ginący to ...misjonarze pchający swe kluskowate dupska gdzie ich nie proszono???
...chyba, że przez prześladowanie rozumiesz to, że pewne kraje bronią sie przed spauperyzowaniem swojej kultury na zachodnią modłę.
Ich prawo nie wpuszczac obcej wiary, jak prawo amerykanów nie wpuszczać obcych do ameryki, jak prawo polski nie wpuszczać ruskich bez wizy,  itp itd.

0
0
Portret użytkownika edmund

@maximus - podałeś mi same

@maximus - podałeś mi same Katolickie linki. Niestety nie mam dość czasu, by sie indoktrynować z własnej woli.
Kapucynów szanuję za Balsam Kapucyński.
Pio - za bezprzykładną wiare i milość bliźniego.
 
Napisałeś, że te mordy są w Krajach 3ciego świata - potwierdzasz więc moją uwagę, żę tępieni sa katolicy tam, gdzie posiało ich ziarno misjonarskiej nienawiści do pogaństwa. Tymczasem ci ludzie jako poganie żyli o wiele lepiej niż teraz. Ja im życze pogaństwa i powrotu do dawnej normalności.
Misjonarze zanieśli im zgubę, większość z nich nie jest w stanie pojąć jak to jest że bóg umarł na krzyzu (przeciez jest Bogiem!). 
Ja też tego nie pojmuję - za kazdym razem, gdy próbowałem to zaakceptować to moja Nadświadomość mówiła "Stary, chyba Cię poje...ło".
 
Z całym szacunkiem dla Twojej dobrze pojmowanej pobożności, ale czy ktoryś z tych linków wymienia setki milionow ludzi wymordowanych przez katolików? Indian prawie pół miliarda, Słowian nawet policzyc sie nie da.
Milony na Wschodzie od czasu wypraw krzyżowych; setki milonów Czarnych albo wybitych w Afryce albo zamęczonych na niewolniczych okrętach lub plantacjach przez bardzo poboznych plantatorów.
Kilka milionow Polaków w czasie II wojny wymordowanych w imię "God mit uns".
 
Ja nie kpię Maximusie i odwagi mi nie brak (nie stosuj wobec mnie takich chwytów).
Te tragedie są następstwem wypaczeń i zbrodni KK i to KK niesie ten krzyż.
Proponuje więc członkom KK przyjąć odpowiedzialność za tych mordowanych i zaprosić ich do siebie w ramach rekompensaty za straty moralne.
 
Pozdro.
 
 
 
 

0
0
Portret użytkownika Judyta

Drogi Edmundzie! Twoja

Drogi Edmundzie!Twoja wypowiedź w pełni potwierdza to, co pisałem wcześniej. Podobnie jak Ty, skrystalizowane poglądy mają miliony ludzi, karmionych przez masmedia, które podają kompletny, spójny i zgodny we wszystkich środkach przekazu obraz świata. W obrazie tym, jako główny wróg ludzkości przedstawiony jest Kościół Katolicki, a środki używane do tego celu są bardzo liczne i zróżnicowane. Począwszy od eksponowania faktycznych błędów i grzechów hierarchii, następnie przez ich wyolbrzymianie i pomnażanie, poprzez podobne zafałszowywanie historii, przez eksponowanie zła, a przemilczanie dobra, przypisywanie Kościołowi zbrodni faszystowskich, czy innych reżimów, walczących przeciwko Bogu i Kościołowi, a cynicznie maskujących się Bogiem (Got mit uns), imperializm kolonialny również swoje zbrodnie i rabunki cynicznie nazywał niesieniem wiary.Te wszystkie manipulacje dają tak ohydny obraz, że o Kościele nie wypada mówić dobrze, można tylko szydzić i wyśmiewać się. Niepoprawne politycznie jest pokazywanie wartości moralnych, społecznych i duchowych prezentowanych przez wiarę katolicką. Fakt, iż są one tak wielkie, że dla tych wartości 170 tysięcy ludzi rocznie oddaje życie, tak przeczy pracowicie tworzonemu obrazowi Kościoła, że jest on pomijany milczeniem we wszystkich masońskich mediach. Jeśli fakty przeczą teorii, to tym gorzej dla faktów.Twoja Edmundzie niechęć do przeczytania informacji pod podanymi linkami nie jest spowodowana, jak piszesz spowodowana brakiem czasu, by się indoktrynować z własnej woli, tylko właśnie obawą przed tą indoktrynacją, czyli zburzeniem swojego dotychczasowego, skrystalizowanego poglądu.Pozdrawiam Cię serdecznie!MaximusPS. Naszym wspólnym wrogiem nie są ludzie, lecz Szatan, który nas skłóca wg zasady:DIVIDE ET IMPERA

0
0
Portret użytkownika edmund

Owszem - ludzi się skłóca wg

Owszem - ludzi się skłóca wg tej zasady.  Ale nie wszystkich - mnie przykladowo bardzo daleko do kłótni z Tobą jak i do kłócenia się o jakies tam doktryny.
Kiedyś usłyszałem "człowiek sądzi, a Bóg rządzi".  Od tamtej pory trzymam się z daleka od bycia podatnym na "Divide et impera".
 
Mediów nie słucham, na doktryny jestem absolutnie odporny - gdybyś znal mnie osobiście to wiedziałbyś, że aż przesadnie odporny; Dlatego nie sugeruj, że moje poglądy o KK wynikają z indoktrynacji - one wynikają z zasady "Po czynach ich poznacie". 
 
... i rzeczywiście mogłoby się wydawać, że mamy "wspólnego wroga". Mnie jednak wydaje się, ze pojęcie "wroga" jest nieodłączną cechą ludzi KK (islamitów i kilku mniejszych religii zrodzonych z tego pnia takze - żeby być uczciwym).
Maximusie - wróg (jeśli sobie go znajdziem) jest naszym najlepszym nauczycielem. Jeżeli wierzysz ze jakiś Szatan jest wrogiem KK, to zauważ też, że ta wiara scala (strachem i ideą walki) Twoją religię.
 
ALE! jesli to zauważysz i odrzucisz koncepcję posiadania wroga, to stajesz sie ...wolny.  Nauka "na pojeciu wroga" sie kończy i nic juz Cie nie oddziela od innych istot.
 
Tak więc ja i Ty nie mamy jednak wspólnego wroga.
 
Pozdrawiam Smile
 
 
 

0
0
Portret użytkownika NIKT

To MY, chrzescjanie,

To MY, chrzescjanie, mordujemy caly swiat. Mordujemy siebie, mordujemy zwierzeta, mordujemy flore i faune na masowa skale. Produkujemy bomby atomowe i zrucamy je ( Nagasaki i Hiroschima ) testujemy te bomby pod woda, w ziemi, wciaz i wciaz to samo i coraz wieksze i silniejsze , trujemy oceany ( platformy wiertnicze) i w ten sposob cale populacje ryb. To MY napadamy z chciwosci kraje mulzumanskie i doprowadzamy w tych krajach to olbrzymiego chaosu ( bo potrzebujemy ich mineraly, rope i inne. Masowa hodowla zwierzat ( cale fabryki smierci ), zostala wymyslona przez chrzscijan ! Obozy koncentracyjne wybudowaly ludy chrzescijanskie. Obozy takie sa budowane nawet dzisiaj przez chrzescijan.. Czy tak chce nasz BOG ? A jaka jest roznica miedzy chrzscijaninem, buddysta, Hindusem, Muslimem ? Przeciez jest JEDEN BOG... a niby wszyscy jestesmy jego dziecmi. Jak to rozumiec ? Pytasz: po czyjej stronie stoisz.... Niech kazdy bedzie CZLOWIEKIEM z serca ! To wystarczy. Niech kazdy akceptuje innego czlowieka jak siebie samego, niech kazdy kocha drugiego jak siebie samego, to w zupelnosci wystarczy !  Religie nie sa nam potrzebne, koscioly tez nie. Tolerujmy sie nawzajem, to wystarczy w zupelnosci !

0
0

Portret użytkownika na świadectwo

od kiedy naśladowcy PANA

od kiedy naśladowcy PANA JEZUSA mordują ? , ten kto morduje automatycznie przestaje byc nasladowca PANA JEZUSA , , na podstawie czego uwazasz ze BÓG OBJAWIONY -JEZUS to bóg islamu czy innych religii ? , JEZUS powiedział o sobie ze On jest JEDYNA DROGA , JEGO IMIE JEST JEDYNE KTÓRE DANE ZOSTAŁO LUDZIOM i ze ON JEST JEDYNYM POSREDNIKIEM , to szatan ukazał sie Mahometowi i przekazal mu swoje nauki , poniewaz niemozliwe aby BÓG MIŁOŚCI - JEZUS posłal okolo 600 lat po swoim zmartwhcwstaniu i dziele zbawienia swojego anioła ktory nakazał Mahometowi mordowanie ludzi w tym chrześcijan , szatan przekazal Mahometowi aby nauczał ze PAN JEZUS nie został zabity za grzechy ludzkosci i wogole nie umarł na krzyzu ale takie nauki wyznawców religii wschodu i new age podobaja sie , ale kara za grzechy bedzie wieczna smierc i tylko PAN JEZUS moze to odwrócic - , nauki ze wszyscy wierzą w tego samego BOGA to oszustwo , a ten kto zaprzecza ze PAN JEZUS jest BOGIEM OBJAWIONYM wg Biblii ma ducha antychrysta , pozdrawiam i życze nawrócenia sie i poczytania na temat np koranu

0
0
Portret użytkownika NIKT

Nie napisalem ze nasladowcy

Nie napisalem ze nasladowcy Jezusa morduja ! Napisalem ze MY, Chrzescijanie, mordujemy ! A to jest wielka roznica ! Co do Boga : ILU ICH JEST ???????? Dla mnie jest JEDEN !!!!!!, MY WSZYSCY WIERZYMY W JEDNEGO I TEGO SAMEGO BOGA !!!!  Mnie nie potrzebujesz nawracac, nawet tego sobie nie zycze, a w szczegolnisci od CIEBIE !

0
0

Portret użytkownika Roni Tornado

Judyta, gdyby nie było

Judyta, gdyby nie było Religii, nie było by krwawych wojen i nawracania na tym tle. Dziwne jest to, że sporo ludzi nie zastanawia się nad tym jak powstały Religie.A wiecie jak powstały Religie ? W zamierzchłych czasach odwiedziła naszą planetę cywilizacja pozaziemska. Owi Ufonauci zobaczyli jak bardzo jesteśmy głupi, zacofani i podatni na manipulację, więc wykorzystali to i kazali siebie czcić jako bogów. A ludzie do dzisiaj nie zmądrzeli i dalej ich czczą. Nasi władcy chętnie wykorzystali dla swojej władzy kult tych bogów/boga i dobrze wiedzą kim są bogowie, tylko głupim masom wciskają swoją wymyśloną bajkę.Judyto mówisz, że Chrześcijanie są dyskryminowani i prześladowani, a co robili i robią Chrześcijanie ? Dyskryminują inne Religie i Filozofie Życia. Nie ma czegoś takiego jak "jedyna słuszna religia" bo one wszystkie miały początek u jednego zdarzenia...

0
0

 
 

Portret użytkownika na świadectwo

Wojen by nie było gdyby kazdy

Wojen by nie było gdyby kazdy przestrzegał przykazan PANA JEZUSA i gdyby kazdy miał odwage powiedziec NIE wojskowym w czasie mobilizacji , nie chcesz wojny to nie bierz w niej udziału ale neistety ludzie boja sie ewentualnego wiezienia , szkoda ze wybieraja zabijanie ludzi ale kiedys nadejdzie dzien odpłaty

0
0
Portret użytkownika NIKT

Byles w wojsku ? Byles w

Byles w wojsku ? Byles w wojsku w czasie stanu wojennego w Polsce ?Mysle ze nie znasz zycia ! Co bys zrobil gdyby Ci kazali strzelac bo w innym wypadku wykoncza Towja rodzine ? Hmm..zastrzelilbys siebie ( jesli bys mial na tyle odwagi). Lecz w ten sposob odebralbys rodzinie ojca, moze jedynego zywiciela rodziny. Zstrzelilbys siebie, wiedzac ze potem wykoncza Twoja rodzine.. Czlowieku, zycie jest wredne a Ty sie wogole nie znasz.  "Wojen by nie było gdyby kazdy przestrzegał przykazan PANA JEZUSA"Nie znasz zycia. W rodzinie trudno o pokoj i jednosc, co dopiero w panstwie, a co dopiero na calym swiecie. Tu gdzie zyjemy, to rzeczywistoc uczenia sie, rozwiazywania zadan i problemow. Kto zda egzamin, temu otworza sie drzwi do nastepnej ( wyzszej wibracji ) !

0
0

Portret użytkownika Robson

szkoda że ten dzien jeszcze

szkoda że ten dzien jeszcze nigdy w dziejach ludzkości nie nadszedł...A ja nie mam czasu czekac.

0
0
Portret użytkownika edmund

@Robson - mądrzy ludzie

@Robson - mądrzy ludzie mawiali "gdziekolwiek idziesz i tak musisz tam zabrac samego siebie".
Więc ...zostań :-)  
To tylko kwestia wyboru.
 

0
0
Portret użytkownika Stan

Gdy zabraknie USA to Ruscy

Gdy zabraknie USA to Ruscy będą w Polsce jeszcze tego samego dnia ,a wasze kobiety zapoznają się z seksem grupowym. To do wszystkich prawdziwych Świstaków na ochłonięcie, bo czytam że już się niektórzy podniecają. Polacy wszędzie  na świecie uchodzą za jołopów.

0
0

Strony

Skomentuj