Narodowcy organizują patrole bezpieczeństwa w podłódzkich Grotnikach

Kategorie: 

polskaniepodlegla.pl

Brygada Łódzka Obozu Narodowo-Radykalnego została poproszona przez mieszkańców małej miejscowości Grotniki, znajdującej się w województwie łódzkim, w powiecie zgierskim o zapewnienie bezpieczeństwa i patrolowanie okolic ośrodka dla azylantów, w którym w ostatnim czasie regularnie dochodzi do różnych ekscesów wywołanych przez przybyszów ze wschodu, głównie muzułmanów z Czeczenii.

 

 

Mieszkańcy miejscowości są od dłuższego czasu przerażeni agresywnym zachowaniem imigrantów. Postanowili więc poprosić polskich narodowców z ONR-u o zadbanie o bezpieczeństwo Polaków, wobec bierności miejscowych władz. Brygada Łódzka Obozu Narodowo-Radykalnego postanowiła na prośbę mieszkańców Grotnik stworzyć patrole obywatelskie, które przynajmniej w jakimś stopniu poprawią bezpieczeństwo w okolicach ośrodka dla azylantów, wokół którego w ostatnim czasie dochodzi do różnych ekscesów, spięć, kłótni oraz nocnych bijatyk.

 

Fakt powstania takich patroli bardzo nie spodobał się rezydentom tego ośrodka, którzy od razu po pojawieniu się narodowców zaczęli "rzucać" w nich różnymi obelgami i wyzwiskami. Warto dodać, że w Grotnikach mają wkrótce zostać ulokowani imigranci, którzy przybyli do Europy w ciągu ostatnich kilkunastu miesięcy i na których umieszczenie w ośrodkach na terenie Polski zgodziła się poprzednia koalicja rządząca.

 

 

Źródła:

polskaniepodlegla.pl

onrlodz.com.pl

Ocena: 

5
Średnio: 5 (2 votes)


Komentarze

Portret użytkownika vixen

Wypad muslimska chołoto ! nie

Wypad muslimska chołoto ! nie bedzie muslim pluł nam w twarz , kurza twarz . Szacun ONR i prawdziwi Polacy ( biali Polacy ! ) i z napletami , bo kur..a ci bez napleta i obrzezani to wiecie co mam na mysli ! Polska dla Polaków 

0
0
Portret użytkownika wielebny

A nasza Policja jest z nami

A nasza Policja jest z nami czy z Ciapatymi??  Pytam z czystej ciekawości bo ciapate kosy i siekiery noszą pod pazuchą. Jak nasza bojówka będzie miała też kosy to podczas kontroli co się stanie?
Naszych pozamykają a uchodźcom prezerwatywy dadzą + nowe finki?????
 

1
0
Portret użytkownika kaktoos

Mam potężne obawy, że

Mam potężne obawy, że przyjdzie im się zmierzyć nie tylko z imigrantami, ale też ze "swoją" demokratycznie wybraną władzą. A póki co to wielki szacun chłopaki z ONR.

2
0
Portret użytkownika Brawo!

Jesteśmy z wami,

Jesteśmy z wami, dolnośląskie, w odpowiednim momencie zjednoczymy się... Oko za oko, rodzina "rzecz" święta.

2
0
Portret użytkownika Robaczkowa

   Niestety to moja

   Niestety to moja okolica.
Dzięki chłopaki!   Dzięki, że Wam się chce!  Na razie walczą sami ze sobą  ale trzeba chuchać na zimne.
   Latem mam w zwyczaju chodzić tam sama po okolicy i zbierać grzyby.
  Mam nadzieję, że nie trzeba będzie zmienić swoich przyzwyczajeń.

1
0
Portret użytkownika kapitan ameryka

Robaczkowa bedziesz dziekowac

Robaczkowa bedziesz dziekowac jak twoja córka albo syn ,czy wnuki zakochaja sie w osobniku pół krwi innej rasy.Pooglądaj sobie wiadomości jak ta aryjska rasa traktuje takich ludzi.Jesli by przejeli władze w kraju broń nas boże.Bo każdy kto nie jest czystej krwi zawiśnie.

1
0
Portret użytkownika danielov

Mechanizm islamizajcji jest

Mechanizm islamizajcji jest prosty. zagnają to bydło do Europy, która nie wytrzyma tego gospodarczo plus wzrośnie niezadowolenie lokalnej ludności. Następnie zaczną obcinac emigrantom benefity, zacznie sie głód i wzrośnie przestepczośc aż dojdzie do eskalacji konfliktu. Nie trudno  bedzie o znalezienia kilku liderów z mniejszości muzułmańskiej którzy podburzą lud allacha do wojny a takich ludzi właśnie tam wpuszczono- z wypranymi mózgami, zawodowych morderców . Rekrutów z podobną mentalnością rekrutowano niegdyś do waffen ss zatem nie musze więcej pisać o ideologiach. 

2
0
Portret użytkownika senkan

Brawo NARODOWCY takie patrole

Brawo NARODOWCY takie patrole powinny byc wszedzie gdzie pojawi sie ta ciapata dzicz,porzadek musi byc.Jezeli przyjezdni w 21 wieku nie potrafia sie ucywilizowac,a widzac kobiete odplywa im krew z mozgu i nie panuja nad emocjami to trzeba ich pilnowac broniac nasze kobiety.Ponoc polki sa najpiekniejsze.

2
0
Portret użytkownika KsaVery

Polki są najbardziej

Polki są najbardziej puszczalskie a nie najpiękniejsze - także tylko patrzeć jak się zaczną 'krzyżować' z islamistami i 'rozpuszczać' geny naszych praojców w ciapatych genach samobójców!

2
0
Portret użytkownika issori

Nie wiem co bardziej lubie,

Nie wiem co bardziej lubie, artykuliki na ZnZ czy komentarze pod nimi. Co gorsza poziom obu zbliża się do niebezpiecznego momentu. .
Musicie uświadomić baranki sobie, że jesteście szczuci tak samo jak CI których określacie mianem bydła.
Rzucicie się na siebie, ku uciesze tych co za nic mają ludzkie życie...
Julian Tuwim "Do prostego człowieka"
Gdy znów do murów klajstrem świeżym
Przylepiać zaczną obwieszczenia,
Gdy "do ludności", "do żołnierzy"
Na alarm czarny druk uderzy
I byle drab, i byle szczeniak
W odwieczne kłamstwo ich uwierzy,
Że trzeba iść i z armat walić,
Mordować, grabić, truć i palić;
Gdy zaczną na tysięczną modłę
Ojczyznę szarpać deklinacją
I łudzić kolorowym godłem,
I judzić "historyczną racją",
O piędzi, chwale i rubieży,
O ojcach, dziadach i sztandarach,
O bohaterach i ofiarach;
Gdy wyjdzie biskup, pastor, rabin
Pobłogosławić twój karabin,
Bo mu sam Pan Bóg szepnął z nieba,
Że za ojczyznę - bić się trzeba;
Kiedy rozścierwi się, rozchami
Wrzask liter pierwszych stron dzienników,
A stado dzikich bab - kwiatami
Obrzucać zacznie "żołnierzyków". -
- O, przyjacielu nieuczony,
Mój bliźni z tej czy innej ziemi!
Wiedz, że na trwogę biją w dzwony
Króle z panami brzuchatemi;
Wiedz, że to bujda, granda zwykła,
Gdy ci wołają: "Broń na ramię!",
Że im gdzieś nafta z ziemi sikła
I obrodziła dolarami;
Że coś im w bankach nie sztymuje,
Że gdzieś zwęszyli kasy pełne
Lub upatrzyły tłuste szuje
Cło jakieś grubsze na bawełnę.
Rżnij karabinem w bruk ulicy!
Twoja jest krew, a ich jest nafta!
I od stolicy do stolicy
Zawołaj broniąc swej krwawicy:
"Bujać - to my, panowie szlachta!"

1
0
Portret użytkownika hansje

No, JEDEN sensowny komentarz

No, JEDEN sensowny komentarz Smile ..
A ja dorzucę, że tylko patrzeć, jak te patrole ONR-u zostaną rozgonione przez psy reżymowe, a niektórym zrobią procesy, z "doniesienia" kilku przedstawicieli swołoczy z jakiejś "organizacji pozarządowej", "walczącej z rasizmem i ksenofobią".. COś o Grabarczyk ucichło ?.. Smolar cofnął jej granty, an ten jej "HejtStop" ?...
Bo przecież na PRZEMOC ma monopol psiarnia reżymowa, czyli PAŃSTWO.. A NIE jakieś "patrole obywatelskie"..
Władzuchna BOI SIĘ patroli obywatelskich...
To sama lokalna Władzychna tam - poszczuje swoją psiarnię na chłopaków, zobaczycie...
Władzuchna przecież wie, z czego żyje i komu musi służyć, jeśli chce pozostać na stołkach...
Na pewno NIE WAM, obywatele tamtej okolicy Smile ..
Przykro mi, ale taka jest prawda, niestety...
A zadymy MAJĄ BYĆ, bo właśnie PO TO sprowadza Chazarnia ciapatych do Ojropy.. I napuszcza nas - na nich i ich - na nas... Pocieszcie się.. Do Polski ich żydownia NIE sprowadzi zbyt wielu...
A Czeczenów - trzeba niestety trzymać krótko, bo to nie jakieś tam Araby.. Lecz w dużej ilości po prostu mordercy, zdeprawowani do cna wojnami, robionymi przez Chazarnię Ruskim, na ich rubieżach...
OBY Wam nie przyszło tam wojować, zarówno z ciapatymi, jak i z "własną" Policją... Którą Władzuchna postawi lada chwila po stronie Czeczenów, a nie po Waszej...

1
0
Portret użytkownika zyx

Plus chociażby za Tuwima -

Plus chociażby za Tuwima - jednego z niewielu żydów który potrafił "swoim" jasno i publicznie mówić co zawdzięczają Polsce.

1
0
Portret użytkownika inzynier magister

Brawo narodowcy ! Teraz czas

Brawo narodowcy ! Teraz czas na narodowców ! W końcu ruszył proces amber golda i odrazu ktos zadzwonił że jest bomba w sądzie !

Petru spękał przed Marianem! Kowalski & Chojecki 21.03.2016
https://www.youtube.com/watch?v=wys--Cm4Upk
Trzeba czekać na efekty śledztwa to zobaczymy mafie co to się ukrywa za tzw. elitą ! Prawdopodobnie zaatakuje seryjny samobójca kogoś kto wie za dużo ! Na wiosnę zacznie się najazd islamistów w ramach wiosennych temperatur oraz tureckiego oszustwa że niby ktoś ich zatrzymuje ! Dlatego należy się modlić by Polska się oczyściła z wrogiego elementu iluminackiego który nas zabija ! Do tego służą modlitwa różańcowa oraz koronka do Miłosierdzia Boskiego Jezusa !

0
0

Ojcem Mieszka był, według niego, Siemomysł, dziadem Lestek, a pradziadem Siemowit. Z pierwszą żoną, Dobrawą, miał Mieszko syna Bolesława i córkę.

Portret użytkownika Wolna Rosja

Od bezpieczenstwa obywateli

Od bezpieczenstwa obywateli sa sluzby panstwa a nie samozwancze bojowki ktore urastajace w sile moga stanowic zagrozenie bo zaczna wprowadzac wlasne rzady. Jezeli panstwo nie jest w stanie tego robic to patologia wladzy! Wydaje mi sie ze to bardziej jakas prowokacja by moze uderzyc w srodowiska narodowe w czasach gdy fala imigracyjna nadciaga.

1
0
Portret użytkownika wsciekła

i tu jestes w błedzie

i tu jestes w błedzie ,zgodnie z konstytucja RP ,obywatele maja prawo do wypowiedzenia posłuszeństwa organom państwowym i powołac tzw słuzbę obywatelska na wypadek kiedy to organa państwowe nie wywiazuja sie z obowiazku obrony swoich obywateli ,jest to nie tyle przywilej nasz ale i obowiazek ,takze ci panowie co zorganizowali sie w grupe obywateli strzegacych ,działają jak najbardziej na prawie .....................
czego nie potrafia zdzierzyc ci którzy chca mieszac w KRP............ 
proponuje zakupic konstytucje i sie zapoznac z nia dopóki jej przepisy sa w dalszym ciagu aspektem prawnym....
a policja ? policja nie moze nic im zrobic ,a wręcz powinna pomóc w stanowieniu praw obywatelskich RP.
takich grup powinno sie powoływac coraz wiecej dla naszego bezpieczeństwa ,poniewaz zanim policja czy wojsko lub straz przegramoli sie przez gęstwine przepisów ,to nas  zdąża wyrznac jak psy ..
co zreszta widac ,słychac i czuć tam w europie ,a u nas juz za niedługo...bo zadne słuzby nie sa w stanie dac nam gwarancje bezpieczeństwa...nie ma takiej opcji ...i jak ktos mówi inaczej to kłamie w zywe oczy...
czuwajcie zatem obywatele ,bo zpewniam was ,jest zle ,gorzej ,a bedzie strasznie...miejscie tego swiadomośc...
 

1
0
Portret użytkownika Robaczkowa

   Już widzę efektywne

   Już widzę efektywne działania policji w Grotnikach!  :-)
  Tam się pojawia najwyżej dwów policjantów na krzyż i to zwykle w święta po południu, bo wtedy najłatwiej złapać kogoś po pijaku,  co chce przejechać jakieś pół kilometra po leśnej drodze czy polu do sklepu po coś do jedzenia albo po piwo na kaca. Dzisiaj byłam w okolicy zobaczyć ,,czy dom jeszcze stoi". Tam większość domów jest zamieszkała tylko w sezonie letnim. To taka miejscowość letniskowa z małą ilością stałych mieszkańców. Żadnego policjanta nie widziałam. Zresztą od roku chyba żadnego tam nie widziałam. Jakiś rok temu w odpust pod kościołem chyba byli.

0
0
Portret użytkownika walkerT.R

Jestem za.Ale ciekawe jak

Jestem za.Ale ciekawe jak długo to bedzie trwało.Bo ja znam ONR nie raz odemnie wpier.....dostali i ja niewiem jaki jest prawdzwy cel .Jak tylko będą doniesienia że zaczepili jakiegos młodego chłopaka z anarchia na ramieniu to sie skończą ich patrole i dojdzie ponownie do krawaych starć miedzy środowiskiem anarchistycznym ,a skinhedami jak miało to miejsce w latach dziewiędziesiatych.Miejmy nadzieje że środowisko i mentalnośc łysoli sie zmieniło ale wątpie w to.

0
0
Portret użytkownika Pulsar

A może być i tak: Najpierw

A może być i tak: Najpierw mieszkańcy proszą narodowców z ONR-u o zapewnienie im ochrony, a gdy Ci narodowcy okrzepną w siłę i poczują władzę, to zaczną sami zastraszać mieszkańców i zbierać haracz za ochronę.
Już Orwell opisał w na jakich zasadach się to odbywa pisząc "Folwark zwierzęcy" (ang. Animal Farm).

1
0
Portret użytkownika zyx

"...Jak tylko będą

"...Jak tylko będą doniesienia że zaczepili jakiegos młodego chłopaka z anarchia na ramieniu to sie skończą ich patrole i dojdzie ponownie do krawaych starć miedzy środowiskiem anarchistycznym ,a skinhedami..."

A jaki jest powód tego, że jedni "zaczepiają" drugich, a ci drudzy "zaczepiają" tych pierwszych? A ci piewsi i drudzy zaczepiają trzecich (np. normalnych ludzi chcących wypićpiwo w parku czy lesie)?

1
0
Portret użytkownika zyx

I co dalej? Rżąd bedzie

I co dalej? Rżąd bedzie sporwadzał czeczeńską mafię, ukraińskich banderowców, ciapaty terroryzm, cyganerię i bóg wie co jeszcze całymi tysiącami i DAWAŁ im pieniądze z NASZYCH podatków, policja opłacana z naszych podatków będzie się chowała po krzakach żeby po pierwsze w m.dę nie dostać a po drugie - żeby od szefów nie dostać za "nietolerancję"?!?!?!
Załóżmy, że lokalne osiłki chwilowo porzucą swoje zajęcia i zajmą sie sprowadzoną dziczą, a potem co? - że niby będzie porządek?! Nie będzie porzadku bo za kilka miesięcy "nasi rycerze" skumają się z czeczeńską mafią i lokalną bandyterią i powstanie lokalna hybryda bandycka której już nikt nie ruszy.
Grotniki? Ozorków? Podłódzkie tereny? Przecież od przynajmniej dwudziestu lat za sprawą lokalnej "młodzieży" dzieją się tam rzeczy, że głowa mała i  dam sobie głowę uciąć, że spora część bandyterki właśnie teraz się "zalegalizuje" uzyskując dodatkowe prawa i informacje.
Od takich rzeczy jest policja, a nie od wlepiania mandatów ratujących budżet kraju. Kilkanaście lat służby, a potem 4 000 emeryturki co miesiąc z moich podatków za wlepianie mandatów za przejście na czerwonym?!
Dodatkowo - mieszkańcy się zbiorą, z obitymi dziobami, strachem i ogromym wysiłkiem uspokoją sytuację, a rząd jednym podpisem sprowadzi w ciągu kilku dni następne tysiące??
Trzeba naciskać na rząd i policję i im "oklepywać dzioby" aż zaczną robić co trzeba, a nie organizm ze sraczką zarażać dodatkowo grypą.
 

0
0
Portret użytkownika n..

Dobrze powiedziałeś, bo takie

Dobrze powiedziałeś, bo takie wypasione bandziory, zakute, prymitywne łyse pały, przecież nie są od pilnowania porządku, tylko Policja i odpowiednie służby, które teraz powinny prędko wyłapać tych bandytów, a Sądy dowalić surowe wyroki za chuligaństwo, np. takie jak w "ukochanej" tutaj przez wielu Rosji, zanim te gangi rozzuchwalonych "rycerzy" zwane brygadami, pod nosem tamtych legalnych władz i przy cichej aprobacie społecznej utworzą silną mafię i wkrótce zarządają władzy nie tylko w Łodzi, ale w całym państwie, jak tego pragnie nawiedzony "inżynier w koronce i różańcu". Pulsar też ma rację, bo bardzo wystraszeni i naiwni mieszkańcy tamtych okolic, pewnie już płacą haracz tym łysym cwaniakom "za ochronę" przed ich własnym bandytyzmem, bo raczej za darmo i o suchym pysku tam nie łażą!

0
-1
Portret użytkownika zyx

No właśnie. Oczywiście -

No właśnie. Oczywiście - będzie jakas część która faktycznie będzie chciała zrobić coś dobrego, ale cała reszta potraktuje to jak okazję do połączenia hobby (przyjemnośc przywalenia w dziób) z podbudowaniem ego przez "wdzięczność uciśnionych i kobiet". Dodatkowo inteligencja tego towarzystwa sprawi, że nawet nie zauważą kiedy staną się prywatną armią na posyłki co bogatszych i będziemy mieli burd.el jak na Ukrainie.
O inwigilowaniu, "agentach wpływu", wtykach różnych służb czy podsłuchach to nawet nie ma co wspominać, bo nawet po zamieszkach pokazywanych w tv widać, że wszelkiej maści  konfitury włażą w nich jak w bułkę z masłem.
Od takich spraw jest wyszkolina policja (pod kontrolą znanych ludzi), z jasnym systemem finansowania,  ze swoimi lradami, promiennikami mikrofalowymi, gazem pieprzowym, armatkami wodnymi i wszelkim innym sprzetem na który społeczeństwo zrzuca się im co miesiąc grubymi milionami.
 

0
0
Portret użytkownika WzK

Mam nadzieję że będą również

Mam nadzieję że będą również pilnować opon w samochodach Pana Prezydenta. Żeby więcej Żydokomuna/Islamiści/Lewactwo nie dopuścili się zamachu! 

0
-1
Portret użytkownika Alchemik

I prawidłowo, nie chciałbym

I prawidłowo, nie chciałbym namawiać do przemocy ponieważ nie w tym rzecz jednak im wcześniej zaczniemy reagować i ustawiać to bydło do pionu tym lepiej. Może wtedy poczują jakiś respekt i nie będą tak ochoczo wybiegać przed szereg. Płynie w nas krew Lechitów i zadbajmy o siebie sami, ponieważ na polskojęzyczną władzę nie mamy co liczyć!

1
0
Portret użytkownika And

W Bydgoszczy z koleii podobne

W Bydgoszczy z koleii podobne zachowania do tych imigranckich mają właśnie Polacy. Jedno i drugie na podobnym poziomie. Czepiają się spokojnych ludzi, patrzą z pogardą bo idzie ktoś młody, często źle oceniają charakter (zwykle jedynie wyglądzie twarzy).
Nawet babcie w beretach są tutaj nieuprzejme.
Ale jak idą prawdziwe gówniarze to spiepszają.
 

1
0
Portret użytkownika kolo21

Zgadza się.A policja tylko

Zgadza się.A policja tylko okresowo się pojawia na patrolach.Na wezwania nie reagują.I jest wolna Amerykanka.Bandy naćpanych małolatów grasują po nocach na Bydgoskich ulicach.Ćapania i alkocholu od diabła na ulicach.A policja zazwyczaj odstępuje gdy znajdzie małą ilość narkotyków przy kimś.

1
0

kolo21

Strony

Skomentuj