Nadciąga urzędowa dyskryminacja nieszczepionych dzieci - odmówisz szczepienia, rząd może zabrać twoje dziecko

Kategorie: 

Źródło: 123rf.com

Fakt, że w społeczeństwie rośnie świadomość, że tak zwane szczepionki, mogą powodować ciężkie uszkodzenia neurologiczne u dzieci, powoduje, że coraz więcej rodziców odmawia poddania swoich dzieci szczepieniom. Nasza władza, która najwyraźniej ma jakieś podejrzane powiązania z koncernami farmaceutycznymi, zamierza nękać wszystkich rodziców, którzy nie pozwalają na eksperymenty medyczne na swoich dzieciach zwane kolokwialnie "szczepieniami".

 


Polska jako jeden z nielicznych krajów unijnych zmusza do wstrzykiwania zdrowym ludziom toksyn, które mają ich rzekomo uodpornić na różne choroby, strasząc rodziców grzywnami i represjami. Aktualnie rozpętano kolejną haniebną kampanię mająca na celu przestraszenie rodziców konsekwencjami prawnymi jeśli nie zgodzą się na podanie własności rządu, czyli ich dzieciom, zaordynowanych odgórnie niebezpiecznych preparatów medycznych uważanych za zbawienne dla zdrowia.

 

Ze zwolennikami szczepień zwanych "ochronnymi" bardzo trudno jest rozmawiać. Są to przeważnie ludzie o małej lub niemal zerowej wiedzy na temat tego zagadnienia, a zwłaszcza powikłań neurodegeneracyjnych jakie mogą wywoływać tak wychwalane przez nich preparaty. Do takich ludzi, sformatowanych medialną propagandą sponsorowaną przez koncerny farmaceutyczne, nie dociera to, że pozwalając na wstrzyknięcie sobie lub swoim dzieciom tak zwanej szczepionki, podejmuje się ryzyko niemal tak duże jak podczas gry w "rosyjską ruletkę. Może nic się nie stanie, a może jeden "shot" wpłynie na wszystko.

Nieufnych wobec szczepień rodziców coraz częściej spotyka społeczny ostracyzm. Głupi ludzie, albo po prostu niewydedukowani odpowiednio rodzice, chętnie pastwią się nad tymi, którzy wykazują nieco nieufności do tej urzędowej machiny produkującej niepełnosprawnych, zwanej "programem szczepień ochronnych". Teraz jeszcze do obelg agresywnych ciemniaków dochodzą realne represje ze strony instytucji rządowych. 

 

Coraz częściej ostatnio dochodzi do szantaży ze strony władz, które groźbami starają się wymusić na rodzicach, aby pozwolili wstrzyknąć swoim pociechom kilkanaście preparatów o nieustalonym składzie i niewiadomych skutkach ubocznych. Można powiedzieć, że w Polsce panuje ideologia wakcynologii totalnej, która ułatwia to, że Polska stała się żerowiskiem zachodnich koncernów farmaceutycznych, które upłynniają u nas dowolne preparaty, które na dodatek są nazywane "darmowymi", a przecież za miliardy są kupowane z naszych podatków!

 

Pod względem wolności do dysponowania własnym ciałem Polska jest skansenem Europy. Tylko u nas i w kilku innych krajach dawnego Bloku Wschodniego, panuje przymus szczepień. Na dodatek gdy coś pójdzie nie tak i dziecko zostaje uszkodzone, nie jest to problem, ani rządu, ani koncernów farmaceutycznych, które nie muszą nawet wypłacać odszkodowań polskim rodzinom, których dzieci zostały nieodwracalnie uszkodzone neurologiczne. Wszędzie na zachodzie, gdzie większość szczepień jest dobrowolna, istnieją fundusze na odszkodowania, ale nie u nas, gdzie szczepienia są obowiązkowe. 

W Polsce za rodziców decyduje urzędnik, który oczywiście nie bierze żadnej odpowiedzialności za skutki podania preparatów medycznych zwanych szczepionkami. Teraz urzędnicy zamierzają rozpętać serię prześladowań odmawiających uczestniczenia w tych eksperymentach medycznych, strasząc rodziców brakiem przyjęcia do przedszkoli, szkół , a nawet ustanowieniem kuratora albo ograniczeniem praw rodzicielskich. Urzędale rozumują tak, że szczepionki to samo dobro, a jeśli ktoś uważa inaczej to jest najwyraźniej głupcem, a skoro jest głupcem, to trzeba mu zabrać dzieci. Tak właśnie wygląda "dobra zmiana" w opiece medycznej za ministra Radziwiłła.

 

Jeśli ktoś chce szczepić siebie i swoje dzieci to proszę bardzo, wolny wybór, ale nie, chodzi o to, że szczepić mają się wszyscy. Przymus może sobie stosować dla cielaków w oborze jakiś rolnik, który jest właścicielem stada krów. Jednak gdy nasi właściciele z rządu, niczym rolnik nakazują szczepienie ludzi, zgadzający się na to powinni sobie zadać pytanie, czym się różnią oni i ich dzieci od tych przysłowiowych cielaków, które ni emają nic do gadania? Czy to jest wolność czy raczej dobitny dowód na to jak daleko zaszło zniewolenie ?

 

Masowe produkowanie niepełnosprawnych poprzez oczywiste działanie neurodegeneracyjne po wszczepieniu metali ciężkich takich jak związki rtęci lub aluminium to skandal, który powinien być w trybie pilnym przeanalizowany. Winni przyjęcia łapówek od koncernów farmaceutycznych, o ile tacy są, powinni zostać ukarani, a wszyscy pokrzywdzeni przez wstrzykiwanie pod przymusem i groźbą trucizn zwane szczepionkami, powinni otrzymać odpowiednie zadośćuczynienie, lub dożywotnie renty.

 

Miłośnicy szczepień są tak zmanipulowani, że jednocześnie wierząc w skuteczność tych preparatów u swoich dzieci, boją się, że niezaszczepione dzieci stanowią dla ich pociech zagrożenie i nie widzą w tym żadnej sprzeczności. Poza tym takim rodzicom gardłującym na świadomych niebezpieczeństw tego zorganizowanego procederu, można mieć jedno pytanie - kiedy robili sobie ostatnio szczepienia przypominające, zalecane przez koncerny farmaceutyczne i sprzyjające im instytucje medyczne w naszym kraju? Bo trzeba je robić co kilka lat, w przeciwnym wypadku szczepionka rzekomo nie działa. Tym samym ludzie obrażający świadomych i wyedukowanych rodziców odmawiających celowego uszkadzania neurologicznego swoich dzieci, wedle swojej teorii, sami są takim samym zagrożeniem jakim rzekomo są niezaszczepione dzieci.

 

Źródła:

http://stopnop.com.pl/obowiazkowe-pneumokoki-i-afera-z-przetargiem-polska-jest-szczepionko...
http://wolna-polska.pl/wiadomosci/zgony-niemowlat-wkrotce-szczepieniach-pneumokokowych-pol...
http://www.tvn24.pl/wiadomosci-z-kraju,3/za-nieszczepienie-dziecka-grozi-kurator-badz-odeb...
http://gizmo.do/AMRfUXy


 

Ocena: 

5
Średnio: 5 (6 votes)


Komentarze

Portret użytkownika Magia internetu

<p><strong>Depopulacja to

<p><strong>Depopulacja to dobrowolna zgoda na zachorowalność chorób zakaźnych.&nbsp;</strong></p>

<p><strong>​​Kiedyś ludzie umierali z powodu krztuśca bo nie było szczepionek, a teraz podejmują będą dobrowolną dezyzję żeby ich dzieci umierały. Wiecie co jest zabawne i niedorzeczne w osobach które przeprowadzają nagonkę na szczepionki? To że oni wszyscy są za szczepieńi! Wszyscy ci którzy nawołują do nie szczepień są właśnie ZASZCZEPIENI! Jesteśmy wszyscy zaszczepieni! Bo każde z nas wybrało obowiązkowe szczepionki i jakoś nikt z nas nie umarł! Wszyscy normalnie funkcjonujemy i żyjemy. Teraz najważniejsze pytanie: Komu zależy na tym żeby nie szczepić nowego pokolenia?... i za dobrowolnym przyzwoleniem rodziców skazać takie dziecko na zakaźną chorobę...&nbsp;</strong></p>

<p><strong>Czy to czasami nie jest Dobrowolna Depopulacja?&nbsp; Sami wyrazicie zgodę na śmierć waszych dzieci. Wasze babcie były szczepione, wasi rodzice byli szczepieni, wy też byliście szczepieni, a odmówicie tego prawa własnym dzieciom i skażecie je na śmierć, bo ktoś komu zapłacono za rozsiewanie paniki w internecie nagadał wam głupot a wy w to uwierzyliście.&nbsp;</strong></p>

0
-1
Portret użytkownika pacynka

Należy tu jeszcze dodać, że

Należy tu jeszcze dodać, że ich szczepionki mają certyfikat rabiniczny więc są prawdziwymi szczepionkami w odróżnieniu od broni biologicznej stosowanej na Gojach...

3
0
Portret użytkownika 4 łapy psa Reksia i Klapnięte ucho misia Uszatka

bo to twoje kimkolwiek

bo to twoje Smile kimkolwiek jestes - uznalam ze to wazne i warto posluchac i rozdac...

1
0
Portret użytkownika Akamai

Jeb*ny Sanepid.

Jeb*ny Sanepid.

Potrafią się przyczepić o każdą bzdurę w lokalu gastronomicznym. A tutaj w świetle zbójeckiego "prawa" zmuszają ludzi do okaleczania i mordowania własnych dzieci.

Trzeba to w końcu zmienić !

12
0

Prawda jest jak poezja.

Większość ludzi nienawidzi poezji.

 

Portret użytkownika Olaf

Panowie, obojętnie czy PiS,

Panowie, obojętnie czy PiS, czy PO, lub tez jakas inna partia. Jeżeli dojdzie do władzy to są to dla niej ogromne pieniądze. Myślę, że słowo ogromne jest za małe i nie ma mocy. To perfidia. Nie rozumiem, jak w XXI wieku ktoś może Cię przymuszac nawet siłą do takiego działania. Już to widzę, jak policja trzynma wyrywające się dziecko, które krzyczy "mamusiu nieee"...a te ciule igły z trutką będą na twoich oczach , twojemu dziecku wstrzykiwać. Trzeba będzie wyjść na ulicę, nawiązać kontakty z ludźmi i stowarzyszeniami, zjednoczyć się i zacząć bronić naszych dzieci, polskich dzieci. a Radziwiłła kukłę spalić prezed Sejmem.

10
0
Portret użytkownika K-PAX

Bujda tvn i wy w nią

Bujda tvn i wy w nią wierzycie wejdzcie na stronę ministerstwa zdrowia i sprawdzie jakie zmiany są proponowane zanim zaczniecie pier... za bzdurą powieloną przez admina. TVN żydowska tv robi was w ch... a wy jak małe dzieci dajecie się wodzić za nos. 

ps. temat szczepień jest tak samo durny i zastępczy jak chlorowanie wody, każdy ma prawo do swojego zdania i będzie robił co mu sumienie podpowiada, a aluminium w szczepionkach (nie chińskich) to taki sam mit jak potwór z loch ness.

1
-8
Portret użytkownika ajwaj

Jeszcze kilka lat temu mitem

Jeszcze kilka lat temu mitem było info, że soros z kumplami zaleją Europę milionami ciapatych.
Jeszcze kilka lat temu mitem było, że usa/cia sponsoruje alkaidę i isis.
Jeszcze kilka lat temu mitem było (w właściwie debilizmem), że będziemy wysyłać miliony dla państwa jawnie wspierającego upa.
Jeszcze kilkanaście lat temu mitem było, że nato może zbombardować europejskie państwo
Cały czas mitem jest kosmczna korupcja w tzw służbie zdrowia i korporacjach medycznych i łapówki dla urzędników.
Mitem był prezydent - ubek/sbek
Mitem były więzienia cia
Mitem była sól  wypadowa w jedzeniu.
Mitem był susz jajeczny w jedzeniu skażony całą paletą bakterii i związków chemicznych
Mitem było sprowadzanie żelatyny z krajów objętych chorobą "szalonych krów"
itd itp

Dlatego mitem też być musi rtęć/aluminium w różnych szczepionkach szczególnie, że z laboratoriów dochodzą informacje nawet o niezgodności składu z tym deklarowanym... Może czas się rozejrzeć i dostrzec, że rzeczywistość a rzeczywistość medialna to dwie różne rzeczy.

"Szczepionki" może i są tematem zastępczym, ale i tak jest to na tyle poważna sprawa, że warto się nią zająć. Szczególnie, że nie wyklucza to ciągłego patrzenia na ręce rządzącym szmatom.
 

4
0
Portret użytkownika Medium

Jeszcze kilka lat temu mitem

Jeszcze kilka lat temu mitem było, że usa/cia sponsoruje alkaidę i isis.
 

Nie mitem, a TEORIĄ SPISKOWĄ!

Dlatego mitem też być musi rtęć/aluminium w różnych szczepionkach szczególnie, że z laboratoriów dochodzą informacje nawet o niezgodności składu z tym deklarowanym...

Oho! Aż tak się draniom śpieszy?

0
0
Portret użytkownika Wiedźmin-Dermatolog

A którym to pacjentem z

A którym to pacjentem z powieści "K-PAX" jesteś? Bo na pewno nie Protem.

W Niemczech z powodu rzekomego ogniska jakiejś tam "ptasiej grypy A..H...  coś tam" rząd niemiecki wprowadził przymusowe szczepienia. No. Na "ptasią CIA grypę" zmarło podobno 30 osób, ale że 80 000 ma narkolepsję poszczepienną, to już nie mówią. Kiedyś takie doświadczenia dr. Mengele miał "naturalnie ograniczone" do obozów kocentracyjnych, a teraz cała Polska to jeden wielki obóz koncentracyjny. A nie-nasi politycy, to Kapo.

Córka znajomej w Danii poddała się szczepieniu " na HPV". Dziewczyna lat 15, nie może od roku wstać z łóżka, trwale bezpłodna, z rozchwianiem emocjonalnym(raz płacze, raz się śmieje). Więc skończ pier**** !

8760

4
-1
Portret użytkownika Akamai

Nietrudno chyba zauważyć, że

Nietrudno chyba zauważyć, że PiS przykłada rękę do depopulacji narodu polskiego przy użyciu szkodliwych szczepień.

I nie wierzę, żeby czynili to nieświadomie.

9
0

Prawda jest jak poezja.

Większość ludzi nienawidzi poezji.

 

Portret użytkownika Wiedźmin-Dermatolog

Ja ciągle powtarzam, że to

Ja ciągle powtarzam, że to jedna ekipa gra przedstawienie dla głupich. Wszystko parchy, albo parchołki.

Podobny obraz

A to jedna z przyczyn "odwrotnego ciągu" :

Podobny obraz

8901

8899

8882

2
0
Portret użytkownika Adam21

Znam rodziców, którzy oboje

Znam rodziców, którzy oboje są lekarzami. Byli zwolennikami szczepionek do momntu aż u ich dziecka po zaszczepieniu stwierdzono autyzm. Dziecko po podaniu szczepionki dostało wysoką gorączkę i musiało być hospitalizowane. Po wyjściu ze szpitala stwierdzono u niego autyzm. Oczywiście teraz rodzice, oboje szanowani lekarze są przeciwni szczepionkom, zwłaszcza tym, które zawierają w swoim składzie aluminium. Aluminium odkłada się w mózgu i powoduje tam sputoszenie. Ciekawi mnie dlaczego Żydzi się nie szczepią. Czy ktoś wie coś na ten temat?

10
0
Portret użytkownika Eva11

no wlasnie nie szczepia sie..

no wlasnie nie szczepia sie...a pelno ich na calym swiecie ...

i dlaczego niby nie sa zagrozeniem dla innych...

czy w tym wypadku ten durny system jest slepy ....

swoja droga ,ciekawe czy  to prawda ....bo jesli zyd jest np. Polakiem czy wtedy nie musi sie szczepic ,jesli u Nas jest przymus ...

a moze tylko te z yzraela sie nie szczepia ....

0
-4

Naród, który nie wierzy w wielkość i nie chce ludzi wielkich, kończy się. Trzeba wierzyć w swą wielkość i pragnąć jej. S Wyszyński,

W Polsce bije serce swiata(N. Davies ) a czy Twoje bije dla niej?

Strony

Skomentuj