Na Morzu Śródziemnym przestali ginąć uchodźcy. Włoska mafia rozpoczęła walkę z islamizacją Europy

Kategorie: 

Emigranci, którzy próbują dostać się do Sycylii przez Morze Śródziemne - źródło: Vito Manzari/Creative Commons/CC-BY-2.0

Niebezpieczny szlak migrantów prowadzący z Libii przez Morze Śródziemne do Włoch stał się jeszcze bardziej niebezpieczny. W ostatnich tygodniach podjęto konkretne działania, które przyniosły wyraźne rezultaty. Liczba migrantów przybywająca przez morze do Włoch drastycznie spadła. Tymczasem Międzynarodowa Organizacja ds. Migracji (IOM) w Genewie informuje, że od 9 sierpnia nie otrzymała ani jednego zgłoszenia o śmierci uchodźców.

 

Rozwiązanie poważnego kryzysu migracyjnego wydawało się niemożliwe. Statki organizacji pozarządowych, tzw. taksówki Sorosa, zabierały na pokład migrantów wraz z islamskimi terrorystami i regularnie sprowadzały je do Europy. Im więcej ludzi "ratowano" na Morzu Śródziemnym, tym więcej było chętnych do pokonania tego szlaku. Przed tą oczywistością ostrzegano od lat, lecz europejscy filoislamiści nie chcieli słuchać.

 

Tymczasem od kilku tygodni na szlaku morskim zrobiło się niezwykle spokojnie. Szacuje się, że od połowy lipca liczba migrantów docierających na nasz kontynent spadła o ponad 50%. W dniach 1-9 sierpnia podczas przeprawy przez morze zginęło 19 osób. Od tego czasu nie odnotowano ani jednego przypadku śmiertelnego.

 

Na ograniczenie nielegalnej migracji przez Morze Śródziemne złożyło się kilka czynników. Włochy wprowadziły specjalny kodeks, który musi być przestrzegany przez organizacje pozarządowe. Niektóre statki wypełnione imigrantami nie mają dostępu do włoskich portów. Tymczasem Libia zaczyna przywracać porządek na swoim wybrzeżu. W kraju funkcjonują obecnie dwa rządy, które posiadają swoje armie. Jeden z nich, który nie jest uznawany przez Zachód, zagroził strzelaniem do załogi statków organizacji pozarządowych, naruszających libijskie wody terytorialne. To sprawiło, że wiele organizacji po prostu zrezygnowało z "operacji ratunkowych".

 

Na libijskim wybrzeżu funkcjonuje również organizacja paramilitarna, którą założył jeden z byłych szefów włoskiej mafii. Jej obóz znajduje się w mieście Sabrata, kilkadziesiąt kilometrów na zachód od Trypolisu. Ugrupowanie zajmuje się walką z nielegalnym przemytem ludzi. Z Sabatry wypływało kiedyś najwięcej łodzi wypełnionych migrantami.

 

Wydawałoby się, że najazd imigrantów przez Morze Śródziemne wkrótce dobiegnie końca. Niestety ogólna sytuacja z przemytem uchodźców wcale nie jest lepsza. W tym samym czasie, gdy próbuje się zamknąć szlak morski, przemytnicy stali się bardziej aktywni w Afryce Zachodniej - coraz większe grupy migrantów szturmują Hiszpanię. Odnotowano również wzrost liczby uchodźców przedostających się przez Morze Egejskie, co budzi obawy, że "sułtan" Erdogan może otworzyć granice Turcji i wznowić masowy napływ ludności do Europy.

 

Źródła:

https://www.iom.int/news/no-migrant-deaths-sea-last-20-days-mediterranean-arrivals-reach-1...

http://www.independent.co.uk/news/world/africa/mafia-refugees-libya-italy-stop-leave-milit...

Ocena: 

5
Średnio: 4.8 (4 votes)


Komentarze

Portret użytkownika Anioł Prawdy

To nie wina Merkel - to wina

To nie wina Merkel - to wina izraelkiej firmy "dimona" ktora zinstalowała ponoć w kamerach bomby - ktore byly umieszczone pomiedzy osłonami a rdzeniem reaktora w Fukushimie.
http://www.jimstonefreelance.com/fukushima1.html merkelowa szmata to tylko parszywy pionek - tak jak jakiś soros czy były bin laden z ósmej kopii taśmy video (łół - że ludzie to łykali z telewizora :D) - wszyscy teraz robią tylko co im każą osoby których nigdy nawet świat nie widział, a jest ich i to całkiem sporo. Przeliczyli się - zniszczyli świat, a siebie zamkną w tych bunkrach jak we wiezieniach na resztę życia...

6
-1
Portret użytkownika Medium

Też początkowo nie uwierzyłam

Też początkowo nie uwierzyłam i dałam sobie z tym spokój. Wczoraj jednak trafiłam na ekstra ciekawą garść wieści od Dariusza Poręby, gdzie pada zdanie popierające tę tezę (jakieś 3/4 długości filmu). Mowa nie konkretnie o Japonii, tylko ogólnie o metodach na "nieposłuszne kraje".

https://youtu.be/tQJoY2Cxpgs

Przed Fukushimą był przecież szantażowany premier Japonii, o czym doniósł Benjamin Fulford.

1
-1
Portret użytkownika Medium

Maciej Poręba po prostu

Maciej Poręba po prostu posypał jak z rękawa ciekawymi danymi, ale nie powiązał ich. Kiedy powiedział o metodach wymuszania posłuszeństwa, nie związał z Fukushimą. Tam ważne jest jedno-dwa zdania na potwierdzenie Twoich źródeł.
Mnie zdziwiła i wydała się nieprawdopodopodobna zapodana przez Ciebie informacja. Poręba ją potwierdził, nieświadomie.
Co do lęków Izraela, to jest jeden główny - Persja, czyli Iran.
 

1
0
Portret użytkownika Anioł Prawdy

JA jak tego wtedy słuchałem

JA jak tego wtedy słuchałem to od razu to wyłapałem i połączyłem z Japonią. Można też połączyć z tym co właśnie mówił Benek Fulford i paru innych. Wszystko łączy się w całość bo każdy gadał to nie ściągając po nikim wcześniej a niektórzy właśnie nieświadomie mówili i nie wiedzieli z czym połączyć. Puzzle się łączą i powstaje prawdziwy obraz prawdy.
Iran.

2
0
Portret użytkownika FAN

Fajnie, że wreszcie i mafia

Fajnie, że wreszcie i mafia ROBI COŚ POŻYTECZNEGO, a nie jedynie robi kasę, na dragach i kurestwie, albo wymuszeniach !!!

p.s A wiecie dlaczego już nie odnajdą tych gwałcicieli Naszej Rodaczki z tej Rumumi ???

Bo oni już są gdzieś na dnie morza, albo zakopani, BO WŁOSKA MAFIA, NIE POZWOLI, BY KTOŚ Z DZIKUSÓW IM TAK BRUŹDZIŁ W BIZNESIE .

8
-1
Portret użytkownika Arnold

Oby tak było, bo lewacka

Oby tak było, bo lewacka Europa dałaby im najwyżej po 25 lat, a prawdopodobnie doszukała by się okoliczności łagodzących w postaci innych zwyczajów i kultury, i skończyłoby się na 10-15 latach.

0
0
Portret użytkownika inzynier magister

Skoro autor wspomniał o mafii

Skoro autor wspomniał o mafii to warto przypomnieć jakie mafie działają w Polsce i jak są bogate !!! "Kolejny front politycznej wojny szykują Rzeczypospolitej zdaniem Michalkiewicza „środowiska mobilizowane przez lobby żydowskie”. Zdaniem byłego sędziego Trybunału Stanu ich działania zostaną sfinansowane z tzw. funduszy norweskich, które wesprą „inicjatywy i organizacje działające rozkładowo na organiczne więzi społeczne, na podobieństwo bakterii syfilisu”.

Redaktor Michalkiewicz wymienia niektórych z beneficjentów tych funduszy. Są to:

- Fundacja Przestrzeń Kobiet (kobiety LGBT) – 154 tys. zł,

- Stowarzyszenie Interwencji Prawnej („osoby” LGBT) – 344 876, 02 zł,

- Lambda Warszawa (sodomici) - 212 532,61 zł,

- Fundacja Kreatywnej Przestrzeni i Rozwoju CampoSfera (kobiety i „osoby” LGBT) – 231 328,63 zł,

- Stowarzyszenie Otwarta Rzeczpospolita, co to walczy z „antysemityzmem” - 348 677,94 zł,

- Stowarzyszenie Miłość Nie Wyklucza („osoby LGBT) – 224 575,14 zł,

- Fundacja LGBT Business Forum (pracownicy LGBT) – 156 230,14 zł.

- Fundacji Kultura dla Tolerancji (osoby „trans-płciowe) - 62 516,98 zł.

„Najbardziej zagadkowe towarzystwo pod nazwą Pozytywni w Tęczy, za którym kryją się osoby świadczące usługi seksualne w Warszawie, dostało 347 287,05 zł”, kończy wyliczankę Michalkiewicz i przypomina, że „w ten sposób Fundacja Batorego, której powierzono rozprowadzanie „funduszy norweskich, w latach 2013-2017 wydała 130 mln złotych!”.: http://www.pch24.pl/michalkiewicz--we-wrzesniu-rozpocznie-sie-antypolska-ofensywa--organizowana-m-in--przez-sodomitow,54242,i.html#ixzz4rPZGw8fK

Trzeba powołać po wygranych wyborach organizację która zdelegalizuje antypolskie środowiska rewolucjonistów LGBT !

4
0

Ojcem Mieszka był, według niego, Siemomysł, dziadem Lestek, a pradziadem Siemowit. Z pierwszą żoną, Dobrawą, miał Mieszko syna Bolesława i córkę.

Portret użytkownika MINOTAUR

Dzien doberek malenstwa.

Dzien doberek malenstwa. Piekna pogoda za oknem. Piekne wiesci w necie. Ja od 2015 zachecalem wszystkich do stworzenia pol minowych na morzu Srodziemnym, a teraz slysze, ze mafia sie tym zajmuje. Ola Boga co za piekne informacja. Z drugiej strony patrze na youtuba i w komentarzach tygodnia jakis misiowaty berecik zacheca ex-wojakow do tworzenia prywatnego mosadu  czy specnazu do scigania muzumanskich bandytow ktorzy gwalca i morduja w Europie polskich obywateli. KOchane dzieci jestem dzisiaj szczesliwy, ze coraz wiecej z nas dostrzega koniecznosc dzialania, a wlasciwie przeciwdzialania na bandyckie, bestialskie zachowania sie nachdzicow.

3
0
Portret użytkownika nn

To zwiad.

To zwiad.

Zwiad już dał znać milionom pozostałych gdzie szukać lepszego, gdy nastanie gorsze wywołane pseudo-aktem-terroryzmu i niby-wynikłą z niego zapaścią ekonomiczno-gospodarczą.

Zwiad już zakończony. A tłumaczenie, że to mafia pomocna to typowy zabieg psychopatów, zło wybielać.

2
0
Portret użytkownika normalny ?!

Saddam Hussein (bo zakładam

Saddam Hussein (bo zakładam,że o niego ci chodziło) był silny i mile widziany na arenie międzynarodowej,dopóki korzystała z jego działalności/obecności ... podobnie jak Muammar Gaddafi ... problemy pojawiają się,gdy zaczynają ONI tzw.dyktaturę (czyli dbanie o interesy własne i obywateli) Sad

PS.1  Prezes Polski (jak tak dalej pójdzie) też zagości niedługo na tej liście dyktatorów Wink

PS.2 Pozdrawiam myślących LOGICZNIE !!! Smile

3
0
Portret użytkownika Chrobry1

Alex Jones twierdzi ze Korea

Alex Jones twierdzi ze Korea zostanie zaatakowana przez USA w dniach 11-12 wrzesnia . Ciekawe ze media , jak zwykle przedstawiaja sytuacje ze skonczy sie na skomleniu ze nic sie nie wydarzy tak samo jak mowili ze nie ,bedzie brexitu i trump nie wygra , zreszta 2 dni temu USA przeprowadzilo test zestrzelenia pocisku balistycznego i test ulepszonej bomby atomowej  B61 na pustyni w Nevadzie,takich rzeczy nie robi sie od tak ,tylko szykujac sie na konflikt , i te cwiczenia 10 dniowe z korea poludniowa , w amerykanskim rzadzie ,zawsze znajda sie ludzie ktorzy beda chcieli kropnac kima, taki jest los dyktatorow jesli sa slabi przegrywaja tak jak Husejn np.

0
0
Portret użytkownika tosia

Trzeba coś zrobić z armią

Trzeba coś zrobić z armią wytresowanych morderców. Przecież zainwestowano w nią kupę szmalu. Nie można stracić nawet centa więc szuka się kolejnej sterowanej zdalnie wojny. Teraz padło na Koreę.

8
0
Portret użytkownika Sledzik

Wojenka aby dać zajęcie

Wojenka aby dać zajęcie wojskowym to nie do konca powód tych akcji, tu chodzi o surowce które są w Korei, a Kim daje im tylko pretekst żeby tam wejść ...

1
0
Portret użytkownika Anioł Prawdy

Tu nie chodzi tylko o wojnę

Tu nie chodzi tylko o wojnę Korea vs USA - to są bajeczki wszystko i papka - jedna wielka zasłona dymna tego co jest prawdziwym problemem na całym świecie a problemem tym jest nasze być abo nie być - jest to problem egzystencjalny dotyczący nas wszystkich. Zresztą przy obecnym nasyfieniu toksycznym syfem z Fukushimy do całego ekosystemu mogą sobie polecieć wszyscy na całość z tym co tylko mają - bunkry zrobione, samoloty gotowe czekają do odlotu - piekiełko już nie długo...
Powód prosty: załóżmy że masz 3kę dzieci, wszystkie zaczynają ci chorować i umierać na rakowe nieuleczalne choroby i nic nie możesz na to poradzić - dobrze wiesz że jadły skażone mięso,mlego,grzyby i całą resztę która zasyfiła Fukushima. Jesteś wpieniona na maksa że zostałaś oszukana przez wszystkich media rządy wojsko instytucje monitorujace cale looby atomowe i resztę - nie masz już nic do stracenia bo to straciłaś co miało dla ciebie największą wartość i masz przez to nieobliczalny gniew w sobie - chcesz go wyładować na tych wszystkich zbrodniarzy,kłamców i ludobójców więc robisz co możesz żeby ukarać tych łgarzy. I teraz pomyśl sobie że nie tylko ty masz taki sam problem ale cały świat na raz !!! Co więc robią te instytucje i rządy w obronie swojej dupy ? Robią wszystko żeby przekierować gniew ludzi na innych ludzi byle nie na siebie ! To jest cała odpowiedź na wszystko co się dzieje od ponad 5 lat. Generowanie konfliktów wszyscy na wszystkich - mieszanie ras, kultur, poglądów, wprowadzanie absurdalnych bzdur jako normalność na siłę - jedno wielkie tumanienie wszystkich ludzi i depopulacja każdym możliwym sposobem od szczepionek, po gmo z roundapem, opryskami i jeszcze sam szatan wie czym niewidzialnym np. jakimiś falami na zatrzymanie poprawnej pracy mózgu ludzkiego (bo aż wierzyć się nie chce jak ludzie mają wyprane mózgi i nie są zdolni do samodzielnej właściwej myśli - wszyscy tylko podłapują w większości i powtarzają, nie tworząc właściwych przemyśleń!).
Wojna to tylko kwestia czasu - niestety. A to co oni tam pitolą że Korea to a usa to to tylko głupi pretekst i wytłumaczenie dla NIE MYŚLĄCYCH. Prawie nikt nawet nie będzie znał prawdziwego powodu, jak się to wszystko zacznie i stanie wszędzie...

4
-1
Portret użytkownika Medium

Zobacz, jaki jesteś

Zobacz, jaki jesteś niekonsekwenty, najpierw pokazujesz skrajny gniew, czyli u czucie:

 Jesteś wpieniona na maksa że zostałaś oszukana przez wszystkich media rządy wojsko instytucje monitorujace cale looby atomowe i resztę - nie masz już nic do stracenia bo to straciłaś co miało dla ciebie największą wartość i masz przez to nieobliczalny gniew w sobie
 

a potem apelujesz do myślących:

A to co oni tam pitolą że Korea to a usa to to tylko głupi pretekst i wytłumaczenie dla NIE MYŚLĄCYCH.

Zwycięża jednak w Twojej wypowiedzi gra negatywnych uczuć, a nie chłodna rozumna analiza.

1
0
Portret użytkownika Anioł Prawdy

ty mi tu nie wytykaj - lepiej

ty mi tu nie wytykaj - lepiej patrz co jesz i co pijesz Język
Ja przynajmniej wiem po co jest ta strona i jakie jest jej zadanie - jak byś była medium to tez byś to wiedziała a nie wiesz...
Żadna gra - bandziorów nieodpowiedzialnych i ludobójców trzeba tępić bez skrupułów, a nie jeszcze im w tyłek włazić i płacić że raczyli obsrać tych którzy im jeszcze płacą za wszystko...
Chłodna i rozumna analiza już dawno nastąpiła - teraz tylko czekam aż się wszystkim pod tyłkami zapali, dla mnie to nie będzie żadne zaskoczenie - jestem przygotowany.

I nie pisz mi tu o moim skrajnym gniewie bo gdybym ci wsadził w głowę to co nosi moja głowa to byś tego zapewne nie wytrzymała - prawda jest taka że nie mam litości żadnej dla określonych grup trudno nazwać ich w ogóle ludźmi bo nie wiadomo czy to nie diabły wyglądające jak ludzie...
Pobudka muzyczna dla wszystkich https://www.youtube.com/watch?v=ke4RalZ97Tc
Nowe o Fukushimie Daiichi https://www.youtube.com/channel/UCn7awBONNVy58G6nT72OmMw/videos
www.enenews.com

A to cos o mnie Wink

0
0
Portret użytkownika Medium

I nie pisz mi tu o moim

I nie pisz mi tu o moim skrajnym gniewie bo gdybym ci wsadził w głowę to co nosi moja głowa to byś tego zapewne nie wytrzymała

 

Anioł Prawdy zauważ, skoro jesteś w stanie sam ocenić wielki balast, jaki nosisz w swoim umyśle, to kto dał Ci prawo zarażać tym balastem innych?

Sam wiesz, jak szkodliwe jest jego noszenie, jak niebezpieczne może się okazać w skutkach zarówno dla zdrowia fizycznego jak i psychicznego, prawda?

Żadna gra - bandziorów nieodpowiedzialnych i ludobójców trzeba tępić bez skrupułów

Zgoda, ale wyłącznie na podstawie dowodów.

No i obrazek w odpowiedzi:


Mam nadzieję, że zrozumiałeś.

 

1
0

Skomentuj