MSZ Syrii zapowiedział, że agresorzy "powrócą do swoich krajów w trumnach"

Kategorie: 

Źródło: Flickr/United Nations Photo/CC BY-NC-ND 2.0

W obecnej sytuacji istnieje duże prawdopodobieństwo, że w Syrii pojawią się wojska saudyjskie, tureckie i amerykańskie, aby zaprowadzić tam demokrację. Wspierani przez nich bojownicy odnoszą sromotną porażkę i są wypierani przez wojska syryjskie, rosyjskie i irańskie. To oznacza, że ten lokalny z pozoru konflikt może przeobrazić się w wojnę, która będzie obejmowała niemal cały Bliski Wschód.

 

Obecnie Arabia Saudyjska przy współpracy z takimi krajami jak Bahrajn czy ZEA bierze udział w konflikcie w Jemenie. Jest to oczywiście wojna pośrednia z Iranem, który dozbraja tamtejsze bojówki. Teraz Saudowie chcą również zaangażować się w wojnę w Syrii i przekształcić ją w swoje podwórko. Generał brygady Ahmed Asiri powiadomił niedawno, że Arabia Saudyjska jest już gotowa na interwencją militarną.

 

Jednak wojna w Syrii jest bardziej skomplikowana. Na terenie tego państwa po jednej stronie konfliktu uczestniczy syryjska, irańska i rosyjska armia, wspierana przez libański Hezbollah, a nieoficjalnie także przez Chiny. Zaś po drugiej stronie mamy rebelię wspieraną przez Turcję, Arabię Saudyjską, Izrael i Stany Zjednoczone, które utworzyły międzynarodową koalicję do walki z ISIS.

 

Państwa zachodnie mogą najwyraźniej dowolnie naruszać granice jakiegokolwiek kraju i ingerować militarnie, przy czym za każdym razem powołują się na walkę z terrorystami i uważają że takie wytłumaczenie jest wystarczające. Ingerencja w sprawy obcego państwa bez zgody tamtejszych władz pozostanie nielegalna a Zachód tym samym łamie prawa, które sam przecież ustanowił.

 

W związku z wypowiedzią saudyjskiego generała brygady o prawdopodobnej interwencji wojskowej, MSZ Syrii Walid al-Moualem oświadczył w sobotę, że każdy agresor powróci do swojego kraju w drewnianej trumnie i nieważne czy będą to Saudowie, czy Turcy - wszystkich agresorów spotka ten sam los. Według niego, jeśli Arabia Saudyjska zechce wkroczyć do Syrii, zada sobie śmiertelny cios a "jej los będzie przypieczętowany". Taka pewność siebie może oznaczać, że Iran, Syria i Rosja najwyraźniej przygotowują się do otwartej wojny z Rijadem.

 

 

Źródło: http://www.zerohedge.com/news/2016-02-06/theyll-return-their-countries-wooden-coffin-iran-syria-warn-saudis-turks-against-gro

Ocena: 

Nie ma jeszcze ocen


Komentarze

Portret użytkownika excar

Ja sie biorę za pompowanie

Ja sie biorę za pompowanie tego koła a koledzy i koleżanki próbują przekonac "magistra inżyniera" aby nas przestał prześladować tymi gusłami ...komu sie uda pierwszemu :):):)

0
0
Portret użytkownika Arya

Nikomu się nie uda. On już ma

Nikomu się nie uda. On już ma tak w głowie namieszane, że sam Bóg by go nie przekonał. No ewentualnie gdyby Maryja przemówiła, to może-to jedyna opcja:)))

0
0

Wszyscy zmierzamy w tym samym kierunku-z powrotem do Źródła.

Portret użytkownika Rycerstwo Polskie

III wojna wisi na włosku,

III wojna wisi na włosku, Ruski na pewno nie dadzą za wygraną i się nie wycofają. Za chwilę do wojny przyłączy się Iran i dopiero będzie sieka.

0
0
Portret użytkownika zyx

Zaczynam się zastanawiać czy

Zaczynam się zastanawiać czy to nie jest taka zależność, że im któryś bardziej nie wyrósł z piaskownicy - tym wyżej ma szanse zajść w polityce.
Od każdej "głowy państwa" z jednej i drugiej strony wychodzi takie pie.olenie takie, że wstyd bierze. Byle tylko górnolotnymi słowami przykryć największe ssyństwa. Słowa nie kosztują, szeczególnie, że to nie oni się będą wyrzynali tylko miliony innych debili zbałamuconych jedną albo drugą ideologią.

0
0
Portret użytkownika Cała Prawda

Inżynierze Magistrze Maryja

Inżynierze Magistrze Maryja nie jest żadną królową swiata! Zapamiętaj sobie że jest tylko jeden Król, a to jest Pan Jezus Chrystus. Bóg nie jest kobieta, dałeś sie zwieść katolicko-rzymskiemu systemowi.Czy biblia nie mówi ci, ze to kobieta została zwiedziona a nie meżczyzna? czy nie mówi ci żę jest JEDEN posrednik miedzy Bogiem a ludzmi, człowiek Chrystus Jezus? czy nie mowi ci ze tylko w nim jest zbawienie i ratunek? czy nie mowi ci  w liscie do Gakatów1.8 Ale chocbysmy i my, albo Aniol z nieba opowiadal wam ewangelie mimo te ktorasmy wam opowiadali niech bedzie PRZEKLETY! czy Twoja Krolowa nie objawiłą sie jak aniol z nieba? w guadalupe nazwała sie wspołodkipicielko swiata.....Dzieje APOSTOLSKIE 4.10-12 i nie masz w zadnym innym zbawienie, albowiem niemasz ZADNEGO imienia danego ludziom pod niebem, przez ktore by mogli byc zbawienie. Tylko przez Jezusa Chrystusa!
A na marginesie guadalupe, to w języku azteckim znaczy pelzajacy waz, lub wilcza dilina, i ma zwiazek z Azteckimi Bogami.....

0
0
Portret użytkownika "o"

Ale pier..lisz!!!!! Maryja

Ale pier..lisz!!!!!
Maryja została wybrana na matkę Boga, jej dusza była czysta bo była poczęta bez grzechu pierworodnego. Tylko z takiej kobiety, człowieka mógł narodzić sie Jezus Chrystus. Bóg tak chciał a z wolą Boga się nie dyskutuje. Po śmierci Jezusa Bóg z duszą i ciałem wziął Maryję do nieba i sam ukoronował ją na KRÓLOWĄ NIEBA I ZIEMI.
Niech Bóg ma Cię w swojej opiece. Nie siej zgorszenia i zakłamania. 
A oto przestroga i jednocześnie chwila do zastanowienia się.
Niestety szatan ma rację. Patrząc na ten świat i zachowania ludzkie nie ma żadnych argumentów żeby temu zaprzeczyć.       
Jak szatan ocenia człowieka
Relacja sporządzona przez znanego jezuitę, o. Oomenico Mondrone, który bezpośrednio doświadczył spotkania ze złym duchem podczas rytualnego wykonywania egzorcyzmów:
 
Nigdy nie zdołasz zrozumieć - mówi szatan - jak bardzo nienawidzę was, ludzi. Jak bardzo jesteście wstrętni. Chlubicie się najwyższą godnością wśród zwierząt, a jesteście z nich najohydniejsi. Wasze istnienie budzi we mnie wstręt. Uważam was za coś gorszego od waszych świń. Sądzicie, że jesteście inteligentni, a okazujecie się bardzo głupi. Wystarczyłoby zobaczyć, co wam podsuwam przez wielu "naukowców", którzy są na mojej służbie, i co daję wam w formie napuszonych, uczonych bredni.
Pomyśl o tym, czym poję i karmię przez moją prasę! Wy mielibyście być Jego najszlachetniejszym stworzeniem? Wystarczy parę świństw, aby was kupić. Zaraz poddajecie się pokusom mych posłańców. Przywiązujecie wielką wagę do waszej wolności, a pozwalacie się schwytać w moją niewolę. Och, jakie kpiny mogę sobie z was stroić w imię tej waszej wolności. Okazujecie wstręt wobec tego, co jest brudne, a tymczasem jesteście zupełnie, ulegli waszym namiętnościom, tarzacie się w waszych obrzydliwościach, jak świnie w błocie... Dla kobiety, czy dla garści złota jesteście gotowi pozarzynać się, co jest cudowne. Wiele zyskał Ten - tam, że przelał krew, aby was odkupić? Odkupić was od czego, od grzechu? Przecież nurzacie się w nim tak, że omal nie utoniecie! A co dopiero mówić, gdy wywołam wśród was ducha zazdrości, oszczerstw, nienawiści, rywalizacji, zemsty.
 
Innym razem szatan wyznaje: Maryja jest tą, która wprowadza ogromne zamieszanie w moich planach. Jest niszczycielką mojego królestwa. Nie pozwala odnieść mi zwycięstwa i już przygotowuje mi klęskę? Ciągle plącze mi się pod nogami, wciąż przeszkadzając mi, przecinając mi drogę, podpuszczając swoich fanatyków do odbierania mi dusz. Tam, gdzie sięgają moje głośne podboje, Ona w rozprzestrzeniającej się ciszy mnoży swoje zwycięstwa.D. Mondore, W cztery oczy ze złym duchem, Echo, 82/20 i 84/22 1991 r.

0
0
Portret użytkownika michaił

Tak masz rację jest jeden bóg

Tak masz rację jest jeden bóg To pieniadz.A reszta to farmazaony wymyslone do jego gromadzenia.jaki Chytrus jaka Ma-ryja.To w św Mikołaja pewnie też wierzysz

0
0
Portret użytkownika Odważniak

Kto wie? Może oryginalnie

Kto wie? Może oryginalnie było w trójcy Ojciec, Matka i Syn? Choć, żeby było sprawiedliwie, trójca powinna być czwórca jeszcze z córką, bo co to za dyskryminacja i wykluczanie kobiet, które są arcyważne dla przetrwania gatunku? Dopiero zakompleksieni faceci (bo co to za fucha, bzyknąć tylko, a to kobiety noszą, rodzą, karmią i są bezpośrednimi darczynkami cudu, i z tej zazdrości wykluczyli i upodlili baby do roli sług) wymyślili męską trójcę, chociaż ten cały duch to mi koncepcją odstaje. Przyznam, że nie rozumiem idei ducha z trójcy, dla mnie to jakby zastępczy wypełniacz, bo skoro zdegradowali (mężczyźni) kobiety do miana grzesznic, to dla mnie cały ten koncept religijny jest o kant rozbić. Obie płcie są równie ważne, bez współpracy nie byłoby nas, i żadne gwałty by nie pomogły. Bo gdyby mnie zgwałcono, gdyby pojawiło się dziecko z przemocy, zostałoby zostawione przeze mnie w lesie, a reszta życia upłynęłaby mi na polowaniu na gwałciciela. Brutalne, ale jak świat ma opierać się na przemocy, to niech rodzaj ludzki nie przetrwa. Bo Bóg stworzył Raj, i dopiero z dobrobytu ludziom się we łbach poprzewracało i zaczęli kombinować, jakby tu coś zepsuć dla wątpliwego fanu. Później, to już łańcuchowo poszło, i oto mamy świat na głowie. Araby kamienują baby, katole dyskryminują po całości, ateiści powariowali i wywinęli wszystko na odwrót, byddyści mają gdzieś, choć przynajmniej nie mają fiksacji gaciowej jak cała reszta, i to, co się dzieje teraz, to zbiorowe szaleństwo świata, to jakby odpowiednik nadmiaru gatunku, kiedy natura sama sobie reguluje te sprawy, i oto mamy wykwit homoseksualistów, samobójców, morderców i sfrustrowanych gwałcicieli (w kategorii gwałciciele, poza oczywistymi seksualnymi, załapani są wojskowi, religijni pracze mózgów, wszelkiej maści fanatycy z moherowymi włącznie, wszyscy, którzy burzą spokój, kosiarze trawników, kierowcy pojazdów gwałcący uszy i powietrze, wszyscy śmiecący i opętani propagandą).

Dobrych ludzi została garstka, i o tych codziennie się modlę do mojego Dobrego Boga, bo co innego mi k..a pozostało? Nie modlę się ani do Syna, ani Mamy, ani Taty, ani Wujka Świętego, błagam codziennie Boga, żeby sprawił, wszechmogący w końcu, żeby źli ludzie stali się dobrzy, albo przestali istnieć. Tylko tyle, bo czego więcej chcieć? Materialne zabawki się znudzą, rajski ogród wciąż jeszcze, mimo wysiłków, mamy, możemy jeszcze pozwolić mu odrosnąć, mózgi do myślenia jeszcze też, więc wszystko, co potrzeba wykombinujemy. Tylko, żeby więcej wbyło dobrych i mądrych ludzi, którzy przestaną się szufladkować na baby, araby, homo i inne żółtawe, i żeby przestali niszczyć, żeby lubili sprzątać, żeby lubili tworzyć, byle nie chaos.

Mam przeczucie, że XXI wiek będzie wiekiem sprzątaczy. Oby nie po wielkiej rozpierdusze, tylko od razu, bez. Posprzątać śmietnik, który sobie tworzymy bo życia, bo nie czarujmy się, żyjemy w śmietniku, śmietnik mamy w głowach, literalną mieszaninę strzępów informacji i reklam.

Wszyscy jesteśmy śmiesznymi ludzikami tak, czy inaczej, i niewiele różnimy się od drzew, czy bakterii. Kto wie? Może jesteśmy tylko kolonią żyjątek w czyimś jelicie? I jak zaczniemy siać za duży ferment, to właściciel jelita łyknie manti i po kolonii...

0
0
Portret użytkownika Johnyyyyyy

Piekna Ta Twoja wiara co

Piekna Ta Twoja wiara co wyznajesz (ZGubna) Moja wiara Mowi mi ZE to Co zostalo utracone przez Ewe Zostalo Przywrocone Przez Maryje i To nie jest byle Kto Wiec troche Szacunku Jezus Nie urodzil Sie sam ani z Kamienia Tylko Potrzebowal Do tego Czystej Niewiasty bez Grzechu i To Wlasnie Matka Boza To Ona zyla W Cieniu przy swoim synu i To Ona najbardziej z nim Cierpiala Dlatego ma Takie Samo prawo do Wychwalania Jak Nasz Pan A to ZE w Biblii jest niewiel o Matce Boze To potwierdza nam jak bardzo BOG ja umilowal Ze Zostawil Sobie Jej Tajemica Dla Siebie Pamietaj To Maryja posredniczy w naszym zbawieniu i to Ona zanosi nasze modlitwy swojemu synowi My Nedzni nawet nie jestesmy Godni patrzec Na Pana Jezusa a CO dopiero do niego Mowic Pozdro 

0
0
Portret użytkownika Angelus Maximus

No to strasznie shardział ten

No to strasznie shardział ten twoj jezus, skoro już nie jesteśmy godni do niego zagadać... A taki był przystępny dla prostego, grzesznego ludu jak był młodszy o 2000 lat... Urosły piórka twojemu Jezuskowi z czasem co??

0
0
Portret użytkownika Angelus Maximus

Acha... dla kompletności

Acha... dla kompletności trzeba zaznaczyć, że u "Maryi" nie wykonali rabini obdukcji cnoty...
 A jaki to dowód był na to, że owa Marya była dziewicą w ciąży??
 A po za tym wtajemniczeni tu mężczyźni i kobiety, doskonale się orientują, że dziewica również może zajść w ciążę bez stosunku.
 Jak te baje słyszę, to mi się czaszka uchyla...
 Niczym katole nie róznicie się od islamistów zabijających w imię innej cioty -Allacha

0
0
Portret użytkownika Angelus Maximus

nie truj KOlego... "Marya"

nie truj KOlego... "Marya" zaszła w ciążę w ortodoksyjnym środowisku żydowskim.. znaleziono frajera Józefa i wmówiono mu "cudowne" poczęcie... Tak narodził sie ów Jezus...

0
0
Portret użytkownika John Moll

Cała Prawda

[quote=Cała Prawda]
Inżynierze Magistrze Maryja nie jest żadną królową swiata! Zapamiętaj sobie że jest tylko jeden Król, a to jest Pan Jezus Chrystus.
[/quote]
Głupoty piszesz - Bóg tak się nie nazywa, On nie ma takiego imienia! Wiem bo mi jego matka powiedziała....
 
A teraz nieco poważniej - ludzie, co wy macie w tych głowach?? Zachowujecie się jak ci muzułmanie na Bliskim Wschodzie, co wzajemnie się wybijają w imię religii.

0
0
Portret użytkownika Beata_

A niech ci OPPOWIE Ten ,

A niech ci OPPOWIE Ten , który rozmawiał z Królową Nieba, Polski i Świata,  ALE ... TYLKO jeśli jesteś OSOBĄ o umyśle otwartym obiektywnym i ROZWAŻNYMojciec PIO,( którego zwłoki zachowane są od rozkładu - rozmawiał wiele razy z Niepokalaną Matka Bożą), ... - Piloci wojsk alianckich stacjonujących w okolicach Bari od września 1943 r. byli podczas lotów świadkami nadzwyczajnych spotkań - jest TO UDOKUMENTOWANE I JAWNE w raportach wojsk alianckich . Za każdym razem, kiedy odbywali loty bojowe i zbliżali się w okolice San Giovanni Rotondo, widzieli pojawiającego się na niebie zakonnika, który nie dopuszczał do zrzucenia bomb i zawracał samoloty. ... coraz więcej pilotów dzieliło się podobnymi doświadczeniami (Żydzi, katolicy), naczelny dowódca, którym był amerykański generał, postanowił osobiście sprawdzić wiarygodność tych opowieści. Poprowadził eskadrę bombowców, która miała zniszczyć niemiecki magazyn amunicji, znajdujący się w pobliżu San Giovanni Rotondo. Była to któraś z kolei misja, wszystkie poprzednie nie powiodły się, z powodu tajemniczej zjawy pojawiającej się na niebie.Wszyscy w napięciu czekali, jak tym razem powiedzie się lot bombowe; Kiedy eskadra wróciła do bazy, ameryf kański generał był w prawdziwym szoku. Opowiedział, że kiedy byli już blisko celu bombardowania, nagle zauważyli na wysokości lecących samolotów, postać zakonnika ze wzniesionymi rękami. W pewnym momencie we wszystkich samolotach bomby samoczynnie się odczepiły spadając na okoliczne lasy. Natomiast samoloty, same, bez ingerencji pilotów wróciły w kierunku bazy.

0
0
Portret użytkownika Angelus Maximus

Beatko... proszę...:) to tak

Beatko... proszę...:) to tak jak z "Maryją" rozpościerającą ramiona nad Warszawą..,czy Częstochową... Jak ludzie mogą łykac takie bzdety??
 Nie jestem ateistą..

0
0
Portret użytkownika piotr7777

Do magistra inżyniera nie

Do magistra inżyniera nie przemawiaj bo i tak Ci to nic nie da.Już próbowałem. To już jest dziecko kleru i nie rozumie co do niego mówisz. Dla katolika biblia to całkowicie nie znaną książką. Nawet nie rozumie tego że Maria z Nazaretu nie zawsze była dziewicą co jasno podkresla biblia. Kult maryjny z o.Rydzykiem zawsze prawiczkiem to bałwochwalstwo a KK jest bluźnierczy i nie chrześcijański. Jezus mówił aby nie rzucać pereł pod świanie. Zastosuj się do tego bo walka z debilami to walka z wiatrakami. Bronić będą kłamstwa a nawet nie znają ewangelii. A co tam dopiero o starym testamencie. Niestety bez debilów biskupstwo majbachami jeździć by nie mogło. Polak to debil niestety bo nie dość że nie umie czytać i z rozumu go okradają to jeszcze kler op..irdoli go z mamony. Cieszę się że od czasu do czasu na tym portalu pojawiają się ludzie z rozumem. Choc nie znaczny procent.

0
0
Portret użytkownika Robaczkowa

   Jeżeli chodzi o te

   Jeżeli chodzi o te ,,rodzinne sprawy" Maryji i Józefa to warto sobie o nich poczytać w ewangelii według Mateusza. Według Mateusza wszystko jest opisane tak jak mówi Max Kolonko -  czyli ,,jak jest" bez upiększeń. Według Mateusza, Maryja i Józef  nie spali ze sobą przed narodzinami Jezusa i tyle. O dalszym życiu małżeńskim tej pary się nie wypowiadał. To chyba świadczy o tym, że był normalny i miał dobre maniery.
 Chyba należy się domyślać, że byli normalnym, dobrym, wzorcowym małżeństwem - i tyle!
 To może świadczyć o tym, że dla pierwszych chrześcijan  życie intymne męża i żony było czymś normalnym i absolutnie nie utożsamiali go z grzechem.
  A niepokalane poczęcie? Jeżeli kogoś nie dziwi rozmnożenie ryb i zamiana wody w wino, chodzenie po wodzie, uzdrawianie chorych i inne cuda to jak może go dziwić niepokalane poczęcie? Wszystko to jest równie cudowne i paranormalne.

0
0
Portret użytkownika Angelus Maximus

Przeczytałem wszystkie

Przeczytałem wszystkie ewangielie wiele lat temu i zadumałem się nad każdą z nich..
I doszedłem do wniosku, że nie warto ich czytać bo zabijają osobowośc wolnego człowieka .
Zmarnowałem dobre dwa lata na tych wymyślonych przez żydowskich cwaniaków, za murami wczesnośredniowiecznej "Stolicy Apostolskiej" kłamliwych i zmanipulowanych bzdetach.
 Odpowiem Wam na nie zadane pytanie: "Dlaczego człowiek czytając wersety ewangielii tak łatwo wchłania ich treść?
Ano dlatego, że każdy z nas, w momencie poczęcia, ma wpisany prawdziwy "dekalog" otrzymany w duszy od Boga..
A owe "ewangelie" opisują i dają przykłady w tych własnie aspektach, z natury rzeczy przez człowieka pojmowanych, Tylko że nadmiernie uczą pokory... przed ich twórcami i "Panami"... Pozdrawiam

0
0
Portret użytkownika Jacenta

Angelusie, powiedz więc, skąd

Angelusie, powiedz więc, skąd w ludziach tyle zła, czyli zawiści, nienawiści, zbrojenia, kradzieży, napadów i wszelkich innych niecnych czynów, wykorzystywania, ogłupiania i manipulacji, narzucania i propagandy, której ulegają, skoro mają wszystkie zasady i owszem wpisane w duszę?
Dlaczego nie trzymają się tego kierunkowskazu chociażby nawet widać to na tym forum.

0
0

Jedynym i niezaprzeczalnym cudem jest Bóg.
Reszta to tylko nasza niewiedza.
Jacenta.

Portret użytkownika Angelus Maximus

Jak już wielokrotnie pisałem,

Jak już wielokrotnie pisałem, Bóg dał czlowiekowi wolną wolę i wpisany w dusze prawdziwy, wielopunktowy dekalog dobra.
Dając wolną wolę odciął się od wszelkiej ingerencji w ludzkie życie.
Jednocześnie Szatan  jest również dzieckiem Boga i ma władzę nad materią i ludzkimi wyborami poprzez jego umysł.
 Skoro Szatan jest dzielem Boga, to oznacza, że Bóg to nie tylko nieskonczone dobro, ale równiez nieskończone zło.
Wszechświat powstał wskutek duchowej rozterki Boga kim jest i jakim jest i rozterka ta jest w trakcie ostatecznej konkluzji...
Pierwszą konkluzją Boga było to, że człowiek zdradził dobro, wybierając umysłem zło, jakim było posłuchanie Szatana i chęć uzyskania przez człowieka mocy Boga.
Bóg w tej sytuacji pozostawił człowieka pod władzą tego, którego człowiek usłuchał.
Dlatego Szatan walczy o ludzkie dusze, podczas, gdy Bóg pozostawia je na konsekwencje dokononywanych przez człowieka wyborów.
 Dlaczego Szatan walczy o naszą świadomośc? Bo bez naszych dusz utraci swoją nieśmiertelność.. Dlatego hoduje zło na swoim terytorium- Ziemi.

0
0
Portret użytkownika Jacenta

Takie wnioski może wysnuć

Takie wnioski może wysnuć tylko dziecko w drugiej klasie podstawówki liznąwszy co nieco teorii wyciągania wniosków.
Powiedz, jak to się ma do np. dzieci islamistów, które są od małego wychowywane w nienawiści do nieznanych ludzi w myśl islamu i skłaniani są do okropności. Gdzie są granice odpowiedzialności i wolnej woli u tego dziecka-straceńca.
Pamiętaj, prawdziwy ojciec nigdy nie zostawia swoich dzieci samopas, co najwyżej pozwoli na wypłynięcie konsekwencji działania w celu odpowiedniej nauki, wszak mamy na to życie ciągłe, inaczej mówiąc wieczne.
A ponieważ w porządnym domu jest porządek i kwestia trzymania się zasad, komu nie pasuje, ten wylatuje, albo…
albo dostaje szansę na przeanalizowanie swojej świadomości, właśnie tak, jak my na tej ziemi, tu i teraz.
Szatan jak piękna dziewczyna jest po to, by kusić na próbę a nie na zagładę.
Poza tym wg Ciebie rządzi szatan a nie wolna wola człowieka, który naprawdę wielokrotnie nie wie, co ma zrobić i jak się zachować będąc zdominowany przez różnego rodzaju manipulacje.
No, ale dziękuję Ci za poświęcony mi czas na odpowiedź, bo przynajmniej wiem z kim i na jakim poziomie mam do czynienia.

0
0

Jedynym i niezaprzeczalnym cudem jest Bóg.
Reszta to tylko nasza niewiedza.
Jacenta.

Portret użytkownika Angelus Maximus

A Józef był frajerem

A Józef był frajerem zobowiązanym przez plemię Izraela do opieki nad "cudownym"  dzieckiem i jego matką...

0
0
Portret użytkownika Angelus Maximus

... A w dodatku nie wiadomo,

... A w dodatku nie wiadomo, kto był jego ojcem...
 Żydzi jego społeczności, aby zawoalować skandal żydówki Marii wymyślili szatańską inscenizację jego "cudownego" narodzenia. Taka jest prawda o Jezusie.

0
0
Portret użytkownika Angelus Maximus

"Pan Jezus Chrystus" nie jest

"Pan Jezus Chrystus" nie jest żadnym królem, tylko był mądrym człowiekiem, lecz analfabetą, podobnie jak jego "apostołowie".
Królem świata jest Bóg - Projektant życia i materii. To jedyny Król.
 Nie jesteś lepszy w rozumieniu Boga jak inzynier magister.

0
0
Portret użytkownika Angelus Maximus

Droga Medium... Za czasów

Droga Medium... Za czasów życia domniemanego Jezusa nie pojawiło się ani jedno pismo, w jego kwestii, ani jeden dokument pisany nawet przez Rzymian, czy piśmiennych izraelczyków jego plemienia. Jezus nie istniał w sensie biblijnym. To pewne. Nawet legenda o nim jest wątpliwym ziarnem prawdy.  Opisy rzymskie opisywały jedynie losy i ukrzyżowania jego apostołów, traktując osobę Jezusa marginesowo, jako buntownika przeciwko Imperium.
Pierwsze opisy Jezusa pojawiły się 100 lat po jego rzekomej śmierci i to pisane przez żydowskich rabinów, tworzących legendę Chrystusa jako odszczepienną od pozostałych żydów - judaistów.
Cała reszta biblijnych banialuków NT powstała przez setki lat za murami stolicy apostolskiej utworzonej ostatecznie w IV w n.e. przez cesarza Rzymu Konstantyna, z którym spiskował ówczesny "papież Sylwester I. W tych to czasach od III w do IV w powtała poczwara w posaci satanistycznej odmiany chrześcijaństwa zwanej "Stolicą Apostolską" poprzez sobór nicejski w 325 r, odcinający sie od nauk Jezusa i przepoczwarzając rzekome teksty przez niego wypowiadane na swój użytek ( m.in. "jak cię uderzą w policzek nadstaw mu drugi"; "kto w ciebie kamieniem, ty w niego chlebem etc..") 
 Poczwara ta nie miała nic wspólnego z ówczesną postacią zbuntowanego, prawdziwie religijnego i wojującego słowem, charyzmatycznego, lecz  ubogiego Jezusa przeciwko rozpasanym faryzeuszom kolaborującym z namiestnikami Rzymu.
 Tą poczwarę wzmacniają dzisiaj rzesze naiwnych idiotów jako wykładnię Boga jedynego...
https://bibliainfo.wordpress.com/2012/02/08/konstantyn-zalożyciel-katolickiego-kościola/
http://wolnamyslchrzescijanska.bloog.pl/id,333111714,title,Korekta-dotyczaca-artykulu-Cesarz-Konstantyn-cz13,index.html?smoybbtticaid=61670b
 Dla moich wnuków już jestem "Wielki"... Smile
 

0
0

Strony

Skomentuj