MSZ Izraela uderzył w stół i prezydent Duda się odezwał

Kategorie: 

Źródło: 123rf.com

Echa antypolskiego ataku mediów na polskie obchody dnia niepodległości nadal trwają. Pal licho, że z oburzenia zawyły środowiska kojarzone z lewicą, to jeszcze nasze władze mogły znieść, ale ryk niezadowolenia ze strony Izraela i amerykańskich żydów, to jednak za wiele. Od wczoraj jesteśmy zatem świadkami bicia się w piersi i samokrytyki polskojęzycznych władz.

 

Groźne miny stroił na przykład prezydent Andrzej Duda, który szybciutko zareagował na żądania rzecznika MSZ Izraela i gorliwie potępił organizatorów Marszu Niepodległości. Przerażeni polskojęzyczni politycy nie wiedzą co zrobić, policja rzekomo aktywnie szuka sprawców wywieszenia transparentów, na które nie wyraża zgody Izrael, ale niestety zbrodniarze byli w kominiarkach.

 

Z tego powodu nie wiadomo, czy te kilka haseł o białej rasie, która jest ostatnio przedmiotem bezprecedensowego rasistowskiego ataku ze strony lewicy, to były prowokacje wywołane przez nieodpowiedzialnych działaczy środowisk narodowych czy też były to jakieś bojówki Antify na misji za pieniądze Sorosa. 

Gdyby nie to, że lewicowe media zawyły z przerażenia, mało kto zwróciłby uwagę na te kilka krzyży celtyckich czy falang, w morzu biało-czerwonych flag. Paradoksalnie swą histeryczną reakcją, lewackie media wzmacniają wydźwięk tych niepotrzebnych incydentów. 

 

Swoje połajanki w stronę Polski skierował też wszechpotężny Komitet Żydów Amerykańskich, który wezwał do sprzeciwu wobec haseł odwołujących się do "białej supremacji" i ich zdaniem "retoryki nazistowskiej". Organizacja napomniała polski rząd i zażądała przedstawienia swojej polityki w zakresie zwalczania prawicowej ideologii.

Reakcje polskich władz na te żądania jasno pokazują kto naprawdę rządzi w Polsce. Prezydent Duda od razu zmarszczył brwi przybrał zacięty wyraz twarzy i oświadczył, że nie ma zgody na ksenofobię, chorobliwy nacjonalizm i antysemityzm. Chciałoby się dodać, że ... o ile nie jest to nacjonalizm ukraiński. Wtedy nawet przebieranie się w mundury Waffen SS nie jest żadnym faszyzmem ani nazizmem, a mordercy ponad 150 tysięcy Polaków na Wołyniu, są bohaterami walczącymi ze znienawidzoną Rosją.

 

Ktoś po prostu zaordynował, że Europa musi stać się konglomeratem multikulturalizmu, a Polacy najlepiej, żeby przeprosili za to, że urodzili się biali. Idealnie byłoby wtedy gdyby Polki usuwały ciąże z białymi i dążyły do rodzenia dzieci imigrantów. A najlepiej to osiągnąć gdyby do Polski przyjechały tak z 3 miliony tzw. uchodźców, którzy oczywiście żyliby z socjalu, a Polacy by ich utrzymywali i nie mogliby nic złego na tę sytuację powiedzieć bo to przecież byłby rasizm.

 

 

Źródła:

http://www.m.pch24.pl/amerykanscy-zydzi-krytycznie-o-marszu-niepodleglosci--propagowal-ret...
http://prostozmostu.pl/polska-jako-kraj-tepych-antysemitowquot-sikorski-dla-tok-fm,10292.html
 

Ocena: 

5
Średnio: 5 (8 votes)


Komentarze

Portret użytkownika PędnikNieŁągiewki

http://magazyn.wp.pl/artykul

http://magazyn.wp.pl/artykul/groza-ze-zrobia-nam-drugi-holocaust-polscy-zydzi-zyja-w-strachu   
Piszewski mówi: "...Coś jest mocno nie tak. Nie wyciągnęliśmy właściwej lekcji z historii." - k.cytatu. Rebe Piszewski, z ust żeś mię pan to wyjął: nie wyciągnęliście lekcji z historii, ani razu!!!, a za to, że odważyłem się szerzej pokoleniowy problem waszego "zbiorowego nieuctwa" opisać kilka dni temu przyblokowano mi konto na ten go ono jego Pejs'zbuk co to on jest na własność zapisany rebu Zuckerbergu!!! Klasyk rzekł był kiedyś, że "Naród bez historii/odcięty od jej korzeni jest skazany na zagładę" - ja pana mówię, parafrazowywując powyższe, że "na zagładę skazany jest Nahód, który nie tyle nie ma/jest odcięty/pozbawiony historii, jest skazany na zagładę, ile Naród, który ze swej historii niczego się nie nauczył" bo to skazuje go na "powtórki z rozrywki", powtórki historycznych błędów i tragedii jakie go w jego Hiustorii spotkały. Po prostu skazany jest co rusz na włażenie na te same "grabie"! Nie nauczył się bo...to nie była jego, tylko gojów historia, a on - Naród Wybrany który siedząc w gremiach decyzyjnych i w bankach opanowanych krajów tę historię goim kształtował (vide słowa Bismarcka: "Po cóż innego stworzył Bóg Żydów polskich, jak nie po to by byli naszymi szpiegami") - był poza nią ponieważ w swoim mniemaniu był ponad nią tak, jak w swoim mniemaniu od zawsze - jako Wybrany - jest ponad wszystkimi Narodami Świata!
                               Nic tedy dziwnego, że szybko, coraz szybciej i tym szybciej im szybciej zasiedlacie Polin, podążacie tą samą drogą co nią niedawno milionami szliście! Szkopuł w tym, że winni znowu będą... inni!! Pozwolę sobie zacytować kilka zdań będących a'propo a wyrażonych przez genialnego Żyda Gileda Antzmana: "Z żydowskiego punktu widzenia historia zawsze zaczyna się tam gdzie dostrzega się żydowskie cierpienie".
"Nigdy nie widziałem by jakiś Izraelczyk lub Żyd usiłował zrozumieć sytuację, która doprowadziła do widocznej niechęci Europejczyków wobec ich żydowskich sąsiadów w latach 1920-1940".
"W celu ocalenia się od fatalnego losu Izrael potrzebowałby spojrzeć na siebie w lustrze. Ale tak się nie stanie. Kiedy to zrobi, już będzie się sam nienawidził".- Gilad Atzmon http://www.bibula.com/?p=24289". - k.cyt. Zaś inny prominent żydowski powiedział coś, co - gdyby to powiedział jakiś goj o Żydach! - skazałoby goja na odpowiedzialność z kilku artykułów prawa karnego: "„Goje rodzą się po to, żeby nam służyć”, "Goje rodzą się tylko po to, by nam służyć. Bez tego nie mieliby po co istnieć na tym świecie – powiedział Josef podczas wystąpienia w synagodze. – Po co goje są tak naprawdę potrzebni? Będą pracować, będą orać, będą zbierać plony. My zaś będziemy tylko siedzieć i jeść jak panowie – podkreślił.
– Tak jak każda osoba goje muszą oczywiście umrzeć, ale Bóg daje im długowieczność. Wyobraźcie sobie, że zdechł wam osioł. Stracilibyście w ten sposób pieniądze. To jest taki sam sługa. Właśnie dlatego goj otrzymuje długie życie. By dobrze pracować dla Żyda – stwierdził 90-letni Owadia Josef.", "http://www.fronda.pl/a/rabin-goje-to-zwierzeta-pociagowe-maja-sluzyc-zydom,81983.html , https://www.wprost.pl/214629/Szokujace-slowa-rabina-Goje-jak-zwierzeta-pociagowe-maja-sluzyc-Zydom - izraelski rabin Józef Owadia, przewodniczący religijnej partii Szas.
http://www.bibula.com/?p=27337 - cytat: "W całym żydowskim pojmowaniu historii i polityki brak miejsca na rozumienie związku przyczynowego zjawisk. W ramach plemiennego, żydowskiego dyskursu każda narracja rozpoczyna się od rozpoznania żydowskiego cierpienia. Z żydowskiej perspektywy historia zaczyna się tam gdzie mamy do czynienia z cierpieniem Żydów. Wyjaśnia to w oczywisty sposób dlaczego Izrealczycy, jak i wielu przedstawicieli żydowskiej diaspory, akceptują rozwiązanie istnienia dwóch państw jedynie w granicach z 1967 roku. Dlatego również dla większości Żydów historia Holocaustu rozpoczyna się od komór gazowych lub od dojścia nazistów do władzy. Nigdy nie spotkałem Izraelczyka lub Żyda z diaspory, który próbowałby zrozumieć sytuację, która doprowadziła do powstania antysemickich sentymentów w Europie w łatach 1920-1940." - Gilad Atzmon

-----------------------------------------

Daremne modły, rejwach, trud,
rabinów zbożne pienia!!
"Kochany" syjonazi-Bund
jest do wykorzenienia!
(Trafił się ongiś facet z wąsikiem
co zwiódł swój Naród frenet-głosikiem...
"mówicie, żeście Naród Wybrany!?"
na rzeź! - jak owce!...i barany!"
Pochwycił papier, pióro z inkastu
i... szrajbnął rozkaz: do Holokaustu!
Ten ich wybierał... jak raki z saka!
Od Abrahama do Izaaka!
A że był kawał szui i chama
brał od Zeviego do Abrahama!!)
Gdy gojów krew nie cieknie wciąż
szczególnie oni wściekli
i gdy nie mogą więcej z nich
wyciskać swoich "szekli"!!
Banksterski procent gnojem jest,
co karmi Eretz Bandit
to modus jest vivendi ich
i modus operandi!
Kpią sobie z boga, z Sądów,
ból, jaki zadają Światu
sprawi, że syjonazi-Srul
zginie z rąk "Kalifatu"!
Jahwe'go nie lękają się
Ni "Wszechświata Królowej"
więc niech przynajmniej boją się
choć... bomby atomowej!?
Pers jądra zbiera już od lat
aż dnia pewnego wreszcie
Zabłyśnie "słońce" w Tel Awiw
do cna zawszonym mieście.
Zniknie na zawsze gniazdo os
zginą świata pijawy,
Na Łono Abrahama Pers
pośle ten klan ryszawy...
Kiedy już dupnie Yellowstone,
USrahell runie w gruzy -
Eretz Srulsrahell pójdzie na stronę
zmienić zasrane rajtuzy...
Nic nie jest wart bojowy zając
co niby wszystko potrafi
kiedy Niedźwiedzia-protektora
 z dnia na dzień nagły szlag trafi!!
Na nic się zdadzą liczne A-bomby
co je zgromadził i grozi -
- przecież gdy zrzuci je na sąsiadów
siebie też nimi ugodzi...

Portret użytkownika robur

zydzi to krzykacze...

zydzi to krzykacze... niestety bardzo bogaci krzykacze... dziwne, bo wszedzie gdzie sie nie pojawia tam od razu pojawia sie antysemityzm (raczej z sufitu tubylcy tego nie biora) ... i tak od wiekow... poczawszy chyba od rzymian ....

Portret użytkownika lipka

Żydzi w końcu niech się

Żydzi w końcu niech się zdecydują czy należą do Białej Rasy czy pustynnych koczowników opalonych na brąz. Albo-albo. Każdego można poznać po kolorze skóry i nie ma się co obrażać na własne dziedzictwo bo tego nikt nie potępia ale trzeba mieć trochę rozumu i rozróżniać kolory skóry bo tego się uczymy o małego, bo wzrok ma każdy i widzi kto jest kim. Jakoś Chińczykom, Japończykom, Wietnamczykom, Koreańczykom nikt nie zarzuca, że są inni i nikt nie ma im za złe, że cenią swoje pochodzenie i zawsze chcą być sobą.

Lęgną się paranoicy, którzy niedługo będą chcieli być każdym bo tak sobie wydumają w swoich chorych łbach.

Portret użytkownika FrozenShade

Oj pamiętam, ile razy

Oj pamiętam, ile razy dzisiejsi rządzący wytykali Platformie służalczość wobec Niemiec. Jak sie oburzali na PRL i ówczesne władze za bycie na smyczy Związku Radzieckiego. A sami to kurwa tym żydom i amerykanom jedzą z ręk i merdają przy tym ogonkiem.

Portret użytkownika markus gabriel

NAJGORSZE CO MOZNA BYLO

NAJGORSZE CO MOZNA BYLO WYKRZYCZEC TO SLOWA KTORE POLAK  ZAWSZE WIEDZIAL KIEDY UZYC............MY CHCEMY BOGA..................lucek nie wytrzymal.po tylu latach i znow SYZYFOWE PRACE.

Portret użytkownika helaa

JEST TYLKO JEDNA ODPOWIEDZ NA

JEST TYLKO JEDNA ODPOWIEDZ NA TA SYTUACJE, KOLEJNY MARSZ "NIEPODLEGLYCH RODAKOW", KTORY POWINIEN ODBYC SIE JAK NAJSZYBCIEJ!!! INNEJ OPCJI NIE MA!!!

Portret użytkownika helaa

Kazdemu lewakowi zycze z

Kazdemu lewakowi zycze z calego serca zdychania w bolesciach, a ich dzieci oby byly nabijane na pal ku przestrodze lub oddawane w rece islamistow, ktorzy doslownie zdepcza je z blotem.

Portret użytkownika Eva11

zle zyczenia zawracaja ...nie

zle zyczenia zawracaja ...nie omina nawet jesli piszesz je jako prowokacja lub sprawdzenie kto ci na nie odpisze...

Naród, który nie wierzy w wielkość i nie chce ludzi wielkich, kończy się. Trzeba wierzyć w swą wielkość i pragnąć jej. S Wyszyński,

W Polsce bije serce swiata(N. Davies ) a czy Twoje bije dla niej?

Portret użytkownika BMB

Jak to jest? Jak ktoś napisał

Jak to jest? Jak ktoś napisał czy powiedział "polskie obozy zagłady", to burza na cały świat. Jak Polacy zachowuja się po chamsku i obrażają  inne narody, to nam wolno, a oburzonych polewa sie smołą. Czy to mądrość tak nakazuje? Jeśli nie pozwalamy aby nas obrażano, to my nie obrażajmy innych.Tyle w temacie. Jesteśmy na jednej Ziemi. Czyżby już była za mała?

Portret użytkownika Kimbur

Taa, a gdzie ta obraza innych

Taa, a gdzie ta obraza innych narodów była? Czy nie wtedy, gdy Niemcy zakazali nam Polakom wjazdu do siebie w celu podejmowania pracy? Obrażamy innych bo chcemy by Polska była dla Polaków a powinna być dla Niemców, Żydów i Rosjan?

Portret użytkownika MINOTAUR

Kochane dzieciatka. Zydy moji

Kochane dzieciatka. Zydy moji bracia i siostrzyczki z poprzeczna szparka nie powinny sie wtraca do supremacji bialego czlowieka bo sami proboja supremacji bialego ruskiego zyda nad scierwem muzumanskim. Ja bym wszelako polaczyl dzialania i przebiegunowal krytyke Izraela do pochwaly. Dajta mi tylkop imunitet i wyslijcie do zydkow jako np. atache kulturalny i zobyczalibyscie jakby sie to wszystko pozmienialo. Pozdrawia was byczy leb z polnocy Evrop

Portret użytkownika Zdzisław

kUR!!!!!!!lA LAZŁA BANDA

kUR!!!!!!!lA LAZŁA BANDA CWELI Z HASŁAMI faszystowskimi!!!TO CO WSZYSCY MIELI PRZYKLEPAĆ????????????PRAWDZIWI PATRIOCI POWINNI Z FASZYSTAMI ZROBIĆ PORZĄDEK,OKLEPAĆ FASZYSTOWSKIE MORDY I PO SPRAWIE.UDAWANIE,ŻE NIBY NIC SIĘ NIE STAŁO,ŻE MARGINALNIE,ŻE INCYDENTALNIE....ALE SZLI I HASŁA BYŁY FASZYSTOWSKIE.TAKICH polakuf WYPIER..LA SIĘ Z NASZEGO KRAJU NA ZBITY PYSK.

Portret użytkownika wszechCzech

zdzisław to nie jest wasz

zdzisław to nie jest wasz kraj to kraj Słowian nasz kraj i jak ci sie tu nie podoba to wypad do siebie na pustynie

Portret użytkownika was

Aleś się zdenerwował.

Aleś się zdenerwował. Poważnie czy udajesz?

Rozumiem!

Uważasz że to jest już wasz kraj -  polin (?) - a Polacy won . Tak ?

Portret użytkownika dajana

Nie jestem rasistą,ale nie

Nie jestem rasistą,ale nie życzę sobie w Polsce Żydów,Cyganów,Ukraińców,Arabów!!!..Przedstawiciele innych krajów są mile widziani.

 

Strony

Skomentuj