Młodzi islamiści zaczynają terroryzować przygraniczne polskie miejscowości

Kategorie: 

Źródło: 123rf.com

Ubogacenie kulturowe, którego skutki widzieliśmy niedawno na ulicach niemieckich miast, a objawiające się molestowaniem przygodnie spotkanych kobiet przez czujące bezkarność grupy młodych islamistów, dociera do Polski. Niemcy rozmieszczają tak zwanych uchodźców, w obozach zlokalizowanych między innymi na wschodzie kraju. Skutkuje to tym, że i na ulicach polskich miast zaczynają się pojawiać młodzi Arabowie wezwani przez panią Merkel.

 

Najnowsze plany UE zakładają, że napływ imigrantów będzie się utrzymywał i powstaną specjalne klucze rozdziału tych młodych islamistów na państwa członkowskie. Zapewne to dlatego komunikuje się coraz częściej chęć wyrzucenia ze strefy Schengen krajów frontowych, przyjmujące największe masy imigrantów zaproszonych przez Niemcy.

 

Ze strefy Schengen mają być wkrótce usunięte takie kraje jak Hiszpania, Grecja, Włochy czy Węgry. Jednak przy okazji, jak gdyby za karę, mają być też wyrzucone z niej takie kraje jak Polska czy Słowacja, które nie mają przecież problemów z islamistami udającymi uchodźców, ale ostatnio naraziły się niemieckim politykom sprzeciwem w kwestii planowej islamizacji naszego kontynentu.

 

Biorąc pod uwagę sytuację w jakiej znalazł się obecnie Zgorzelec czy Słubice, gdzie władze musiały wprowadzić więcej patroli ze względu na dramatyczny spadek poczucia bezpieczeństwa, wyjście Polski ze strefy Schengen nie wydaje się jednak sankcją, ale koniecznością. Islamiści, którym Niemcy ochoczo rozdają dokumenty uprawniające do swobodnych podróży w strefie Schengen, mogą w każdej chwili przyjechać do naszego kraju i nie ma nad tym żadnej kontroli.

Polskojęzyczne media ze zgrozą wypowiadają się o planach stworzenia tak zwanej małej strefy Schengen, a Polakom wpaja się poczucie, że byłoby to coś strasznego i zaprzeczenie idei Unii Europejskiej zakładającej swobodny przepływ towarów i usług. Mało osób jednak wie o tym, że można być członkiem UE i nie być w strefie Schengen jak Rumunia czy Wielka Brytania, albo być w Schengen jak Norwegia i nie należeć do UE. Są to po prostu formy prawnego stowarzyszenia od siebie niezależne.

 

W obecnej sytuacji, największego w historii kryzysu migracyjnego, wprowadzenie na nowo kontroli granicznych wydaje się koniecznością i tylko fakt, że jesteśmy biednym krajem ratuje nas od zalewu islamistów chętnych łatwych pieniędzy bez pracy. Zachodnia Europa jest już właściwie stracona, a rzeka Odra stała się obecnie barierą między tym co pozostało z tradycji europejskiej, a barbarią.

Aby zachować własną tożsamość narodową i utrzymać obecny poziom bezpieczeństwa naszych obywateli, trzeba nie tylko jak najszybciej opuścić strefę Schengen i zbudować na granicy z przyszłym "kalifatem niemieckim" pięciometrowy płot graniczny z drutu kolczastego. Polska musi też opuścić tą dziwaczną strukturę międzynarodową zwaną Unią Europejską, która wyewoluowała od gospodarczego związku państw narodowych w kierunku Związku Socjalistycznych Republik Europejskich.


 

 


 

Ocena: 

5
Średnio: 5 (1 vote)


Komentarze

Portret użytkownika joe

wypier dolić z Polski ligę

wypier dolić z Polski ligę muzułmańską - a imamów wybatożyć i do arabi sudyjskiej lotem czarterowym wysłać - pozostałym chętnym obiecać wpier dol . A jak nie to nowa krucjata krzyżowa razem z ruskimi i bedzie po zasranych arabach.

0
0
Portret użytkownika Naród to my.

W związku z wątpliwościami

W związku z wątpliwościami jak stosować przepisy strefy "Schengen" wobec faktu napływu imigrantów z niemieckich miejscowości do przygranicznych miejscowości Polskich oraz mylnemu stwierdzaniu że ...imigrantóm o nie uregulowanym statucie przebywania w krajach Unii.czyli posiadących tylko dowody tymczasowe niemieckie.mogą przemiszczać się miedzy państwami.
WG: przepisów ...nie mogą ...
.
.Publikuję część przepisów obowiązujących przy stosowaniu i kożystaniu ze strefy "Schenglem" niech każdy przeczta aby wiedizał..

 Podstawowe przeposy stosowane w strefie "Schengen"

 Uwaga: $ 1.
  . Strefa Schengen jest obszarem, na którym zniesiona została kontrola graniczna na granicach wewnętrznych oraz stosowane są ściśle określone jednolite zasady dotyczące: kontroli na granicach zewnętrznych, wzoru wiz wydawanym cudzoziemcom, wzajemnej współpracy pomiędzy służbami państw – sygnatariuszy, w szczególności w zakresie współpracy policyjnej i sądowej w sprawach kryminalnych, jak również działania tzw. Systemu Informacyjnego Schengen

 Uwaga: $ 2..
   Na granicach pomiędzy państwami strefy Schengen, tzw. granicach wewnętrznych strefy Schengen nie jest prowadzona kontrola graniczna. Kontroli granicznej na granicach wewnętrznych strefy Schengen nie podlegają zarówno obywatele UE, jak i obywatele państw trzecich.

  Uwaga: $ 3
    Dokumentem niezbędnym do przekroczenia granicy zewnętrznej przez obywateli państw nienależących do Unii Europejskiej jest paszport, a w przypadku niektórych państw trzecich, konieczne jest również posiadanie wizy.
  pk:A     Zniesienie kontroli granicznych nie oznacza zniesienia granic administracyjnych. W mocy pozostaną też wprowadzone przez władze państw członkowskich procedury administracyjne, np. meldunkowe.
  pk:B     W związku z przepisami imigracyjnymi i wizowymi wskazane jest posiadanie przy sobie dokumentu potwierdzającego tożsamość oraz obywatelstwo państwa członkowskiego Unii Europejskiej (
  pk: C    w przypadku obywateli polskich ważny paszport lub dowód osobisty).
  pk: D    Kontrola tożsamości, pomimo, iż nie będzie przeprowadzana na granicach, może być dokonana na zasadach wyry
  Uwaga: $ 4..
    W razie poważnego zagrożenia dla porządku publicznego lub bezpieczeństwa publicznego, klauzula ochronna upoważnia, na mocy stosownej Decyzji Rady UE, każde państwo członkowskie do okresowego przywrócenia kontroli na swoich granicach z innymi państwami strefy Schengen.
 
    Wg. przepisów ustawy o granicach Schengen.

0
0
Portret użytkownika pdg52

Już zapomnieliście o historii

Już zapomnieliście o historii Polaka, który został potraktowany śmiertelnie paralizatorem na lotnisku w Kanadzie przez za gorliwych ochroniarzy ? Też był w obcym kraju i miał kłopoty językowe ! Nie generalizujmy - każdy przypadek jest inny i trzeba podchodzić do niego profesjonalnie ale bez histerii .

0
0
Portret użytkownika xyz111

Ale oni nas europejczyków

Ale oni nas europejczyków zabijają i gwałcą nasze kobiety!
Czy Ty jesteś normalny czy jakiś popier****ny?

0
0
Portret użytkownika yosephus

Tak oto  tworzy się religie,

Tak oto  tworzy się religie,  na   wypróżnianiu się  naćanego    durnia,  i gwałciciewla,  o popularnym  imieniu  Mahomet

0
0
Portret użytkownika asLAN

Nie wiem czemu jest to

Nie wiem czemu jest to zatajane ale już w centrum Polski dochodzi do agresji islamistów. Ostatnio w Skierniewicach zostały zgwalcone 2 kobiety i jedna została pocięta nożem przez tych cholernych ciapaków.

0
0
Portret użytkownika jednaprawda

Życie polega na dokonywaniu

Życie polega na dokonywaniu wyborów. Czasem właściwy wybór nie jest łatwy i przyjemny. Właściwym wyborem jest walka o swoją ziemię przez co najprawdopodobniej przeleje się krew. Otwórzcie oczy i przestańcie słuchać tych politycznie poprawnych baranów. Sami widzicie jak na Youtube obcinają głowy chceścijaninom i ich torturują  . Wzywam Was do tego samego. Oko za oko ząb za ząb. Wyrżnąć ciapatych skurwieli.

0
0
Portret użytkownika vonteck

Kilkaset lat temu nasza

Kilkaset lat temu nasza wspaniała kultura paliła i wyrzynala w pień wszystko co spotkała na drodze, miej to na uwadze, strażniku wspaniałej europejskiej schedy...

0
0
Portret użytkownika euxit

jak rozumiem już za kilkaset

jak rozumiem już za kilkaset (500?) lat islam złagodnieje. Tylko czy Ty tego dożyjesz?! Na razie, to w ciągu kilku lat zejdziesz do poziomu sługi podcierającego im tyłki!

0
0
Portret użytkownika niedziela

Posłuchaj co mówi Aron.

Posłuchaj co mówi Aron. aron-przekazy/aron jasnowidz diagnosta.
aronjasnowidzdiagnosta.blogspot.com

0
0
Portret użytkownika niedziela

Posłuchaj co mówi Aron.

Posłuchaj co mówi Aron. aron-przekazy/aron jasnowidz diagnosta.
aronjasnowidzdiagnosta.blogspot.com

0
0
Portret użytkownika gabriela

Gdzie są chłopcy z tamtych

Gdzie są chłopcy z tamtych lat? DZIELNE CHWATY...
Gdzie są chłpopcy z tamtych lat? CZAS ZATARŁ ŚLAD...
Mam nadzieję,że dzisiejsi Polacy w końcu staną na wysokości zadania , zachowają się podobnie jak Włóczykij z podniesioną głową i dumą w oczach.

0
0
Portret użytkownika keri

Na wysokości zadania to ma

Na wysokości zadania to ma stanąć rząd i podległe mu służby, które zgarniają pieniądze za zapewnienie bezpieczeństwa swym obywatelom.

0
0
Portret użytkownika Włóczykij

Czołem. Odwiedziłem dziś

Czołem. Odwiedziłem dziś Zgorzelec. W tamtejszym markecie, na ławeczce siedziało trzech ciapatych. Przystanąłem, przygladając się im, z uniesioną głową, i pogardą w oczach. Oni spuścili wzrok, i szybko się ulotnili. A nie wyglądam przecierz groźnie, waże niecałe siedemdziesiąt kilo. Gdybym zrobił coś takiego w stosunku do Polaka, dostał bym po mordzie. Polskich grup bojowych polujących na ciapatych, czy choćby robiących na nich wrażenie, nie widziałem. Kto wie, co by było, gdybym spotkał ich dziesięciu, ale myśle że na hasło "Kto Polak niech pomoże", część by pomogła, choć dziś, większość kupujących, to byli niemcy. Kobiety ewidentnie omijały ciemnoskórych, nawet nie patrzyły w ich strone. Bały się. Mężczyźni różnie. To starsze pokolenie, jeszcze nie spedalone, uśmiechało się krzywo. To młodsze pokolenie, w stosunku do ciapatych, zachowywało się jak wspomniane kobiety...

0
0
Portret użytkownika jonas

Niebawem zamknie sie granice

Niebawem zamknie sie granice dla polskiego motlochu,to znowu bedzie slychac szczekanie wyglodzonych polskich kundli :obszczyzne  wolna racz nam zwrocic paaaaanie. znowu beda polacy w krzakach na granicy czekac na auta z obcymi nr rejetracyjnymi, zeby im umyc szyby, zarobic Euro i cos ukrasc, by nakarmic swoje wyglodzone rodziny . beda wymachiwac swoimi bialo czerwonymi obsranymi majtkami. 

0
0
Portret użytkownika Zgorzelecczanin

Syryjczyk złapany w

Syryjczyk złapany w Zgorzelecu, ale o to miasto bądźcie spokojni, 14km obok Zgorzelca jest Zawidów w którym mieszka Robert Winnicki, Prezes Młodzieży Wszechpolskiej i poseł Kukiz15. Mnie się jacyś ciapaci nie rzucili w oczy, ale w mieście jest głośno o interwencji grupy ochroniarskiej Fenix, czy grupy ratownictwa taktycznego jak się nazywają, która spektakularnie zatrzymała na ulicach miasta jakiegoś ciapatego bo na ich widok zaczą uciekać, wzbudzając w ten sposób podejrzenia. W sumie nie dziwię się mu bo oni są umundurowani jak komandosi, wsród wozów bojowych mają, a na pewno mieli Hamera, właściciel firmy ochroniarskiej ma odznaczenia po Iraku, robił uczestnikom programu "Dwa Światy" szkolenie z surwiwalu, a ostatnio były międzynarodowe  pokazy policji i straży granicznej. Gdzie ludzie z Fenixa przedstawili antyterrorystyczną akcję z udziałem śmigłowca, odbijali porwany przez ciapatych autobus z dziećmi.
Wracając do tego zatrzymanego, został przekazany Straży Granicznej która później oświadczyła że to Syryjczyk, był ponoć na zakupach, jest zameldowany w niemczech przez co ma prawo do przekraczania granicy. Powiem że miejscowi lewacy nieco kpią że złapali bogu ducha winnego człowieka, ale ja przynajmniej jestem spokojny że w Zgorzelcu nikt z jakichkolwiek slużb mundurowych nie będzie stał i spokojnie patrzył jak gwałcą kobiety, tak jak miało to miejsce w Kolonii. Popatrzcie tu zwykła firma ochroniarska staneła na wysokości zadania. Syryjczyk i pewnie cała reszta ciapatych, a jest ich w Gorlitz kilka tysięcy, grubo się zastanowi czy ponownie przekraczać granicę z Polską w celu zakupów, a co dopiero o chęci gwałtu, pobicia czy kradzieży.
Pozdrowienia ze Zgorzelca

0
0
Portret użytkownika Mik

Na pewno Syryjczyk? Bo tak

Na pewno Syryjczyk? Bo tak powiedzial, a Niemcy zapisali?
Mogl byc z kazdego innego kraju. Przeciez wiadomo, ze tamte osoby to zawodowi klamcy.
 

0
0
Portret użytkownika b@ron

i bardzo dobra reakcja

i bardzo dobra reakcja ochroniarzy, kurwa krew mnie zalewa jak takie tłumaczenia słyszę, że skrzywdzili imigranta co był na zakupach...zdarza się komuś uciekać z zakupów przed firmą ochroniarską??? mam nadzieje że policja dołączy i jak przyjdzie co do czego to swoim bedzie pomagać a nie lać ...

0
0

W DYSKUSJI WYRAŻAM WŁASNE POGLĄDY KTÓRE NIE MAJĄ NA CELU NIKOGO OBRAZIĆ ,TYM NIEMNIEJ OBRAŻALSKIM WSTĘP DO DYSKUSJI SUROWO ZABRONIONY !!!

Portret użytkownika Angelus Maximus

Myslę, że trafiłeś na bogu

Myslę, że trafiłeś na bogu ducha winnych uciekinierów przed pożogą wojenną swoich krajów. Nie na bojowników.

0
0
Portret użytkownika patriota123

Pamiętaj że w pojedynke są

Pamiętaj że w pojedynke są potulni jak branaki w grupie jednak umieją pokazać swoją agresje i budzi się w nich bydlak.

0
0
Portret użytkownika rea

Mieszkam niedaleko zgorzelca.

Mieszkam niedaleko zgorzelca. zalneźć ciapatych i zajebać, bo się rozprzestrzenią jak chorubsko. taka mam koncepcje
 

0
0
Portret użytkownika slawa

I juz jest pieknie - tak cala

I juz jest pieknie - tak cala zlosc teraz przelana ma byc na "imigrantow". Juz nikt nie pyta kto ich wpuscil ,, kto im pozwala? kto im daje pieniadze?  To nie jest wazne, wazne jest ze to gorszy czlowiek! i teraz musimy sie bronic
Taka unia bez granic a wpuscili i wpuszcza kolejne miliony, pozniej terror z jednej i drugiej strony az w koncu wiesc o wojnie.
To RZADY pozwalaja na to i co wiecej robia to z premedytacja wg palnu! Planem jest 3 wojna swiatowa z Bracmi Rosjanami! Chca wyniszczyc Slowian!
Jesli juz teraz nie powiemy dosc i nie zorganizujemy sie, ciezko bedzie
Plan jest prosty!
 
 
slawa.blogi.pl

0
0
Portret użytkownika jędza

We Francji w Paryżu nadal na

We Francji w Paryżu nadal na ulicach wojsko, w miejscahc gdzie sa największe skupiska ludzi. Jak wchodzi się do jakiegoś centrum handlowego czy wiekszego sklepu, muzemum itp, sprawdzają torebki oraz to co masz pod płaszczem/kurtką. Czuję, że jakby wszyscy staneli okoniem i Makrela powiedziała by im NIE i zamknęła przed nimi granice, albo zaczeli by ich wyłapywać i odsyłać z powrotem, to ci już mieszkający w Niemczech, Francji itd urządzili by niezły pokaz fajerwerków. Niemcy, Francja, Anglia, Belgia nic nie robią, bo się ich boją. Zreszta próbki swoich możłiwośći już im "uchodźcy" pokazali

0
0
Portret użytkownika Konieceuropy

Jeżeli w brukselskim

Jeżeli w brukselskim Molenbeek jest ich (jak czytałem) 100 tysięcy (!) to juz nie są przelewki. Przy próbie ruszenia tego gniazda szerszeni to był by drugi Stalingrad (drugie Powstanie Warszawskie) - NIKT się na taką akcję nie zdecyduje. Więc - jestem cholernym pesymistą co do kierunku zmian w Europie Sad

0
0
Portret użytkownika dfguf  GJ

No i co narobiłeś tłuku

No i co narobiłeś tłuku zamachowy? Wszystko to fałsz. Jesteś kłamcą i judaszem. I jeszcze się domagasz broni .

0
0
Portret użytkownika gabriela

Prokuratura i policja

Prokuratura i policja sprawdzają zatrzymanie Syryjczyka przez patrol firmy ochroniarskiej (Centrum szkolenia specjalnego Feniks). www tvn24.pl . JEST możliwość pokazania swojego zdania- poparcie dla firmy ochroniarskiej ,która zatrzymując nielegalnie przebywającego w NASZYM KRAJU imigranta naraziła się na problemy. Ja ze swojej strony dziękuję panom z Feniksa za to że zrobili to co powinni . Jak widać ta powinność  w dzisiejszych czasach jest aktem odwagi. Jako kobieta ,dziękuję.
 

0
0
Portret użytkownika ludwik

i jak widać prawa tych tzw

i jak widać prawa tych tzw emigrantów są na pierwszym planie my natomiast tak jak Niemcy we własnych krajach nie mamy nic do powiedzenia można nas tak jak ich bić gwałcic strzelać z kałachów jak to było we Francjim i co z tego że ich złapali jak tylu ludzi nie zyje za powinni 2 razy tyle wybić Syryjczyków ażeby było równo ci ludzie byli też nie winni a zgineli od ich karabinów kiedy te żady zaczną myśleć normalnie wybrac też przypadkowych Syryjczyków i zrobić in to samo co oni zrobili a nie tylko kilku i myślą że sprawa jest załatwiona to przez tą chorą na głowe Merkel tak sie dzieje ona ich tu sprowadziła a teraz unia musi płacic Turcji za trzymanie pozostałych u siebie niech Merkelka zapłaci ze swojej kieszeni te pieniądze a nie z funduszu Uni jak nie miała muzgu to mogła sie ludzi zapytac co robić a nioe samemu podejmować niezrównoważone psychuicznie pomysły a teraz skamle do TRurków ażeby jej tyłek obronili wkrótce zacznie prosić Putina ażeby jej pomógł się ich pozbyć, natomiast ten pan od praw człowieka powinien zacząć myśleć nad tym co mówi bo zapewne nie patzry co sie dzieje w tych krajach zachodnich jakby zaczął parzeć to sam by doszedł do wniosku że nazwa c ich ludzmi to jakaś paranoja albo zbiorowy obłęd 

0
0

Strony

Skomentuj