Miliarder George Soros płacił greckim mediom za popieranie zamachu stanu na Ukrainie

Kategorie: 

Foto: Jeff Ooi/CC BY 2.5

Działalność amerykańskiego finansisty George'a Sorosa przestała zaskakiwać. Wiemy, że ten miliarder pochodzenia węgiersko-żydowskiego ma bardzo duży wpływ na wydarzenia na świecie. Sfinansował między innymi rasistowskie zamieszki w Ferguson oraz islamizację Europy. Teraz dowiadujemy się, że jego fundacja płaciła mediom w Grecji w zamian za publiczne popieranie ukraińskiego Majdanu.

 

Portal DCLeaks opublikował 2500 dokumentów, które skradziono Sorosowi. Jeden z nich, podpisany jako "Inicjatywa Otwartego Społeczeństwa dla Europy (OSIFE). Mapowanie debaty na temat Ukrainy w Grecji", opisuje wypłatę wynagrodzenia dla jego "doradcy". Iannis Carras miał otrzymać 6,5 tysiąca dolarów za minimum 15 dni pracy dla Sorosa. Pieniądze wypłacono również około 50 liderom opinii publicznej oraz trendom w sieciach społecznościowych, 10 stacjom telewizyjnym i radiowym, 6 gazetom oraz 6 portalom internetowym.

 

Dziennikarze, eksperci i inne osoby, które miały wpływ na kształtowanie opinii w Grecji, miały głosić poparcie dla rewolucjonistów z Ukrainy, potępiać rządy Wiktora Janukowycza i zajmować się krytyką Rosji. Co więcej, Carras w liście do osoby podpisanej jako "Matthew" ostrzegł, że greckie społeczeństwo jest pełne podejrzliwości wobec fundacji Open Society, ze względu na jej działania wobec byłej Jugosławii, dlatego zaproponował aby współpracę z Sorosem utrzymać w tajemnicy.

 

Można jedynie przypuszczać jak wiele przewrotów w swojej "karierze" mógł sfinansować George Soros. Od dawna wiadomo, że rządy państw nie mają tyle do powiedzenia, co możni tego świata. Ujawnione dokumenty pokazują jak łatwo można przekupić nie tylko polityków, ale także dziennikarzy i ekspertów, którzy za odpowiednią sumę zaczną uprawiać propagandę na czyjeś polecenie.

 

Ocena: 

5
Średnio: 5 (4 votes)


Komentarze

Portret użytkownika APEL

<p>Ukraińcy z Wołynia i

<p>Ukraińcy z Wołynia i Galicji dajcie już sobie spokój z tym złodziejskim i skorumpowanym Kijowem. Ciężko pracujecie w Polsce, wysyłacie pieniądze na Ukrainę a tam je kradną kijowscy urzędnicy obsadzeni przez kolejnych oligarchów. Była już w Kijowie rewolucja pomarańczowa. Niedawno godności. Co z tego macie? Złodzieje na żołdzie Moskwy zamienili się miejscami ze złodziejami na żołdzie Waszyngtonu. Czas na referendum na Wołyniu i Galicji za przyłączeniem do Polski. Galicja i Wołyń to ruskie ziemie Królestwa Polskiego. Książęta Rusi Halicko – Włodzimierskiej przekazali je testamentem Królowi Polski Kazimierzowi Wielkiemu. Polacy i Rusini żyją na tych ziemiach wspólnie od setek lat pod jednym dachem Rzeczypospolitej. Uszanujecie wolę swoich książąt. Wiedzieli co robią. Uratowali was przed Tataro – Mongolskim światem Moskwy. Wasi przodkowie połączyli cerkiew Wołynia i Galicji z Rzymem. Nie będziecie musieli już opuszczać swojej Małej Ojczyzny żeby mieć dobra pracę i godne życie. Ukraina NIGDY do UE nie wejdzie. UE dogada się z Rosją i sprzeda jej Ukrainę. Przyłączając się do Polski możecie być w UE w ciągu roku. Jak wpadniecie w łapy Moskwy to będziecie wegetować w ruskim świecie. Będziecie mieli gorzej niż reszta Ukrainy bo Rosja nienawidzi Galicji i Wołynia. Pomyślcie ile możecie zyskać na połączeniu się z Polską. Będziecie mieć swoją Ruś Halicko – Włodzimierską połączoną z Polską. Wasz Król Danyło I Hałyćkyj i jego potomkowie nie mieli wątpliwości. Wy też ich nie miejcie. Polska oddycha dwoma płucami Lechickim i Ruskim. Kijów jest winien biedy Galicji i Wołynia. Warszawa czeka.</p>

0
0
Portret użytkownika MiterMann

kazdy wie co robi owy Pan a

kazdy wie co robi owy Pan a tylko rosja zabronila mu funkcjonowania na swoim terenie.... a co robi owy pan ? na patencie dlugu wykupuje panstwa od srodka co w przypadku Polski pokazal balcerek..... balcerek sie sprawdzil to go pcha na ukraine.... dlugo by wymieniac poczynania tego typa... nie bez powodu kolejna pikawa siedzi....

1
0
Portret użytkownika lipka

Nikt nie bierze pod uwagę

Nikt nie bierze pod uwagę tego, że on daje "tylko" pieniądze i nazwisko bo musi, bo program tego wymaga. Kiedyś umożliwili mu dojście do tak ogromnej fortuny a teraz on finansował ten i podobne programy. Spytacie czyje? To dobre pytanie ale raczej głośno nikt na nie nie odpowie. Globalna mafia istnieje i ma się dobrze ale ich nikt z nazwiska nie zna, ten z kasą jest chroniony bo to taka dojna krowa, i wiadomo, że nie on jeden. Może to też teoria spiskowa.

0
0
Portret użytkownika Jaroslaw.K

Mr. Sorrow vel Georg Soros  

Mr. Sorrow vel Georg Soros  [sorrow to po angielsku - boleść, smutek].

   - Miliarder. Jest człowiekiem bez skrupułów. Z powodu takich jak on wielu ludzi, którzy nie wiedzą nic o istnieniu "drugiego dna" ziemskich układów staje się "antysemitami" projektując swój gniew na niego i zarazem na cały "naród żydowski" albo na "wszystkich wyznawców tej religii" z jej licznymi frakcjami.
To błąd w myśleniu. Ja też go dawno temu popełniłem.

Takich ludzi jak Soros są na świecie miliony, może nawet setki milionów, ale… nie mają za sobą poparcia loży Okrągłego Stołu, Rotschildów, Rockefellerów i Watykanu.
Co im pozostało?
Podziwiać go i brać z niego przykład na o wiele, wiele mniejszą skalę. Taka jest smutna, ziemska rzeczywistość. Wprawdzie usłyszą przez usta proroków Boskie Słowa, lecz „nie będą ich realizować, bo swymi ustami wyrażają zmysłowe żądze, a ich serce idzie za niesprawiedliwym zyskiem” - można przeczytać w Księdze Ezechiela, 33: 30-32.
„Z zewnątrz wydajecie się ludziom prawi, ale wewnątrz jesteście pełni obłudy i bezprawia” – opisał ich mentalność Chrystus przez usta Jezusa.

Od tamtych czasów [od tysięcy ziemskich lat] nic się nie zmieniło pod tym względem. Żyją obok siebie ludzie uczciwi, idący przez życie zgodnie ze swoim aniołem stróżem (sumieniem), nie znający nawet Biblii i ludzie niosący w sobie geny „plemienia wężowego”, aby tu ponownie posłużyć się rozpoznaniem Chrystusa sprzed 2000 ziemskich lat.

- Mając takie „plecy”, takich zleceniodawców sprytny Georg Soros nazywany jest przez tych, których jego postepowanie wręcz odpycha Mr. Sorrow (ang. boleść).
Gdziekolwiek się pojawia, gdziekolwiek zakłada fundacje, gdziekolwiek instaluje na stanowisko szefa rządu swojego człowieka, tam z dnia na dzień ludowi roboczemu dzieje się coraz gorzej, zaś jego psychicznie naruszeni poplecznicy chwalą go i zacierają ręce.

- Georg Sooros wie komu służy - jest świadomie agentem banku Rotschildów (Bank of England), ale politycy posadzeni przez niego na stołki albo nie wiedzą o tym i jest im to obojętne, albo wiedzą i też jest im to obojętne.
Na istnienie takiego stadium duchowego upadku zwrócił mi uwagę jeszcze w latach 80-ch minionego stulecia Andrzej, mój znajomy, któremu „powiodło się” po ucieczce z PRLu w Ameryce. Podczas wytwornej kolacji nad basenem w jego domu, pijąc kilkunastoletnią Chivas Regal, kolega poinformował mnie w trakcie przyjacielskiej rozmowy, że jemu „nie zależy na tym, czy prowadzi interesy z Bogiem czy diabłem”. Jemu zależy na tym, „żeby po leniwie uregulowanych każdego miesiąca rachunkach zostało jeszcze tyle, żeby żyć jak panisko tak, jak mi się podoba. Mieć na dom, na rodzinę, na łapówki, co roku zmieniać samochód i fajne dupy na zawołanie. Nic poza tym mnie nie interesuje”.
Andrzej nie był jedyny. Tę filozofię życia wykładali mi ludzie w kilku językach w różnych krajach przekonując mnie, że jak se sam nie wezme to Bóg mi nic nie da.
Wracając do pana Sorosa: Fundacja im. Georga Sorosa (przepraszam!) Stefana Batorego w Polsce istnieje od 1988 roku.
- Co to znaczy?
- To znaczy, że w Polsce też ma swoich agentów.

- W USA pan Soros zainstalował w Białym Domu pana Baraka Obamę.
- Jak to się robi?
- Przeważnie przy kolacji. Pyta się człowieka czy chce być zainstalowany
i żyć godnie, czy chce być wegetującym listonoszem, albo pracownikiem sieci McDonald? Do you want to fuck or masturbate?
- Co mam robić? – pyta kandydat na prezydenta, premiera lub prezesa banku narodowego.
- Skrupulatnie wykonywać instrukcje – brzmi odpowiedź. – To wszystko. 

W przypadku "naszego" Andrzeja zastosowana była ta sama zasada/reguła. 

Z końcem ubiegłego stulecia, Mr. Soros widząc, że narody tego świata dojrzały już do "żniw" wychodzi jak apokaliptyczny, buntujący się przeciw Boskiemu Prawu "anioł z sierpem" i rżnie narody z licencją w kieszeni wydaną mu przez Imperium Bank of England i reszty globalnej elity. W 2012 roku, w Davos, na spotkaniu WEF (World Economic Forum) Soros przedstawił się zgromadzonym następującymi słowy: "jestem aniołem, który chce ratować świat". To istotne wczuć się na chwilę w stan świadomości tej duszy, aby domyślić się, jakie duchy nim kierują. 

- Papież Bergolio spotyka się z aniołem Sorosem... przy drzwiach zamkniętych
i ci starsi panowie dwaj opracowują traktat pokojowy dla Bliskiego Wschodu. Ktoś może spytać: Dlaczego przy drzwiach zamkniętych?
- Żeby nikt nie przeszkodził im w ich wspólnej modlitwie o pokój między Izraelem a Autonomią Palestyńską). 

Georg Soros ma swojego człowieka także w Grecji. To tajemniczy człowiek, który tak jak Barak Obama pojawił się znikąd. To Alexis Cipras, syn Pavlosa Cipry, miliardera, sabateisty, handlarza niewolników w Afryce, którzy zmonopolizował budowę robót publicznych w Grecji od czasów junty. Alexis twierdzi, że jest ateistą i skrajnym lewicowcem. Jego partia w Grecji nazywa SYRIZA. 

- Podczas gdy Grecja pogrążona zostaje w stan głębokiej gospodarczej depresji, Soros inwestuje w doprowadzenie wojny domowej na Ukrainie.

Tu Soros z ramienia swoich bezlitosnych popleczników instaluje Wiktora Pinczuka, zięcia ukraińskiego prezydenta, Leonida Kuczmy, właściciela kilku firm naftowych, firm handlujących gazem i energia oraz największą stalownię i sieć banków. Jego grupa ma bardzo silne powiązania z innymi organizacjami frankistów na Ukrainie, a także w Stanach Zjednoczonych i w Izraelu. Człowiek Sorosa jest członkiem ukraińskiego parlamentu, doradcą prezydenta, i jednym z liderów ukraińskiej Partii Pracy. Szefem sztabu Leonida Kuczmy jest Victor Miedwiedczuk-Surkis, który kontroluje sektor energetyczny, rynek ropy naftowej i gazu, produkcję alkoholu i cukru, stocznię i organizacje sportowe. Jest członkiem ukraińskiego parlamentu i liderem w Socjaldemokratycznej Partii Ukrainy (SDPU). To też człowiek Sorosa. 
[Connie Bruck: Soros kupuje Ukrainę, The New Yorker:
http://willzuzak.ca/lp/soros01.html]

Depresja ekonomiczna w Grecji + wojna domowa na Ukrainie + inwazja islamistów na Europę + inscenizowane wydarzenia zakłócające rozmowy pokojowe między Izraelem a Autonomią Palestyńską w tych samych ramach czasowych.

Mało tego: Teroryści z organizacji HAMAS są sponsorowani przez  Bard College (Collegium Bardiari), którego współwłaścicielem jest miliarder George Soros.

Partnerem tego collegium jest  Central European University (CEU),
w Budapeszcie skąd promieniuje wręcz skrajny antysemityzm tak typowy dla iluminackich programów. Ten uniwersytet został założony przez Sorosa. W każdym kraju, w którym ten człowiek ma wpływy odzywają się hasła typu: Izrael dla żydów, Polska dla Polaków, Rosja dla Rosjan... 

Jakież to proste; poróżnić ludzi, nie dopuścić do ich zjednoczenia się i rządzić... W tym samym czasie instaluje się ludzi nawołujących do multi-kulti. 

 

5
0
Portret użytkownika tubylec

A po skończonej grze i tak

A po skończonej grze i tak wszystkie pionki i figury trafiają do tego samego pudełka .. i bez znaczenia kto bił konia a kto posuwał królową.

1
0
Portret użytkownika Mojeimię44

Masz 100% racji.

Masz 100% racji. Spoleczenstwa swiata jeszcze 20 lat temu wysmiewaly kazde teorie spiskowe, gdyz  wydawaly sie tak fantastyczne, ze az nieprawdopodobne. Swiadomosc spoleczna byla wtedy duzo ubozsza niz obecnie. Napewno jedna z przyczyn oswiecenia spolecznego jest technologia i szybki obrot informacja. Kolejna sa bledy wykonywane przez samych spiskowcow. Zapomieli, ze ludzie wartosciowi i inteligentni nie zapominaja rozwijac sie duchowo razem z rozwojem technologicznym i materialnym. Sami calkowicie zatracili sie w matactwie do takiego stopnia, ze zapomieli o higenie duchowej i rozwoju duchowym. Dzis pseudo oswieconym dalej  sie wydaje, ze moga robic co chca bo ich bogactwo wskazuje na ich inteligencje i madrosc. Nieprawda! Doszlo do absurdow. Syjonisci z ich falszywa illuminacja mimo iz sa bardzo bogaci bardxo czesto nie potrafia obslugiwac komputerow, smartfonow itd. Nie rozumieja komunikacji zbiorowej jaka niesie ze soba internet. Illuminaci czesto sami stali sie pionkami we wlasnych korporacjach i sektach bo wszystko za nich wykonuja specjalisci z danych dziedzin a oni sami w tym czasie uprawiaja orgie, bluzniercze modlitwy albo bawia sie w wojny na globalnym polu bitwy jakim stala sie dla nich ziemia. Mozna wiec powiedziec, ze illuminaci faktycznie od czasow ostatniego upadku cywilizacji byli w jakims stopniu nadludzmi wiedzacymi wiecej od zwyklych obywateli niewtajemiczonych, oglupionych przez kosciol czyli wielka nierzadnice. Dzis jednak sytuacja sie obrocila o 180 stopni i mozemy powiedziec smialo, ze syjonisci, masoni, illuminaci i ludzie z innych satanistycznych sekt stali sie w oczach zwyklych ludzi uposledzonymi i ograniczonymi umyslowo. Wezmy Gromkiewicz- walc. Ta zmija jest dalej nieswiadoma tego, ze cala Polska wie o jej przekretach z afera gruntowa i reprywatyzacja ziemi w miastach. Jest nieswiadoma tego, ze w Polsce jest z 10 000 patriotow, ktorzy sa tak wsciekli na ta zmije, ze tylko czekaja zeby poderznac jej gardlo. Jezeli bedzie ku temu okazja napewno to zrobia. Jest tak nieswiadoma i uposledzona umyslowo, ze dalej dzierzy stanowisko prezydenta stolicy Polski gdzie normalny czlowiek juz by uciekl z Polski chociazby ze wstydu. Dzierzy te stanowisko chociaz w kolo na zmije Gromkiewicz-Walc leca juz gromy za jej waly. Wszystko ma znaczenie w jezyku Boga i przy odpowiednim rozwoju duchowym doskonale o tym wiedza zwykli szanujacy sie obywatele dbajacy o swoja higene duchowa. Ta zmija nigdy o to nie dbala pochlonieta materializmem. Sama weszla w swoja kupe. Proces transformacji spolecznej przeszedl jak burza, poszedl bardzo daleko i okazuje sie, ze ludzie staneli na etapie totalnych zmian. Illuminaci ten okres przebalowali, przehulali itd. Dzis nie maja szans nadrobic strat w edukacji duchowej. Dodam tylko, ze nauka higeny duchowej to najtrudniejsza z nauk tym bardziej jesli trzeba sie do niej zmuszac. Jest to tak trudna nauka, ze Bog kazdemu z nas od narodzin dal opiekuna (aniola stroza) ktory nas uczy co jest dobre co zle, co madre a co glupie. Jak syjonisci maja sie teraz nauczyc czystosci ducha jesli ich opiekunowie juz dawno od nich sie odwrocil i odszedli? Lucyfer im pomoze? Kiedy zauwaza, ze sa tak uposledzeni umyslowo, ze nie potrafia juz nic madrego wymyslec i problem krzywizny banana okaze sie problemem nie do przeskoczenia a dzieci z przedszkola normalnie rozwijane beda mogly ich pouczac doprowadza do globalnej wojny na swiecie. Niestety. Jestescie inteligentni, madrzy i bardzo szybko sie uczycie wiec sami widzicie, ze ta globalna wojna juz od paru miesiecy tak naprawde trwa. Masoni sprowadzaja pieklo na ziemie by zlo i szatan pomogl im utrzymac wladze nad swiatem. Sami sa za glupi by z ich demonicznymi racjami ogarnac swiatowy ludzki balagan w ilosci ponad 9 miliardow. Bedzie to jednak mozliwe jesli zrobia totalna depopulacje, a ludziom zgotuja powrot do sredniowiecza. Kieruja sie przeciwienstwami nauk Boga sa tym samym anty archekratami i antychrystami gdyz te prawa sa do siebie bardzo zblizone. Milych snow kochani. Wypoczywajcie w pokoju a od jutra dalej myslcie jak pokonac bestie majac slowo za bron. Nie bez powodu jestescie slowianami. Nie ma przypadkow.  Pamietajcie, ze macie oprocz waszych slow ze soba arke przymierza (archekracje) i tarcze Boga czyli SIPAR. To sa bardzo potezne artefakty. Trzeba poprostu je wykorzystac. Myslcie madre drzewka jak to zrobic oraz pokazujcie owoce swojej pracy i dociekiwan. Niech owoc waszej wiedzy blyszczy jak oszlifowany diament na promieniach slonca a slowa waszej madrosci plyna w swiat niczym rajskie krystaliczne zrodla. Wrocimy do domu. Obiecuje wam. 44.

1
-1
Portret użytkownika Gienek Szamajew

Przyjdzie kryska na parcha.

Przyjdzie kryska na parcha. Bez zbędnej nienawiści. Pójdzie się wnet j#bać i zatańczymy...

3
0
Portret użytkownika black.serpent

Patrzmy pozytywnie, ten

Patrzmy pozytywnie, ten pejsacz-govvnojad jest już praktycznie trupem.

2
0
Portret użytkownika Gienek Szamajew

Ruskie p!zdy się nas boją, bo

Ruskie p**dy się nas boją, bo wiedzą,, że nie ma bata na Polaka! A im włazidupom, staropolskie : "ch** w dupę!" 

0
0
Portret użytkownika Mojeimię44

No prosze. Syjonistyczna

No prosze. Syjonistyczna zmija bawi sie w Boga. To jest przeciez jawna korupcja i wplywanie na opinie spoleczna poprzez manipulacje mediami. Przepisy i prawa dziennikarskie nakazuja przedstawianie wydarzen i faktow w sposob obiektywny a tam gdzie sa syjonisci, illuminaci i masoni obiektywizmu nie znajdziecie. To tak samo jakby ksiadz mial obgadywac swoj wlasny kosciol. Syjonizm dzieli sie na rozne sekty (koscioly, loze) wiec z jakiej racji syjonisci mieli by wlasne sekty obrazac?. W syjonistycznej demokracji mozna znalezc najwyzej reportaze zrecznie zmanipulowane by obiektywnie wygladaly. Wiadomo nie od dzis, ze Soros przez fundacje Batorego odzialowuje na politykie w Polsce. Ostatnio zajmuje sie sponsoringiem KOD-u i Nowoczesnej ale pewnie wydarzen w Polsce wyplywajacych spod jego reki jest duzo wiecej. Jednak w tym wszystkim mozemy znalezc dowod na to, ze jednostka w demokracji kapitalistycznej moze przebudowac naturalne struktury swiata i przechylic rownowage na strone, ktora jej jest wygodna czyniac siebie tym samym jeszcze bogatszym i bardziej wplywowym. Dyktatura przy tym to pikus a przeciez demon racja z dyktatura walczy na calym swiecie twierdzac, ze to czyste zlo. Dlaczego zatem nie zwalczaja dyktatury finansowej u siebie? Ciesze sie, ze jeszcze kilka mediow w Polsce jest obiektywnych. Naleza do nich miedzy innymi zmiany na ziemi. Oczywiscie swiatopoglad dziennikarski do konca nie moze byc wyposrodkowany bo dziennikarz ma swoj rozum i opisuje wydarzenia tak jak je odbiera. Natomiast cala struktura firmy pozwala na dazenie do obiektywizmu i tak np. W zmianach na ziemi kazdy moze umiescic swoj art  pod warunkiem, ze spelnia on podstawowe wymogi gramatyczne i stylistyczne. Kazdy ma prawo do wyrazenia swojej opini na temat, ktory opisany byl uprzednio nie po naszej mysli. Kolejna wrecz bardzo wazna sprawa jest to, ze nie musimy placic za informacje udzielane na tej stronie a sami piszac art nie pobieramy za to wynagrodzenia (nie ujmuje tu moderatorow i administratorow zatrudnionych w znz). Dzieki temu, ze portal ten tak dziala nie ma na niego grup nacisku a nawet gdy sie pojawia nie maja szans na przebicie. Kolejna bardzo istotna sprawa jest to, ze komentarze forumowiczow nie sa ocenzurowane i sa zawsze publikowane mimo ze opinia forumowiczow jest zupelnie inna niz moderatorow. Kazdy moze podwazyc fakty uwczesniej przedstawione przez moderatorow. Wyjatkami tu sa przeklenstwa i ublizanie innym. Reszta relacji miedzy nadawca a odbiorca znz opiera sie na zaufaniu.Takich przykladow jest wiecej ale nie chce ich wyliczac. W kazdym razie ja dlatego dzialam na znz (nie ma w tym przypadku) i takich osob dzialajacych tu jest wiecej.  Kazdy z nas powinien zatem dalej pracowac dla znz bez prowizji a w imie rozwoju swiadomosci innych osob.  To czynic bedzie znz jeszcze bardziej wiarygodnym, rozpoznawalnym i godnym polecenia zrodlem informacji. Zapoczatkujemy zmiany w kierunku zmiany ustroju w naszym kraju a co za tym idzie pozbedziemy sie syjonistow i wrocimy do rownowagi spolecznej, ekonomicznej i co najwazniejsze rownowagi duchowo- materialnej. Wszystko zalezy od was mlodzi archekraci i przyszli archekraci. Nastal nasz czas. Czas nowych architektow. Wykorzystajmy to co nam dane i zrobmy porzadek w naszym kraju. Zdelegalizujmy te satanistyczne sekty u nas w kraju a skorumpowanych przez nie politykow, urzednikow i dziennikarzy ( takich jak Lis i inni) poprostu wyrzucmy na ta wyspe co rzad 3 lata temu kupil. Ludzie tacy jak my nie potrzebuja syjonistow, medrcow syjonu, demonow racji i kapitalizmu. My potrzebujemy wiecej sprawiedliwosci, wolnosci i uproszczonego prawa wobec ktorego bedziemy faktycznie rownie traktowani. Pracujmy aniolki. Pracujmy dla IV Rzeczpospolitej archekratycznej a zloty wiek archerow bedzie  przed nami.

 

2
-1
Portret użytkownika mijo

Soros poprzez Fundację

Soros poprzez Fundację Batorego finansuje inne pomniejsze fundacje (np w miastach dawnych województw, które stały się powiatami), których JEDYNYM zadanie jest monitorowanie internetu w lokalnej społeczności i wyszukiwanie i zgłaszanie "-IZMÓW" oraz "-FOBII". Innymi słowy to takie lewackie ZOMO i ORMO. Pogonić z kraju Fundację Batorego.

2
0
Portret użytkownika gravox

Czy jeżeli moim marzeniem

Czy jeżeli moim marzeniem jest wpakować mu kiedyś kulkę w potylicę,a mam dopiero 15 lat,to czy coś ze mną nie tak? Bo patrząc na jego malwersacje,śmiem wątpić.

2
-2
Portret użytkownika Gienek Szamajew

Ochłoń młody i nie przybieraj

Ochłoń młody i nie przybieraj sobie do głowy. Przeczekaj ze trzy lata, odbierzesz dowód osobisty i będziesz się udzielał wśród tutejszych czubków. Nie zabijaj nikogo. Wiesz ile kanalii łazi po świecie tylko dlatego, że korzystają z ludzkiego  miłosierdzia? Bądź miłosierny i nie świruj. Za naukę się weź cycku.

0
-2
Portret użytkownika jajestem

Teoretycznie, wszystko z Tobą

Teoretycznie, wszystko z Tobą w porządku, gdyż chyba każdemu, otwiera się scyzoryk w kieszeni kiedy widzi taką kreaturę siejącą tyle zła. A praktycznie, nie warto brudzić sobie rąk a właściwie duszy, gdyż:

"Nie toczymy bowiem walki przeciw krwi i ciału, lecz przeciw Zwierzchnościom, przeciw Władzom, przeciw rządcom świata tych ciemności, przeciw pierwiastkom duchowym zła na wyżynach niebieskich".

Więc jeśli ubijesz taką kreaturę, to i tak to co obecnie zamieszkuje obecnie to ciało przeniesie się w inne. Więc zabijanie to słabe rozwiązanie.
Jest również powiedziane : nie zabijaj. Biorąc powyższe słowa pod uwagę, zgadzam się z tym w pełni!
Są inne metody, dużo bardziej skuteczne Wink

4
0
Portret użytkownika mijo

Nie jeden możny tego świata

Nie jeden możny tego świata wykitował w super hiper klinice podczas banalnego zdawało by się zabiegu, a ten grzyb jest już może po nastu przeszczepach i co miesiąc robią mu transfuzję świeżutkiej młodziutkiej krwi.

0
0
Portret użytkownika MiamiVibe

Jak dla mnie jesteś

Jak dla mnie jesteś całkowicie normalny Smile Ale pakując mu kulkę nic nie zmienisz, bo to marionetka kogoś wyżej i na jego miejsce będzie ktoś inny Smile Ale to bydlę mogłoby w końcu zdechnąć i jemu podobni...

3
0

Strony

Skomentuj