Michaił Gorbaczow ostrzegł przed wojną jądrową z powodu Ukrainy

Kategorie: 

Źródło: 123rf.com
Ukraina jeszcze przed zamachem stanu była prorosyjska, jednak nowy rząd chce ją pokierować w stronę Unii Europejskiej, Stanów Zjednoczonych i organizacji NATO. Były prezydent Związku Radzieckiego ostrzega, że jeśli NATO rozszerzy swoją granicę, może dojść do wielkiej wojny w Europie.

 

Prezydent Ukrainy zapowiadał, że kraj w najbliższych latach przeprowadzi referendum w sprawie wejścia w struktury NATO. Oznacza to więc, że granice tej organizacji będą znajdować się tuż przy Rosji, co najprawdopodniej spotka się z odpowiedzią. Były prezydent ZSRR Michaił Gorbaczow uważa, że z powodu sytuacji na Ukrainie może dojść do wielkiej wojny w Europie.

Michaił Gorbaczow - źródło: SpreeTom/Creative Commons

Jego zdaniem Niemcy chcą dokonać nowego podziału Europy rozszerzając swoją strefę wpływów na wschód, tj. w kierunku Rosji, podobnie jak podczas drugiej wojny światowej. Gorbaczow ostrzega, że jeśli "komuś puszczą nerwy" to nie przeżyjemy kolejnych lat - może dojść do wojny, w której zostanie użyta broń jądrowa.

 

Jak to powiedział były przywódca Związku Radzieckiego, potrzebne jest natychmiastowe "odmrożenie relacji" między Rosją a Zachodem. Wielu obserwatorów obecnej sytuacji w Europie uważa, że wejście Ukrainy w struktury NATO spotka się z konkretną reakcją ze strony Rosji - może to nawet zapoczątkować wojnę.

 

 

 

Ocena: 

Nie ma jeszcze ocen


Komentarze

Portret użytkownika Kazek12

Trudno sie nie zgodzic z

Trudno sie nie zgodzic z wywodami Gorbaczowa, bo będąc blisko wie o czym mówi , że Niemcy i USA to głowne siły dążące do nowego podziału Europy kosztem wielu państw eyuropejskich i Rosji.

0
0

Miecz nie jest mordercą ale narzędziem w rękach zabójcy...
 
Ban na czas nieokreślony.
Mod

Portret użytkownika Klaus

A skad wiesz że był w CIA bo

A skad wiesz że był w CIA bo jak kogos się pytam o dowody na ten temat to wklejacie mi jakies linki z youtuba a to raczej nijakie dowody.

0
0

Ban na czas nieokreślony.
Moderacja

Portret użytkownika Klaus

Przepraszam idioto ale to ich

Przepraszam idioto ale to ich wina że mają takich ludzi w rodzinie NIE więc jakie masz prawo żeby ich obrażać ?

0
0

Ban na czas nieokreślony.
Moderacja

Miecz nie jest mordercą ale narzędziem w rękach zabójcy...
 
Ban na czas nieokreślony.
Mod

Miecz nie jest mordercą ale narzędziem w rękach zabójcy...
 
Ban na czas nieokreślony.
Mod

Portret użytkownika Zenek :)

  Coś w temacie "wojny

 
Coś w temacie "wojny klimatycznej" czyli jak to ściana mrozu oddziela Rosję od semickich NAZI robiąc ich wojskom kolejny mrozowy pogrom (już teraz żydobanderowscy naziści od yahwe zamarzają w okopach w Noworosji).
 
Jeśli zaś prawdą jest podana w artykule informacja o śniegu w Egipcie to niniejszym spełniła się wizja kairskiej jasnowidzki jaka to zapowiedziała ze 6 miesięcy temu i kolejne jej wizje mówiące o wyginięciu żydów mają coraz większe szanse zaistnienia.  Tak więc "śpieszmy się z machaniem naziolom chusteczkami bo niedługo nie będzie komu".
 
"Arktyczne powietrze dotarło do równika. "To niespotykane (zdjęcia)"
Zaskoczeni są ci, którzy przed zimą w Europie uciekli do "ciepłych krajów". Znad Arktyki spłynęła fala chłodów, która dotarła do Grecji, Turcji, Egiptu, a nawet Izraela i Palestyny. Spadły gigantyczne ilości śniegu. Mieszkańcy mówią o zimowym kataklizmie."
 
całość
http://www.twojapogoda.pl/wiadomosci/114450,arktyczne-powietrze-dotarlo-do-rownika-to-niespotykane 
 

0
0
Portret użytkownika Angelus Maximus Joker

Nie da się kontrolowac

Nie da się kontrolowac idioty, co tak twierdzi, bo zaprzeczasz oficjalnym źródłom podających sposób na kontrolę pogody.
Nie wiem czy wiesz idioto, ale rozpylenie jodku srebra nad pewnym obszarem powoduje tworzenie sie chmur deszczowych i ulewnych deszczy. Metoda znana od dziesiątków lat.
 Nie wiem czy zajarzasz swoim tepym bezgranicznie umysłem, że wywoływanie deszczy i tworzenie chmur to własnie kontrolowanie i sterowanie pogodą.
 Nie będę już odpowiadał na twoje bezdennie głupie wypociny zaropiałego kiłą mózgu, bo szkoda mojej energii.

0
0

Miecz nie jest mordercą ale narzędziem w rękach zabójcy...
 
Ban na czas nieokreślony.
Mod

Portret użytkownika Klaus

Dobra jodek srebra "wywołuje

Dobra jodek srebra "wywołuje deszcze" ale nie czekaj bo wy jeszcze mówicie o trzęsieniach ziemi,wzbudzaniu wulkanów podglądaniu prezydenta jak sra to wyjaśni mi to "Einstainie' 

0
0

Ban na czas nieokreślony.
Moderacja

Strony

Skomentuj