Miami pod wodą, huragan Irma wdziera się na ląd i słabnie

Kategorie: 

Źródło: Twitter

Największy huragan ostatnich lat, Irma, mierzący 600 km średnicy, wdarł się w głąb Ameryki Północnej. Cały półwysep Floryda znalazł się pod wpływem huraganowego wiatru wiejącego od 175 do 220 km/h. Do tego trwały intensywne opady. Huragan Irma wepchnął na Florydę masę wody zmieniając tymczasowo linię brzegową.

Zalane zostało wiele nadmorskich miejscowości w tym słynna dzielnica finansowa Downtown Miami. Rozmiar huraganu spowodował, że jednocześnie zaatakowane zostały wszystkie miasta w stanie Floryda.

Mimo, że wiatr słabnie jest on nadal bardzo silny i w trybie ciągłym utrzymuje się na poziomie 175 km/h. Oznacza to, że Irma jest obecnie huraganem 2 kategorii. Meteorolodzy spodziewają się, że w najbliższych godzinach po wejściu na ląd, huragan Irma przeistoczy się w burze tropikalną.

Tak duży byłby huragan Irma, gdyby znalazł się w Europie

Dopiero wtedy będzie można ocenić skalę destrukcji i rozpocząć świadczenie pomocy poszkodowanym. Zacznie się również długotrwała odbudowa.

 

 

Ocena: 

5
Średnio: 4.5 (2 votes)


Komentarze

Portret użytkownika Piotrek

Niestety antenami DUGA

Niestety antenami DUGA zasilanymi przez elektrownie jądrowe dysponują tylko rosjanie w naszej okolicy i to co się dzieje w Polsce wskazuje na ich działalność. Wiem na pewno DUGA można ustawić przepływ prądów pogodowych wzdłuż południków ponieważ anteny zatrzymują ich przepływ naturlany z zachodu na wschód Tak robią nad Polską . Wczesniej emitują innymi urzadzeniami wodę z Morza Śródziemnego (podejrzewam rury izotopowe bo mamy do czynienia z fizyka eteru i żądną chemią, dlatego tak łątwo tym manipulować) , jeśli ja moge zrobić dużą burzę za pomoca kilku rur podpiętych do basenu to co oni mogą ? Jeszcze raz emisja wody w powietrze nad morzem śródziemnym , ukierunkowanie i zatrzymanie frontów nad Polską wzdłuż południka i to jest jeszcze podgrzewane (jak w kuchence mikrofalowej) laserami z orbity (mam prawie pewność) celem rozrostu bani wody. Owszem wkomponowują się w okresy czasu kiedy różnice temeperatur są duże i efekty tragiczne. Jeszcze dużo nie robią ale wiele moga modyfikować pogodę tak skutecznie jak widzieliśmy. Tornada nie są całkowice naturalne ale haarp potrafi zrobić falę stojącą ale dużo musi ingerować laser z orbity żeby "poprowadzić" tornado (wręcz się ktoś bawi) ludzie uciekają na zachód Florydy a tornado zmienia kierunek inaczej niż progonozy i tez idzie na zachód. Więcej potrafią w inżyneirii pogodowej specjalne grupy militarne z rosji moga mieć montowane emitry chmur na odziach podwodnych wypływaja w kazdym punkcie oceanu lub morza i rusza produkcja chmur bądź tornad. Ja i moi loedzy amerylańscy dizałają na zlecenie humanitarnie , nawilżamy jakies czesci pustyń clelem odzysku terenów zielonych itd...ryscy albo inni robią to jak załaczonym obrazku. Wiedzę o eterze i mozna sie pokusić czarnej materii zarzucono w poprzednim wieku dość wcześnie (ukryto) no i teraz nikt nic nie wie a bogaci lub lewicowa masoneria się bawi kosztem ludzi. Mają swój plan ale czy to jest mój plan raczej nie , ldatego piszę. Eter można bardzo łatwo modyfikować na wiele (setki) kilometrów przez jedną osobę !!!!  Na szczęście ta wiedza jest dobrze znana w starozytności i wiele można się nauczyć. Np. w Bangkoku pewna grupa ludzi pokazuje ludziom jak schładzać powietrze strasznie to proste. Mając fundusze rosjan i jednoosobowe zarządzanie doprowadzili od 1970 roku urządzenia pogodowe do doskonałości niestety nie działąja one dla naszego dobra !        

1
-2
Portret użytkownika UPAdlina

no jasne. Dla naszego "dobra"

no jasne. Dla naszego "dobra" działają tylko koledzy uSSmańscy. To "dobro" widzimy na upainie, Bliskim Wschodzie,  Afryce. Tyle tego dobra, że trup kładzie się gęsto.

5
-1

Konto nieaktywne na czas nieokreślony - MOD

Portret użytkownika William Wallace

Witam taki żarcik odnośnie

Witam taki żarcik odnośnie huraganów

Wiecie czemu huragany mają zawsze żeńskie imiona ?

Ponieważ mają dziury , zabierają domy i samochody.

I tym o to kawałem wracam do was . Witam ponownie.

 

6
0

Ojcem Mieszka był, według niego, Siemomysł, dziadem Lestek, a pradziadem Siemowit. Z pierwszą żoną, Dobrawą, miał Mieszko syna Bolesława i córkę.

Portret użytkownika FAN

szatany dostały co OD SAMEGO

szatany dostały co OD SAMEGO POCZĄTKU SWEGO ISTNIENIA ZASIALI, czyli śmierć i podbijanie innych słabszych Krajów i Narodów w celu ich grabienia.

I TO NIE PRZYPADEK, ŻE NAJWIĘKSZE APOGEUM TEGO HURAGANU PRZYPADA WŁAŚNIE DZIŚ CZYLI 11.09, CZYLI W ROCZNICĘ TEGO CO ODWALILI SWOJEMU NARODOWI CI szarlatani w Wold Treid Center i innych miejscach w 2001 ROKU. 

6
-3
Portret użytkownika baca

ten huragan jest niesamowity

ten huragan jest niesamowity a sytuacja bardzo poważna - na Florydę w każdej chwili może spaść deszcz żab i żywych Koreańczyków no i to będzie koniec USA

10
-2

 

Portret użytkownika inzynier magister

Wirlu ludzi mówi to samo, że

Wielu ludzi mówi to samo, że to jest zesłana na USA kara. Może i tak, przecież USA to kraj o największej ilości masonów szatana. Zresztą oni są przodownikami rewolucji zboczeńców LGBTI i gender. Ostatnio wyszło na jaw że masoni z amerykańskiego google prowadzą walkę z chrześcijaństwem ! "Internauci zauważyli, że na trójwymiarowych wizualizacjach kościołów i katedr na mapach Google brakuje krzyży. Gigant tłumaczy, że zdjęcia z których powstają modele nie są wystarczająco szczegółowe, by wychwycić takie szczegóły. Tłumaczenie to jest jednak wątpliwe, gdyż budynki odwzorowywane są z niezwykłą dbałością o detale.Jak zauważyli internauci, mimo że trójwymiarowe modele świątyń są odwzorowywane z dbałością o szczegóły, to nie widać na ich wieżach krzyży, które w rzeczywistości się tam znajdują.Wiele osób twierdzi, że jest jest to świadome działanie Google, które w ramach walki z chrześcijaństwem chce stworzyć alternatywną, świecką rzeczywistość.Firma jednak nie zgadza się z oskarżeniami twierdząć, że braki w wizerunkach kościołów są wynikiem ograniczonej działalności technologii stosowanej do tworzenia trójwymiarowych modeli.Internauci nie mogą jednak uwierzyć w tłumaczenie giganta twierdząc, że budynki odwzorowywane są bardzo szczegółowo. "

http://niezalezna.pl/202916-absurdalny-wymiar-poprawnosci-politycznej-google-usuwa-krzyze-z-wiez-kosciolow

6
-3

Ojcem Mieszka był, według niego, Siemomysł, dziadem Lestek, a pradziadem Siemowit. Z pierwszą żoną, Dobrawą, miał Mieszko syna Bolesława i córkę.

Portret użytkownika Bee

To samo z pewnymi jogurtami,

To samo z pewnymi jogurtami, ktore tez usunely prawdopodobnie przypadkiem pewne znaki...tego monty p. nawet nie wymyslil...absurd rodzi absurd...

1
0
Portret użytkownika anonim

spędzasz za dużo czasu w

spędzasz za dużo czasu w internecie. czasami faktycznie napiszesz coś interesującego, ale w większości piszesz chory farmazon. te wszystkie teorie spiskowe nieźle ci zaszkodziły.  zachowujesz się troche jak schizofremik który uważa ze wszyscy chcą dla niego źle.

0
0
Portret użytkownika Angelus Maximus Rex

no idiotyczne posądzenia..

no idiotyczne posądzenia...Gdyby twoja wiara na kredyt została zastąpiona wiedzą o Bogu, byś wiedział, że Bóg ani nie karze ani nie nagradza... Robimy to wyłącznie sami...
Naszym Sedzią, adwokatem i katem jest nasza dusza a to co sie dzieje na świecie, to wypadkowa wyborów Wolnej Woli całej populacji...

Ale ty jak wielu ciemnych baranów macie wiarę na kredyt, nie mając pojęcia o boskiej istocie.

7
-3
Portret użytkownika Medoff

Wszystko spoko jedynie

Wszystko spoko jedynie zmienilbym jedno zdanie. Bóg jak najbardziej potrafi i może karać lub nagradzać jednakże trzeba pamiętać o tym że dal nam przede wszystkim wolną wole do niczego nas nie zmusza my sami wiemy co jest dobre co zle i wedlug swojego uznania wybieramy. Bardzo ważna jest intencja czlowieka tzw serce wielu ludzi udaje aż wylewa się z nich hipokryzja robia dobre uczynki pomagaja ale nie robią tego z myślą o ludziach czy Bogu kedynie dla swoich korzyści a Bóg to widzi. 

A co do Angelusa i jego szczerości to też nie zawsze się z nim zgadzam ale właśnie bardzo dobrze że jest tak szczery bo to czasem pozwala spojrzeć na problem zagadnienie z innej drugiej strony przynajmniej chlop jest autentyczny pozdro 

7
0
Portret użytkownika Maksymilian1983

A czyli mamy wolną wolę??Ale

A czyli mamy wolną wolę??Ale jeśli coś nie robimy po myśli Boga to huragan na nas pośle??To tak jakbym zostawił jedzenie na podłodze i powiedział swojemu psu masz wolną wolę, możesz to zabrać.A jak już by zawartośc znalazła się w jego żołądku to bym mu go rozpruł wkurzony ,że to zjadł.Nie wiem czy istnieje Bóg czy nie ,ale jestem pewien ,że istnieje bezgraniczna pustka w niektórych głowach.

0
-2

Strony

Skomentuj