Mężczyzna cytujący Biblię wywołał panikę na stacji kolejowej w Londynie

Kategorie: 

Źródło: Pixabay.com

Do zaskakującego wydarzenia doszło w poniedziałek rano w Londynie na stacji kolejowej w Wimbledon. W pociągu, który jechał z Shepperton do Waterloo, wybuchła panika, ponieważ jeden z pasażerów zaczął czytać na głos fragmenty Biblii.

 

Sytuacja miała miejsce około godziny 8:30 czasu lokalnego. Mężczyzna z plecakiem przeraził pozostałych pasażerów cytując Biblię. Największy niepokój wybuchnął po słowach: "Śmierć nie jest końcem". Ludzie zaczęli kierować się ku wyjściu, siłą otworzyli drzwi i wybiegli na tory.

Jeden ze świadków tego zdarzenia twierdzi, że niektórzy pasażerowie natychmiast wezwali ochronę. Ludzie zaczęli gadać, że mężczyzna z Biblią miał rzekomo grozić śmiercią i detonacją ładunków wybuchowych.

Okazało się, że sprawa wcale nie była tak poważna a panika była zupełnie bezpodstawna. Mężczyzna przestał czytać na głos Biblię gdy został o to zwyczajnie poproszony. Ochrona zabrała go na zewnątrz i przeszukała jego plecak. Nie znaleziono żadnej bomby, ani noży czy jakiejkolwiek innej broni. Również nikt nie został ranny i jak ustalono, mężczyzna był spokojny i nikomu nie groził, dlatego nie postawiono mu żadnego zarzutu.

 

Społeczeństwo w Anglii jest jak widać mocno uczulone na punkcie własnego bezpieczeństwa. Nic w tym dziwnego - mieszkańcy tego państwa wielokrotnie ucierpieli w wyniku zamachów terrorystycznych, które najczęściej popełniają wyznawcy islamu, "religii pokoju".

 

Ocena: 

5
Średnio: 5 (2 votes)


Komentarze

Portret użytkownika Tomasz123

Mam pytanie do czytelników

Mam pytanie do czytelników Biblii-w którym wersecie są zacytowane słowa:"Śmierć nie jest końcem"??

0
0
Portret użytkownika Nowa Religia dla Świata

W Polsce najwięcej

W Polsce najwięcej przestępstw popełniają katolicy wyznawcy "religi pokoju" wiec to tu czytający biblię powinien wzbudzić panike. Islam, Chrześcijaństwo i Judaizm musi zostać zastąpiony nową wspólną religią która zjednoczy wszystkich ludzi.

0
0
Portret użytkownika debaucher

Wcale im się nie dziwię

Wcale im się nie dziwię.Czytać w metrze na głos może tylko nawiedzony.Czy wariat nie może czytać biblii (celowa minuskuła)?
Jeszcze wyobraźcie sobie,jak czytał to w płomiennym stylu kaznodziei.Do tego błędny wzrok.Miał jakiś plecak...
Sam bym spieprzał...Lepiej dmuchać na zimne.

5
-1

Każdy ma z tego życia dokładnie tyle,ile SAM sobie weźmie.

Naród, który nie wierzy w wielkość i nie chce ludzi wielkich, kończy się. Trzeba wierzyć w swą wielkość i pragnąć jej. S Wyszyński,

W Polsce bije serce swiata(N. Davies ) a czy Twoje bije dla niej?

Portret użytkownika SurvivorMan

Z Biblii wywodzą się

Z Biblii wywodzą się wszystkie trzy bliźniacze religie księgi, czyli Chrześcijaństwo, Islam i Judaizm!
Ta książka to nic przyjemnego i wie to każdy kto ją przeczytał... CAŁĄ, a nie wybiórcze cytaty Jezusa syna Marii (lub w Koranie - Isa ibn Mariam - drugiego najważniejszego proroka Islamu)!

Nie dziwi mnie zatem fakt, że ktoś kto czyta wersety tej księgi i nie są to wybiórcze zdania typu: "Miłujcie się, jak i ja Was umiłowałem", wzbudza przerażenie!!!
Też bym się przeraził...

6
-1

DBAJ O SWÓJ NÓŻ! Nigdy nie wiadomo kiedy uratuje Ci życie!

Portret użytkownika Tomasz123

Do SurvivorMana.Ja

Do SurvivorMana.Ja przeczytałem CAŁĄ BIBLIĘ i to dwukrotnie(teraz czytam trzeci raz) i uważam, że jest to  lektura dająca nadzieję.Ponieważ Bóg Jahwe nie może kłamać  [List do Tytusa 1:2 "(2) w nadziei życia wiecznego, jakie przyobiecał przed wiekami prawdomówny Bóg," ,księga Liczb 23:19 "(19) Bóg nie jest jak człowiek, by kłamał, nie jak syn ludzki, by się wycofywał. Czyż On powie coś, a nie uczyni tego, lub nie wykona tego, co oznajmił?] ,nakazał ludziom ,którzy spisywali Biblię pisać prawdę.Dlatego w Biblii są opisy drastycznych wydarzeń,pokazana jest prawdziwa historia królów żydowskich i nie tylko.Najważniejsze ,że pokazana była prawdziwa historia narodu o "żelaznym karku",czyli narodu żydowskiego.Historia ta jest drastyczna,bo Żydzi w większości postępowali drastycznie ,nie mówiąc o narodach ,które nich otaczały."Niewinni Kananejczycy" mordowali własne dzieci ku czci boga Baala( po polsku Pana,Właściciela) i Żydzi przejeli kult tego bożka i sposób " regulacji urodzin" po obrzędowych orgiach.Bóg Jahwe stawał w obronie mordowanych dzieci i próbował zmienić po dobroci postępowanie rodziców wysyłając proroków .Gdy rodzice nie zmieniali postępowania(do kogo mordowane dzieci wołały o pomoc?),był zmuszony działać radykalnie.Gdy ktoś czyta o wyrokach Boga Jahwe, nie starając się wniknąć w powody ,to ma takie zdanie o Biblii, jak Ty SurvivorManie.Proszę ,przeczytaj Biblię jeszcze raz,tylko tym razem powoli(maksymalnie 2-3 strony dziennie).Jeśli czegoś nie rozumiesz,coś Ci nie gra,służę -w miarę możliwości-pomocą.

0
-1
Portret użytkownika Ppp

Są dwa główne wyjaśnienia:

Są dwa główne wyjaśnienia:

1 - większość zachodich społeczeństw to już nie chrześcijaństwo - stąd taki popłoch przed Biblią

2 zaczyna się większy plan mający obrzydzić i pokazać jak zradykalizowane jest chrześcijaństwo - wynik takiego działania = wszystkie religie są złe bez wyjątku (kolejny etap prania mózgu społeczeństwa)

1
-3
Portret użytkownika Bartek Ledwożyw

Wszystkie religie są w

Wszystkie religie są w istocie jedną uniwersalną, gnostycką religią misteryjną, poświęconą bogu tego świata, bogu, który nie ma nic wspólnego z Bogiem Abrahama, Izaaka, Jakuba. 

0
0
Portret użytkownika inzynier magister

"

"Francuski parlament zatwierdził we wtorek projekt ustawy antyterrorystycznej, która – wg jego przeciwników – de facto ustanawia permanentny stan wyjątkowy w kraju i daje ogromne uprawnienia policji. Przeciwko rozwiązaniom zatwierdzonym przez parlament protestują działacze broniący praw człowieka.Nadzwyczajne środki w ramach nowego prawa antyterrorystycznego umożliwiają policji prowadzenie w nocy bez uprzedzenia i bez nakazu sądowego przeszukań w domach i mieszkaniach podejrzanych osób. Daje również dodatkowe uprawnienia urzędnikom do zastosowania wobec pewnych osób aresztu domowego bez procesu sądowego. http://www.pch24.pl/francja-przyjela-ustawe-wprowadzajaca-permanentny-stan-wyjatkowy--to-prawo-likwiduje-francje,55078,i.html#ixzz4uYXA9BbB

Hitler zrobił to samo ale w inny sposób ! totalitaryzm zaczyna się jak zwykle starymi metodami ubranymi w nowe ciuszki, małymi kroczkami !

3
0

Ojcem Mieszka był, według niego, Siemomysł, dziadem Lestek, a pradziadem Siemowit. Z pierwszą żoną, Dobrawą, miał Mieszko syna Bolesława i córkę.

Portret użytkownika dziadek ze wsi

Może uciekali bo byli opętani

Może uciekali bo byli opętani przez szatana? Ludzkie resztki są celowo dodawane do napojów i pożywienia oraz kremów do upiększania. Ludzie te produkty nieświadomie używają i stają się przeklęci grzeszni i skażeni grzechem kanibalizmu. Do tego jeszcze DNA małp w szczepionkach było znajdywane. Wiem że brzmi to jak obłęd... ale jak by ktoś napisał 5 lat temu na forum, że dziadek pijaczyna ustrzeli ponad 500 osób to bym nie wierzył takiej osobie. W niemczech tydzień temu była sztuka wystawiana taka ''nowoczesna'' w której goły chłop chodzi po scenie z 4 dziewczynkami 10 letnimi. Żyjemy w czasach w których dzikie koszmary stają się czymś normalnym społecznie akceptowanym. Nikt nie protestuje tylko schyla coraz niżej łepetyne by dopasować się do kieratu.

3
0
Portret użytkownika MiamiVibe

Zbawiciel zbawicielem, ale

Zbawiciel zbawicielem, ale uważam, że samo czekanie na niego jest niebezpieczne dla ludzi, bo powoduje bezczynność, którą wykorzystują elity. Ludzkość musi w końcu zrozumieć, że sama posiada umiejętności, które pozwolą im pokonać ograniczenia i niebezpieczeństwa, ale muszą przede wszystkim uwierzyć w siebie i się zjednoczyć, odrzucając podziały i negatywną energię, którą wytwarzają egzystując w zdegenerowanym systemie. Wrogie siły robią co mogą aby nas dzielić i skłócać, bo dobrze wiedzą, że zjednoczeni roznieślibyśmy ich w drobny mak. Powinniśmy służyć sobie nawzajem, a nie bożkom, wykreowanym przez sam system.

8
0
Portret użytkownika Bart (nowy)

A chasło: rewolucja sterowana

A chasło: rewolucja sterowana - nie jest Ci znane? Patrz ilu poprowadził np. agent Bolek w naszym kraju - wielu się zaangarzowało. Tak samo w USA - Trump dzieli (antagonizuje) społeczeństwo (i świat) wg zasady: dziel i rządź - ze starożetnego Imperium rzymskiemu. Nie dostrzegasz tego jak jesteśmy sterowani, znowu "do zagospodarowania"? Uważaj, bo pójdziesz za ich fałszywym, rewolucyjnym mesjaszem, który da wszystkim chętnym "pokój i bezpieczeństwo". A wg starego i aktualnego Pisma - pewne rzeczy muszą się stać - oni mają być bardzo blisko swojego Nowego Babilonu - NWO.

2
0
Portret użytkownika MiamiVibe

Spokojnie, dobrze wiem, że po

Spokojnie, dobrze wiem, że po kontrolowanym ,,zniszczeniu" religii, będą chcieli wprowadzić jedną uniwersalną, z uniwersalnym mesjaszem na czele, który pod przykrywką pokoju i dostatku, da przyzwolenie na zezwierzęcenie, bo będzie reprezentantem religii samego diabła. A to stare i aktualne Pismo, sorry, ale można se w dupę wsadzić, a wiesz czemu, bo według niego to co ma się stać, to się stanie... A według mnie stanie się to, na co pozwolimy, a że pozwalamy się mordować, okradać i manipulować, to właśnie to się dzieje. Brak wiary w siebie prowadzi do zniewolenia religijno-systemowego i takich właśnie chcą ludzi kreatorzy jak to nazwałeś Nowego Babilonu, ludzi poniżonych, cierpiących, z depresją i niską samooceną... 

2
0
Portret użytkownika Bartek Ledwożyw

Wiesz, zgodzisz się chyba, że

Wiesz, zgodzisz się chyba, że bez względu na swiatopogląd - każdy ma wybór. Ja powiem, że ten wybór to mamy od Adama i Ewy (sławna "wpadka z wężem"). Zatem krótko: nic na siłę, nie chcesz to nie uznajesz stworzenie świata przez Wszechmogącego i wierzysz w co innego. Wybór masz bogaty. Ale tak się składa, że "realizuje się" to stare, mocne Pismo, tylko ludzie nic nie kapują z tego Planu Boga i odpuszczają sobie temat albo dają się zwodzić, a wystarczy do tematu tylko szczerze podejść. Nie chcę się wymądrzać, dlatego polecam film: ANIOŁ LUDZKIEJ EWOLUCJI - https://www.youtube.com/watch?v=moDZpM-rvXI&has_verified=1

0
-1
Portret użytkownika Arya

Zgadzam się z tym co

Zgadzam się z tym co napisałeś. To się w dużej mierze tyczy osób wykształconych. Dlaczego tak uważam? Bo sama nazwa na to wskazuje-wykształcenie od WY kształcicie, czyli te osoby zostały ukształtowane przez innych i nie potrafią samodzielnie myśleć, tylko za prawdę uznają to co im wpojono do łba, a im dłużej się "kształcili" tym więcej tego mentalnego syfu mają w głowie.

7
-1

Wszyscy zmierzamy w tym samym kierunku-z powrotem do Źródła.

Portret użytkownika Eva11

slowa zaslugujace na plusy ..

slowa zaslugujace na plusy ...

wiekszosc tym ,,wyksztalconych,, uwaza sie za lepszych ,bo ci ,,gorsi,, nie posiadaja tak oszernie dopracowanej ,,wiedzy,,....tej obowiazkowej i zaprogramowanej ...

a co spoza programu to dno ...w ich mniemaniu ...teraz bycie lepszym to glowa pelna obowiazkowych tez ...i wtedy juz nie ma miejsca w ,,pelnym naczyniu ,,,bo sie przelewa...

3
-6

Naród, który nie wierzy w wielkość i nie chce ludzi wielkich, kończy się. Trzeba wierzyć w swą wielkość i pragnąć jej. S Wyszyński,

W Polsce bije serce swiata(N. Davies ) a czy Twoje bije dla niej?

Portret użytkownika Eva11

jesli dobrze poszukasz w

jesli dobrze poszukasz w srodku nikt Cie nie wysteruje !

bo wtedy nie idziesz za glosem tlumu,a swoim wlasnym...i ten sam glos bedzie mowil do tysiecy ,

a Miami ma racje ,czekanie na zbawienie to kolejna pulapka ...

3
-7

Naród, który nie wierzy w wielkość i nie chce ludzi wielkich, kończy się. Trzeba wierzyć w swą wielkość i pragnąć jej. S Wyszyński,

W Polsce bije serce swiata(N. Davies ) a czy Twoje bije dla niej?

Portret użytkownika Bartek Ledwożyw

Wiesz, w jakiejkolwiek

Wiesz, w jakiejkolwiek społeczności się znajdziesz na świecie, to podpadasz pod czyjąś władzę. Przy czym to, że Ty (jak każdy z nas - tzw. szarych ludzi) będziesz narzucać swoją wolę, to mżonki. 
Proponuję Ci zastanowić się na planem Stwórcy w Piśmie Świętym (jest teraz dostępne wydanie Nowej Biblii Gdańskiej). Co Ci zależy, przecież w sumie nic nie tracisz. Tylko proszę - bez religii, bo to tylko szatańska pułapka. Wszystkie religie są w istocie jedną uniwersalną, gnostycką religią misteryjną, poświęconą bogu tego świata, bogu, który nie ma nic wspólnego z Bogiem Abrahama, Izaaka, Jakuba. Tylko samodzielnie można się naprawdę obudzić.
Na końcu zapodam takie tam słowa z polskiej piosenki: Mija czas, i każdy z nas, staje się inny, inny, inny ...

0
0
Portret użytkownika debaucher

Skoro Stwórca ma jakiś "plan"

@ Bartek Ledwożyw
Skoro Stwórca ma jakiś "plan" i jest wszechwiedzący i wszechpotężny,to jaki sens ma potępianie grzeszników i wtrącanie ich do piekła na WIECZNE męki?
Przecież ich niecne czyny były tylko częścią łamigłówki stworzonej przez tego "genialnego" Stwórcę.
Oni po prostu MUSIELI czynić nieprawość,bo po to zostali powołani na świat!
Sytuacja kompletnie groteskowa.To się po prostu nie trzyma kupy,to jest kupa Smile
Wystarczy pomyśleć,a nie wierzyć w pierdoły.
No i mądralo odpowiedz:
Czy Wszechmogący może stworzyć kamień tak ciężki,że nie będzie w stanie go podnieść?
Pozdro bez napiny!

2
0

Każdy ma z tego życia dokładnie tyle,ile SAM sobie weźmie.

Portret użytkownika Bartek_Ledwożyw

1. Nie chcę już czekać na

1. Nie chcę już czekać na dłużej na rejestrację mojego konta na tym portalu, dlatego używam zbliżonego Nicka do wcześniejszych: Bartek Ledwożyw i Bart (nowy).

2. Wiesz, chciałem Ci odpowiedzieć rzeczowo, ale po ponownym przeczytaniu Twojego wpisu jasno widzę, że wcale szczerze nie podchodzisz do tematu i nie chcesz takiej odpowiedzi. 
Lubisz szermierkę słowną, dla Ciebie to zabawa. Nie zmienia tego Twoje: "Pozdro bez napiny!".
Na tej zasadzie Twoje pytanie o stworzenie kamnienia nie do podniesienia, ma być "przemyślną" pułapką szydercy. 
A po co Stwórca miałby to czynić? Aby udowodnić, że może sam się ograniczać - dla kaprysu takich jak Ty - prześmiewców, którzy Go ignorują i wykluczają ze swgo życia? 
A pamiętasz przysłowie: jak Kuba Bogu tak Bóg Kubie? A masz jeszcze trochę czasu na zmianę.
Poza tym ateizm to dopiero religia. Zadowala się przedstawianymi oficjalnie wyjaśnieniami, ale nie tłumaczy np. skąd wzięła się materia, czy to logiczne i w ogóle możliwe, że świat powstał samoczynnie z niczego, przecież 0 + 0 daje 0. 
Powiem Ci też, że nie ma wiecznych mąk czy piekła dla niezapisanych w księdze życia, a tylko druga śmierć - jezioro ognia (Apokalipa 20:14-15, 21:8). Z kolei wieczne potępienie (na wieki) dotyczy szatana i jego minionków (jak się wysilisz to znajdziesz gdzie tak stoi).
Po Twoim wpisie widać, że informacje czerpiesz z watykańskiego systemu postrzegania. Zatem nie dziwi, że nie wychodzisz poza utarte schematy w tym temacie, np. piekło, czyściec, niebo - a to jest niebiblijne. Mogę się tu zgodzić z Twoim stwierdzeniem, że "wystarczy pomyśleć i nie wierzyć w pierdoły".
Zauważ też, że to nie Bóg czyni nieprawość o ktorej mówisz. On daje nam wybór - od samego początku. A że jest sprawiedliwy, to za grzech przewiduje karę. Kto zaś Go uznaje, i Jego Pomazańca - Jezusa, może liczyć na coś w tym temacie.
Tematykę o tym, że Biblia to lektura dająca nadzieję, dosyć sprawnie wyłożył powyżej "Tomasz123 (anonim) (2017-10-05 20:20) -  Do SurvivorMana."
Poza tym zdecydowanie nie jestem mądralą, nie używam też napinaczy. I nie zależy mi na MOJEJ wygranej w jakiejkolwiek słownej potyczce. To nie ta kategoria myślenia. Naprawdę.
Bywaj, chciałbym żeby z Bogiem
dlatego też polecam, ale bez wielkich nadziei, film: Mlody wiek Ziemi Dr Robert Gentry PL lektor - https://www.youtube.com/watch?v=kD679K_VW18
oraz BIBLIA, KSIĘGA Z INNEGO ŚWIATA, HD720p - https://www.youtube.com/watch?v=jazBMuQzqhs
A może jednak zobaczysz?

0
0
Portret użytkownika maniek00021

Ludzie to pier...lona dzicz

Ludzie to pier...lona dzicz ktora trzeba trzymac krotko za mordy zadnej demokracji niepowinno byc bo jak milion osob zacznie miec inne poglady i zacznie gadac co innego to odrazu rodzi sie konflikt i wojna o to chodzi w demokracji wlasnie o wojny kiedys byli krolowie jeden czlowiek wszystkim rzadzil i kazdemu zylo sie dobrze kazdy wiedzial co do niego nalezy a teraz ludzie zglupieli bo nie ma kto nimi pokierowac.

4
0
Portret użytkownika MiamiVibe

Ludzkość, to nie jak to

Ludzkość, to nie jak to nazwałeś dzicz. Dzicz z nas zrobiono, poniżając, mordując, wmawiając kłamstwa itd itd. Od niepamiętnych czasów wmawiano nam, że mamy się kłócić, zabijać choćby o religie, nigdy natomiast nas nie uczono jak być po prostu razem i się akceptować. A czy Ty uważasz się za dzicz ?

5
0
Portret użytkownika Kamil Kizmajas

A co by było jakby ten

A co by było jakby ten człowiek zaczął czytać Mein Kampf Adolfa Hitlera? Pewnie od razu połowa wagonu zaczęłaby sieglować. Te germańskie narody, ehhh...

1
0

Wasz Kamil.
semper appotus

Strony

Skomentuj