Martin Schulz chce usunięcia amerykańskiej broni jądrowej z Niemiec

Kategorie: 

Foto: Philippe Grangeaud

W Niemczech już w przyszłym miesiącu odbędą się wybory do Bundestagu, a wraz z nimi - wybory kanclerza. Angela Merkel będzie ubiegała się o czwartą kadencję. Jej przeciwnikiem jest znany bibliotekarz, który wyraźnie nie przepada za Polską, co wielokrotnie dał do zrozumienia między innymi pouczając Polaków oraz grożąc siłowym rozwiązaniem kwestii tzw. uchodźców. Martin Schulz negatywnie wypowiada się również o Stanach Zjednoczonych odkąd prezydentem został Donald Trump.

 

We wtorek, kandydat na kanclerza oświadczył, że jeśli osiągnie zwycięstwo to będzie domagał się, aby USA zabrały swoją broń jądrową z terytorium Niemiec. Uważa się, że w bazie wojskowej w Büchel znajduje się około 20 amerykańskich głowic nuklearnych. Martin Schulz jednocześnie dał do zrozumienia, że państwo niemieckie nie zwiększy wydatków na zbrojenia, choć Angela Merkel posiada w tej kwestii odmienne zdanie. Jednym z warunków członkostwa w NATO jest przeznaczanie minimum 2% swojego PKB na obronność a tylko nieliczne kraje, w tym Polska, spełniają ten postulat.

 

Walka o sprawowanie funkcji kanclerza Niemiec toczy się w zasadzie między Merkel a Schulzem. Uważa się, że to przewodnicząca Unii Chrześcijańsko-Demokratycznej ma większe szanse na zwycięstwo. Dla Polski ma to oczywiście niewielkie znaczenie - Angela Merkel wraz z nowym prezydentem Francji Emmanuelem Macronem prowadzi nagonkę przeciwko naszemu państwu, które nie chce przyjmować islamskich migrantów. Natomiast Martin Schulz jest jeszcze większym antypolakiem - w przeszłości groził sankcjami i użyciem siły militarnej.

 

Ocena: 

5
Średnio: 5 (3 votes)


Komentarze

Portret użytkownika inzynier magister

Hitlersyny chcą znowu

Hitlersyny chcą znowu rozpętać wojnę w UE ! Na siłę chcą sprowadzić do UE miliony islamistów ! "Choć brzmi to nieprawdopodobnie, naukowcy ze szpitala uniwersyteckiego będącego częścią jednej z największych niemieckich wyższych uczelni - Rheinische Friedrich-Wilhelms-Universität Bonn - prowadzą badania nad możliwością zwalczania ksenofobii i niechęci wobec imigrantów przy pomocy... terapii hormonalnej.Wyniki badań zostały już opublikowane na łamach „Proceedings of the National Academy of Sciences”. Grupa naukowców z Bonn badała, w jaki sposób można zmniejszyć u ludzi przejawy ksenofobii, a wzmocnić altruizm. Badacze doszli do wniosku, że znacznie wpływa na to odpowiednie wykorzystanie hormonu oksytocyny. Terapia hormonalna znacznie zwiększa ich zdaniem chęć oddawania pieniędzy potrzebującym, w tym w szczególności imigrantom i uchodźcom nawet u osób, które początkowo deklarowały się z krytycznego, bądź zdecydowanie sceptycznego stosunku do imigrantów.Szczegóły szokującego eksperymentu opisuje branżowy serwis sciencedaily.com. Okazuje się, że naukowcy z Bonn rozważali, czy odpowiednia dawka oksytocyny może przyczynić się do akceptacji imigrantów przez społeczeństwo. Przeprowadzono nawet w tym celu eksperyment. Badanym podano hormon sztucznej oksytocyny, a następnie obserwowano ich reakcję." http://niezalezna.pl/201599-szok-niemcy-robia-eksperymenty-na-ludziach-podaja-hormon-aby-byli-milsi-dla-uchodzcow

nie zdziwie sie gdy w produktach niemieckich supermarketow w Polsce znajda sie te hormony. Czy nasze sluzby sa na to przygotowane? Polacy nawet we snach nie wyobrazaja sobie jak mogą byc poddawani roznym szkompsko enwuowskim experymentom

7
0

Ojcem Mieszka był, według niego, Siemomysł, dziadem Lestek, a pradziadem Siemowit. Z pierwszą żoną, Dobrawą, miał Mieszko syna Bolesława i córkę.

Portret użytkownika UPAdlina

bo uSSmania próbuje z Polski

bo uSSmania próbuje z Polski zrobić sobie swój poligon trollino? Nie miałaby nic przeciwko, aby na terenie Polski posiłować się nuklearnie z Rosją. Nie u siebie, tylko w Polsce. Jarzysz?

5
-1

Konto nieaktywne na czas nieokreślony - MOD

Portret użytkownika Alasca

Może sobie chcieć. Pamiętając

Może sobie chcieć. Pamiętając o ofiarach II wojny światowej USA nigdy nie pozwolą na samodzielna politykę Niemiec wobec Europy. USA są jedynym gwarantem ze w Europie nie rządzą ruskie i Niemcy. 

2
-10
Portret użytkownika Medium

USA są jedynym gwarantem ze w

USA są jedynym gwarantem ze w Europie nie rządzą ruskie i Niemcy. 

Póki co nikt inny jak USA zapewniły i podtrzymują rozkwit banderyzmu na Ukrainie. Tak więc uSSa wygląda na nową siedzibę SS i podtrzymuje hitlerowskie tradycje. Dlatego też tak ich parzy czerwona gwiazda.

9
-2
Portret użytkownika Alasca

Bzdura jakich malo... kazdy

Bzdura jakich malo... kazdy ma w dupie bandere i jego jakis niszowy kult naglasniany i demonizowany przez kreml... to nie lata 40ste XX w

1
-6
Portret użytkownika UPAdlina

uSSmania to bandyta, który

uSSmania to bandyta, który dba tylko o własny interes trollu, a takie kraje jak Polska są dla tego bandyty tylko pionkiem do poświęcenia w swojej grze o utrzymanie hegemonii nad światem. Dowodem jest choćby to, że nie licząc się z Polakami odpalił na ukrainie nazi-banderyzm, który jest śmiertelnym zagrożeniem dla polskiego narodu.

11
-4

Konto nieaktywne na czas nieokreślony - MOD

Portret użytkownika Alasca

Widac dla ciebie polityka

Widac dla ciebie polityka swiata i tak sprowadza sie do ukrainy i bandryzmu. A prawda jest taka ze tym skrajnym zjawiskiem nikt sie nie przejmuje, kazdy ma je w dupie bo niby dlaczego ktos mialby sie przejmowac czyms co jest znikome i stanowi zagrozenie tylko w rozdmuchanych teoriach ruskiej propagandy i jest przezen przedstawiane jako jedno z uzasadnien dla ruskiej agersji na ukraine. Zeby nie USA to Europa po II wojnie bylaby uciemiezona przez rosjan ze Stalinem na czele oraz pisalaby dzis cyrylica. Na szczescie USA istnieje i ma sie dobrze.

1
-6

Konto nieaktywne na czas nieokreślony - MOD

Portret użytkownika iuhiuhih

Pewnie hamerykance wcisna ja

Pewnie hamerykance wcisna ja potem nam... i bedziemy spac na bombach atomowych, i sie trzasc ze strachu ze ruski nas zaatakujo albo ze pijany macier przypadkiem nacisnie guzik.

7
-1
Portret użytkownika Creed1

1. To są bomby lotnicze,

1. To są bomby lotnicze, będące w dyspozycji USA. Żaden "guzik" ich nie obsługuje.

2. Pan Macierewicz nie pije alkoholu.

3. Polska jest celem rosyjskich rakiet z ładunkami jądrowymi od 1999 roku.

1
-6
Portret użytkownika UPAdlina

niestety, Polska podpisała

niestety, Polska podpisała pakt z diabłem, który od dekad napada na inne narody i przez to stała się celem. Z pretensjami do tych, którzy sprzymierzyli się z bandytą uSSmańskim. Jeżeli na swoim podwórku zainstalujesz sobie oddział uzbrojonych oprychów, to nie dziw się, że sąsiad odpowie adekwatnie do twoich działań. W czasach zimnej wojny Polska była celem uSSmańskich rakiet z głowicami atomowymi. Czyżbyś zapomniał?

PS: Psychiczny antonii nie pije alkoholu? Dzięki Bogu, bo i bez niego ma problemy z głową.

6
-2

Konto nieaktywne na czas nieokreślony - MOD

Portret użytkownika Creed1

Tak, w czasach zimnej wojny

Tak, w czasach zimnej wojny Polska była celem rakiet amerykańskich.
Powiem Ci jednak więcej - w tym samym czasie była też celem rakiet radzieckich!

Plan ZSRR przewidywał w wypadku załamania się ofensywy wojsk Paktu Warszawskiego na Europę Zachodnią, uderzenie jądrowe na Polskę, w celu powstrymania kontrofensywy NATO.

Rosjanie chcieli odgrodzić się pasem spalonej ziemi. Polskiej ziemi!

To był jeden z powodów, dla których zszokowany tym planem płk Kukliński nawiązał współpracę z USA.

btw. Mam przyjemność znać Pana Macierewicza. To jeden z najinteligentniejszych ludzi w Polsce. A przy okazji niezwykle miły i serdeczny, o dużym poczuciu humoru.

Mógłbyś się wiele od niego nauczyć...

2
-6
Portret użytkownika UPAdlina

a jak myślisz, gdyby dziś

a jak myślisz, gdyby dziś atak uSSmanów na Rosję się załamał to oni nie zdecydowaliby się na nuklearne powstrzymanie kontruderzenia Rosji na linii Wisły? Możesz być pewien, że by się nie zawahali. Polska dla nich to tylko pionek w grze o dominację. Chrzanisz straszne bzdety. W czasach zimnej wojny przewaga sił pancernych wojsk UW była o wiele potężniejsza, niż nato. W związku z tym nato opracowało doktrynę, która zakładała, że w razie ataku UW na europę zachodnią należy ten atak powstrzymać poprzez nuklearne uderzenie na linii Wisły. Ten skażony teren miał oddzielić wojska UW od europy zachodniej i nie pozwolić na przebycie go przez te wojska. Po co po takim ataku nato ZSRR miałby przeprowadzać kolejny atak????? Po co? Znowu wszystko obracasz do góry nogami. Doktryna stworzenia na linii Wisły strefy skażonej była doktrytną nato, a nie UW. Hehehehe! "Najinteligentniejszy z ludzi w Polsce", Buhahahahahahahaha! Rozśmieszyłeś mnie mendak. Dla kogoś na takim poziomie jak ty psychiczny antonii rzeczywiście może być guru. Ale musisz zrozumieć, że spora część ludzi posiada IQ wyższy niż popielniczki i ktoś taki jak psychiczny antonii nie będzie przez nich postrzegany jako mędrzec, czy nauczyciel. Hehehehe! Dobre! "jeden z najinteligentniejszych w Polsce". Może chciałeś powiedzieć: "jeden z najinteligentniejszych w polskich domach bez klamek"? 

6
-1

Konto nieaktywne na czas nieokreślony - MOD

Strony

Skomentuj