Malezja kończy poszukiwania zaginionego lotu MH370

Kategorie: 

Źródło: Laurent ERRERA/pl.wikipedia.org/CC BY-SA 2.0

Lot MH370 do dziś pozostaje wielką zagadką, choć najbardziej prawdopodobna wersja zakłada, że samolot wpadł gdzieś do Oceanu Indyjskiego. Poszukiwania wraku maszyny trwały niemal przez 3 lata, lecz bez skutku. Malezyjskie władze ogłosiły w piątek, że za dwa tygodnie, poszukiwania ostatecznie dobiegną końca.

 

Po sprawdzeniu 120 tysięcy kilometrów kwadratowych na Oceanie Indyjskim śledczy powiedzieli, że poszukiwania najwyraźniej odbywały się w złym miejscu. Ich zdaniem, wrak może znajdować się nieco dalej na północ i zalecili, aby obszar poszukiwań rozszerzyć o kolejne 25 tysięcy kilometrów kwadratowych. Niestety malezyjski Minister Transportu, Liow Tiong Lai, nie wyraził zgody i stwierdził, że należy kierować się konkretnymi wskazówkami, a nie domysłami.

 

Współpraca między Malezją a Australią i Chinami w kwestii poszukiwań zaginionego Boeinga 777 powoli dobiega końca. Wkrótce opublikowany zostanie szczegółowy raport w tej sprawie, zaś 28 stycznia odbędzie się spotkanie przedstawicieli wymienionych wcześniej trzech państw. Strony będą ustalać kolejne działania.

 

Choć Australia, Chiny i Malezja nie są chętne do kontynuowania poszukiwań, spory nacisk kładą rodziny ofiar tej tajemniczej katastrofy lotniczej. Samolot Boeing 777 zaginął w marcu 2014 roku i jak dotąd odnaleziono jedynie kilka fragmentów maszyny.

 

Ocena: 

Średnio: 5 (2 votes)


Komentarze

Portret użytkownika FOL

Nawet dziecko potrafi

Nawet dziecko potrafi wydedukować, że samolot ten został rozbity na terenie Ukrainy, o ile został rozbity, bo to co pokazywali w telezizji to było pole z jakimiś kawałkami blachy i kilkoma ludkami łążacymi miedzy tymi blachami. Do tego na lotnisku w Holandi kilku sezonowych aktorów ryczało do kamery na ummowie o dzieło Lol

1
0
Portret użytkownika s

Laura Jadczyk dowiedziała się

Laura Jadczyk dowiedziała się od cywilizacji pozaziemskiej że samolot utknął w bąblu czasoprzestrzennym i został wciągnięty do świata równoległego. Coś podobnego do zjawisk w trójkącie bermudzkim. Oczywiście władze nie dopuszczą takiego tłumaczenia, bo to by rozwinęło za bardzo naukę na Ziemi.

1
0
Portret użytkownika Poprawczak

Co ty za glupoty opowiadasz,

Co ty za glupoty opowiadasz, przeciez wiadome jest to ze to byl bombel puszczony przez reptilianow ktory wyrzucil samolot w przestrzen kosmiczna poniewaz przyciagnela ich planeta nibiru bo samolotu potrzebowaly annunaki a wiem to od cywilizacji ktora mieszka wewnatrz ziemi i sie ze mna kontaktuje poniewaz nowa szwabia wypowiedziala im wojne a szaraki zatankowaly juz swoje pojazdy na sloncu i czekaja po ciemnej stronie ksiezyca na inwazje zeby wszczepiac nam morgellony ale nas nie widza bo zaslaniamy sie chemtrailsami i oslepiamy ich haarpem.

1
-1
Portret użytkownika syriues

samolot pewnie gdzies

samolot pewnie gdzies wyladowal i go przemalowano jak i tez wymieniono nadajnik.bulka z maslem.bycmoze zostal wessany do czwartego wymiaru?Osadzcie sami,bo samolot nie znika w dobie 21wieku gdzie satelity wojskowe monitoruja kazdy ulamek terenu

0
-2
Portret użytkownika oko 1987

Malezyjski samolot już dawno

Malezyjski samolot już dawno się odnalazł, został zestrzelony nad ukrainą w ramach starannie przygotowanej prowokacji.

4
0
Portret użytkownika Alteregosens

Ten samolot NIE wpadł do

Ten samolot NIE wpadł do oceanu. Ale spadł na ternie Ukrainy. To ten sam samolot, który wpierw wylondował w Izraelu. Pózniej został wykorzystanu przy akcji fałszywej flagi I załadowany trupami z kostnicy (Holandia). Rosjanie zostali obarczeni wina rakiety Buk. Samolot został " uprowadzony ". Ale to wciaż ten sam samolot.

3
-1
Portret użytkownika znawca090

Przeciez ten samolot

Przeciez ten samolot wysadzili na Ukrainie i powiedzieli ze separatysci go zestrzelili!!! Wiec jak maja oglosic ze go znalezli!!!!

2
-1

Skomentuj