Kościół w Wielkiej Brytanii usunął wszystkie ławki, aby mogli się w nim modlić wyznawcy Islamu

Kategorie: 

Źródło: Flickr.com/Michal Svec/CC BY-NC 2.0, Pixabay.com

Kościół w Oldham, w Wielkiej Brytanii otrzymał pozwolenie na usunięcie ławek, aby społeczność muzułmańska mogła celebrować w nim swoje święta.

Kościół St Thomas Werneth w Oldham otrzymał zielone światło, aby usunąć ławki z kościoła, dzięki czemu jest w stanie organizować więcej wydarzeń w szerszej społeczności.

 

W komentarzu wydanym w zeszłym miesiącu kontroler jakości Geoffrey Tattersall powiedział, że kościół powinien usunąć ławki, ponieważ miałoby to „duże korzyści publiczne przewyższające wszelkie szkody wynikające z utraty ławek”.

Obszar, na którym znajduje się kościół, posiada społeczność cudzoziemców liczącą aż 88 procent. Strona internetowa Oldham zachęca ludzi wszystkich narodowości do uczestnictwa w mszach.

Komunikat mówi: „Zwykle w niedzielę mamy na mszy co najmniej sześć narodowości. Bez względu na pochodzenie, możesz być pewien, że serdecznie witamy w naszych progach i naszym życiu parafialnym.”

Kanclerz diecezji Manchester powiedział: „Zależy nam na kontakcie między społecznościami muzułmańskimi a chrześcijanami. Celem przeorganizowania kościoła jest otwarcie go dla społeczności muzułmańskiej i umożliwienie szerszej społeczności dzielenia się jej dziedzictwem.”

Cherry Vann, archidiakon z Rochdale, powiedział, że w okolicy trwają znaczące międzywyznaniowe działania, a wśród muzułmańskich liderów istnieje „prawdziwe pragnienie budowania mostów i współpracy z Kościołem.”

 

 

Ocena: 

5
Średnio: 5 (1 vote)Komentarze

Portret użytkownika JJ

Trzeba być ślepym aby nie

Trzeba być ślepym aby nie zauważyć ze tak naprawę daży się do zmniejszenia liczby ludności. To mieszanie różnych religii w tym wypadku islamu nie jest przypadkowe. Wyniszczyc ludzi ale najpierw religie która ma wielki wpływ na narody. Jeżeli się jej pozbeda to 3/4 wygrali . Nie ma religii, nie ma jednosci  koniec z narodem...............

Portret użytkownika charis

rkumenizm czy to z Rzymem czy

ekumenizm czy to z Rzymem czy z islamem, czy z innymi to zdrada JEZUSA CHRYSTUSA jako jedynej : " DROGI, PRAWDY, ŻYCIA " - Jan 14:6, jedynego imienia=osobie w którym jest zbawienie - Dzieje Apostolskie 4:12. Kto będzie wiernie trwał przy Zmartwychwstałym jako jedynej drodze przez jego ofiarną śmierć i zmartwychwstanie, ten przez świat będzie uznawany za fanatyka, siewcę nienawiści itd ale PAN JEZUS sam powiedział żewąska jest droga do życia i że co, którzy pójdą za NIM Prawdziwym BOGIEM będą znienawidzeni przez wszystkich. ON jest miością i światłością a świat kocha ciemność, woli ciemność czyli grzechy, zło, pożądliwości

,

Portret użytkownika MiamiVibe

,, JEZUSA CHRYSTUSA jako

,, JEZUSA CHRYSTUSA jako jedynej : " DROGI, PRAWDY, ŻYCIA "

Właśnie to mnie denerwuje w tych wszystkich religiach, że wszystkie ogłaszają się jedynymi słusznymi Smile

A jedynym dowodem istnienia Jezusa, jest książka, która na przestrzeni dziejów przechodziła z rąk do rąk i nanoszono na nią stosowne poprawki.

------------------------

Wszystkie konwenanse, savoir-vivre i nonszalancki bon ton służą do sterowania społeczeństwem, by biło się o pozycje generowane przez najwyższe warstwy. To tylko potyczki o ładną obrożę i łańcuch.

Portret użytkownika tosia

Sory, jest jeszcze kawałek

Sory, jest jeszcze kawałek krzyża który przetrwał moment egzekucji, prawdopodobna chusta i całun, a... i jeszcze słyszałam o strzępie włóczni. Biggrin
Postępująca "najmojsza prawda" i demokracja tak zachwaściła ogródek europejski, że arabstwo odbiera go jako nieużytek chcąc przywłaszczyć go na dobre. Podobnie ekspansywnie szedł Jezus "jedynie słuszną drogą", pracowicie zdobywając co dzień nowych wiernych. W naturze tak już jest że słabe żywi silniejszego. Chrześcijaństwo wparzyło do europy w identyczny sposób. Zrównało religie panujące w europie z ziemią, burząc świątynie i pomniki bogów, mieląc alabaster i marmur arcydzieł na pył potrzebny do budowy kościołów. Epoka ryb dobiega końca na naszych oczach.

Portret użytkownika Arya

Istnienie Jezusa neguje np.

Istnienie Jezusa neguje np. Llogari Pujol. Kwestią otwartą jest, czy to poważna osoba, czy nie, ale jako biblista to można przyjąć, że tak.

Wszyscy zmierzamy w tym samym kierunku-z powrotem do Źródła.

Portret użytkownika rtty4

jeżeli popatrzmy na to

Smile jeżeli popatrzmy na to wszystko z daleka, tak bez zaangażowania i emocji to w końcu musimy przyznać: na allacha!!  To wszystko jest tak kuźwa śmieszne, że gdyby powstał o tym film, to jego tytuł byłby w stylu "głupi i głupszy" (gdzie głupi i głupszy to 99% ludzkości) Lol
A ludzie dalej żrą się o to który bogu jest prawdziwszy, która partia bardziej patriotyczna, który serial lepszy, czy Ussa jest lepsze od Rosji, czy lepiej kupić gówno z kauflanda czy z carefura, żrą się ze sobą o byle co - ale tylko do 23:00, bo trzeba iść spać bo jutro na 6 do roboty za 1400 Smile

Portret użytkownika hammer2022

Wielka Brytania przyszłości

Wielka Brytania przyszłości to 1 Zjednoczone Królestwo Allaha.
Podobnie będzie z całą zachodnią Europą,jeżeli się nie opamięta.

wielu walczących o 'prawdę' jest sługusami tych,którzy rządzą światem

Skomentuj