Kontrowersyjna szczepionka oskarżana o spowodowanie zgonów 2000 dzieci w USA bedzie obowiązkowa w Polsce

Kategorie: 

Źródło: 123rf.com

Niestety pod rządami obecnej władzy Polska nadal jest wielkim żerowiskiem dla zagranicznych korporacji farmaceutycznych. Być może sytuacja w tym zakresie ulegnie nawet pogorszeniu, ponieważ minister zdrowia, Konstanty Radziwiłł, jest wielkim orędownikiem przymusu szczepień i chętnie przeznaczył dziesiątki milionów złotych na kolejne kontrowersyjne preparaty medyczne.

Wiedza na temat negatywnego wpływu szczepionek na zdrowie dzieci, jest w naszym kraju szczątkowa. Większość rodziców zakłada, że gdyby szczepienia były niebezpieczne to lekarze by ich nie podawali. To strasznie naiwne założenie towarzyszy im zwykle ażdo momentu gdy ich dziecko ciężko zachoruje na skutek szczepienia.

 

Wielu rodziców dzieci niepełnosprawnych opowiada wciąż tą samą historię. Ich potomek rozwijał się normalnie po czym dostał szczepionkę, a wraz z nią formaldehyd czy zawierający rtęć tiomersal, które doprowadziły do neurodegeneracji skutkującej ciężkimi chorobami w stylu padaczki, narkolepsji czy autyzmu. Problem polega na tym, że tacy rodzice są potem pozostawieni sami sobie, a taka szczepionka zaczyna nowy trudny rozdział ich życia. 

 

Co więcej, państwo polskie zamierza zaostrzyć przymus szczepień, ustanawiając horrendalną grzywnę dla opornych, sięgającą aż 50 tysięcy złotych. Innymi słowy pan Radziwiłł zapewnił zachodnim koncernom farmaceutycznym stały zbyt na swoje podejrzane produkty medyczne i to bez jakiejkolwiek odpowiedzialności za ewentualne powikłania. 

 

Czyli nie będzie można odmówić szczepienia swojego dziecka, bo takie dziecko w myśl ustawy jest państwowe, tak jak i my. Rolnik, będąc właścicielem krowy też ma prawo wstrzykiwać jej cielakowi dowolne paskudztwo, bo należy do niego, tak jak do rządu należymy my i nasze dzieci. Nasi właściciele, na tej samej zasadzie  roszczą sobie prawo do dysponowania ciałem naszym i naszych dzieci.

 

Jeśli jednak wstrzykiwane pod przymusem atenuowane wirusy i metale ciężkie spowodują ciężkie uszkodzenia neurologiczne, nasi właściciele umywają ręce i dziecko znowu należy do rodziców. Tak to właśnie teraz funkcjonuje. 

 

Szokująco mało ludzi wie, że szczepienia, na zachodzie Europy nie są obowiązkowe tylko dobrowolne, a na dodatek istnieją tam specjalne systemy odszkodowań za powikłania poszczepienne. Tylko w Stanach Zjednoczonych wypłacono 2,6 mld dolarów odszkodowań i zarejestrowano 2000 zgonów dzieci po podaniu szczepionki przeciw pneumokokom, dokładnie tej, którą minister Radziwiłł nakazał wstrzykiwać pod przymusem polskim dzieciom.

 

 

 

 

Ocena: 

5
Średnio: 5 (7 votes)


Komentarze

Portret użytkownika Iji Kataiser

Szukałem wszędzie po

Szukałam wszędzie po angielskim internecie, i nie znalazłam ŻADNYCH źródeł które podały takie informacje (~2000 śmierci od tej szczepionki). Jeśli ktoś znajdzie to niech napisze, bo ja bez źródeł w takie poważne oskarżenia nie uwierzę.

0
0
Portret użytkownika zaduma

Dlatego ten Radziwiłł jest

Dlatego ten Radziwiłł jest tak wielkim obrońcą płodów i zarodków. Na kimś te koncerny muszą tę kasę trzepać.

1
0
Portret użytkownika was

Tak się zastanawiam kto to

Tak się zastanawiam kto to jest ten Radziwił. Czy z książąt czy potomek karczmarzy od Sanguszków.

1
0
Portret użytkownika sponiewierany

Szanowni ludzie,

Szanowni ludzie,

mam do Was gorącą prośbę,

czy może mi ktoś wytłumaczyć istnienie innej możliwości urodzenia przez moją żonę dziecka tak aby nie było narażone na szczepienia od razu po urodzeniu bez naszej wiedzy w zaciszu szpitalnego rzeźnika?

Czy jest możliwość wyjechać np. do austrii i tam urodzić dziecko, a potem przyjechać do kraju i nie poddawać go szczepieniom.

Z tego co wyszytałem, to austria jest wolna od przyusowych szczepień.

Nie chcę narażać swojego potomka na taką masakrę w jego organiźnie i co jak co ale nie pozwolę na to!

Proszę o opinie z Waszej strony.

Pozdrawiam

1
0
Portret użytkownika Antyparch

Zawsze może małżonka rodzić w

Zawsze może małżonka rodzić w domu. Coraz bardziej popularne. Unikasz "fachowego" szczepienia. Znam kilka już kobiet, które się na to zdecydowały. Co dalej, nie wiem. Jakby trybunał działał, to tam by wylądowały te ustawy. Jakby był król, to do niego wtedy. Przecież stoi na straży konstytucji. Ale ani jednego, ani drugiego nie ma. Czyli trzeba wziąć sprawy w swoje ręce. Jest dużo opracowań naukowych z zachodu. Przetłumaczyć i pokazać komuś, kto przyjdzie przymusić cię do tego. A jeszcze lepiej byłoby rozprzestrzenić taką wiedzę gdzie się da i zbuntować się po prostu. Bo jaki masz wybór? Chcesz powiedzieć kiedyś swojemu dziecku, że musiałeś mu to podać i skazać go na przesrane życie w ciężkim upośledzeniu, bo jakiś ch.j o nazwisku Radziwił zrobił dobry deal z bigfarmą? Wśród upadłej arystokracji takie deale to ratunek dla pozycji !!! Zależy ci na "pozycji" takiego ch.ja wśród innych ch.jów?

6170

1
0
Portret użytkownika keri

Kobiety jednak wolą rodzić

Kobiety jednak wolą rodzić tam, gdzie jest możliwość kontaktu słownego z personelem. Reakcje organizmu mogą być zaskoczeniem i przy braku porozumienia jest to dodatkowy stres. Koleżanka rodziła we Włoszech, potem musiała wrócić do Polski i przez wiele miesięcy leczyła to, co jej spaprali.

W Polsce można umówić się na poród np. w domu. Sama położna to jest jednak pewne ryzyko. Częściej przychodzi położna a przed domem czeka karetka i to już są koszty.

Najlepiej przejść się do kilku porodówek i zapytać o wszystko, co Was interesuje. Także o koszty związane z porodem w domu. Także o to, kiedy dziecko jest w szpitalu szczepione, jakimi szczepionkami.

0
0
Portret użytkownika drako_tr

Dzięki Wilczku za linka...tak

Dzięki Wilczku za linka...tak się zastanawiam, czy jakby w Polsce ustrzelił ośmiu bydlaków od szczepień, reszta by odpuściła??? Po głębszym zastanowieniu się wiem, że nie miałbym oporów w wyrwaniu choćby jednego "chwasta".

P.S

Wilczku, czy Ty wczoraj nie zjadłeś jakiegoś naćpanego zająca ???  Żarcik Biggrin

0
0

Portret użytkownika dziadek ze wsi

Do jakiego domu sprowadzasz

Do jakiego domu sprowadzasz swoje dziecko? Drodzy rodzice wystarczy zadać sobie to jedno jedyne pytanie...

0
0
Portret użytkownika śrubka

Wyczytałem ostatnio w

Wyczytałem ostatnio w nizaleznej gazecie że czeka nas przymusowe nieświadome szczepienie za pomocą fal radiowych. Wystarczy że masz włączonego smartfona. To czy będziesz krzyczał że czegoś nie chcesz nic ci nie da, bo kogo to obchodzi. Ciebie tak, ale nie tych, którzy chcą się ciebie pozbyć.

Przyszło nam żyć w okropnych czasach.Zastanawia mnie tylko jak to możliwe że ludzi bardzo źli dobrze się mają. Podobno dobro wraca, zło wyrządzone również. Widac elit to nie dotyczy.

3
-1
Portret użytkownika Molly

Najlepiej rodzić w domu. Nie

Najlepiej rodzić w domu. Nie szczepić, nie płacić kar i madnatów za to a sprawa sądowa (czy administracyjna, bo to sanepidowe ponoć) i tak się przedawni Smile

Pozdrawiam wszystkich myślących i niemyślących, bo może się ogarną Smile

2
0
Portret użytkownika bob

To jest jeden z powodów przez

To jest jeden z powodów przez który nie zdecydujemy się z żoną na dziecko. Nie będzie nas nikt zmuszał do szczepień. A już napewno nie jakiś burak króry nie weźmie odpowiedzialności za ewentualne powikłania. 

6
0
Portret użytkownika zbych

Paskudna sprawa i podejrzana.

Paskudna sprawa i podejrzana. Najpierw prezydent Duda forsuje na początku rządów kontrowersyjną szczepionkę, teraz minister zdrowia Radziwił (czy to nie czasem potomek Radziwiłłów z POTOPU Henryka Sienkiewicza?) ma w nosie troskę rodziców o zdrowie swych pociech. Nie mają innego wyjścia czy też są tylko uniżonymi sługusami firm farmacełtycznych?

Ostatni raz dałem się nabrać na wyborcze dyrdymały PIS-u. Chyba pozostał już tylko KUKIZ

6
0
Portret użytkownika Stop Partiokracji

Trza było się zaszczepić

Trza było się zaszczepić przed wyborami... 
Kukiz'15 nie potrzebuje Pisiorów.

 

1
-1
Portret użytkownika adam jan

Nie łudził bym się na Twoim

Nie łudził bym się na Twoim miejscu KUKIZEM, bo to ten sam syf, tylko w innym opakowaniu ;-)) Do tego koryta nie zostanie dopuszczony nikt, kto mógłby realnie zmienić sytuację na lepsze.
To wszystko jest ściśle kontrolowane, a ludzie ciągle uśpieni... biorą udział w tej szopce, święcie wierząc że mają wpływ na cokolwiek.

5
0

Portret użytkownika fearff

A mógłbym poprosić o nazwę

A mógłbym poprosić o nazwę szczepionki? Bo wydaje mi się, że najważniejsza rzecz w tym artykule została pominięta...

 

1
-1
Portret użytkownika N1KT

a po co ci nazwa szczepionki

a po co ci nazwa szczepionki - to wszystko jest jedną wielką bzdurą i fałszem - jakoś ludzie setki tysięcy lat żyli bez tego i niczego nie potrzebowali i przetrwali ! A dzisiaj co kurwa jest ? Macie wszystko na wszystko a trup kładzie się gęsto że aż nie ma miejsca na cmentarzach ! ! !

7
0
Portret użytkownika SARITXU

NIE SZCZEPCIE SWOICH DZIECI.

NIE SZCZEPCIE SWOICH DZIECI. MY TO ZROBILIŚMY. NAJPIERW 6 W1 POTEM PNEUMOKOKI POTEM....CHOROBA KAWASAKI... MIJA 10 LAT ...DALEJ BORYKAMY SIE Z NAJDZIWNIEJSZYMI CHOROBAMI JAKIE MOGA DOTKNAC CZŁOWIEKA...I COŻ ZOSTAJE? NIC... WIARA ZE JAK TERAZ NIE ZASZCZEPILISMY TO MOZE "NIE DOWALI" CZYMS NOWYM? SAMA NIE WIEM...SWIAT JEST CHORY A LUDZISKA JAK TE BARANKI NA RZEZ LEZA W OTCHŁAŃ NICOŚCI...DRAMAT? CZY GLUPOTA?

7
0
Portret użytkownika keri

W Polsce niemowlęta sa

W Polsce niemowlęta sa szczepione w pierwszej dobie życia. Rodzice potem obwiniają się, że dziecko jest kalekie z powodu złego DNA jednego z nich. Nie mieli szansy poznać, że dziecko było zdrowe, a stało się kaleką po szczepieniu.

Niemowlęta też umierają na skutek szczepienia w pierwszej dobie życia. Znanym i umieszczonym w tabeli powikłaniem poszczepiennym jest np. sepsa.

Tak zwana śmierć łóżeczkowa (dziecko umiera "bez powodu"), to też "powikłanie" poszczepienne.

10
0

Strony

Skomentuj