Komisja Europejska wzywa Polskę, aby zaczęła przyjmować islamskich uchodźców, grożąc konsekwencjami

Kategorie: 

Źródło: Internet

W najnowszym raporcie Komisji Europejskiej, który dotyczy relokacji uchodźców we wszystkich krajach Unii Europejskiej, Polsce i kilku innym państwom oberwało się za to, że sprzeciwiają się islamizacji. Jeśli do końca czerwca nie zaczniemy sprowadzać obcokrajowców pochodzących z Afryki i Bliskiego Wschodu, czekają nas konsekwencje.

 

Zgodnie z ustaleniami sprzed dwóch lat, kraje członkowskie mają przyjąć łącznie 160 tysięcy obcokrajowców z Grecji i Włoch. Dotychczas ulokowano tylko 18 tysięcy z nich, choć termin dobiegnie końca już we wrześniu 2017 roku.

 

Raport Komisji Europejskiej wskazuje, że wiele państw członkowskich przestrzega swoich zobowiązań i robi co może, aby załagodzić kryzys, lecz Austria, Polska i Węgry "naruszają zobowiązania prawne" i w ramach wspomnianego wyżej programu nie przyjęły ani jednego islamskiego uchodźcy, z kolei Czechy dokonały relokacji tylko 12 osób.

Wymienione wyżej państwa mają zacząć przyjmować do siebie obcokrajowców, którzy przebywają na terenie Grecji i Włoch. Polska otrzymała czas do czerwca. Jeśli nasz kraj nie dostosuje się do poleceń, Komisja Europejska może rozpocząć procedury o naruszenie prawa unijnego. W kolejnym czerwcowym raporcie w sprawie relokacji uchodźców prawdopodobnie dowiemy się jakie czekają nas konsekwencje.

 

Austria jako jedyna zapowiedziała, że już wkrótce zajmie się relokacją pierwszych obcokrajowców. W przypadku Polski należy raczej spodziewać się odmowy - premier Beata Szydło stwierdziła, że w tej chwili nie ma możliwości przyjmowania uchodźców a polski rząd nie zgodzi się na żadne przymusowe rozwiązania w tej sprawie.

 

Wielka szkoda, że sprawozdanie Komisji Europejskiej nie bierze pod uwagę tego, że Polska przyjęła już do siebie ponad milion Ukraińców, którzy uciekli ze swojego kraju z różnych powodów - część z nich to uchodźcy wojenni, inni to uchodźcy ekonomiczni, a jeszcze inni to potencjalni banderowcy. Sytuacja pokazuje, że państwa członkowskie Unii Europejskiej muszą wykazywać się bezwzględną lojalnością wobec organizacji, która coraz bardziej przypomina superpaństwo.

 

Ocena: 

4
Średnio: 3.7 (3 votes)


Komentarze

Portret użytkownika Alpen

A to będzie fajnie. Tępaki

A to będzie fajnie. Tępaki zachodnie z psychologii cóż mają chyba 0 - nie nauczyli się, że tym na wschodzie nie mówi się co mają robić - bo efekt będzie tylko odwrotny ...

2
0
Portret użytkownika pmpoznan

Właśnie UE się rozsypuje a

Właśnie UE się rozsypuje a prawda o tym tworzę wychodzi na wierzch! Brytyjczycy właśnie swoim wyjściem pokazali czym jest UE jeszcze haracz muszą zapłacić jakim prawem? Musimy przyjąć podejrzanych uchodźców bo UE nam każe ale jakim prawem oni nam rozkazują? Znów się wpakowalismy w bagno z którego będzie nam ciężko wyjść...

2
0
Portret użytkownika witek

Ciekawe kiedy zaczną

Ciekawe kiedy zaczną rekrutować z nich policję i wojsko bo przecież trzeba dać tym "biednym" ludziom prace i utrzymać porządek. W ten sposób spełnia się na naszych oczach to co zaplanował Altiero Spinelli dla Europy w manifeście z Ventotene.

1
0
Portret użytkownika dziadek ze wsi

Jeden czarny minister z

Jeden czarny minister z Afryki podczas wizyty w Brukseli był zdziwiony, że nie rozumie czemu Europa przyjmuje ''całe to czarne szambo.'' Prawdę powiedział, to jest szambo. Nawet biorąc to zagadnienie na chłopski rozum wychodzi na to, że Afrykanie którzy mają swój dom i swój honor wcale nie wybierają się do Europy bo nie mają takiej potrzeby. Dlatego prawdą jest to stwierdzenie że do Europy jedzie tylko ''szambo ludzkie'' - czyli amatorzy łatwego życia - złodzieje bandyci gwałciciele i świry pospolite.

6
0
Portret użytkownika Akamai

"...że do Europy jedzie tylko

"...że do Europy jedzie tylko ''szambo ludzkie'' - czyli amatorzy łatwego życia - złodzieje bandyci gwałciciele i świry pospolite."

Tak jak kiedyś do Ameryki.

6
-3

Prawda jest jak poezja.

Większość ludzi nienawidzi poezji.

 

Portret użytkownika MiamiVibe

Z drobną różnicą, że

Z drobną różnicą, że imigranci przybywali do ameryki aby zapierdzielać, a nie brać zasiłki Smile Choć z pewnością był tam spory odsetek patologii.

5
-1
Portret użytkownika MiamiVibe

Przed wyjściem z unii trzeba

Przed wyjściem z unii trzeba zmienić koniecznie rząd i wypieprzyć z niego agentów obcych mocarstw, korporacji i nienachlanych świń, które sypią naszymi pieniędzmi na prawo i lewo, a głównie na swoje konta. Tylko władza, dla której Polska i jej obywatele będzie wartością nadrzędną, a sprawowanie władzy będzie zaszczytem, a nie sposobem na życie.

Ps. Oczywiście z całym szacunkiem dla świń, bo to bardzo pożyteczne żwierzęta.

4
-1
Portret użytkownika Wiedźmin-Dermatolog

Godna postawa Narodowa.

Godna postawa Narodowa.

Tylko pytanie : jak?

Cała nie-nasza wierchużka to parchy, albo parchołki. Mają pod sobą armię, policję, wszystkie służby. Media. Kto? Czym? I najważniejsze : Kiedy? Tak jakby mało czasu się zrobiło na takie ruchy w standardowym trybie. Mało casu króca-bomba, mało casu.Kto miałby to o czym piszesz zrobić? Wiesz, ja pomimo, że lubię teorię, jestem zwykłym pragmatykiem. I wszelkie gadki o jakichś proponowanych "ruchach" powodują u mnie wizualizację : jak to można zrobić. Próbowałeś kiedyś wizualizować sobie jak by to mogło wyglądać? To nie zapomnij w tej projekcji o " czarnych wołgach", UB, SB itd. To są realne siły, z którymi najpierw trzeba "wygrać", żeby mówić o wypierdoleniu parchów i parchołów stąd. Najpierw musisz pokonać ich " osłonę". Jak to chcesz zrobić?

Jedyną siłą, która mogłaby przeprowadzić ten piękny scenariusz z teorii w praktykę jest Zgromadzenie Narodowe. Jeden głos całej Polski i Polaków. Nie ma innej opcji. Bo kto miałby taki ruch za nas zrobić? Jakieś inne armie? Za ile kasy? A pójdą sobie, jak nam krainę wyczyszczą? No nie. Który inny Naród miałby nam w tej materii pomóc? Altruistycznie, bo nam się krzywda dzieje? Przecież wszystkim jest taki stan rzeczy na rękę. Boją się nas zorganizowanych, to w tym przeszkadzają a nie pomagają.

Ech, jak zwykle. Szkoda gadać.

1246

5
0
Portret użytkownika Ostatni Sprawiedliwy

Rzesze uchodźcow to

Rzesze uchodźcow to zagrożenie. Natomiast retoryka tego artykułu, słownictwo i sposób formułowania zdań to żenada i poziom gimnazjum. Wygląda, jak płaczliwe przemyślenia z jakiegoś podrzędnego bloga pisane przez domorosłego quazi-patriotę..

2
-13
Portret użytkownika Wiedźmin-Dermatolog

Filozofia 13-tkowa. Odpowiedź

Filozofia 13-tkowa. Odpowiedź nieadekwatna. Przerzucenie "clue" z sesu artkułu na formę. Parch.

1280

7
0
Portret użytkownika FOL

Prawda jest taka, ze POLSCY

Prawda jest taka, ze POLSCY PANOWIE uczyli NIemców i Francuzów uzywać noża i widelca, bo niemcy ryli w kartoflisku i zarli łapami, a francuzi wyżerali skorupiaki z plazy wprost z ziemi ROFL

5
-1
Portret użytkownika Ulvhedin

Nie przyjmując nachodzców

Nie przyjmując nachodzców znowu nas zdradziecko napadną? Szybkie referendum za wyjściem z UE załatwi sprawe.

4
0

Życie bezmyślne nie jest warte życia.

Portret użytkownika ot to ot

kiedyś rzydzi zajmowali się

kiedyś rzydzi zajmowali się sprowadzaniem czarnych na plantacje bawełny to był rzydoSSki interes teraz sprowadzają miliony murzynów do jewropy też w ich interesie

3
0
Portret użytkownika Akamai

Powinniśmy sami wybrać.

Powinniśmy sami wybrać.

Oto tak zwani uchodźcy.

A to repatrianci z Kazachstanu.

To nasz kraj i wara od niego Tuskom, Junckerom. Schultzom i innym sprzedajnym gnidom.

10
0

Prawda jest jak poezja.

Większość ludzi nienawidzi poezji.

 

Prawda jest jak poezja.

Większość ludzi nienawidzi poezji.

 

Portret użytkownika HusarPolska

Najważniejsza rzecz. Jeżeli

Najważniejsza rzecz. Jeżeli ktoś zna dobrze dzieje narodu Polskiego wszystkie działania będą ładnie się składać na kontynuację zniszczenia narodu polskiego. Dawniej przed rozbiorami, a oficjalnie podany później został założony pakt tzw "świętego przymierza", który zawierał dekrety o działaniu "przeciw odrodzeniu się narodu polskiego". Cała ta polityka porozbiorowa  i powojenna idealnie wpisuje się w ten plan, ale i także wpisuje się w scenariusz wcześniejszy niszczenia narodu słowiańskiego.

Od II wś, a szczególnie po 89r prawdopodobnie jesteśmy pod wpływej silengo uderzenia inżynierii społecznej mającej urubić i przerobić Polaków, aby byli takim "podgatunkiem" wygodnym dla zachodu i posłusznym pod but niemiecki. Mający swoje postawy i światopogląd nie wywodzić z prawdziwych korzeni, kultury, tradycji, wartości, dziejów i tożsamości narodu Polskiego Słowiańskiego, a opierający się na tzw ogólnych liberalnych zasadach, które maja brzydkie i śmierdzące korzenie pachnące zdradą, korupcją i niszczeniem własnego narodu. To widzimy na własnych oczach.Dlatego dla zachodu wazne było stworzyć w Polsce elyty o takich podstawach czyniących z Polski ich kolonię i poprzez nich oddziaływujących i mających wpływ na świadomość narodu Polskiego.  Można rzecz, że to była pierwsza faza do wprowadzania multikulti w Polsce.

Kolejna fazą będzie zniszczenie genetyczne i kulturowe narodu Polskiego, bo tym są próby narzucenia nam tu obcych przybyszów i tzw "walka z nienawiścią i rasizmem" czyli mechanizm NowoMowy do niszczenia narodów. Doprowadzi to do upadku Narodu jak i Państwa. Bo nie ma Polski bez Polaków. A Polakiem nie może być każdy. Bo Honor, Wolność, Suwerenność, Ojczyznę ma sie zapisaną w geneach, a nie na papierze.

Jest różnica między "obywatelem polskim", a Polakiem. Obywatelm może być kazdy, a Polakiem nie.

Nie zastanawiają was próby lansowania takiego "nowoczesnego i oświeconego " zachowania pro europejskiego ? Czyżby to był projekt inżynierii społecznej pt "europejski polak"?  - ogłupiały ignorant z lewicowymi poglądami bez poszanowania żadnych wartości, zainteresowany tylko kasą i sexem, posłuszny pod but niemiecki i integrujący się z uchodźcami, którzy utopią jego naród za 50 lat ...lans,lans viva la grande jewropa, a może IV Rzesza ?

 

5
0
Portret użytkownika dziadek ze wsi

Jest tak jak piszesz.

Jest tak jak piszesz. Wszystkie goje mają być wymieszane razem jak pomyje w świńskim korycie. Własną tożsamość ma zachować jedynie naród wybrany do władzy. To co piszesz było wymyślone ze 100 lat temu. Napiszę ci nad czym obecnie pracują. Oni już wiedzą że z 5 urodzonych dzieci z koszernego chowu wsobnego 1 jest zdrowe, a 4 to świry. Pracują nad genami i ich poprawą... bardzo intensywnie pracują. W momencie jak coś ''wynajdą'' to natychmiast uruchomią plan zniszczenia całej zbędnej ludzkości.

PS

Mnie się zdaje, że naród wybrany do władzy jest już obecnie szajbnięty od kopulacji w bliskiej rodzinie. (Ich gadzi bóg nakazał im czystość rasową i przestrzegają tego do dziś dnia.)

2
0

Dopóki nie uczynisz nieświadomego świadomym, będzie ono kierowało Twoim życiem, a Ty będziesz nazywał to przeznaczeniem.

Portret użytkownika wlodeusz

Wyobrażam sobie, dalsze rządy

Wyobrażam sobie, dalsze rządy platformy!. Mielibyśmy epidemię żebractwa, jak kiedyś kiedy wpuściliśmy Rumunów. Tyle, że ci żebracy, wymuszali by datki nożem. Przy okazji tylko, gwałcąc nasze kobiety!. Nigdy więcej, Tuska i Kopacz przy pełnym korycie!.

4
0
Portret użytkownika stickado

Pfff. Co mam może zrobić unia

Pfff. Co mam może zrobić unia, kapitał nimiecki jest zainwestowany w Polski rynek. Każda sankcja uderza w rynek a dojcze tego zapewne nie chcą. Pozatym jak można nazwać "uchodzcami" z afryki? Przed czym uciekają? może lwy? Albo nowi wyznawcy ropy?

7
0

Strony

Skomentuj